PDA

View Full Version : ερώτηση για bagster



Meni0s
27/06/2005, 11:52
Καλημέρα! ! ! Πηγα να ρωτησω-αγορασω δερματινο καλυμμα για το ντεποζιτο στο S μου και μου ειπανε οτι δεν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και θα ερθει σε 10 με 15 εργασιμες μερες..:sick:
Εχει αγορασει κανενας απο εσας?Οντως δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα η με απεφυγαν εμμεσα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

idi
27/06/2005, 12:38
υπαρχει 100%

δεν εχουν στοκ και κανουν παραγγελια

www.bagster.com

http://www.bagster.com/en/moto/catalogue-zoom.php?id_moto=4262&code=1487B&idprod=1

modeerf
27/06/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Καλημέρα! ! ! Πηγα να ρωτησω-αγορασω δερματινο καλυμμα για το ντεποζιτο στο S μου και μου ειπανε οτι δεν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και θα ερθει σε 10 με 15 εργασιμες μερες..:sick:
Εχει αγορασει κανενας απο εσας?Οντως δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα η με απεφυγαν εμμεσα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Επίσημος αντιπρόσωπος των bagster είναι ο Γιάσσαρης...οταν είχα πάρει το Ζ δεν υπήρχαν bagsters στα μαγαζιά και πήγα κατευθείαν σε αυτόν και έκανα παραγγελία...

Ολοι στα μαγαζιά μου έλεγαν 20+ μέρες...σε 5 μέρες ο Γιασσαρης μου το είχε φέρει...

Για δοκίμασε λοιπόν και εκεί...

Στοιχεία με τηλέφωνα και διευθύνσεις θα βρείς στο κάτωθι λίνκ...

http://www.bagster.com/en/moto/distributeur2.php?id_pays=8

Meni0s
27/06/2005, 13:48
modeerf , idi σας ευχαριστω πολυ ! ! Να ειστε καλα για την βοηθεια :rotflmao:


:beer:

AFTER
27/06/2005, 15:14
Εγω εχω και το S και bagster!

Ταιριαζει παρα πολυ καλα,φροντισε μονο να το παρεις στα χρωματα των S(μην σου δωσουν για το γυμνο,ειναι αλλα τα χρωματα)

Meni0s
27/06/2005, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω εχω και το S και bagster!

Ταιριαζει παρα πολυ καλα,φροντισε μονο να το παρεις στα χρωματα των S(μην σου δωσουν για το γυμνο,ειναι αλλα τα χρωματα)

Nαι εχεις δικιο...το πηρα τελικα και ειναι παρα πολυ ωραιο και ταιριαζει.

Αυτο το καλυμα το εχει βαλει κανενας? Τι λεει?Βεβαια μου ειπανε οτι υπαρχει και σελα αφτερ μαρκετ αλλα δινεις την δικια σου και σου δινουν αυτη....Για να μην περιμενεις λεει να παει η δικια σου Ιταλια να την τροποποιησουν και να την ξαναστειλουν ,τους την δινεις και σου δινουν μια αλλη(για να μην περιμενεις).Αληθευει αυτο?


18202

AFTER
27/06/2005, 20:57
Ωπ αυτο το τελευταιο για την προσωρινη ανταλαγη δεν μου το ειχαν πει!
Μηπως δινουν καμια σελα απο το Ζ της honda?(το μπομπο)

Οπως και να'χει 270€ για ενα καλυμα με λιγο αφρωδες παραπανω ειναι πιασοκολια!
Αν εδιναν νεα σελα τουλαχιστον να εχεις 2 αναλογα με την χρηση...:rolleyes:

AFTER
27/06/2005, 21:01
seatster


18203

AFTER
27/06/2005, 21:01
comfort


18204

Meni0s
27/06/2005, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ωπ αυτο το τελευταιο για την προσωρινη ανταλαγη δεν μου το ειχαν πει!
Μηπως δινουν καμια σελα απο το Ζ της honda?(το μπομπο)

Οπως και να'χει 270€ για ενα καλυμα με λιγο αφρωδες παραπανω ειναι πιασοκολια!
Αν εδιναν νεα σελα τουλαχιστον να εχεις 2 αναλογα με την χρηση...:rolleyes:

Να σου πω την αλη8εια δεν 8ελω να δωσω την σελα μου για τον λογο που αναφερες και εσυ πιο πανω.Δεν ειναι προσωρινη η αλλαγη.Δινεις την δικη σου και περνεις αλλη.
Η σελα που σου δινουν ειναι απο αλλο Ζ και το κανουν αυτο για να μην μεινεις χωρις σελα καμποσες μερες
:smilea: (Δεν λεει :evil: )