PDA

View Full Version : Ειμαστε και εμεις τελειως λαλακες #2



AFTER
29/06/2005, 14:44
Για να μην πολυλογω,κατεβαινα με το τουτου(δουλεια γαμωτ) την Φιλελληνων,και στο υψος της πυλης του Ανδριανου ημουνα στην μεσαια λωριδα!
Ξαφνικα τυπος με super tenere περναει με 10 απο την δεξια λωριδα στην μεσαια χωρις να κοιταξει χωρις φλας χωρις το θεο του!

Γιατι λετε.........
.
.
.
.
.
Εγραφε μυνημα στο κινητο..!!!!!!!

Του σφυραω για να με δει,και στο φαναρι τον βλεπω να ερχεται να με...βρισει!

Πριν προλαβει να πει κατι,κατεβαζω το παραθυρο,βγαζω το κεφαλι εξω,και του λεω:

Ακου να δεις φιλε μου,επειδη και εγω μηχανη οδηγαω,αυτο που κανεις ειναι απαραδεκτο.Μα να στελνεις μυνημα πανω στην μηχανη,εισαι καλα?
Απαντηση:Τι τρεχεις ρε φιλε,τοσο πολυ βιαζεσε?

Τι να του εξηγησω...

Ρε φιλε του λεω,σου ειπα και εγω μηχανη οδηγαω,για σενα το λεω,δεν καταλαβαινεις οτι ειναι επικινδυνο αυτο για σενα?

-Αν θες να μην εχω κινδυνο,να μην τρεχεις ,μου λεει!

Ενταξει ρε φιλε του λεω,αντε καλο δρομο,τι να σου πω!

.
.
.
Τα σχολια δικα σας,εμεινα χωρις λογια :look:

tanuki
29/06/2005, 14:59
Ωραίος ο teneres.....



Πάλι καλά που δεν είχε και κανένα laptop ανοιχτό πάνω στο ντεπόζιτο!!!

:rotflmao: :lol:

dukeandthecity
29/06/2005, 14:59
Φίλε After,

άσχετα με το τι οδηγανε (κουτι ή κουζινετο) αυτοι οι ΑΝΘΡΩΠΟΙ αποτελούν συγκεκριμένη κατηγορία. Είναι οι "αλάνθαστοι", έχουν πάντα δίκιο και οι άλλοι άδικο. Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί και όπως έχει χιλιογραφτεί εδω .... μακριά απο εμάς.


:beer: :beer:

AFTER
29/06/2005, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Φίλε After,

άσχετα με το τι οδηγανε (κουτι ή κουζινετο) αυτοι οι ΑΝΘΡΩΠΟΙ αποτελούν συγκεκριμένη κατηγορία. Είναι οι "αλάνθαστοι", έχουν πάντα δίκιο και οι άλλοι άδικο. Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί και όπως έχει χιλιογραφτεί εδω .... μακριά απο εμάς.


:beer: :beer:

Ετσι ακριβως,δεν υπηρχε περιπτωση να παραδεχθει τιποτα,γιατι αν το παραδεχοταν θα ηταν λογικος ανθρωπος.
Και αν ηταν λογικος ανθρωπος δεν θα εγραφε μυνημα πανω στην μηχανη


ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ

Περαστικα :nono:

adam_tsouk
29/06/2005, 16:21
Καλά ρε, εσένα τι σε πείραξε που πήγαινε αργά; άμα τρέχουν είναι αλήτες, αμα πηγαίνουν αργά μας καθυστερούν! ε, πουθενά δεν σε πιάνω τελικά! :lol: :lol:

Και Τενερέ ε; :rolleyes: με το συνεργείο θα μίλαγε! :lol: (αρχαίο δεν είναι) :confused:


τεσπα, το ακλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις (γιατί μάλλον ντερέκι ήταν και πήγες να τον καλοπιάσεις να μην σε πλακώσει) ήταν να κλείσεις το laptop και να κατέβαινες για τσαμπουκά! :lol: :lol:






:smokin: :smokin:



:wave2:

AFTER
29/06/2005, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Καλά ρε, εσένα τι σε πείραξε που πήγαινε αργά; άμα τρέχουν είναι αλήτες, αμα πηγαίνουν αργά μας καθυστερούν! ε, πουθενά δεν σε πιάνω τελικά! :lol: :lol:

Και Τενερέ ε; :rolleyes: με το συνεργείο θα μίλαγε! :lol: (αρχαίο δεν είναι) :confused:


τεσπα, το ακλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις (γιατί μάλλον ντερέκι ήταν και πήγες να τον καλοπιάσεις να μην σε πλακώσει) ήταν να κλείσεις το laptop και να κατέβαινες για τσαμπουκά! :lol: :lol:






:smokin: :smokin:



:wave2:

Ηταν μετριος προς το ντερεκι,αλλα δεν πηγα να τον καλοπιασω,αν με εβριζε θα του την ελεγα και εγω(δεν μασαω,εχω Ζ :p ).

...απλως εκεινη την ωρα χτυπαγα κοσμηματοπωλειο στο ''the crims'',και εβλεπα και τα email μου στο notebook,ασε που θα επεφτε και ο καφες πανω στην ξυριστικη μηχανη και θα γινοταν κωλος η εφημεριδα....

rd350lc
29/06/2005, 18:10
tetoies m@lakies kaneis sunexeia kai exeis ginei monimos katoikos sthn stenh. anti na pathseis ena tsampouka me ton filo motosukletisth kathese kai baras ta kosmhmatopoleia...
pos tha pame mprosta etsi reeeeeeeee
:wave2:

johnpagr
29/06/2005, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Καλά ρε, εσένα τι σε πείραξε που πήγαινε αργά; άμα τρέχουν είναι αλήτες, αμα πηγαίνουν αργά μας καθυστερούν! ε, πουθενά δεν σε πιάνω τελικά! :lol: :lol:

Και Τενερέ ε; :rolleyes: με το συνεργείο θα μίλαγε! :lol: (αρχαίο δεν είναι) :confused:


τεσπα, το ακλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις (γιατί μάλλον ντερέκι ήταν και πήγες να τον καλοπιάσεις να μην σε πλακώσει) ήταν να κλείσεις το laptop και να κατέβαινες για τσαμπουκά! :lol: :lol:






:smokin: :smokin:



:wave2:


me to synergeio ....

axaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaa

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: