PDA

View Full Version : Kαταζητείται ένας "μόδιστρος"



Zanzibar
29/01/2004, 14:06
Ολίγον ΤΙ χονδρός,κάτοχος πατινιού που πέφτουν πάνω του νεράτζια και "πίνει" ολίγον ΤΙ το ρζερβουάρ,έχει αδυναμία στα ζυμαρικά και μάλιστα προτίμηση στις ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ,είναι Οργανοπαίχτης και βλέπει εφιάλτες την νύχτα με την Υλίκη και ένα γνωστό του και τις εξιστορεί στους φίλους του το πρωί!

Αν τον δείτε πείτε του ότι τονΕ ψάχνω
και είμαι και λίγο εκνευρισμένος παρεπιπτόντως
έχω και ψυχολογικά προβλήματα
οπότενες θα ήτο καλή ευκαιρία να έχουμε έναν εποικοδομητικό διάλογο για την τελική των 200 χλμ/ω που διαπιστωμένα έχει δει πολύς κόσμος στο ταχύμετρο των DUCATI 620ie...Όπως και να λυθεί η παρέξήγησις της βόλτας στην λίμνη Υλίκη με μία περιηγητική βόλτα εντεύθεν απ'τους 2 μας και έναν 3ο να βιντεοσκοπεί...


Για κάποια τσόφλια που πετάγονται ως παρανομούσες κλανιές
έχω πολλά ράματα για τη γούνα τους και θα τα πούμε λίαν συντόμως...

superfour
29/01/2004, 14:17
Ρε Καπετάν Γλυφιτζούρη...

Πότε είδες εσύ 200 στο κοντέρ σου???
Μήπως ήταν τότε που μας έλεγες ότι τα είχες με τη Σκλερανίκοβα?
Α γιατί αμα είναι έτσι κι εγώ είμαι ο Σαραβάκος!

Επειδή προκαλείς ένα σου λέω! Όποτε θες έλα να σου αποδείξω πόσο ανάπηρος είσαι γιατί ακόμα δεν το έχει πάρει χαμπάρι!

Eat My ..... NERANTZI you .... punk!:p:p:p:p






























Και δεν είμαι ΧΟΝΤΡΟΟΟΟΣ!!!!! ΕΥΣΩΜΟΣ ΕΙΜΑΙ!!!!:mad: :mad: :mad:

sniper
29/01/2004, 14:27
Παιδιά παιδιά μην τσακώνεστε....

Και οι δύο κουβαδάκια καβαλάτε....

Zanzibar
29/01/2004, 14:42
Γκαραβάνγκο έπρεπε να σε λένε μωρή
με την Σκλεναρίκοβα είχαμε ασυμφωνία χαρακτήρων αλλά δεν είναι επί του παρόντος θέμα,

το πρόβλημα εντοπίζεται αν θυμάσαι ρε ΧΥΛΟΠΙΤΟΦΑΓΕ της Συμφορας,στο ποιόν είχες δίπλα σου στην εθνική Αθ.-Λαμίας την 1η φορά που έπιασες στην ζωή σου 200 χλμ/ω και σε χαιρέταγε ποιόοοοοοοοον ή μάλλον 2 είμασταν με Ιταλικά και οι δύο,για θυμησου μωρή αποτυχία ελαττωματικού σπέρματος καθυστερημένου βατράχου...

Τι να μου δείξεις ρε ευνουχισμένε ιπποπόταμε
τη δίαιτα του Gilli Diet Που λέει όταν διψάς να παίρνεις τηλέφωνο το Ζαν να σε κερνάει τσάι εεε...? Δεν κερνάω άλλο ρε,φαλήρισα με σένα και τα κεράσματα,άσε να πάρει και κανάς άλλος σειρά ΑΧΟΡΤΑΓΕ...

Έχεις πει στον κόσμο εδώ με τι ασχολιόσουν πριν το 2002 που ανακάλυψες την μοτοσυκλέτα...?? Μπα εεε,δεν πειράζει θα τους το πω εγώ κάποια στιγμή...θα τους το δείξω μάλλον


664

superfour
29/01/2004, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
την 1η φορά που έπιασες στην ζωή σου 200 χλμ/ω

Έεεεεετσι.... έτσιιιιιιι.... Και πότε?? όταν το στρωνα!!!!! Να τα λες όλα μωρή αφυδατομένη σαλαμάνδρα ... τα ακούς??? Τ' ακούω να λες!!! Τώρα ρούφα το γλυφιτζούρι σου....


Γείτοναααα... ψάρωσες με το 200άρι στο στρώσιμο ε? Έτσι έτσι.... σκέψου λοιπόν τι σε περιμένει!!!!

sniper
29/01/2004, 14:59
Δεν είπες όμως....

Με την 8η ή την 9η τα έβγαλε?


Δηλαδή τώρα που έστρωσε τα περνάει τα 300?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!

Zanzibar
29/01/2004, 15:13
Όταν πεινάει το αγόρι μου
μπορεί και να πετάξει-καλά λέμε τώρα μη το δένετε-και καθώς του είχαμε ταξει σε εκείνη τη βόλτα ένα








































ταψί μουσακά έτρεχε μπας και τον προλάβουν άλλοι...

ο Παλιοπεινάλας ο Μπόλντο

Capo_Di_Capi
29/01/2004, 17:27
Εγώ πάντως λέω να είμαι.....










































]απο πίσω σας




















με την κάμερα







ΚΑΡΑΠΑΡΤΑΛΙΑ

niko13g
30/01/2004, 09:54
ΠΑΡΑΚΑΛΩ
























ΜΠΟΡΕΙΤΕ


























ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΤΣΙ






















ΓΙΑΤΙ




















ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΣΠΑΣΕΙ Τ΄ΑΡΧΙΔΙΑ







ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:D :D

bikersonly
30/01/2004, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g

ΠΑΡΑΚΑΛΩ
ΜΠΟΡΕΙΤΕ
ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΤΣΙ
ΓΙΑΤΙ
ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΣΠΑΣΕΙ Τ΄ΑΡΧΙΔΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:D :D


ΚΑΙ ...







TI...






EINAI ....






TA AΡΧΙΔΙΑ .....







ΡΕ...








ΠΟΡΣΕΛΑΝΗ??? :confused:

superfour
30/01/2004, 12:11
xaxaxaaxaxaaxxaaxxaxaaaxaxxa


ΝΙΚΟΛΑ











ΜΗ












ΤΑ














ΠΑΙΡΝΕΙΣ












ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ











ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧ

:p:p:p:p:p:p


Ποιο μουσακά μωρή ελλατωματικη νεφρική ανεπάρκεια σαλιγκαριού????? Αν θυμάσαι είχε αφόρητη ζέστη και απλά προσπαθούσα να δημιουργήσω στροβιλισμούς αέρα για να δροσιστείτε... εσείς......οι γυναίκες σας......και τα μοτερ σας μιας και άνετα ψήναμε 10 κιλά παϊδάκια πάνω τους.... και χωρίς κάρβουνα


Capo.... Που σαι ρε χλέμπουρα? που χάθηκες? Τον... "Tιτανικό" δεν τον έφτιαξες ακόμα...? Aν τον φτιάξεις να το ονομάσεις όπως τις τράτες....Όσιος Ονούφριος, ’γιος Σώστης....κλπ ουστ παλιο κουραμπιέ!!!!