PDA

View Full Version : Easy Ri....



el_hymador
24/05/2010, 12:50
Easy τρόμπες!

Σήμερα, επειδή κάνω πνευματική δουλειά :lol: , πήγα μια βολτίτσα με το μηχανάκι...στο δρόμο της επιστροφής απο εθνική, βλέπω στο βάθος μπροστά μου μια πομπή από μοτοσικλέτες στη δεξιά λωρίδα...

...πλησιάζω και είναι καμιά 40ρια Harley με ολλανδούς αναβάτες, πολύ όμορφες όλες, μοντίφες τρελές, bobbers, power cruisers κτλ-κτλ...

πάω παράλληλα μαζί τους στη μεσαία λωρλίδα και με κλεφτές ματιές χαζεύω ότι προλαβάινω να χαζέψω...

...ε, όταν με πήραν χαμπάρι, διέλυσαν τον σχηματισμό και άρχισαν να μπαινουν στη μεσαία με τσαμπουκά, ωθόντας με με τρόπο επικίνδυνο στην αριστέρη λωρίδα, ένας ήρθε απο πίσω κολλητα και γκάζωνε, μου κάνανε και σήμα go-go με το χέρι, ξου-ξου κακό γιαπωνέζικο και παρείσακτο μηχανάκι, με λίγα λόγια...

μόλις κατάλαβα τι λαλάκες είναι, άνοιξα το γκάζι, τους άφησα πίσω και είδα απο τον καθρέφτη ότι επέστερεψαν σε σχηματισμό, βιώνοντας την δική τους μοτοσικλετιστική hipster νιρβάνα...μια νιρβάνα που υπαγορεύεται και ορίζεται προφανώς από την μάρκα της μοτοσικλέτας που καβαλάς και από τα δερμάτινα που φοράς...

τι τρόμπες θεέ μου! :lol: :lol: :lol: :lol:

υ.γ. για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις, δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις Harley Davidson ούτε και με τους αναβάτες τους...απλά έπεσα σε λαλάκες...

SVX
24/05/2010, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

...πλησιάζω και είναι καμιά 40ρια Harley

πάω παράλληλα μαζί τους στη μεσαία λωρλίδα και με κλεφτές ματιές χαζεύω ότι προλαβάινω να χαζέψω...

...ε, όταν με πήραν χαμπάρι, διέλυσαν τον σχηματισμό και άρχισαν να μπαινουν στη μεσαία με τσαμπουκά, ωθόντας με με τρόπο επικίνδυνο στην αριστέρη λωρίδα, ένας ήρθε απο πίσω κολλητα και γκάζωνε, μου κάνανε και σήμα go-go με το χέρι, ξου-ξου κακό γιαπωνέζικο και παρείσακτο μηχανάκι, με λίγα λόγια...

μόλις κατάλαβα τι λαλάκες είναι, άνοιξα το γκάζι, τους άφησα πίσω και είδα απο τον καθρέφτη ότι επέστερεψαν σε σχηματισμό , βιώνοντας την δική τους μοτοσικλετιστική hipster νιρβάνα...




Εχεις δει πολλες δεκαωχτουρες να σφηνωνουν σε κοπαδι αγριοχηνες που ταξιδευουν...; :smokin:

Shaolin Monk
24/05/2010, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
[B τι τρόμπες θεέ μου! [/B]


Τοσο απλα.... Εχω και γνωστους χαρλεαδες που εχουν παρομοια αποψη για τους μοτοσυκλετιστες... Ηλιθιοι...:lol:

Gi_4ce
24/05/2010, 13:22
Εγω παλι τους πετυχα με το gsr, τους χαιρετησα όλους, με χαιρετησανε κ φυγαμε...

Μαλλον ο δικος μας ο πουριτανισμος ειναι που μερικους τους κανει μλκες...

:nono:

ikarosk
24/05/2010, 14:37
Μία απ'τα ίδια. Κι εγώ σήμερα συνάντησα αρκετούς και τους χαιρέτησα με σινιάλο, με την κόρνα, με το χέρι, αλλά αυτοί τίποτε. Ατάραχοι συνέχιζαν την πορεία τους αδιαφορώντας για το τι συμβαίνει γύρω τους.(Σωστό αυτό βέβαια γιατί ο πραγματικός μοτοσυκλετιστής δεν πρέπει να χαζεύει, και να προσηλώνεται στον ιερό σκοπό του που είναι η ασφαλής οδήγηση).
Στον δρόμο πήγαναν σαν να τους οδηγούσε κάποιο αόρατο χέρι, χαμένοι στην νιρβάνα των κραδασμών τους.
Αφού είδα κι απόειδα κατάληξα στο συμπέρασμα ότι μάλλον είναι στραβοί ¨αυτό διαπιστώνεται από τα γυαλιά που φοράνε¨και επίσης κουφοί ,λόγω του θορύβου που κάνουν τα μεγάλα δικύλινδρα. Άντε στην καλύτερη περίπτωση να πάσχουν από δυνατές εμβοές λόγω μαριχουάνας, και μαλ_ _ _ίας, οπότε πήραν άφεση αμαρτιών.
Ίσως ο Λιακόπουλος νά'χει δίκαιο.
Ζουν ανάμεσά μας:a31:

camen
24/05/2010, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ikarosk
Μία απ'τα ίδια. Κι εγώ σήμερα συνάντησα αρκετούς και τους χαιρέτησα με σινιάλο, με την κόρνα, με το χέρι, αλλά αυτοί τίποτε. Ατάραχοι συνέχιζαν την πορεία τους αδιαφορώντας για το τι συμβαίνει γύρω τους.(Σωστό αυτό βέβαια γιατί ο πραγματικός μοτοσυκλετιστής δεν πρέπει να χαζεύει, και να προσηλώνεται στον ιερό σκοπό του που είναι η ασφαλής οδήγηση).
Στον δρόμο πήγαναν σαν να τους οδηγούσε κάποιο αόρατο χέρι, χαμένοι στην νιρβάνα των κραδασμών τους.
Αφού είδα κι απόειδα κατάληξα στο συμπέρασμα ότι μάλλον είναι στραβοί ¨αυτό διαπιστώνεται από τα γυαλιά που φοράνε¨και επίσης κουφοί ,λόγω του θορύβου που κάνουν τα μεγάλα δικύλινδρα. Άντε στην καλύτερη περίπτωση να πάσχουν από δυνατές εμβοές λόγω μαριχουάνας, και μαλ_ _ _ίας, οπότε πήραν άφεση αμαρτιών.
Ίσως ο Λιακόπουλος νά'χει δίκαιο.
Ζουν ανάμεσά μας:a31:

Μια απο τα ιδια...Χαιρετισα καμια 50αρια συνολικα και μονο 2-3 σηκωσαν χερι...
Ας ειναι καλα τα παιδια και δεν κραταμε κακια...:smokin:

p@nos
24/05/2010, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
Εχεις δει πολλες δεκαωχτουρες να σφηνωνουν σε κοπαδι αγριοχηνες που ταξιδευουν...; :smokin:


koyrades που ταξιδευουν θες να πεις


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
24/05/2010, 15:27
ενταξει μιας και τους εζησα απο κοντα, η πλειοψηφια ειναι γτπ...βασικα δεν ειναι μηχανοβιοι, αλλα χαρλεαδες, αλλη φυλη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




που να δεις πλακα που εχει οταν σου κολλανε μεταμεσονυκτιες ωρες στα φαναρια...στο επομενο βεβαια χαζευουν τις βιτρινες και κοιτανε αν ειανι τα νυχια τους κομμενα

:bigcry: :eek: :bawl: :lol:

koulis19
24/05/2010, 16:07
Παλι καλα που δεν σου εκαναν μπλοκο να κτεβουν κατω με τιποτα αλυσιδες να σε δειρουν δηλαδη.Αυτοι νομιζουν ακομα οτι ειναι η συμμορια της Marlboro.Eleos

SVX
24/05/2010, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
koyrades που ταξιδευουν θες να πεις


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Εγω ειμαι απλα της γνωμης οτι Harleας που πουλησε τα παντα και ζει σα "Νομαδας" απο τον 'Χαρλεα' στο Μπραχαμι που του πηρε ο μπαμπας του Harley επειδη περασε Νομικη, εχουν διαφοά.... :ninja:

chris_honda
24/05/2010, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Παλι καλα που δεν σου εκαναν μπλοκο να κτεβουν κατω με τιποτα αλυσιδες να σε δειρουν δηλαδη.Αυτοι νομιζουν ακομα οτι ειναι η συμμορια της Marlboro.Eleos


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmy10
24/05/2010, 17:32
ρε σεις... αμεσωςνα τους κακολογισετε

απαπαπαααααα






τα σφραγισματα απ'τα δονται εψαχναν τα παλουκαρια και ο χυμας πηγε να τους μπερδεψει...

καλα εκαναν και σε εδιωξαν...ολα κι'ολα

Shaolin Monk
24/05/2010, 17:52
Ειναι νυχτα... Το σκοταδι βαθυ...
Τα παρτυ στο δασος εχουν τελειωσει και ολοι ξεκινουν για τα σπιτια τους.
Ενας λαγος και ενας λυκος, κουνουπιδια απο το αλκοολ και το μαυρο, πεφτουν στην ιδια τρυπα και δεν μπορουν να βγουν.
Λυκος:Ποιος εισαι εσυ;
Λαγος:Δεν ξερω, ηπια κατι παραπανω...
Λυκος:Ουτε εγω. Ας αγγιξουμε ο ενας το αλλο και να βρουμε ποιος ειναι ποιος.
Λαγος: Παει, ξεκινα πρωτος.
Λυκος: Εισαι χνουδωτος, μικροκαμωμενος, εχεις δυο αφτια.... Λαγος!

Λαγος: Σειρα μου τωρα... Εχεις μπασα φωνη, εισαι τριχωτος, εισαι ογκωδης και μυριζεις ασχημα...Χαρλεας;

camen
24/05/2010, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Ειναι νυχτα... Το σκοταδι βαθυ...
Τα παρτυ στο δασος εχουν τελειωσει και ολοι ξεκινουν για τα σπιτια τους.
Ενας λαγος και ενας λυκος, κουνουπιδια απο το αλκοολ και το μαυρο, πεφτουν στην ιδια τρυπα και δεν μπορουν να βγουν.
Λυκος:Ποιος εισαι εσυ;
Λαγος:Δεν ξερω, ηπια κατι παραπανω...
Λυκος:Ουτε εγω. Ας αγγιξουμε ο ενας το αλλο και να βρουμε ποιος ειναι ποιος.
Λαγος: Παει, ξεκινα πρωτος.
Λυκος: Εισαι χνουδωτος, μικροκαμωμενος, εχεις δυο αφτια.... Λαγος!

Λαγος: Σειρα μου τωρα... Εχεις μπασα φωνη, εισαι τριχωτος, εισαι ογκωδης και μυριζεις ασχημα...Χαρλεας;




:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

LakeDemon
24/05/2010, 18:13
to videaki apo South Park ta leei ola gia merikous harleades
http://www.youtube.com/watch?v=q8eYzMHGjrE

olokliro to episodio edw
http://www.southparkstudios.com/episodes/251889

p@nos
24/05/2010, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
Εγω ειμαι απλα της γνωμης οτι Harleας που πουλησε τα παντα και ζει σα "Νομαδας" απο τον 'Χαρλεα' στο Μπραχαμι που του πηρε ο μπαμπας του Harley επειδη περασε Νομικη, εχουν διαφοά.... :ninja:

η αληθεια ειναι πως δεν ειναι ακριβως ετσι οι χαρλεαδες:D

Allst@rf
24/05/2010, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από LakeDemon
to videaki apo South Park ta leei ola gia merikous harleades
http://www.youtube.com/watch?v=q8eYzMHGjrE

olokliro to episodio edw
http://www.southparkstudios.com/episodes/251889

υπάρχει κάπου στο αμέρικα ένα κλειστό κλαμπ μηχανοβιων "νομαδων" γαμώ και δέρνω χάρλεαδων που λέγετε "Ηell's Αngels".έχουν όνομα στη πιάτσα μια ιστορία από πίσω να τους κυνηγάει και ένα μύθο επίσης.
Όσοι λοιπόν αγοράζουν ΗD ,νομίζουν ότι είναι μεγάλες αλητρες και θα μπουν στο εν λόγω κλαμπ μόνο και μόνο επειδή αγόρασαν μια μπουρδα που πάει μόνο ευθεία και ότι και καλά πρέπει να τους θεωρούμε μάγκες.ο απλός κοσμάκης που βλέπει μια Ηarley ,ψαρώνει .εμείς όμως... :nono: :nono: :nono:

ας έρθει ενας από αυτούς να τον πάμε ένα γύρο στα μέγαρα δικαβαλο ή ας ανεβεί μια φορά σε κανα χιλιάρι γιαπωνέζικο για ένα demo από κανα καλό χέρι του φόρουμ ,και αν δε ψάχνει μετά για πανες άκρατειας ,εμένα να μην με λεν Αllstarf...

Giorgos19
25/05/2010, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
Εγω ειμαι απλα της γνωμης οτι Harleας που πουλησε τα παντα και ζει σα "Νομαδας" απο τον 'Χαρλεα' στο Μπραχαμι που του πηρε ο μπαμπας του Harley επειδη περασε Νομικη, εχουν διαφοά.... :ninja:


Χαρλεας στο Μπραχαμι???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Shaolin Monk
25/05/2010, 01:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Χαρλεας στο Μπραχαμι???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μαλλον ησουν μικρος τη δεκαετια του 90, που ειχαν γινει μοδα και ακομα και στο χωριο μου εβλεπες μια-δυο στο καφενειο... Τωρα τη θεση τους πηραν τα GS... :lol:

Zid
25/05/2010, 01:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf

Όσοι λοιπόν αγοράζουν ΗD ,νομίζουν ότι είναι μεγάλες αλητρες και θα μπουν στο εν λόγω κλαμπ μόνο και μόνο επειδή αγόρασαν μια μπουρδα που πάει μόνο ευθεία και ότι και καλά πρέπει να τους θεωρούμε μάγκες.ο απλός κοσμάκης που βλέπει μια Ηarley ,ψαρώνει .εμείς όμως... :nono: :nono: :nono:
Αλητες χουλιγκάνια χαρλεάδες.... :bigcry:

ggs
25/05/2010, 01:58
Πάντως , την Κυριακή (και αφού είχα φάει συνεχόμενη καταιγίδα από το Μαλανδρινο , Λιδωρικι ως και την Παυλιανη) σταμάτησα στον Μπραλο να αλλάξω ρούχα …
Διερχόμενοι αλλοδαποί χαρλεαδες σταμάτησαν να με ρωτήσουν αν έχω ..problem…
Ευχηθήκαμε αμφότεροι καλούς δρόμους και συνεχίσαμε τον δρόμο μας

makis206
25/05/2010, 02:14
Έπρεπε να γίνει κι αυτό γιατί τους ξεχάσαμε αυτούς απ'όταν μπήκε στη ζωή μας το Βεστρόμ και το Τιντιέμ (πέρασε και το Σιμπιέφ για λίγο αλλά δεν σταμάτησε τελικά):lol:

Zid
25/05/2010, 02:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Πάντως , την Κυριακή (και αφού είχα φάει συνεχόμενη καταιγίδα από το Μαλανδρινο , Λιδωρικι ως και την Παυλιανη) σταμάτησα στον Μπραλο να αλλάξω ρούχα …
Διερχόμενοι αλλοδαποί χαρλεαδες σταμάτησαν να με ρωτήσουν αν έχω ..problem…
Ευχηθήκαμε αμφότεροι καλούς δρόμους και συνεχίσαμε τον δρόμο μας

Eυτυχως που δε σε κατσαβίδιασαν να λες... γιατι είναι περιθωριακοι τύποι οι χογκ :bigcry: :rotflmao:

dirtbird
25/05/2010, 02:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Πάντως , την Κυριακή (και αφού είχα φάει συνεχόμενη καταιγίδα από το Μαλανδρινο , Λιδωρικι ως και την Παυλιανη) σταμάτησα στον Μπραλο να αλλάξω ρούχα …
Διερχόμενοι αλλοδαποί χαρλεαδες σταμάτησαν να με ρωτήσουν αν έχω ..problem…
Ευχηθήκαμε αμφότεροι καλούς δρόμους και συνεχίσαμε τον δρόμο μας


Παρόλο που και εμένα γενικώς μου είναι αντιπαθείς, προφανώς κάποιοι έχουν καταπιεί το hype του hell's angel και κάποιοι άλλοι κάνουν απλώς τον χαβαλέ τους.

Δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα πάντως στη θέση του Κώστα.....

Μάλλον θα είχανε άσχημα ξεμπερδέματα........:evil: :smokin:

XJR_Billy
25/05/2010, 02:30
Από Τρίτη-Τετάρτη είδα 4-5 γκρουπ των 2-3, 7-8 Χάρλευ να οδεύουν προς Πάτρα μέσω Αττικής Οδού. Εκτός από κανά δυό κολλημένους όλοι οι άλλοι χαιρετούσαν και κόρναραν.

Βρε μοτο να'ναι κι όπως τη βρίσκει ο καθένας.

Πέτυχα πάλι σήμερα στο δρόμο το γκρουπάκι με την 990Adv και τις δύο 640 στην Αττική με κατεύθυνση προς Κόρινθο. Πάντα καθημερινές τους πετυχαίνω και πάντα με κάργα μπαγκάζια.
Τα παιδιά με συνόδευσαν άλλη μια φορά μέχρι Μαγούλα που'στριψα και συνέχισαν με ένθερμες χαιρετούρες και κορνοκρουσίες..:beer: :beer:

Γιατί, αυτά τα άτομα παραπάνω έχουν σχέση με κάτι ΚΤΜάδες που σε στραβοκοιτάνε και γκαζώνουν για να δείξουν την ανωτερότητα του εργαλείου τους? Ένα παράδειγμα έφερα, μη με φάτε οι Αυστριακοί..:D

Μοτοσυκλετιστές και λαλάκες υπάρχουν σε κάθε κατηγορία, με κάθε είδους μηχανή.

ktmakis
25/05/2010, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy


Μοτοσυκλετιστές και λαλάκες υπάρχουν σε κάθε κατηγορία, με κάθε είδους μηχανή.

STOYBI
25/05/2010, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Easy τρόμπες!

...ε, όταν με πήραν χαμπάρι, διέλυσαν τον σχηματισμό και άρχισαν να μπαινουν στη μεσαία με τσαμπουκά, ωθόντας με με τρόπο επικίνδυνο στην αριστέρη λωρίδα, ένας ήρθε απο πίσω κολλητα και γκάζωνε, μου κάνανε και σήμα go-go με το χέρι, ξου-ξου κακό γιαπωνέζικο και παρείσακτο μηχανάκι, με λίγα λόγια...

μόλις κατάλαβα τι λαλάκες είναι, άνοιξα το γκάζι, τους άφησα πίσω και είδα απο τον καθρέφτη ότι επέστερεψαν σε σχηματισμό, βιώνοντας την δική τους μοτοσικλετιστική hipster νιρβάνα...μια νιρβάνα που υπαγορεύεται και ορίζεται προφανώς από την μάρκα της μοτοσικλέτας που καβαλάς και από τα δερμάτινα που φοράς...





Toυλαχιστον προτου ανοιξεις το γκαζι και φυγεις.....

Δεν θα επρεπε να χαρετησεις ( ειδικα τον απο πισω σου ??? ) ......:a31: ......

:winka:

TROOPER
25/05/2010, 03:33
ρε γμτ...επρεπε να το χα φανταστει οτι θα χει γελιο και να εβγαινα μια βολτα χτες...:evil: :evil:

Gandalf dr685sm
25/05/2010, 04:31
Πηγαίνοντας προς Λευκάδα είδα ουκ ολιγους να βγαίνουν απο όλες τις κατευθύνσεις και διαδρομές.. Απο Ναύπακτο, απο Αγρίνιο (εκεί σταματούσαν και έτρωγαν φράουλες με τα τελάρα !!!! :D ) μέχρι και μέσα στην Λευκάδα.

Όντως κάποιοι χαιρετούσαν... άλλοι απλά περνούσαν. Παρόλα αυτά όπως και να το κάνεις ήταν ωραία εικόνα με μηχανές παντού. Ακόμα και αν ήταν HD μόνο.

Gandalf

Giorgos19
25/05/2010, 06:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Μαλλον ησουν μικρος τη δεκαετια του 90, που ειχαν γινει μοδα και ακομα και στο χωριο μου εβλεπες μια-δυο στο καφενειο... Τωρα τη θεση τους πηραν τα GS... :lol:

Οσο μπορω να θυμηθω παντως, Χαρλεα στο Μπραχαμι δεν εχω δει! Ποια GS? Εδω ενα ηταν,ειναι και θα ειναι ΤΟ μηχανακι. GLX φουλ τακεκαβα 2,5 δισεκατομμυρια χιλιοστα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Και για να ειμαι λιγο εντος θεματος, μακραν τις πιο πολλες χαρ χαρ χαρ χαρλει τις εχω δει- βλεπω στην Κω. Μιλαμε Ο πανικος. Ο αριθμος τους ανετα συγκρινεται με αυτον των σκουτερ προς ενοικιαση.
Μιλαμε για ενα νησι που απο την μια ακρη ως την αλλη ειναι 80 κατι χιλιομετρα. Τρελα ταξιδια λεμε
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mankam
25/05/2010, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
υπάρχει κάπου στο αμέρικα ένα κλειστό κλαμπ μηχανοβιων "νομαδων" γαμώ και δέρνω χάρλεαδων που λέγετε "Ηell's Αngels".έχουν όνομα στη πιάτσα μια ιστορία από πίσω να τους κυνηγάει και ένα μύθο επίσης.
Όσοι λοιπόν αγοράζουν ΗD ,νομίζουν ότι είναι μεγάλες αλητρες και θα μπουν στο εν λόγω κλαμπ μόνο και μόνο επειδή αγόρασαν μια μπουρδα που πάει μόνο ευθεία και ότι και καλά πρέπει να τους θεωρούμε μάγκες.ο απλός κοσμάκης που βλέπει μια Ηarley ,ψαρώνει .εμείς όμως... :nono: :nono: :nono:

ας έρθει ενας από αυτούς να τον πάμε ένα γύρο στα μέγαρα δικαβαλο ή ας ανεβεί μια φορά σε κανα χιλιάρι γιαπωνέζικο για ένα demo από κανα καλό χέρι του φόρουμ ,και αν δε ψάχνει μετά για πανες άκρατειας ,εμένα να μην με λεν Αllstarf...

:a18:

Allst@rf
25/05/2010, 10:09
δεν εχω πρόβλημα με τις συγκεκριμένες μοτο.με ορισμένα ζώα που τις καβάλαν εχω.όπως και σε άλλες κατηγορίες επίσης...



Το χειρότερο πράγμα σε αυτή τη συνομοταξία ψώνισμενων αναβατών είναι που φοράνε και ηλίθια κράνη με πρώτο και καλύτερο εκείνο που μοιάζει με το γερμανικό του τρίτου ράιχ...

:yuck:

JZER40
25/05/2010, 12:27
Ελάτε ρε παιδιά που γίναν και οι HD μηχανές και οι καβαλάρηδες τους μηχανόβιοι....

Οπώς είναι must το bmw και status έτσι και και αυτοί....

Δηλαδή ποιός χαρλεάς δεν ιδρώνει όταν βλέπει στροφιλίκι?

Aggelos_SV
25/05/2010, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40

Δηλαδή ποιός χαρλεάς δεν ιδρώνει όταν βλέπει στροφιλίκι?

Αααα από αυτό το παθαίνουν....κι εγώ που νόμιζα ότι η μπίχλα/λίγδα είναι must του Χαρλεά:sad: :lol: :lol:

Zid
25/05/2010, 17:50
Ολη αυτή η συζητηση θυμίζει την ελληνική παροιμία..... οσα δε πιάνει η αλεπου....:rolleyes: πάντως μια ζωη οι γιαπωνεζοι ασχολουνται με τους άλλους ειτε duc ειτε bmw ειτε kTM ειτε harley γιατι άραγε... :look:


Οπως είπε και κάποιος πρίν δεν κάνει η μηχανή τον αναβάτη .... :winka:

Allst@rf
25/05/2010, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ολη αυτή η συζητηση θυμίζει την ελληνική παροιμία..... οσα δε πιάνει η αλεπου....:rolleyes: πάντως μια ζωη οι γιαπωνεζοι ασχολουνται με τους άλλους ειτε duc ειτε bmw ειτε kTM ειτε harley γιατι άραγε... :look:


Οπως είπε και κάποιος πρίν δεν κάνει η μηχανή τον αναβάτη .... :winka:


ότι να'ναι...:confused:

devil's animal
25/05/2010, 18:00
harley my ass...:smokin:

Zid
25/05/2010, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ότι να'ναι...:confused: Εδω σε χαλάει το κρανάκι του χίτλερ... τι θες να πουμε παραπέρα... :bigcry:

Zid
25/05/2010, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
harley my ass...:smokin: Εσυ το πιασες το σχολιο χαχαχαχα :winka: :lol: :beer:

devil's animal
25/05/2010, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Εσυ το πιασες το σχολιο χαχαχαχα :winka: :lol: :beer:


:beer: :beer:
:lol: :lol: :lol:

SVX
25/05/2010, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40


Δηλαδή ποιός χαρλεάς δεν ιδρώνει όταν βλέπει στροφιλίκι? :bigcry: :bigcry: :bigcry:


199154

Allst@rf
25/05/2010, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Εδω σε χαλάει το κρανάκι του χίτλερ... τι θες να πουμε παραπέρα... :bigcry:

καλά ρε μάστορα,ότι πεις...

camen
25/05/2010, 19:00
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Zid
26/05/2010, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :beer:

faraway
26/05/2010, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κλασικές αμερικάνικες μλκιες !!!!

XJR_Billy
26/05/2010, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg



ΧΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑ !!!!!!
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl:

Shaolin Monk
26/05/2010, 02:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

JZER40
26/05/2010, 02:57
Ολη αυτή η συζητηση θυμίζει την ελληνική παροιμία..... οσα δε πιάνει η αλεπου.... πάντως μια ζωη οι γιαπωνεζοι ασχολουνται με τους άλλους ειτε duc ειτε bmw ειτε kTM ειτε harley γιατι άραγε...


δηλαδή τι δεν πιάνουμε ρε φίλε μου και τα κάνουμε κρεμαστάρια???

Πόσο δύσκολο θεωρείς ότι είναι να πάρεις μια χάρλευ

Μόνο που εδώ θα την έχεις στο γκαράζ σου..η για καμμιά βόλτα στην εθνική.....




Οταν έλεγα για την BMW εννοούσα τα κουτιά και όχι τις μοτο και τον πόθο του έλληνα να αγοράσει μια για να μεγαλώσει το status του...

οσο για τα ΚΤΜ και τα ΒΜW (τις μοτο)θέμα επιλογών είναι και όχι αδυναμιας η μη αγορά τους από πολλούς...Αλλωστε τα παιδιά με τα συγκεκριμένα μηχανάκια και χαιρετάνε και βοηθανε αν χρειαστεί....και τσαγάκι ρίχνουν σε περιπτώσεις....

TROOPER
26/05/2010, 03:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι επαθε αυτη ρε?δεν ειχε ξαναδει???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
26/05/2010, 03:54
και επειδη διαβασα κατι για χελς ειντζελς...

διαβαστε πρωτα τι ηταν και τι ειναι αυτοι :winka:

μη μπερδευετε τα πραματα.:wave2:

NikosKK
26/05/2010, 06:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ααααχαχαχαχα έγραψε!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

Zid
26/05/2010, 06:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40
δηλαδή τι δεν πιάνουμε ρε φίλε μου και τα κάνουμε κρεμαστάρια???

Πόσο δύσκολο θεωρείς ότι είναι να πάρεις μια χάρλευ

Μόνο που εδώ θα την έχεις στο γκαράζ σου..η για καμμιά βόλτα στην εθνική.....




Οταν έλεγα για την BMW εννοούσα τα κουτιά και όχι τις μοτο και τον πόθο του έλληνα να αγοράσει μια για να μεγαλώσει το status του...

οσο για τα ΚΤΜ και τα ΒΜW (τις μοτο)θέμα επιλογών είναι και όχι αδυναμιας η μη αγορά τους από πολλούς...Αλλωστε τα παιδιά με τα συγκεκριμένα μηχανάκια και χαιρετάνε και βοηθανε αν χρειαστεί....και τσαγάκι ρίχνουν σε περιπτώσεις.... Αν και δεν απάντησα σε σένα συγκεκριμένα γενικα μιλησα :)

Το θεωρω δύσκολο να σκασεις 25 χιλιαρικα που εχουν τα road king αν δεν εχεις καύλα για τη φάση... τώρα απο εκει και πέρα ποζέρια υπάρχουν πολλά...σε καθε κατηγορία...και μαρκα..

Πάντως οι 7.000 που μαζευτηκαν στη Πάτρα μονο ποζέρια δεν ειναι αν σκεφτεις οτι καθε χρονο γυρνανε με το μηχανάκι τους ολη την ευρώπη και ζουν τη καυλα τους με οτι αυτο συνεπάγεται..

koulis19
26/05/2010, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι επαθε αυτη ρε?δεν ειχε ξαναδει???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Allst@rf
26/05/2010, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και επειδη διαβασα κατι για χελς ειντζελς...

διαβαστε πρωτα τι ηταν και τι ειναι αυτοι :winka:

μη μπερδευετε τα πραματα.:wave2:

επειδή εχω διαβάσει γι'αυτό το είπα...λελουδα τα παιδιά...:yuck:

TROOPER
27/05/2010, 03:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
επειδή εχω διαβάσει γι'αυτό το είπα...λελουδα τα παιδιά...:yuck:

και καμια σΚεση με μοτοσυκλετισμο :winka:

Cpt. Haddock
27/05/2010, 03:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.youtube.com/watch?v=5doNqnHA5lg

αφαιρέθηκε το βινΔεο...

ευτυχως προλαβα και το είδα :wacko:

Allst@rf
27/05/2010, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και καμια σΚεση με μοτοσυκλετισμο :winka:

είναι πως το βλέπει ο καθένας...από την μεριά τους νομίζουν ότι είναι ο ορισμός του μηχανόβιου,από την μεριά μας τους θεωρούμε (και ειναι) τραμπούκους με μοτοσυκλέτες...

Παντος στη θέση σου,δε θα το έλεγα σε κανέναν από δαύτους ,ενώπιος ενώπιο,ότι δεν έχουν σχέση με μοτοσυκλετισμό γιατί αποφεύγω τα "αγκαλιασματά" με πολλά άτομα...:lol:

el_hymador
27/05/2010, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και καμια σΚεση με μοτοσυκλετισμο :winka:

συμφωνω...

εχουμε και στην Ευρωπη παντως απο δαυτους, εσυ εκει στα ξενα θα ειχες ακουσει σχετικα...

A turf and drug war between the Hells Angels and the Bandidos, known as the "Great Nordic Biker War" raged from 1994 until 1997. It resulted in 11 murders, 74 attempted murders, and 96 wounded members of the involved biker clubs. In Denmark a law was passed in response to the biker war that banned biker clubs from owning or renting property for their club activities. The law was later repealed on constitutional grounds.[27]

On January 14, 2009, the Bandidos Sweden President, Mehdi Seyyed, was sentenced to nine years in prison for two counts of attempted murder. He bombed two cars in Gothenburg, in September 2006, with hand grenades, in acts of revenge as the victims had previously testified against him. Four other Bandidos members received shorter sentences for their involvement in the attacks.

καλα ρ.π.μ. ... να ζεις στη Σουηδια και να εισαι outlaw bikerας;

:lol: :lol: :lol:

και ενταξει το outlaw, αμα βαριεται ο ανθρωπος και εχει -30 θερμοκρασια και 20 ωρες νυχτα καπου θες να ξεσπασεις, δεν λεω...

αλλα bikerας στη Σουηδια; Δηλαδη το χειμωνα πως τα κυκλοφορουσανε τα Harley?

Pardalotzatziki
27/05/2010, 13:43
He bombed two cars

Ενας hell's angel ανα αυτοκινητο.....και ο bandito με βου-βου ηταν...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Allst@rf
27/05/2010, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
He bombed two cars

Ενας hell's angel ανα αυτοκινητο.....και ο bandito με βου-βου ηταν...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε καλά το είπε ο devil's...
Μηχανόβιοι του κ***υ...

SVX
27/05/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
είναι πως το βλέπει ο καθένας...από την μεριά τους νομίζουν ότι είναι ο ορισμός του μηχανόβιου,από την μεριά μας τους θεωρούμε (και ειναι) τραμπούκους με μοτοσυκλέτες...


ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ.....Ορκισμένος εχθρός των Hell's Angels


Pagans MC pt-1 (http://www.youtube.com/watch?v=kzE1vaS676M)

Pagans MC pt-2 (http://www.youtube.com/watch?v=blcao7geEns&feature=related)

Pagans MC pt-3 (http://www.youtube.com/watch?v=KJATdgG4YfM&feature=related)

Pagans MC pt-4 (http://www.youtube.com/watch?v=bXtVXj8X6Ls&feature=related)


Pagans MC pt-5 (http://www.youtube.com/watch?v=K62CABA-SxQ&feature=related)




:a47: :a47: