PDA

View Full Version : Με αφορμή το ταξιδιωτικό που σχεδιάζουν μερικοί συμφορουμίτες



sas
27/06/2005, 09:44
Με αφορμή το 10μερό+ που ετοιμάζουν τα παιδιά εδώ και καιρό, προτείνω το παρακάτω στους admin.
Χωρίς να ξέρω τις δυνατότητες του πακέτου πάνω στο οποίο είναι το forum, και έχοντας παρατηρήσει σε ξένα site ότι μπορούν να αποσταλλούν μηνύματα μέσω sms, δε θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο και εδώ.

π.χ. τώρα που θα φύγουν τα παιδιά για τόσες μέρες, θα μπορούσαν να στένουν SMS και αυτό να εμφανίζεται σε κάποιο σημείο του forum (έτσι θα έχουμε μια "live" ενημέρωση για το πως περνάνε :bigcry: )
εεεεε???

εεεεεεεεεεεεεεεεεε???

tdaf
27/06/2005, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Με αφορμή το 10μερό+ που ετοιμάζουν τα παιδιά εδώ και καιρό, προτείνω το παρακάτω στους admin.
Χωρίς να ξέρω τις δυνατότητες του πακέτου πάνω στο οποίο είναι το forum, και έχοντας παρατηρήσει σε ξένα site ότι μπορούν να αποσταλλούν μηνύματα μέσω sms, δε θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο και εδώ.

π.χ. τώρα που θα φύγουν τα παιδιά για τόσες μέρες, θα μπορούσαν να στένουν SMS και αυτό να εμφανίζεται σε κάποιο σημείο του forum (έτσι θα έχουμε μια "live" ενημέρωση για το πως περνάνε :bigcry: )
εεεεε???

εεεεεεεεεεεεεεεεεε???

Λες να πιάνουν τα κινητά εκεί που πάμε ρε Γιάννη. :D Εγώ πάντως ελπίζω πως όχι.:lol: :lol:
Και σε τελική ανάλυση, άσε να προφτάσει να περάσει και κανένας τον crs-k σε αριθμό μυνημάτων.:beer:
IDI ακούς; Ευκαιρία για την πρωτιά. Δώστα όλα.:lol: :rotflmao: :lol:

OldMan
27/06/2005, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
π.χ. τώρα που θα φύγουν τα παιδιά για τόσες μέρες, θα μπορούσαν να στένουν SMS και αυτό να εμφανίζεται σε κάποιο σημείο του forum (έτσι θα έχουμε μια "live" ενημέρωση για το πως περνάνε :bigcry: )

:confused: :eek: :confused:

Τι να το κάνεις ρε SAS ????

Χωματόδρομοι, λάσπες, δέντρα, λίμνες, ποτάμια, καταράκτες, βουτιές σε καταβόθρες, φωτιές με τσίπουρα και λουκάνικα....
.
.
.
.
.
.

ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ !!!

:beer: :lol: :beer:

sas
27/06/2005, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :eek: :confused:

Τι να το κάνεις ρε SAS ????

Χωματόδρομοι, λάσπες, δέντρα, λίμνες, ποτάμια, καταράκτες, βουτιές σε καταβόθρες, φωτιές με τσίπουρα και λουκάνικα....
.
.
.
.
.
.

ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ !!!

:beer: :lol: :beer:

Ρε συ Old....μη με τσιγκλάς ρεεεεε......... γαμώ τις ΑΗΔΙΕΣ που σχεδιάζετε!!!!!
Ακούς εκεί....χωματόδρομους, σκηνάκια, λουκάνικα, τΣίπουρα:bigcry: μπλιαχ

Ρεεε....γαμώ τις άδειες μου μέσα.
Θα με αναγκάσετε να γίνω καθηγητής, για να έχω όση άδεια θέλω..........και καθόλου λεφτά για να την εκμεταλευτώ:yuck: