PDA

View Full Version : Οποιος ξερει ας μου απαντησει



ilias24
25/05/2010, 10:16
Καλησπερα σε ολους...

Σκεφτομαι να αλλαξω τις μαμα εξατμησεις στο Κ9 1000 μου και λεω να βαλω Yoshimura R77 h TRCD slip ons. Η ερωτηση μου σχετικα απλη, μπορει καποιος να μου πει αν οι λαιμοι του Κ9 εχουν εχουν την ιδια διαμετρο με αυτους του Κ8..????

Ρωταω γιατι ψαχνοντας στο νετ για αγορα απο εξωτερικο βρισκω τις R77 αρκετα πιο φτηνα απο τις TRCD αλλα ολοι λενε οτι ειναι για Κ8....

Αν ομως οι λαιμοι εινια ιδιοι τοτε λογικα θα μπαινουν και στο Κ9 ετσι δεν ειναι...?????

ΑΝ την ερωτηση την εβαλα σε λαθος μερος παρακαλω να μεταφερθει εκει που πρεπει.

Ευχαριστω

T.R.E
29/05/2010, 06:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias24
Καλησπερα σε ολους...

Σκεφτομαι να αλλαξω τις μαμα εξατμησεις στο Κ9 1000 μου και λεω να βαλω Yoshimura R77 h TRCD slip ons. Η ερωτηση μου σχετικα απλη, μπορει καποιος να μου πει αν οι λαιμοι του Κ9 εχουν εχουν την ιδια διαμετρο με αυτους του Κ8..????

Ρωταω γιατι ψαχνοντας στο νετ για αγορα απο εξωτερικο βρισκω τις R77 αρκετα πιο φτηνα απο τις TRCD αλλα ολοι λενε οτι ειναι για Κ8....

Αν ομως οι λαιμοι εινια ιδιοι τοτε λογικα θα μπαινουν και στο Κ9 ετσι δεν ειναι...?????

ΑΝ την ερωτηση την εβαλα σε λαθος μερος παρακαλω να μεταφερθει εκει που πρεπει.

Ευχαριστω



Ακριβώς στην ερώτηση σου δεν ξέρω να σου απαντήσω... Αλλά οι λαιμοί του Κ9 έχουν άλλο σχήμα απ'του Κ8,οπότε ακόμα και αν ταιριάζουν σαν διάμετρος το βλέπω δύσκολο να πέσουν ακριβώς...

Αν σου αρέσει ένας τύπος τελικού,η γνώμη μου είναι να πάρεις τα τελικά που θέλεις ( και βρίσκεις και πιο φτηνά) και να πας σε ένα εξατμισά να σου φτιάξει ένα δίχαλο ( η αλλιώς Υ ) με κόστος λίγο πάνω από 100άρικο,και θα είσαι μια χαρά... :wave2: