PDA

View Full Version : Καλησπέρα/Καλημέρα και πρόσκληση για φεστιβάλ!



Adventure-R
25/05/2010, 18:48
Γειά σας! Ξέρω, έχω χρόνια και ζαμάνια να μπω και ελπίζω να βρω κάποιον από τους παλιούς φίλους...
Anyway, για όσους δεν έχουμε γνωριστεί (που μετά από τόσο καιρό μάλλον οι περισσότεροι!) είμαι ένας από τους αλήτες μηχανόβιους (ξέρετε αυτούς με τα δερμάτινα και τα σκουλαρίκια) που έφτιαξαν αυτό το site. Αυτά για μένα - τέλος.

Δυστυχώς έτσι όπως μου τα έχει φέρει - δουλειά/υποχρεώσεις/μωρό - δεν έχω το χρόνο να ασχολούμαι πια αρκετά με τα επίκαιρα του site γι' αυτό και η τόσο μακρόχρονη απουσία μου.

Anyway, θα παρατηρήσατε ένα μπανεράκι δεξιά, σχετικά με το φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους 48HourFilmContest.

http://www.artmaster.gr/files/axagapimou.jpg

Ο λόγος που το ανέβασα είναι ότι συμμετέχω με μια ταινιούλα μικρού μήκους με τίτλο "Αχ αγάπη μου" και γιαυτό και απευθύνομαι προσωπικα σε όποιον γουστάρει να την παρακολουθήσει, μαζί με τις υπόλοιπες 50 ταινίες του φεστιβάλ, και βέβαια να ψηφίσει στον κινηματογράφο για το βραβείο κοινού!

Το εισιτήριο κοστίζει 10? (για όλες τις ταινίες από τις 14:00 – 00.00 ΚΑΙ για τις 2 ημέρες των προβολών) και για να μην παρεξηγούμαι δεν βγάζει καμία από τις συμμετεχούσες ταινίες κάτι οικονομικά από αυτό, το μόνο που κερδίζουμε είναι η προβολή στη μεγάλη αίθουσα και η χαρά να έχουμε κοινό που θα τις παρακολουθήσει (τα έσοδα πάνε στον κινηματογράφο και στην εταιρία παραγωγής που το διοργανώνει).

Η ταινιούλα μου, το "Αχ αγάπη μου" προβάλλεται την Πέμπτη 27, και το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε εδώ: http://48hourproject.gr/film/?p=1524

Όποιος από το site μας είναι fan του "εραστιτεχνικού κινηματογράφου" (ας το πούμε έτσι αν και δεν είναι δόκιμος ο όρος) και σκοπεύει να κατέβει, μπορεί να γεμίσει το δεύτερο κράνος του με ποπκόρν και να με πάρει και προσωπικά στο τηλ. 6937009613 (Μαρκέλλος)

Σας φιλώ


Ααα, όποιος θέλει να έρθει, ας απαντήσει εδώ μήπως και κανονίσουμε γαλαρία.

DimChios
26/05/2010, 03:08
Καλη επιτυχια!

:beer: :beer: :beer: :beer:

DUKASII
26/05/2010, 03:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Adventure-R
Γειά σας! Ξέρω, έχω χρόνια και ζαμάνια να μπω και ελπίζω να βρω κάποιον από τους παλιούς φίλους...
Anyway, για όσους δεν έχουμε γνωριστεί (που μετά από τόσο καιρό μάλλον οι περισσότεροι!) είμαι ένας από τους αλήτες μηχανόβιους (ξέρετε αυτούς με τα δερμάτινα και τα σκουλαρίκια) που έφτιαξαν αυτό το site. Αυτά για μένα - τέλος.

Δυστυχώς έτσι όπως μου τα έχει φέρει - δουλειά/υποχρεώσεις/μωρό - δεν έχω το χρόνο να ασχολούμαι πια αρκετά με τα επίκαιρα του site γι' αυτό και η τόσο μακρόχρονη απουσία μου.

Anyway, θα παρατηρήσατε ένα μπανεράκι δεξιά, σχετικά με το φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους 48HourFilmContest.

http://www.artmaster.gr/files/axagapimou.jpg

Ο λόγος που το ανέβασα είναι ότι συμμετέχω με μια ταινιούλα μικρού μήκους με τίτλο "Αχ αγάπη μου" και γιαυτό και απευθύνομαι προσωπικα σε όποιον γουστάρει να την παρακολουθήσει, μαζί με τις υπόλοιπες 50 ταινίες του φεστιβάλ, και βέβαια να ψηφίσει στον κινηματογράφο για το βραβείο κοινού!

Το εισιτήριο κοστίζει 10? (για όλες τις ταινίες από τις 14:00 – 00.00 ΚΑΙ για τις 2 ημέρες των προβολών) και για να μην παρεξηγούμαι δεν βγάζει καμία από τις συμμετεχούσες ταινίες κάτι οικονομικά από αυτό, το μόνο που κερδίζουμε είναι η προβολή στη μεγάλη αίθουσα και η χαρά να έχουμε κοινό που θα τις παρακολουθήσει (τα έσοδα πάνε στον κινηματογράφο και στην εταιρία παραγωγής που το διοργανώνει).

Η ταινιούλα μου, το "Αχ αγάπη μου" προβάλλεται την Πέμπτη 27, και το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε εδώ: http://48hourproject.gr/film/?p=1524

Όποιος από το site μας είναι fan του "εραστιτεχνικού κινηματογράφου" (ας το πούμε έτσι αν και δεν είναι δόκιμος ο όρος) και σκοπεύει να κατέβει, μπορεί να γεμίσει το δεύτερο κράνος του με ποπκόρν και να με πάρει και προσωπικά στο τηλ. 6937009613 (Μαρκέλλος)

Σας φιλώ


Ααα, όποιος θέλει να έρθει, ας απαντήσει εδώ μήπως και κανονίσουμε γαλαρία. zeis!!!!:eyepop: k oxi mono zeis..gyrnas k tsontes k xathikes????:wave2: :uplate: :lol: :rotflmao:

kalgeorge
26/05/2010, 03:16
kali epituxia Markelle:) :beer:

TROOPER
26/05/2010, 03:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Adventure-R
..............

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

I SEE DEAD PEOPLE !!!!

καλη επιτυχια ρε αληταρα !!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
26/05/2010, 03:21
Καλή επιτυχία!!

:beer: :beer: :beer:

filipp0s
26/05/2010, 03:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Καλή επιτυχία!!

:beer: :beer: :beer:

+1 :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

VANDA
26/05/2010, 03:56
:beer: :beer: :wave2:

byron
26/05/2010, 04:09
Νο mercy, πάρτους τα σώβρακα (και φτιάξε και την ώρα του φόρουμ αν μπορείς :blush: ) :beer: :beer:

DUKASII
26/05/2010, 04:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Νο mercy, πάρτους τα σώβρακα (και φτιάξε και την ώρα του φόρουμ αν μπορείς :blush: ) :beer: :beer: ναΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΟ ΕΣΠΡΕΣΟ ΜΕΤΡΙΟ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΑΙ..

TROOPER
26/05/2010, 04:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ναΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΟ ΕΣΠΡΕΣΟ ΜΕΤΡΙΟ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΑΙ..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VANDA
26/05/2010, 04:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ναΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΟ ΕΣΠΡΕΣΟ ΜΕΤΡΙΟ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΑΙ..

:lol:
decaf για σένα αγορίνα.. :winka: :D

Nik0s
26/05/2010, 04:18
Καλή επιτυχία!

:beer: :beer: :beer:

(λέω κι εγώ banner στο μοτο σε λάθος forum μπήκα :lol: )

DUKASII
26/05/2010, 04:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
:lol:
decaf για σένα αγορίνα.. :winka: :D :sad: :a35:

DimChios
26/05/2010, 04:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ναΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΟ ΕΣΠΡΕΣΟ ΜΕΤΡΙΟ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΑΙ..


ΜΛΚ ΣΠΥΡΟ!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

catmaster
26/05/2010, 04:29
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Ο Mαρκέλλος ....


(άφωνος)


καλή επιτυχία ρε μαν .... :beer: :beer:


p.s. το παρτάλι που έχεις το καβαλάς η ακόμα στο μάστορα είναι ρε ;;;


:beer:

Adventure-R
26/05/2010, 04:37
το DUKASII:
Τις ...DVD τα αφήνω για το τέλος της καριέρας μου τότε που θα έχω σταθερό χέρι γιατί τώρα μου βγαίνουν κουνημένα...

Παρεπιπτόντως θα ήθελα να ξαναγυρίσω τη σκηνή με το Γαρδέλη, αυτή με το "Με θυμάσαι ρε Πούστη" αλλά πρέπει να βρούμε καμιά δεκαριά XL και σουζούκια τριακονταετίας τουλάχιστον...

Παρεπιπτόντως εχει μείνει κανένας χωμάτινος εδώ μέσα? Έχω να πατήσω χώμα από πρόπερσι το καλοκαίρι που είχα καταφέρει να πάρω την KTM στη χίο διακοπές...

Στο θέμα μας: Σας περιμένω ρεεεεε

VANDA
26/05/2010, 04:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Adventure-R

Στο θέμα μας: Σας περιμένω ρεεεεε



Νωρίς νωρίς μας το είπες... :(

Adventure-R
26/05/2010, 04:41
@ catmaster: Το παρτάλι μου έχει περάσει σε φάση αφθαρσίας αν και έχουν ξεβάψει όλα τα αυτοκόλλητα εκτός απο του moto.gr (γιατί είμαι Μανγκας και έχω αυτό το φουσκωτό το επιρητηνωμένο).

Απο το γενικότερο σχήμα πάντως καταλαβαίνεις πως είναι KTM.

Δεν μασάει ρε το εργαλείο, δεν τις χωρίζω εγώ τις γυναίκες μου.


@ VANDA
Σόρυ, δεν σκέφτηκα νωρίτερα, έχεις δίκιο. Τώρα... όποιος δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει, περνάει μια σούζα.

DimChios
26/05/2010, 04:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Adventure-R
το DUKASII:
Τις ...DVD τα αφήνω για το τέλος της καριέρας μου τότε που θα έχω σταθερό χέρι γιατί τώρα μου βγαίνουν κουνημένα...

Παρεπιπτόντως θα ήθελα να ξαναγυρίσω τη σκηνή με το Γαρδέλη, αυτή με το "Με θυμάσαι ρε Πούστη" αλλά πρέπει να βρούμε καμιά δεκαριά XL και σουζούκια τριακονταετίας τουλάχιστον...

Παρεπιπτόντως εχει μείνει κανένας χωμάτινος εδώ μέσα? Έχω να πατήσω χώμα από πρόπερσι το καλοκαίρι που είχα καταφέρει να πάρω την KTM στη χίο διακοπές...

Στο θέμα μας: Σας περιμένω ρεεεεε


εσυ πρεπει να εισαι Χιωτης Βορειος και να σε ξερω αλλα οχι απο εδω!

:rolleyes:

byron
26/05/2010, 04:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εσυ πρεπει να εισαι Χιωτης Βορειος και να σε ξερω αλλα οχι απο εδω!

:rolleyes:

Του ΄χες ξυρίσει καμμιά αγγελία σε άλλο φορουμ? :confused:

Adventure-R
26/05/2010, 04:49
Χιώτης από Βολισσό (Λημνιά), αλλά πάω μόνο τα καλοκαίρια.

TROOPER
26/05/2010, 04:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Του ΄χες ξυρίσει καμμιά αγγελία σε άλλο φορουμ? :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δε μου μεινε αντερο !!!!!!

DimChios
26/05/2010, 04:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Του ΄χες ξυρίσει καμμιά αγγελία σε άλλο φορουμ? :confused:


:evil: :mad:



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Μαρκέλλο, απο εκει! Βολισσιανος κι εγω... σχεδον!
Και μεγαλωσα στο νησι, γι αυτο σου λεω!

:winka: :beer: :beer:

tai
26/05/2010, 11:59
καλά ρε Μαρκελε....
εχεις να μπεις τοσο καιρό, και μπαίνεις με το

ΑΧ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ???

Πως να σε δικαιολογήσουμε στους νέους ρε??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





























καλη επιτυχία :beer: :beer: :beer:

Adventure-R
27/05/2010, 06:11
...δεν είμαι το καλύτερο παράδειγμα... :(