PDA

View Full Version : Οδική βοήθεια Ducati



skous
27/06/2005, 12:00
Γειάααααααααααααααααααα


Πριν λίγες μέρες μου ήρθε ένα γράμμα απο την Ιταλία με μια καρτούλα που ανέφερε ότι έχω για 2 χρόνια οδική βοήθεια κτλ.΄΄Οταν πήρα την μοτό είχα συμπληρώσει κάτι στοιχεία, αλλά νόμιζα ότι είναι μούφα η υπόθεση.

Τέλος πάντων, μου έχουν δώσει τηλέφωνο για να καλώ (κωδικός Αθήνας), ενώ κοίταξα ξανά το βιβλιαράκι που μου είχαν δώσει όταν πήρα την μοτό και αναφέρει πολύ όμορφα πράγματα για την οδική βοήθεια!

Έχει κανείς καμια εμπειρία με αυτή την οδική βοήθεια;

GST
27/06/2005, 12:18
εμπειρια φτου-φτου δεν εχω αλλα συμφωνα με οσα γραφει πιστευω οτι ισχυει...παντως τωρα που το σκεφτομαι ενα τηλεφωνο δεν θα ηταν κακο:rolleyes:

παντως μην προβληματιζεσαι...τα ducati ΔΕΝ χαλανε πια οπως παλια:lol: :wave2: :wave2:

α η οδικη βοηθεια ειναι στη εθνικη τηλ. 2103299999 24ωρες

skous
27/06/2005, 12:21
αυτο το τελευταιο δεν το επιασα!!!
τι σημαίνει είνια στην εθνική;;

GST
27/06/2005, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από skous
αυτο το τελευταιο δεν το επιασα!!!
τι σημαίνει είνια στην εθνική;;

οδικη βοηθεια της εθνικης ασφαλιστηκης:smilea:

xtzanos
04/07/2005, 13:03
Εγω μια φορα εχω καλεσει (για μπαταρια καμια βδομαδα αφου το πηρα) και ηρθε η ελπα

andrian
17/07/2005, 17:30
Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα και έχω τη μηχανή από το δεκέμβρη.
σε πόσο καιρό σας ήρθε το γράμμα?

GST
18/07/2005, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα και έχω τη μηχανή από το δεκέμβρη.
σε πόσο καιρό σας ήρθε το γράμμα?

το γραμμα αργει λιγο ...κανονικα στο εξαμηνο ερχεται απο ιταλια ...αλλα δεν εχει σχεση με οδικη βοηθεια αλλα με μια καρτα και σηματακια για το doc club......

οταν πηρες την μηχανη μεσα στα χαρτια της ειχε και μια ασπρη καρτουλα για οδικη βοηθεια της εθνικης ασφαλιστηκης...δεν ερχεται καποιο αλλο χαρτι γιαυτο ...τουλαχιστον εμενα δεν μου ηρθε......απλα εχει το τηλεφωνο και υποθετω οτι τσεκαρει την ημερομηνια απο την αδεια:rolleyes:

skous
18/07/2005, 11:42
emena mou ir8e stous 2misi mines apo tote pou pira tin mixani.
Eixa siblirwsei sto hellinstore tin kartoula ktl alla nomiza oti eniai gia ton p....

Alla telika katalava oti isxyei!

dukeandthecity
18/07/2005, 11:51
καλα ρε δωσατε τοσα λεφτα να παρετε ducati και δεν διαβασατε τα χαρτια που σας έδωσαν ?

Εκτος απο οδική βοήθεια (η ducati συνεργάζετε με 2-3) έχετε και ιατρο-φαρμακευτικη περιθαλψη (χτύπα ξυλο) για εσας και νομιζω και για την οικογενια (1ου βαθμού). Πανευρωπαική.


Και όχι δεν είναι παπαριες