PDA

View Full Version : παπουτσια χωρις κορδονια



apolon10
29/06/2005, 16:14
παιδες ΠΡΟΣΟΧΗ στα κορδονια. Τωρα τελευταια δεν φοραω συχνα τις μποτες λογω ζεστης και εχω κατι αλλα μποτινια με κορδονια. Τα κορδονια ειναι αρκετα μακρια με αποτελεσμα, αν και τα εδενα με κομπο, να εχουν δημιουργηθει δυο μακριοι δακτυλιοι (λασσο) στο δεξι μου παπουτσι.
Σταματαω σε φαναρι και τα δυο ποδια κατω. Αναβει το φαναρι, κανω να ανεβασω τα ποδια μου στα μαρσπιε και το δεξι να μη θελει με τιποτα. Το ενα λασσο λοιπον πιαστηκε στο μαρσπιε με αποτελεσμα να οδηγω αναμεσα απο τα αυτοκινητα με το ενα ποδι στον αερα, αφου δεν εφτανε το ποδι μου να πατησει. Ευτυχως στο επομενο στενο εστριψα και το εβγαλα. βεβαια μεχρι να δω τι ηταν ειχα χεστει, αφου νομιζα οτι ειχε μπλεχτει καπου και δεν θα εβγαινε ευκολα.
Φαντασθειτε λοιπον τους κινδυνους που προκυπτουν οταν φορατε μακρια κορδονια.
Για αυτο οι μποτες ειναι πιο ασφαλεις.
Προτιματε παπουτσια χωρις κορδονια η προσεχετε πως τα δενετε.
Παπουτσια χωρις κορδονια ειναι τελικα προστατευτικος εξοπλισμος.
Επισης προσεχετε συνοδηγους με μακρια φουστα.
Ατυχημα στην Κορινθο στην ΕΟ Αθηνων-Κορινθου: μαμα συνοδηγος, μπλεκετε η φουστα στη ροδα. Οταν την βρηκε ο γιος οδηγος , αφου σταματησε τη μηχανη και εψαχνε στην εθνικη
καμποση ωρα τη βρηκε κοματια, αφου ειχαν περασει απο πανω και κανα δυο οχηματα που ακολουθουσαν.
Τα στοιχεια απο το φακελο του πρωτοδικειου.

Παιδες προσεχετε λοιπον καθε τι που εξεχει και κρεμεται (για τους πονηρους δεν μιλαμε για Γεννητικα οργανα)

Nik0s
29/06/2005, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
Οταν την βρηκε ο γιος οδηγος , αφου σταματησε τη μηχανη και εψαχνε στην εθνικη
καμποση ωρα τη βρηκε κοματια, αφου ειχαν περασει απο πανω και κανα δυο οχηματα που ακολουθουσαν.



Την μαμά ή τη φούστα ???

:confused: :confused: :confused:

apolon10
29/06/2005, 16:23
αμα ηταν η φουστα θα ελεγα οτι εψαχνε και η μαμα μαζι με το γιο.
Επισης νομιζω οτι δε θα εφθανε η υποθεση στο δικαστηριο για μια σκισμενη φουστα:sad:

Julius
29/06/2005, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
παιδες ΠΡΟΣΟΧΗ στα κορδονια. Τωρα τελευταια δεν φοραω συχνα τις μποτες λογω ζεστης και εχω κατι αλλα μποτινια με κορδονια. Τα κορδονια ειναι αρκετα μακρια με αποτελεσμα, αν και τα εδενα με κομπο, να εχουν δημιουργηθει δυο μακριοι δακτυλιοι (λασσο) στο δεξι μου παπουτσι.
Σταματαω σε φαναρι και τα δυο ποδια κατω. Αναβει το φαναρι, κανω να ανεβασω τα ποδια μου στα μαρσπιε και το δεξι να μη θελει με τιποτα.



εχω πέσει ΚΑΙ έτσι (με λάσσο-κορδονι που λεει και ο απόλονας)


σταμάτησα, έγειρα και σύγχρονος προσπάθησα να κατεβάσω πόδι για να πατήσω........... δεν τα κατάφερα να πατήσω, αλλά ξάπλωσα πολυυυυυυυυ αρχοντικά


:uplate:

free rider
29/06/2005, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
εχω πέσει ΚΑΙ έτσι (με λάσσο-κορδονι που λεει και ο απόλονας)


σταμάτησα, έγειρα και σύγχρονος προσπάθησα να κατεβάσω πόδι για να πατήσω........... δεν τα κατάφερα να πατήσω, αλλά ξάπλωσα πολυυυυυυυυ αρχοντικά


:uplate:

ελα ντε που δεν εισαι ο μόνος....

:lol: :lol:

cb600
19/07/2005, 00:05
einai polles fores epikyndina