PDA

View Full Version : Η Μεγαλη των Μιναρων Σχολη Νο3!



camen
21/05/2010, 08:29
-Μιας και εχουμε καιρο να μαζευτουμε ετσι παρε'ι'στικα ,να πιουμε...να φαμε...να γελασουμε...:rolleyes:

-Μιας και λεφτα για μακρινες βολτες δεν εχΟμε(εγω τουλαχιστον!)...:(

-Μιας και ηρθαν τα αυτοκολλητα "moto.gr":D

-Μιας και καλοκαιριαζει και θα αρχισουνε εξεταστικες,εξορμησεις και γενικα θα χαθουμε...:hypnotize


ΣΑΒΒΑΤΟ 29 -05-2010 ΣΤΙΣ 9.30μμ στον "ΜΑΣΑΣΟΥΡΑ"!!!
(Περνατε το Παμπελοπονησιακο Σταδιο και πριν φτασετε στον κομβο που στριβεις για τα ΤΕΙ κοιτατε στην μερια του Σταδιου,αριστερο χερι δλδ...)


Σε αυτη την συναντηση ,οπως προειπα ,θα μοιραστουν και τα αυτοκολλητα,για αυτο σας παρακαλω οσοι εχετε ζητησει και επιθυμειτε να λαβετε,τιμηστε μας με την παρουσια σας:winka:
Για να μην αρχισουν μετα τα απανοτα τηλεφωνα κλπ κλπ:sick:

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:
1)camen+kona
2)comando
3)nio1981
4)johnmax-75%
5)"Nikos"
6)zimaraki
7)mead5600
8 )p@nos
9)Alexandros21+Εlea
10)hristosP
11)Vstrommer71
12)vassilis88


:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

camen
21/05/2010, 16:03
To θρεντ καθαριστηκε(ευχαριστωωω:beer: ) και ο τοπος εστιασης αλλαξε!!!


Σας περιμενουμε στην νεα διευθυνση....:smokin: :wave2:

@ngelos
21/05/2010, 16:49
Για μια μπύρα πιστεύω θα είμαι και εγώ εκεί...:beer: :beer: :beer:
:wave2:

vaska
23/05/2010, 04:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
-Μιας και εχουμε καιρο να μαζευτουμε ετσι παρε'ι'στικα ,να πιουμε...να φαμε...να γελασουμε...:rolleyes:

-Μιας και λεφτα για μακρινες βολτες δεν εχΟμε(εγω τουλαχιστον!)...:(

-Μιας και ηρθαν τα αυτοκολλητα "moto.gr":D

-Μιας και καλοκαιριαζει και θα αρχισουνε εξεταστικες,εξορμησεις και γενικα θα χαθουμε...:hypnotize


ΣΑΒΒΑΤΟ 29-05-2010 ΣΤΙΣ 9.30μμ στον "ΜΑΣΑΣΟΥΡΑ"!!!

Σε αυτη την συναντηση ,οπως προειπα ,θα μοιραστουν και τα αυτοκολλητα,για αυτο σας παρακαλω οσοι εχετε ζητησει και επιθυμειτε να λαβετε,τιμηστε μας με την παρουσια σας:winka:
Για να μην αρχισουν μετα τα απανοτα τηλεφωνα κλπ κλπ:sick:


:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Φίλε Camen

Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι τα αυτοκόλλητα που έφτιαξε ο Σπύρος ήθελαν για να φτιαχτούν 2 μέρες, για να έρθουν από Αθήνα άλλες 2 και για να μοιραστούν 10 μέρες .

Θεωρώντας αυτονόητο να μαζευτούμε αμέσως μετά την παραλαβή τους για να πούμε καμία μαλακία, να πιούμε μια μπύρα και να μας δώσεις τα αυτοκόλλητα δεν κοίταξα καν την ημερομηνία αλλά μόνο την ώρα και χθες ήμουν στο "ραντεβού μας". Τηλ. δικό σου δεν έχω αλλά με πήρε ο nio1981 και μου είπε ότι σε πήρε τηλ. και του είπες ότι το ραντεβού είναι για την επόμενη εβδομάδα (κι αυτός είχε καταλάβει για χτες). Μικρολεπτομέρειες αλλά εγώ για να βρω χρόνο να έρθω στο υποτιθέμενο ραντεβού "τσακίστηκα" να τελειώσω τις δουλειές μου για να προλάβω.

Επειδή μόνος σου και χωρίς να σε πιέσει κανείς αυτοαναγορεύτικες σε "διαμοιραστή αυτοκολλήτων ΜΟΤΟ" , κι επειδή δεν κινούμαστε όλοι μας στους δικούς σου χαλαρούς φοιτητικούς ρυθμούς κι επειδή τελικά όλος ο κόσμος δεν γυρίζει γύρο από τον αφαλό του camen (όπως ίσως νομίζεις) κι επειδή είμαι γερογκρινιάρης όταν άλλοι αποφασίζουν για μένα χωρίς καν να με ρωτήσουν,
ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Χωρίς σε καμία περίπτωση ν' απαξιώνω τον Σπύρο που με όλη του την καλή διάθεση, θέλησε να κάνει κάτι για το φόρουμ ανιδιοτελώς, ΔΕΝ ΘΕΛΩ τα αυτοκόλλητα που έχεις κρατήσει για μένα. Μπορείς να τα διαθέσεις σε κάποιο άλλο μέλος. Θα ζητήσω το αρχείο από τον Σπύρο και θα τα τυπώσω μόνος μου.

Επίσης να πω ότι νιώθω "κάπως" που τελικά με αφορμή την ανιδιοτελή προσπάθεια ενός συμφορουμίτη μας, να μας δώσει κάτι ξεχωριστό, γράφω αυτά, αλλά ενοχλούμαι τα μάλα από τέτοιου είδους πιτσιρικίστικες ατομιστικές συμπεριφορές φίλε camen. Κάποια στιγμή πρέπει να μεγαλώσεις και να σοβαρευτείς φίλε μου.

Μην αναρωτηθείς αν στη "ΛΕΩ", να είσαι σίγουρος.


Αυτά από μένα
Καλούς δρόμους και πάντα ΟΡΘΙΟΣ.





Υ.Γ.
ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ

Παρακαλώ να μη σβηστεί το πόστ μου
:sad: :sad: :sad: :sad:

camen
23/05/2010, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Φίλε Camen

Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι τα αυτοκόλλητα που έφτιαξε ο Σπύρος ήθελαν για να φτιαχτούν 2 μέρες, για να έρθουν από Αθήνα άλλες 2 και για να μοιραστούν 10 μέρες .

Θεωρώντας αυτονόητο να μαζευτούμε αμέσως μετά την παραλαβή τους για να πούμε καμία μαλακία, να πιούμε μια μπύρα και να μας δώσεις τα αυτοκόλλητα δεν κοίταξα καν την ημερομηνία αλλά μόνο την ώρα και χθες ήμουν στο "ραντεβού μας". Τηλ. δικό σου δεν έχω αλλά με πήρε ο nio1981 και μου είπε ότι σε πήρε τηλ. και του είπες ότι το ραντεβού είναι για την επόμενη εβδομάδα (κι αυτός είχε καταλάβει για χτες). Μικρολεπτομέρειες αλλά εγώ για να βρω χρόνο να έρθω στο υποτιθέμενο ραντεβού "τσακίστηκα" να τελειώσω τις δουλειές μου για να προλάβω.

Επειδή μόνος σου και χωρίς να σε πιέσει κανείς αυτοαναγορεύτικες σε "διαμοιραστή αυτοκολλήτων ΜΟΤΟ" , κι επειδή δεν κινούμαστε όλοι μας στους δικούς σου χαλαρούς φοιτητικούς ρυθμούς κι επειδή τελικά όλος ο κόσμος δεν γυρίζει γύρο από τον αφαλό του camen (όπως ίσως νομίζεις) κι επειδή είμαι γερογκρινιάρης όταν άλλοι αποφασίζουν για μένα χωρίς καν να με ρωτήσουν,
ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Χωρίς σε καμία περίπτωση ν' απαξιώνω τον Σπύρο που με όλη του την καλή διάθεση, θέλησε να κάνει κάτι για το φόρουμ ανιδιοτελώς, ΔΕΝ ΘΕΛΩ τα αυτοκόλλητα που έχεις κρατήσει για μένα. Μπορείς να τα διαθέσεις σε κάποιο άλλο μέλος. Θα ζητήσω το αρχείο από τον Σπύρο και θα τα τυπώσω μόνος μου.

Επίσης να πω ότι νιώθω "κάπως" που τελικά με αφορμή την ανιδιοτελή προσπάθεια ενός συμφορουμίτη μας, να μας δώσει κάτι ξεχωριστό, γράφω αυτά, αλλά ενοχλούμαι τα μάλα από τέτοιου είδους πιτσιρικίστικες ατομιστικές συμπεριφορές φίλε camen. Κάποια στιγμή πρέπει να μεγαλώσεις και να σοβαρευτείς φίλε μου.

Μην αναρωτηθείς αν στη "ΛΕΩ", να είσαι σίγουρος.


Αυτά από μένα
Καλούς δρόμους και πάντα ΟΡΘΙΟΣ.





Υ.Γ.
ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ

Παρακαλώ να μη σβηστεί το πόστ μου
:sad: :sad: :sad: :sad:

Vaska,δεν μας παρατας αγορι μου...Δλδ τι νομιζεις,οτι εγω δεν εχω δουλειες?
Και δουλειες εχω και εξετασεις εχω και εξεταστικη εχω και μια κοπελα χτυπημενη που δεν μπορει να κουνηθει...

Να κοιτας καλυτερα την αλλη φορα λοιπον και δε σου φταιει κανενας...ΜΟνο εσυ παραπονιεσε ολη την ωρα.Μια δε σου αρεσει που αναλαμβανω τα αυτοκολλητα ,μια δεν σου αρεσει το μερος συναντησης ,μια δεν σου αρεσει η μερα.... Μπορεις λοιπον να αναλαμβανεις εσυ ή οποιος αλλος θελει οτι θελει να μην μας εχετε και αναγκη...


ΣΣ:Θα μπορουσες να σκεφτεις επισης οτι καποιοι απο τα παιδια δεν μπαινουν καθημερινα εδω μεσα και ισως να μην προλαβαιναν να δουν μια συναντηση της επομενης μερας.Οπως και εχει ξανασυμβει...

vaska
23/05/2010, 07:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Vaska,δεν μας παρατας αγορι μου...Δλδ τι νομιζεις,οτι εγω δεν εχω δουλειες?
Και δουλειες εχω και εξετασεις εχω και εξεταστικη εχω και μια κοπελα χτυπημενη που δεν μπορει να κουνηθει...

Να κοιτας καλυτερα την αλλη φορα λοιπον και δε σου φταιει κανενας...ΜΟνο εσυ παραπονιεσε ολη την ωρα.Μια δε σου αρεσει που αναλαμβανω τα αυτοκολλητα ,μια δεν σου αρεσει το μερος συναντησης ,μια δεν σου αρεσει η μερα.... Μπορεις λοιπον να αναλαμβανεις εσυ οτι θες να μην μας εχεις και αναγκη...


Παρατημένο σ' έχω αλλά δεν το 'χεις καταλάβει. Άν είσαι πολυάσχολος να μην αναλαμβάνεις να κάνεις κάτι το οποίο απαιτεί χρόνο. Να αφήνεις να το κάνουν άλλοι και όχι ο κύριος "είμαι μέσα σε όλα, τα ξέρω όλα κι έχω άποψη για όλα". Είναι νομίζω πρόκληση να μας μοστράρεις τα αυτοκόλλητα στα κράνη σου κι εμείς να περιμένουμε. Τες πα το κουράσαμε.
Περαστικά στο κορίτσι ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.

p@nos
23/05/2010, 07:07
ρε παιδια ελεος η ημερομηνια ηταν γραμμενη απο την αρχη στο ποστ...τωρα δε μπορω να καταλαβω γιατι κανεις ετσι ρε βασκα...και εχεις τετοια παιδιαριστικη συμπεριφορα(σε συγχωρουμε ομως γιατι εισαι γερος και ετσι ειναι τα γεραματα:rotflmao: )


αφου σπαστικες με τα σουβλακια που θα καταβροχθίσουμε το επομενο σκ, δωσε μου μια διευθυνση απο το μαγαζι σου(μου εχει πει ο καμεν που ειναι αλλα δε θυμαμαι ακριβως) και θα στα φερω ο ιδιος...





τωρα να χαλαμε τις καρδιες μας για τετοιες μαλακιες, κριμα ειναι:winka:


αντε παρε μια μπυρα να κουλαρεις, ερχεται και καλοκαιρι και δε κανιε να μας ανεβαινει η πιεση:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:beer:

camen
23/05/2010, 07:08
Αν υπαρχεις και καποιος αλλος που εχει προβλημα με την ενεργεια μου να αναλαβω τα αυτοκολλητα ή με την συναντηση κλπ κλπ μπορει να το πει ελευθερα...


:wave2:

p@nos
23/05/2010, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Αν υπαρχεις και καποιος αλλος που εχει προβλημα με την ενεργεια μου να αναλαβω τα αυτοκολλητα ή με την συναντηση κλπ κλπ μπορει να το πει ελευθερα...


:wave2:


εγω εχω ρε @δι


:a43:

camen
23/05/2010, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
@δι




Δεν με λενε Αδι ρε μλκ,Θωμα με λενε...:rolleyes:

vaska
23/05/2010, 07:11
Παιδιά είμαι ΟΚ.

Τα δικά μου τα τύπωσα.

camen
23/05/2010, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Παιδιά είμαι ΟΚ.

Τα δικά μου τα τύπωσα.

Καλυτερα,θα περισσεψουν περισσοτερα....:wave2:

hristosP
23/05/2010, 07:28
Χαλαρωστε ρε τρελακηδες...Εινα δυνατον να τσακωνομαστε για πιπες?Ο καθεις εχει τα προβληματα του,ολοι εχουμε και θα εχουμε,τωρα γιατι ξεσπαει ο ενας στον αλλο δε μπορω να νιωσω
Η συναντηση ειχε συγκεκριμενη ημερομηνια και πιστευω vaska εισαι λαθος να τα χωνεις στον camen,κατα βαθος ειστε ερωτευμενοι και το ξερω :rotflmao: :rotflmao:
Απο την αλλη θα χεις και συ τα ζορια σου,αλλα δε φταιει ο camen για αυτο...
νταξ παει να τα κανει ολα μαζι και αυτος,και στο τελος τρεχει απο δω τρεχει απ΄κει και τα χανει ο κακομοιος(μλκ θελω κερασμα ε)
Λοιπον ξεκολατε,και παμε τα πουμε απο κοντα με τα σουβλακια αν χειρας

περαστικα ρε στη Κων/να...

αειντε πρωι πρωι χαλιοσαστε

:beer: :beer:

camen
23/05/2010, 07:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
θελω κερασμα ε

Θα σε κερασω αυριο if you know what i mean....:D :D :D :D :D

nio1981
23/05/2010, 13:38
ρε δεν τρεχει τπτ...μην σκαμε γιαυτα...ουτε εγω ειχα δει ημερομηνια.φαντασου λογο δουλειας δεν ειχα δει καν την αλλαγη μαγαζιου...στον φωτη σας εψαχνα.οκ ο βασιλης αφησε την δουλεια και γιαυτο εκνευρηστικε αλλα δεν υπαρχει λογος να τσακωθουμε κ ολας.χαλαρα.camen εγω το σαββατο μαλλον θα φυγω 2ημερο...θα σε παρω τηλ να πεταχτω να τα παρω καποια στιγμη αν ειναι πριν το σαββατο.


περαστικα στο κοριτσι...

camen
23/05/2010, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
θα σε παρω τηλ να πεταχτω να τα παρω καποια στιγμη αν ειναι πριν το σαββατο.



Αν σε βολευει παντως,αυριο πρωι 10.30-11 θα ειμαι στα Εβερεστ με τα παιδια και θα εχω και αυτοκολλητα μαζι.Αν σε βγαζει ο δρομος περνα...Αλλιως παρε με τηλεφωνο....:winka:





:beer: :beer: :beer: :beer:

nio1981
23/05/2010, 13:48
μαλλον τηλ θα σε παρω...θα ειμαι μαγαζι αυριο και ειναι στην αλλη ακρη.σε μπλεκω αλλα καπως θα το κανονισουμε.

camen
23/05/2010, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
μαλλον τηλ θα σε παρω...θα ειμαι μαγαζι αυριο και ειναι στην αλλη ακρη.σε μπλεκω αλλα καπως θα το κανονισουμε.

Ασε μας μωρε μλκ,παρε τηλεφωνο οποτε θες εκτος και αν ακυρωθει η βολτα σου και μπορεσεις να ερθεις για μασαμπουκα...:beer: :beer: :beer: :beer:

camen
24/05/2010, 16:23
Αυτοι ειστε οσοι εχετε ζητησει αυτοκολλητα και δεν τα εχετε λαβει:

1)mead5600 - 1τμχ(*)
2)hristosP - 3τμχ(*)
3)jimmis5 - 4τμχ
4)Sephiroth5 - 2τμχ
5)sotiris68 - 4τμχ
6)emiliano - 4τμχ
7)fotisdragon - 4τμχ
8)solegga68 - 3τμχ
9)Vstrommer71-2τμχ

Σας περιμενουμε στην παρεα μας το Σαββατο.Καντε τον κοπο να δηλωσετε οσοι ειναι να ερθετε για να ξερουμε τι μας γινεται!!! :beer:

Αν καποιος ΔΕΝ μπορει ας το πει για να τον βολεψουμε με αλλο τροπο:winka:

Οι (*) εχουν δηλωσει οτι θα ερθουν...


Για περαστεεεεεεεεεεεεεεεε:smokin:

camen
25/05/2010, 18:39
Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-05!!!



Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!
Ματακια ανοιχτα παρακαλω ( :eyepop: )για να μην την πληρωνουν αθωοι...:winka:
Το γραφει ξεκαθαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!









:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

p@nos
25/05/2010, 18:46
λιγο πιο μεγαλο ρε καμεν αμα εχει καταρακτη καποιος μπορει να μη το δει


καντο και πολυχρωμο για να βλεπουν και οσοι εχουν δυσχρωματοψια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
25/05/2010, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
λιγο πιο μεγαλο ρε καμεν αμα εχει καταρακτη καποιος μπορει να μη το δει


καντο και πολυχρωμο για να βλεπουν και οσοι εχουν δυσχρωματοψια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τι να κανω ο καημενος.Αφου μου ερχονται πμ πως εχασαν την συναντηση και πως θα παρουν αυτοκολλητα...:lol: :lol: :lol:
Φαντασου να μην ηταν για το ερχομενο αλλα για το περασμενο Σαββατο.3 και ο κουκος θα ερχονταν...:sick:

aris_n
26/05/2010, 15:33
Φίλε camen δυστυχώς και αυτό το ΣΚ θα είμαι Αθήνα......Ο γυρισμός αναμένεται Κυριακή ή Δευτέρα πρωί. Πες μου πως σε βολεύει εσένα να τα πάρω (με π.μ ή γράψε εδώ ή στείλε ένα sms :winka: ) για να μην σε ταλαιπωρώ, ακόμα και απο το σπίτι σου έρχομαι να τα πάρω. Εκτός και αν φοβάσαι να μάθω που μένεις....:lol: :lol:
Ευχαριστώ πολύ και πάλι!:beer: :beer:

camen
26/05/2010, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από aris_n
Φίλε camen δυστυχώς και αυτό το ΣΚ θα είμαι Αθήνα......Ο γυρισμός αναμένεται Κυριακή ή Δευτέρα πρωί. Πες μου πως σε βολεύει εσένα να τα πάρω (με π.μ ή γράψε εδώ ή στείλε ένα sms :winka: ) για να μην σε ταλαιπωρώ, ακόμα και απο το σπίτι σου έρχομαι να τα πάρω. Εκτός και αν φοβάσαι να μάθω που μένεις....:lol: :lol:
Ευχαριστώ πολύ και πάλι!:beer: :beer:

Παρε με την Κυριακη να το κανονησουμε ρε συ...:winka: Βρισκομαστε καπου και στα δινω,δεν εχω κανενα προβλημα...:D
Σου λεω παρε με,γτ εγω ξεχναω πολυ τελευταια...:sick:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

camen
26/05/2010, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Παρε με την Κυριακη να το κανονησουμε ρε συ...:winka: Βρισκομαστε καπου και στα δινω,δεν εχω κανενα προβλημα...:D
Σου λεω παρε με,γτ εγω ξεχναω πολυ τελευταια...:sick:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Δεν ξερω αν εισαι Πατρα πριν το ΣΚ αλλα αν εισαι παρε με και αυριο μεθαυριο.Κανενα προβλημα...:beer: :wave2:

@ngelos
26/05/2010, 16:53
Περαστικά στην Κων/να Camen. Τα λέμε το Σάββατο.

alucard
26/05/2010, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Θα σε κερασω αυριο if you know what i mean....:D :D :D :D :D

op pezei kanena kalo skankaki?:smokin: eftasaaaaaaaaaaa:lol:

aris_n
26/05/2010, 17:49
Πάτρα είμαι, φεύγω αύριο το απόγευμα. Δεν έχω το κινητό σου όμως, ρίχτο με ενα π.μ.
Thanks!

camen
26/05/2010, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από aris_n
Πάτρα είμαι, φεύγω αύριο το απόγευμα. Δεν έχω το κινητό σου όμως, ρίχτο με ενα π.μ.
Thanks!

Σου εχω στειλει πμ εδω και ωρα.Δεν ηρθε?!:rolleyes:
ΑΥριο δεν ξερω αν θα μπορεσω.Παρε με ομως και το βλεπουμε...:winka:

camen
27/05/2010, 14:10
1)jimmis5 - 4τμχ
2)Sephiroth5 - 2τμχ
3)sotiris68 - 4τμχ
4)emiliano - 4τμχ
5)fotisdragon - 4τμχ
6)solegga68 - 3τμχ

Παιδια,εσεις τι θα κανετε τελικα?Θα ερθετε στην συναντηση,δεν μπορειτε,δεν γουσταρετε,το μετανιωσατε και δεν θελετε αυτοκολλητα?!

Πληροφοριακα ρωτα,μην παρεξηγηθω...:beer: Να ξερω που βρισκομαστε, γτ στην Αθηνα λειπουν αυτοκολλητα και εμας μας περισσευουν.Αν ειναι να τα στειλω πανω,να μην ταλαιπωρειται ο Σπυρος να τυπωνει καινουργια...:winka:

Αν μπορειτε ενημερωστε.Οποιοι δεν μπορειτε να ερθετε και θελετε αυτοκολλητα πειτε το,να δουμε πως θα γινει να τα παρετε με αλλο τροπο.Στειλτε κανενα πμ ,αν δεν θελετε δημοσια...


Ευχαριστωωωωω:beer: :beer: :beer: :beer:

jimmis5
27/05/2010, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
1)jimmis5 - 4τμχ

Παιδια,εσεις τι θα κανετε τελικα?Θα ερθετε στην συναντηση,δεν μπορειτε,δεν γουσταρετε,το μετανιωσατε και δεν θελετε αυτοκολλητα?!

Ευχαριστωωωωω:beer: :beer: :beer: :beer:

Μην βγαζει συμπερασματα κατσαρομαλλι ,εγω δεν θα μπορεσω να παρευρεθω δεν θα ειμαι πατρα θα σε πετυχω ή σε καφε ή θα συναντηθουμε καπου προς ριο μερια απο Δευτερα οκ τρελο αγορι???

:wave2:

camen
27/05/2010, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Μην βγαζει συμπερασματα κατσαρομαλλι ,εγω δεν θα μπορεσω να παρευρεθω δεν θα ειμαι πατρα θα σε πετυχω ή σε καφε ή θα συναντηθουμε καπου προς ριο μερια απο Δευτερα οκ τρελο αγορι???

:wave2:

Μα δεν εβγαλα κανενα συμπερασμα ρε Τζιμ:rolleyes: Ρωταω ο ανθρωπος να ξερω.
Δεν ειναι κοπος να γραψετε μια προταση να ξερουμε τι γινεται...:winka:

Ωραια λοιπον,εσενα σε κραταω στην καβαντζα και οποτε θες μου λες και το κανονιζουμε:beer: :beer: :beer: :beer:

Sephiroth5
28/05/2010, 19:44
κατα 87,3% θα περασω, αναλογα την κουραση.:a51:

p@nos
29/05/2010, 06:06
:a011: :look:

camen
29/05/2010, 07:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
:a011: :look:

Tι επαθες:confused: :rolleyes:

Χρηστο σε εβαλα:winka:

p@nos
29/05/2010, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Tι επαθες:confused: :rolleyes:

Χρηστο σε εβαλα:winka:

gia na μην ξεχνιομαστε:smokin:



ΥΓ:ρε μλκ αυτο( :rolleyes: ) ειναι κακο:lol:

p@nos
29/05/2010, 07:48
και ο μπανανας που εβαζε συνεχεια τετοια ειδες τι επαθε...


:evil: :smokin:

camen
29/05/2010, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos




ΥΓ:ρε μλκ αυτο( :rolleyes: ) ειναι κακο:lol:

Ε θα βαζω αυτο τοτε::a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21:

p@nos
29/05/2010, 07:56
exei mpolika re


:a13: :a13: :a13: kai ayto kalo einai

Vstrommer71
29/05/2010, 08:29
Μπορει να παραβρεθω,για καφεδακι ομως η αφεντια μου
Κρατηστε με ενα αυτοκολητο πλιζ:beer:

p@nos
29/05/2010, 09:33
o massas σουβλατζιδικο ειναι:a13: :a13: :a13:

camen
29/05/2010, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Μπορει να παραβρεθω,για καφεδακι ομως η αφεντια μου
Κρατηστε με ενα αυτοκολητο πλιζ:beer:

Ρε 'συ πινεις καφεδακι στις 10 το βραδυ?!:sick:
Θα σου κρατησω αυτοκολλητα μην ανησυχεις...:beer: :beer: :beer:

hristosP
29/05/2010, 10:25
εγω ψηνομαι και για προσυγκεντρωση,κανας αλλος??

camen
29/05/2010, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
εγω ψηνομαι και για προσυγκεντρωση,κανας αλλος??

Ειναι πολλα τα χλμ και βαριεσε να ταξιδεψεις μονος ε?!:D :lol:

Εγω κατευθειαν εκει θα παω παντως.Βαριεμαι να περιμενω μες στον δρομο...:winka:

hristosP
29/05/2010, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ειναι πολλα τα χλμ και βαριεσε να ταξιδεψεις μονος ε?!:D :lol:

Εγω κατευθειαν εκει θα παω παντως.Βαριεμαι να περιμενω μες στον δρομο...:winka:

περισυ καλα περιμενες γεωργιου απο κατω,φετος που μου γινες γληγορος δεν μας καταδεχεσαι

:evil: :evil:

p@nos
29/05/2010, 10:33
ελα τωρα μην ακουω για γληγολους


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
29/05/2010, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
περισυ καλα περιμενες γεωργιου απο κατω,φετος που μου γινες γληγορος δεν μας καταδεχεσαι

:evil: :evil:

Ε αφου ξερετε που ειναι φετος,δεν υπαρχει λογος...:smokin:
Θα το ξανασκεφτω ομως αν ειναι να σε πατησω σε κανενα φαναρι...:lol:

p@nos
29/05/2010, 10:34
και σας παω μια ντριφταριστη στη γεωργιου...μπροστα απο τα μπατσικα...εμενα ετσι κι αλλιως(για ανεξηγητο λογο) με χαιρετανε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
29/05/2010, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ε αφου ξερετε που ειναι φετος,δεν υπαρχει λογος...:smokin:
Θα το ξανασκεφτω ομως αν ειναι να σε πατησω σε κανενα φαναρι...:lol:


πρεπει να σε μαθω τροπους αποψε...να μου πεις αν ειναι και ωραια η ουρα του τερατος κουνιστη:lol: :lol: :lol:

camen
29/05/2010, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
πρεπει να σε μαθω τροπους αποψε...να μου πεις αν ειναι και ωραια η ουρα του τερατος κουνιστη:lol: :lol: :lol:

Μου θυμιζεις εκεινο τον αλλο που ειχε tdm και ανοιγε με παπακια...:look: :look: :look:
Κ χαιρονταν μετα οτι τα πατουσε κιολας...:lol: :lol: :lol:

hristosP
29/05/2010, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen

Θα το ξανασκεφτω ομως αν ειναι να σε πατησω σε κανενα φαναρι...:lol:

ροδα ειναι και γυριζει,κατσε να μαζεψω κανα ευρω και μεσα στο χρονο τα ξαναλεμε

αντε στο θεμα μας τωρα...Βασιλοπουλο(αμερικης) 9.15 οποιος θελει θα περιμενω εκει

camen
29/05/2010, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
ροδα ειναι και γυριζει,κατσε να μαζεψω κανα ευρω και μεσα στο χρονο τα ξαναλεμε

αντε στο θεμα μας τωρα...Βασιλοπουλο(αμερικης) 9.15 οποιος θελεια θα περιμενω εκει

Πας καλα ρε μλκ?!Θα βγω απο την Πατρα και θα ξαναμπω για να συναντησω τα μουτρα σου?! :smokin:

p@nos
29/05/2010, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Μου θυμιζεις εκεινο τον αλλο που ειχε tdm και ανοιγε με παπακια...:look: :look: :look:
Κ χαιρονταν μετα οτι τα πατουσε κιολας...:lol: :lol: :lol:


τι σε κανει να πιστευεις οτι ειμαι ανθρωπος που δειχνει ελεος?βαραω γυναικες και κλεβω γλειφιτζουρια απο παιδακια, γιατι να σε λυπηθω στο φαναρι?


:rotflmao: :bawl: :rotflmao:


εντιτ:και συνταξιουχους βαραω...και η συνταξη καλη ειναι:D

camen
29/05/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
τι σε κανει να πιστευεις οτι ειμαι ανθρωπος που δειχνει ελεος?βαραω γυναικες και κλεβω γλειφιτζουρια απο παιδακια, γιατι να σε λυπηθω στο φαναρι?


:rotflmao: :bawl: :rotflmao:


εντιτ:και συνταξιουχους βαραω...και η συνταξη καλη ειναι:D


Βαρα και καμια μλκια τωρα,μπας και στανιαρεις...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

hristosP
29/05/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Πας καλα ρε μλκ?!Θα βγω απο την Πατρα και θα ξαναμπω για να συναντησω τα μουτρα σου?! :smokin:

ρε γαμω
στο σχολειο ολη την ωρα πρεπει να ελεγες ''κυριε κυριε κυριε εγω εγω ''

αλλοι 10 εχουν δηλωσει εδω μεσα,ο πανος μενει κοντα
αμα πιααα

:yuck: :yuck:

camen
29/05/2010, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
ρε γαμω
στο σχολειο ολη την ωρα πρεπει να ελεγες ''κυριε κυριε κυριε εγω εγω ''

αλλοι 10 εχουν δηλωσει εδω μεσα,ο πανος μενει κοντα
αμα πιααα

:yuck: :yuck:

Στο σχολειο ξυπνουσα μονο για να βγω διαλλειμα ή να παω να φαω ζεστη τυροπιτα...:p

p@nos
29/05/2010, 10:41
ναι ρε μαζι θα παμε...ο μπαμιας ο καμεν θα μας περιμενει την αγιας σοφιας στην πλατεια...πω πωω τρεις με εξατμισεις θα κλασουν μπαμιες ολοι τριγυρω μολις θα περναμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
29/05/2010, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ναι ρε μαζι θα παμε...ο μπαμιας ο καμεν θα μας περιμενει την αγιας σοφιας στην πλατεια...πω πωω τρεις με εξατμισεις θα κλασουν μπαμιες ολοι τριγυρω μολις θα περναμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Με εμενα θα τα πειτε στο μαγαζι...:D :wave2:

hristosP
29/05/2010, 10:44
αγιας σοφιας-βασιλοπουλος ειναι τελικα ο ορισμος αυτου που λεμε ''βγαινω απο τη Πατρα και ξανα μπαινω.."

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
29/05/2010, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
αγιας σοφιας-βασιλοπουλος ειναι τελικα ο ορισμος αυτου που λεμε ''βγαινω απο τη Πατρα και ξανα μπαινω.."

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δλδ αμα πηγαιναμε Ριο και εσυ εμενες στον Βασιλοπουλο και εγω ελεγα να βρεθουμε στην πλατεια Γεωργιου,θα ερχοσουν ?!:look:

vassilis88
29/05/2010, 10:51
θα ρθω κ γω παιδια!:D

:a08: :a08:

p@nos
29/05/2010, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
θα ρθω κ γω παιδια!:D

:a08: :a08:


:look:


199713

camen
29/05/2010, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
θα ρθω κ γω παιδια!:D

:a08: :a08:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

camen
30/05/2010, 06:11
Παλι εγω θα γραψω πρωτος?Ας ειναι....:D




Χαρηκα πολυ, που χθες καταφεραμε και μαζευτηκαμε ενας αξιοσημειωτος αριθμος ατομων(16 αν θυμαμαι καλα!) και που ξαναειδα παιδια που ειχα να δω και εναν χρονο αλλα που ειδα και καινουργια παιδια στην παρεα.Ελπιζω να περασατε ολοι καλα,να ειστε ολοι ευχαριστημενοι,οσοι πηρατε καινουργια μηχανακια να τα χαιρεστε και να ειναι παντα καλοταξιδα και ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ!!! :lol:

Θα ποσταρω καποιες φωτο λιγο αργοτερα ετσι για την ιστορια... :winka:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

camen
30/05/2010, 06:29
1


199774

camen
30/05/2010, 06:30
2


199775

camen
30/05/2010, 06:31
3


199776

camen
30/05/2010, 06:31
4


199777

camen
30/05/2010, 06:32
5


199778

camen
30/05/2010, 06:33
6


199779

camen
30/05/2010, 06:33
7


199780

camen
30/05/2010, 06:34
8


199781

camen
30/05/2010, 06:35
Αυτες απο εμενα γτ βιαζομουν να φαω:smokin:
Ο vaskoulinis πρεπει να εχει καποιες καλες ...:D Τον προκαλω να τις ποσταρει λοιπον να δουμε ποιος ειναι ο ομορφος....:look:

vaska
31/05/2010, 04:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Αυτες απο εμενα γτ βιαζομουν να φαω:smokin:
Ο vaskoulinis πρεπει να εχει καποιες καλες ...:D Τον προκαλω να τις ποσταρει λοιπον να δουμε ποιος ειναι ο ομορφος....:look:

Μλκ ίσως η πιο δύσκολη εβδομάδα από πλευράς τρεξίματος. Χθες δεν βγήκα από το σπίτι μου και δεν άνοιξα PC. Μόλις χαλαρώσω λίγο θ' ανεβάσω φωτο.

Υ.Γ.

Κούκλος είμαι ρε φίλε μου με το άσπρο μαλλί, μΕ πάει μΕ είπαν.
:rotflmao: :rotflmao: