PDA

View Full Version : Den mporo na stamatiso ... na gelao....



Spike
28/06/2005, 21:32
Σημερα το πρωι κατεβαινα στην δουλεια και οπως πηγαινα χαλαρα στο υψος της Καλλιροης ενας τυπακος με ενα AUDI TT Cabrio χρωματος μαυρου αποφασισε ξαφνικα οτι ο δρομος ειναι πιστα και ειπε να ελευθερωσει τον Schumacher που κρυβει μεσα του !!!!!
Αρχισε λοιπον τις σφηνες και τα αποτομα φρεναρισματα και παραλιγο να "γνωριστουμε" με τον ασχημο τροπο.....
Απαφασιζο λοιπον (παρα το γεγονος οτι εχουμε πει να μην τσαμπουκαλευομαστε στον δρομο) να του "ψυθιρησω" κανα 2 φωνηεντα.....
Παω διπλα του και τον ρωταω αν κραταει σκορ με τους μοτοσυκλετιστες που εχει φαει λαχανο σημερα ....
ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Τι θεθ ρε μ@λ@κ@ ? Γυρευειθ Τθαμουκαδεθ πρωι πρωι ??? Δεν βλεπειθ οτι αλαδω λωριδα ????

Αντι να τον βουτηξω απο την φατσα και να τον στραπατσαρω που ειχα και ρεντα ... με πιανουν τα γελια ( το ξερω οτι δεν ειναι ευγενικο να κοροιδευεις τον αλλον για το πως μιλαει αλλα με ξενερωσε ρε γαμωτ....) και με το που με ρωταει "τι γελαθ ρε καρακγιοδη?" παραλιγο να πεσω κατω απο την μηχανη γελωντας .....
Ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα δεν ξερω τι με επιασε.......:wave2: :wave2: :beer: :beer:

gmakris
28/06/2005, 22:10
Ειναι αστειο εφοσον ο τυπος ηταν μ@λ@κας σε νορμαλ περιπτωσεις δεν ειναι σωστο να το θεωρεις αστειο....

Αλλα επειδη του αξιζε, επρεπε να του πεις : κανε μου λιγο Σsssssssssssssssssss....... και μετα φυγε.....:lol: :lol:

:wave2:

free rider
29/06/2005, 02:21
το αστείο θα τελειωνε σε περίπτωση που φτου φτου..
υπήρχε κάποιο ατύχημα..

κρατάτε αποστάσεις απο τους μαλ@κες...

είτε στο δρόμο είτε στη ζωή ..

παντού..
μην τους αφήνετε να σας πλησιάζουν...

μακριά

Alx 84
29/06/2005, 02:43
Καλά η φάση θα πρέπει να ήταν άπαιχτη. Μόνο και μόνο επειδή το έπαιζε κάπως! Το κακό είναι οτι δεν υπολογίζουν. Καλώς οι κακώς οι περισσότεροι απο εμάς έκουν κάνει και κάνουν σφινίδια. Προσέχουμε όμως που να πάρει. Αν δεν έχεις καβαλήσει μηχανή δεν καταλαβαίνεις πώς νιώθει ο άλλος και πόσο κινδυνεύει.
Άντε πάντα όρθιοι.

Θτην υγειά μαθ!!!:beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

$py
29/06/2005, 13:40
Αλλα επειδη του αξιζε, επρεπε να του πεις : κανε μου λιγο Σsssssssssssssssssss....... και μετα φυγε.....


axaxaxax :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





Emena simera opos kathomoun sto fanari piso apo ena kouti, arxizei kai tsoulaei pros ta piso (to kouti), patao korna, tipota,ksanapatao, tipota, arxizo tis krauges styl Braveheart se syndiasmo me patimeni korna kai edose o Theos kai to pire xampari kai stamatise ena xiliosto prin. Plisiazo sto parathyro me prothiadesi na rikso kana galliko kai itan enas pappoulis pou eixe to xamogelo tis golgate kai me xeretouse san na eimoun to eggoni tou. E ti na ekana, tou rixno kai ego ena xamogelo kai feugo...:D

adam_tsouk
29/06/2005, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Emena simera opos kathomoun sto fanari piso apo ena kouti, arxizei kai tsoulaei pros ta piso (to kouti), patao korna, tipota,ksanapatao, tipota, arxizo tis krauges styl Braveheart se syndiasmo me patimeni korna kai edose o Theos kai to pire xampari kai stamatise ena xiliosto prin. Plisiazo sto parathyro me prothiadesi na rikso kana galliko kai itan enas pappoulis pou eixe to xamogelo tis golgate kai me xeretouse san na eimoun to eggoni tou. E ti na ekana, tou rixno kai ego ena xamogelo kai feugo...:D



μμμμ... και μου έλεγε ένα ίδιο περιστατικό σήμερα ο παππούς μου! :lol: :lol:


Πάντως είναι η μοναδική περίπτωση που δεν θα βρίσω! (αν και εδώ που τα λέμε δεν είναι τόσο "ήρεμα" τα πράγματα αν είσαι με τη μηχανή ή αν σε ακουμπήσει!)


Τέσπα, όσο γιά τον "φίλο μαΘ" :lol: :lol: ε, καλά, τουλάχιστον ρε spike το απόλαυσες! :lol: :lol:

n1k3man
29/06/2005, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
κανε μου λιγο Σsssssssssssssssssss....... και μετα φυγε.....:lol: :lol:

:wave2: [/B]



:lol: :lol: :lol: :bawl: :bigcry: :bawl: :lol: :lol: :rotflmao:

"τι γελαθ ρε καρακγιοδη?"

:rotflmao: :rotflmao:

AFTER
29/06/2005, 15:00
Πιο ειναι το αντιθετο του πειθω?
.
.
.
.
.
.
.
.































































.
.
.
.
.
.
ΜΠΡΟΘΤΑ!!!


ΧΑΧΑΧΑΧ:lol: :bawl: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

Nik0s
29/06/2005, 15:15
I think I thaw a puthycat

:smokin:

nimbus
29/06/2005, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
Σημερα το πρωι κατεβαινα στην δουλεια και οπως πηγαινα χαλαρα στο υψος της Καλλιροης ενας τυπακος με ενα AUDI TT Cabrio χρωματος μαυρου αποφασισε ξαφνικα οτι ο δρομος ειναι πιστα και ειπε να ελευθερωσει τον Schumacher που κρυβει μεσα του !!!!!
Αρχισε λοιπον τις σφηνες και τα αποτομα φρεναρισματα και παραλιγο να "γνωριστουμε" με τον ασχημο τροπο.....
Απαφασιζο λοιπον (παρα το γεγονος οτι εχουμε πει να μην τσαμπουκαλευομαστε στον δρομο) να του "ψυθιρησω" κανα 2 φωνηεντα.....
Παω διπλα του και τον ρωταω αν κραταει σκορ με τους μοτοσυκλετιστες που εχει φαει λαχανο σημερα ....
ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Τι θεθ ρε μ@λ@κ@ ? Γυρευειθ Τθαμουκαδεθ πρωι πρωι ??? Δεν βλεπειθ οτι αλαδω λωριδα ????

Αντι να τον βουτηξω απο την φατσα και να τον στραπατσαρω που ειχα και ρεντα ... με πιανουν τα γελια ( το ξερω οτι δεν ειναι ευγενικο να κοροιδευεις τον αλλον για το πως μιλαει αλλα με ξενερωσε ρε γαμωτ....) και με το που με ρωταει "τι γελαθ ρε καρακγιοδη?" παραλιγο να πεσω κατω απο την μηχανη γελωντας .....
Ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα δεν ξερω τι με επιασε.......:wave2: :wave2: :beer: :beer:

λοιπόν, αυτό μου έτυχε μια φορά με μια γκόμενα που ήταν σε ένα punto. Δεν με άφηνε να περάσω λες και το έκανε επίτηδες. Ήμουν με την Ντίνα(dna125) και προσπαθούσα να της κανω νόημα να κανει λίγο δεξια για να περάσω...είχε ύφος και στυλ χαζογκόμενας και το αίπεζε και γλήγορη...με τα πολλά περνάω και πάω και στέκομαι δίπλα της, να δω την μούρη της. Βαμμένη κάργα λες και θα πήγαινε στο γάμο του δεσπότη:lol: κι εκεί που μου λέει, είσαι ηλίθια? άρχισα να γελάω παρα πολύ, γιατί ήταν φαφούτο:lol: :rotflmao: :lol: :lol:
τι να της πώ εκείνη την ώρα? λογικό να έχει νεύρα:winka:

free rider
29/06/2005, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
λοιπόν, αυτό μου έτυχε μια φορά με μια γκόμενα που ήταν σε ένα punto. Δεν με άφηνε να περάσω λες και το έκανε επίτηδες. Ήμουν με την Ντίνα(dna125) και προσπαθούσα να της κανω νόημα να κανει λίγο δεξια για να περάσω...είχε ύφος και στυλ χαζογκόμενας και το αίπεζε και γλήγορη...με τα πολλά περνάω και πάω και στέκομαι δίπλα της, να δω την μούρη της. Βαμμένη κάργα λες και θα πήγαινε στο γάμο του δεσπότη:lol: κι εκεί που μου λέει, είσαι ηλίθια? άρχισα να γελάω παρα πολύ, γιατί ήταν φαφούτο:lol: :rotflmao: :lol: :lol:
τι να της πώ εκείνη την ώρα? λογικό να έχει νεύρα:winka:

ρε την φουκαριάρα.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gmakris
29/06/2005, 19:17
Ας αρκεστουμε στην νοηματικη που ειναι ευκολο να την μαθεις.
Αρκουν μερικες λεξεις που ειναι........universal.......και δεν χρειαζεται να πεις τιποτα.....:D

Lupo
30/06/2005, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Ας αρκεστουμε στην νοηματικη που ειναι ευκολο να την μαθεις.
Αρκουν μερικες λεξεις που ειναι........universal.......και δεν χρειαζεται να πεις τιποτα.....:D



ΜΑΘΗΜΑ 1ο


18428

afrotwin
03/07/2005, 14:14
kala re pedia den exete ksana akousi elinika me ispaniki profora?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ego spike 8a kiliomoun stin afalto apo ta gelia
ase pou 8a zitaga to tilefono tou tipou na ta leme


mpas ke tou pires ton ari8mo?
na ton gnorisoume ton tipo
den tous xanoune aftous.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Spike
03/07/2005, 17:52
Ithela na paro to noumero tis pinakidas tou gia na ton bro na ginoume filoi , alla apo ta dakrya den mporousa no do tipota !!!!!!!!!:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: