PDA

View Full Version : suzuki van van 125



address
24/05/2010, 06:42
Ρε παιδια για αυτο το καημενο μηχανακι δεν εχω δει κανενα σχολιο...Τοσο πολυ απαξιωνεται??? Για πειτε καμια γνωμη.. Εμενα συμπαθητικο μου φαινεται. Το εχει κανεις να πει αποψεις???

sapila racing
24/05/2010, 07:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από address
Ρε παιδια για αυτο το καημενο μηχανακι δεν εχω δει κανενα σχολιο...Τοσο πολυ απαξιωνεται??? Για πειτε καμια γνωμη.. Εμενα συμπαθητικο μου φαινεται. Το εχει κανεις να πει αποψεις???

Ειναι ίδιο με το παλιό RV αλλά με 4χρονο κινητήρα και μικρές αλλαγές.
Σιγουρα θα πηγαίνει κι αυτό πολύ καλά στην παραλία, και θα τρως τούμπα για πλάκα στην άσφαλτο στο βρεγμένο χωρίς να καταλάβεις τι έγινε.

Shaolin Monk
24/05/2010, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από address
Ρε παιδια για αυτο το καημενο μηχανακι δεν εχω δει κανενα σχολιο...Τοσο πολυ απαξιωνεται??? Για πειτε καμια γνωμη.. Εμενα συμπαθητικο μου φαινεται. Το εχει κανεις να πει αποψεις???


Το ειχα νοικιασει καποτε και επαθα πλακα. Ειναι φοβερο και εχει πλακα αν το μαθεις. Δεν εχει περισσοτερη δυναμη απο ενα 125 παπι, αλλα εχει την αισθηση της μηχανης. Επειδη μου κινησε την περιεργεια ρωτησα τον ενοικιαστη για αξιοπιστια και μου ειπε οτι ειναι σκυλι.

foogr01
24/05/2010, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Το ειχα νοικιασει καποτε και επαθα πλακα. Ειναι φοβερο και εχει πλακα αν το μαθεις. Δεν εχει περισσοτερη δυναμη απο ενα 125 παπι, αλλα εχει την αισθηση της μηχανης. Επειδη μου κινησε την περιεργεια ρωτησα τον ενοικιαστη για αξιοπιστια και μου ειπε οτι ειναι σκυλι.

Το είχα πριν πάρω τη BMW. Όντως ισχύουν αυτά που λέει ο Monk. Είναι μικρό αλλά με αίσθηση
μεγάλης μηχανής. Γενικά θα έλεγα κ εγώ ότι είναι παιχνιδάκι με πολύ πλάκα αν το μάθεις καλά,
αλλά προσοχή γιατί τρως εύκολα τη σούπα ;) Στην πόλη σε πάει όπου θες ανετότατα, στην άμμο
μου έχουν πει ότι έχει πολύ γέλιο (εγώ προσωπικά δεν τα κάνω κάτι τέτοια :p)
Για παραπέρα τώρα δεν θα το προτιμούσα αν κ μπορεί να βγάλει αρκετά χιλιόμετρα με μικρές
ταχύτητες. Από αξιοπιστία σκίζει ! :wave2:

SVX
24/05/2010, 11:19
Παιζει στην κατηγορια TW (Trailway 200)


ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΕΙΟ :a01:

kokkiklhs
21/09/2010, 15:43
Πολύ συμπαθητικό μου φαίνεται για μικρό, και με προσωπικότητα!
Πήξαμε στα παπιά και στα χαζο-σκούτερ...
Είναι κανείς εδώ που να το έχει και να το χρησιμοποιεί καθημερινά, να μας πει εντυπώσεις;
:confused:

aris17
09/07/2011, 09:43
diladi kanei aneta kai gia prot mikri mixani etsi?

foogr01
10/07/2011, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από aris17
diladi kanei aneta kai gia prot mikri mixani etsi?

Ναι, χαλαρά !