PDA

View Full Version : ατυχημα!θοδωρος



stauros_patra
30/06/2005, 08:22
πρωτη φορα γραφω στο ιντερνετ τη εγινε ρε πως εχει προχωρισεις ετσι η τεχνολογια....

εχω εναν πολυ καλο φιλο wolfman13 οπιος δυστιχος μετα απο μια
πτωση που ειχε χτες εξω απο το σπιτι του ειναι στο νοσοκομειο
με ελαφρια διαθεση αν και θα κανει κιαλλες εξετασεις μια και ο πονοκεφαλος που εχει δεν αποχωρει.

τα θυματε τα περρισοτερα οπως και αναγνωριζει τους παντες.
(αφου μολις συνυλθε ζητησε τσιγαρο) γιατι πρωτη φορα ειδα το θοδωρο να λυποθιμαει μετα απο μια πτωση .........τον εχω δει απειρες φορες να πεφτει και να συκονετε με ενα χαμογελω και να συνεχιζει ακαθεκτος.......

μου ζητησε ο ιδιος να γραψω εδω .....ελπιζω μονο σημερα να βγει το παλλικαρι μας γιατι το να βλεπεις 2 μετρα ανδρα στο κρεβατι να μην μιλα και να κρατα το κεφαλι του μετα απο τοσες τουμπες που εχει φαει...κατι σημαινει αυτο.....

crs-k
30/06/2005, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από stauros_patra
.............................
μου ζητησε ο ιδιος να γραψω εδω .....ελπιζω μονο σημερα να βγει το παλλικαρι μας γιατι το να βλεπεις 2 μετρα ανδρα στο κρεβατι να μην μιλα και να κρατα το κεφαλι του μετα απο τοσες τουμπες που εχει φαει...κατι σημαινει αυτο.....


Για να τα παρουμε με μια σειρα ...

Καλως ηρθες φιλαρακο μου! :wave2:

Για πες μας πιο αναλυτικα να καταλαβουμε ...

Εχει τραυματα στο κεφαλι ή φορουσε κρανος ? :confused:

crs-k
30/06/2005, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
προτεινω να αλλαξεις φιλο, αφου δε βαζει μυαλο, και σας δινει τοσες ανησυχιες και στεναχωριες και να μαθεις ορθογραφια


Εγω προτεινω να ΜΗΝ εισαι τοοοοσο επιθετικος σε καποιον που μπαινει για πρωτη φορα, και να τον "αφησεις" ησυχο να μας πει για τον Θοδωρη που ΕΜΑΣτουλαχιστον μας ενδιαφερει ... :mad:


Στο κατω - κατω Forum για μηχανες ειναι κι οχι για φιλοσοφικα - λογοτεχνεια ... :wacko:

Lupo
30/06/2005, 08:39
Καλωσόρισες Σταύρο.

Αν μπορείς, πες μας κι άλλες λεπτομέρειες για τον wolfman13.
Πως έπεσε,αν φορούσε κράνος, κτλ.
Περαστικά του, γρήγορα.

Dodok edessa
30/06/2005, 08:39
αααααα!!!!!
κατι δεν παει καλα με τους λύκους αυτες τις ΄μέρες...
για πες για πες ......:confused:
Περαστικα ...Απο οτι καταλαβα πρεπει ειναι ελαφρα ?:confused:

DoctorS
30/06/2005, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από stauros_patra
πρωτη φορα γραφω στο ιντερνετ τη εγινε ρε πως εχει προχωρισεις ετσι η τεχνολογια....

εχω εναν πολυ καλο φιλο wolfman13 οπιος δυστιχος μετα απο μια
πτωση που ειχε χτες εξω απο το σπιτι του ειναι στο νοσοκομειο
με ελαφρια διαθεση αν και θα κανει κιαλλες εξετασεις μια και ο πονοκεφαλος που εχει δεν αποχωρει.

τα θυματε τα περρισοτερα οπως και αναγνωριζει τους παντες.
(αφου μολις συνυλθε ζητησε τσιγαρο) γιατι πρωτη φορα ειδα το θοδωρο να λυποθιμαει μετα απο μια πτωση .........τον εχω δει απειρες φορες να πεφτει και να συκονετε με ενα χαμογελω και να συνεχιζει ακαθεκτος.......

μου ζητησε ο ιδιος να γραψω εδω .....ελπιζω μονο σημερα να βγει το παλλικαρι μας γιατι το να βλεπεις 2 μετρα ανδρα στο κρεβατι να μην μιλα και να κρατα το κεφαλι του μετα απο τοσες τουμπες που εχει φαει...κατι σημαινει αυτο.....

αν μπορείς σε παρακαλώ πες μας περισσότερα..........και κυρίως αν είναι κάτι σοβαρό!!!!

x-rider
30/06/2005, 08:41
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στον φιλο, να συνελθει πληρως


και αντε επιτελους πιο προσεκτικος την επομενη φορα!!



:sun: :beer: :sun:

gmakris
30/06/2005, 08:41
Περαστικα στον φιλο μας - πες μας λεπτομερειες ειναι καλα? πως εγινε ?

DoctorS
30/06/2005, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
προτεινω να αλλαξεις φιλο, αφου δε βαζει μυαλο, και σας δινει τοσες ανησυχιες και στεναχωριες και να μαθεις ορθογραφια

κι εγώ προτείνω αν δεν σε ενδιαφέρει τουλάχιστον μην είσαι ερειστικός.........κυρίως για άτομα που δεν ξέρεις!!!!

η αγένεια δεν έκανε ποτέ καλό σε κανένα!!

άσε εμάς που ενδιαφερόμαστε να μάθουμε μερικά πράγματα....!!!

Πάντα φιλικά..

hornet
30/06/2005, 08:47
ρε το θοδωρακη γαμωτη μου περαστικα σιδεροκεφαλος

melsaltas
30/06/2005, 08:47
ΠΡΩΤΟΝ..... ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ WOLFMAN!


ΔΕΥΤΕΡΟΝ.... ΚΑΛΩ ΗΡΘΕΣ!

Lupo
30/06/2005, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Καλωσόρισες Σταύρο.

Αν μπορείς, πες μας κι άλλες λεπτομέρειες για τον wolfman13.
Πως έπεσε,αν φορούσε κράνος, κτλ.
Περαστικά του, γρήγορα.


Λες?????


Ωχ!


Το περίεργο είναι ότι από χθες με πονάει λίγο το δόντι μου, και σήμερα έχω τρελό πονοκέφαλο! :dizzy:

Έχει γούστο!:sick: :sick: :sick:

CyBeRseXX
30/06/2005, 09:00
perastika kai grigora!

Julius
30/06/2005, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
προτεινω να αλλαξεις φιλο, αφου δε βαζει μυαλο, και σας δινει τοσες ανησυχιες και στεναχωριες και να μαθεις ορθογραφια

apolon13, ego tha sou proteina to www.babiniotis.gr\forums



Stayros_Patra, pes perastika ston elegantolyko kai syntoma orthios


episeis pes toy na foraei kranos ean thelei na exei diarkia


kalos eirhtes sthn parea stayro :wave2:

Runner Ducati
30/06/2005, 09:10
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και γρηγορα σιδερενιος......................................
δωσε τα χαιρετισματα...........................................................

:(

idi
30/06/2005, 09:47
γμτ :(

ας ειναι κατι μη-σοβαρο...

SaraMaritis
30/06/2005, 09:48
Περαστικα...

latris mixanis
30/06/2005, 10:04
Περαστικά και ταχύτατη ανάρρωση.
:wave2:

GTZ750
30/06/2005, 10:13
:sad: :sad: περαστικα και καλη αναρρωση!!ελπιζουμε ολοι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!!:wave2: :wave2:

bugsbunny
30/06/2005, 10:16
Περαστικά και από εμένα για full ανάρρωση….

apolon10
30/06/2005, 10:16
παιδες σεβομαι τη φιλια σας με το παιδι που επεσε (δεν ηξερα οτι τον γνωριζετε) αλλα,



γιατι πρωτη φορα ειδα το θοδωρο να λυποθιμαει μετα απο μια πτωση .........τον εχω δει απειρες φορες να πεφτει και να συκονετε με ενα χαμογελω και να συνεχιζει ακαθεκτος.......

θελετε να μου πειτε οτι δεν σας προκαλει τιποτα αυτη η προταση,
θελετε να μου πειτε οτι εχετε κολητους που τους αγαπατε και το εχετε κανει επαγγελμα να τους βλεπετε να πεφτουν,
θελετε να μου πειτε οτι πεφτουν συνεχεια οι φιλοι σας μπροστα σας και δεν τρεχει τιποτα,
οτι ειστε περηφανοι που πεφτουν αλλα δεν παθαινουν τιποτα,
οτι πεφτουν αλλα πρωτη φορα τους νικησε η ασφαλτος,
οτι ισως κανουν μ@λ@κιες και πεφτουν αλλα εσεις γουσταρετε,

Εγω λυπαμαι παιδια αλλα δεν το καταλαβαινω ετσι.
Βεβαια το κεφαλι του φιλου σας δεν ειναι δικη μου υποθεση. Εγω εχω παρω καλο κρανος για τους κολητους που ανεβαινουν στη μηχανη μου και δεν τους αφηνω να ανεβουν αν δεν το φορεσουν.
Εγω αν ειχα φιλο που επεφτε συχνα δεν θα ξαναπηγαινα βολτα μαζι του με τις μηχανες για να μη ξανανιωσω ασχημα και θα προσπαθουσα να τον συνετισω.
Αλλα εγω ειμαι εγω.
Sorry ξανα σε οσους πειραχτηκαν , αλλα υπαρχει και καποια ευασθησια.
Περαστικα στους χτυπημενους.

:smilea:

ruyjin
30/06/2005, 10:23
περαστικα και καλη αναρωση και γρηγορα ορθιος
αυτο ειναι που εχει σημασια,

τωρα για τις παρεξηγησεις cool παιδια
κανενας δεν ειναι αναισθητος και ολοι εχουμε ιδια την ευαισθησια πιστευω μιας και ολοι οδηγουμε μηχανες

απλα ο γραπτος λογος μερικες φορες δημιουργει παρεξηγησεις παιδες, αυτο θελω να ελπιζω οτι ευθυνεται.

:wave2:

sevax
30/06/2005, 10:26
:nono: :nono: :nono: :nono:
ΠΕΡΑΣΤIΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΚAΡΙ ΚΑΙ ΕΛΠIΖΩ ΜΕΤA ΤΟ ΧΤYΠΗΜΑ ΝΑ ΠAΕΙ ΚΑΙ ΛIΓΟ ΜΥΑΛO ΣΤΗΝ ΘEΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤHΣΕΙ ΝΑ ΠEΦΤΕΙ.
:beer: :beer: :beer: :beer:

apolon10
30/06/2005, 10:31
παιδες απαντησα παραπανω και πιστευω τωρα να καταλαβετε τι εννουσα και γιατι εγραψα αυτο το μηνυμα, εχω βαλει και αλλα μηνυματα και φαινεται αν υπαρχει ευασθησια η οχι. Ολοι εχουμε χασει φιλους η εχουμε φιλους που εχουν χτυπησει ασχημα. Ολοι εχουμε ακουσει ιστοριες και ακουμε καθε μερα. Ολοι εχουμε δει ατυχημα και μας σηκωνεται η τριχα η σκεφτομαστε να αρχισουμε παλι να πηγαινουμε δουλεια με το λεωφορειο. Λοιπον θα ελεγα να προσεχουμε τοτε οταν μιλαμε για ατυχημα και οχι να το καταχωρουμε οχι για το ατυχημα αλλα για την εκπληξη οτι αυτη τη φορα μας απογοητευσε ο φιλος μας και χτυπησε. Παιδες ειμαι με το μερος σας. Να διακρινετε ομως καλυτερα την αγενεια και την ειρωνια απο την ευαισθησια και την αισθηση που προκαλει το μηνυμα του Σταυρου.

Arcteryx
30/06/2005, 10:32
Περαστικά στο φίλο! Και προσοχή...
μα τί μου θυμίζει αυτό το nickname...

Μικρή Λουλού
30/06/2005, 10:38
Σταυρο πες του Θοδωρη να προσεχει,να γινει καλα,και θα'ρθω εγω να του το σπασω το κεφαλι του μαλακα..!!!:D :D

ααα...και καλως ηρθες..:smokin:


θα του γραφα κι αλλα,αλλα φοβαμαι μη κανω κανενα ορθογραφικο και με κανουν ban...:smokin:

wolfman13
30/06/2005, 10:42
file apollo katarxas otan 3ereis kala enan antropo opos o thodoris pou kathe sk kanei ta apeira xiliometra kai ton exeis dei kai mesa se pista pos paei den ton fovase nai tora ton teleuteo xrono exei tis atixies tou,sinithos peftei pano sta vouna pios thimate pou katestrepse ton elefanta se mia entourada sikothike tin pire kai efige san na min trexei tipota einai skliro karidi kai skliri pasta antropou gia na ton ptooisi mia anodini h esto kai epodini toumpa ou pire sxedon 6 mines na tin ftia3ei monos tou xoris kamia voithia,mexri ena oraio proi epese ena kolo alvanos pano tou kai tou tin ekopse sti mesi akoma kai tota pou itan to piop sovaro trakarisma den stamatise na xamogela kai na gela.ton 3ero arketa kala giati eimaste geitoni arketa xronia.kai poli aneta toy episteuomai ti mixani mou na paei opou theli.

mporei na min einai o pio prosextikos anavatis alla sevetai auto pou kavala......

wolfman13
30/06/2005, 10:46
panta foraei kranos pote den to vgazei, apo ti mas eipe zalistike kai epese,kai lipothimise pano sto timoni e3o apo to spiti tou sta 5 metra gia kali tou tixi.molis girisa apo to nosokomeio kai eimai spiti tou kanei mia teleytea e3etasei proliptiki kai feugei o giatros tou eipe oti einai apo tin iperkoposi i zalades kai apo to anxos tou.exei kati ipnilies auto den einai anisixitiko ola venoun kalos apla einai tromagmenos giati proti fora tou simvainei auto kai den thelei na milaei se antropo.
perrisotera tha mathete otan erthi to messimeri edo....

sniper
30/06/2005, 10:47
Τελικά ο wolfman13 έπεσε, ο θόδωρος ή ο σταύρος;

:confused: :smokin:

wolfman13
30/06/2005, 10:48
pos ginete na vgalo to nick tou kai na mpo me to diko mou???????

GST
30/06/2005, 10:50
να ειναι καλα το παλικαρη και ολα τα αλλα κυρηγματα για την ωρα ειναι περιττα......φιλος ειχε την ιδια αμνησια μετα απο προσφατο χτυπημα η οποια μπορει να οφειλετε και απο σοκ....δεν ειναι τιποτα αν ειναι ετσι και ξεπερνιετε γρηγορα....μακαρι να ειναι ολα καλα :smilea:

apolon10
30/06/2005, 10:50
dirty moto φιλε μου δεν καταλαβαινω αν σε στεναχωρησε τοσο το ατυχημα η αν απλα βρηκες ευκαιρια να ειρωνευτεις καποιον, αφου αδιαφορησες οπως φαινεται για τα μηνυματα μου.
Ξαναλεω:
Λυπαμαι για το φιλο σας και περαστικα του, αλλα καλυτερα να επιτεθειτε σε αυτον για να σταματησει να πεφτει.

hornet
30/06/2005, 10:51
πας στην αρχικη σελιδα του φορουμ και κατω κατω πατς εξελθετε απο το συστημα

Μικρή Λουλού
30/06/2005, 10:55
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
[B]dirty moto φιλε μου δεν καταλαβαινω αν σε στεναχωρησε τοσο το ατυχημα η αν απλα βρηκες ευκαιρια να ειρωνευτεις καποιον, αφου αδιαφορησες οπως φαινεται για τα μηνυματα μου.







εστιασα στο "να μαθεις ορθογραφια..."που προετρεψες τον Σταυρο στο αρχικο σου μηνυμα..
για μενα αυτο ειναι αξιο σχολιασμου και ειρωνιας...:smokin:

apolon10
30/06/2005, 11:01
αν το δεις μεμονωμενα ειναι, αλλα τοτε παλι δεν καταλαβες τι εννουσα. Δεν πειραζει.
Ας ειμαστε ολοι παντα ορθιοι και να μπαινουμε εδω στο forum και να τσακωνομαστε.
:wave2:

stauros_patra
30/06/2005, 11:01
molis peire o thodoros thl einai mia xara ton fernoun spiti...to
korifaio einai oti mou eipe na pao ti mixani gia servis giati xtipane i valavides gia na figei gia diakopes...
ton 3ero sxedon 10 xronia to thodoro apote mou metakomise edo sti geitonia den ptoite apo tipota auto to paidi panta me ekplisi epimoni tou

DoctorS
30/06/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
Ας ειμαστε ολοι παντα ορθιοι και να μπαινουμε εδω στο forum και να τσακωνομαστε.
:wave2:

θα συμφωνήσω μαζί σου, απλώς ορισμένες φορές ένα απλό συγγνώμη και η παραδοχή του λάθους μας είναι αρκετό........εκτός αν διαφωνείς ότι ήταν λάθος έστω και αυτό το μικρό σχόλιο περί ορθογραφίας......οπότε πάω πάσο!!!!

Καλημέρα!!

apolon10
30/06/2005, 11:16
κυριοι εμενα προσωπικα το μηνυμα του Σταυρου με στεναχωρησε αλλα και εξοργισε και εξηγησα και τους λογους.
Οποιος λοιπον απο αυτους που θελουν συγνωμη, πλην του Σταυρου που του οφειλω μια συγνωμη, δεν εχουν πει ποτε κατι παραπανω ενω τους εχει εξοργισει κατι, να γραψουν το nickname τους και θα ζητησω τοτε και απο αυτους.
Για οσους ομως εχουν καταλαβει τελικα γιατι τσακωνομαστε χωρις λογο
:beer: :wave2:

cOzAtS
30/06/2005, 11:34
Το σημαντικό είναι να είναι καλύτερα ο Θοδωρής, τα υπόλοιπα είναι ασήμαντα!


Περαστικά φίλε μου, και μακάρι να είναι η τελευταία
τέτοια είδηση που ακούμε εδώ!


:wave2: :wave2: :wave2:

tifoefs
30/06/2005, 12:03
Ρε παιδια μηπως επαθε απο τη ζεστη και επεσε ;;;
Δε λυποθυμας ετσι στα ξαφνικα χωρις λογο !

Αν χθες εκανε τοση ζεστη και εχεις κρανος ισως τουρθε αποτομη η ζεστη !!!
Εμενα περσυ στην Ελλαδα οταν περναγα Θεσσαλικο καμπο αν δε σταματαγα να βαλω το ξερο μου κατω απο μια βρυση θα ειχα κλαταρει και δε θαγραφα εδω τιποτα !!


:confused: :confused:

$py
30/06/2005, 12:28
Perastika kai siderokefalos :beer:

johnpagr
30/06/2005, 12:45
Perastika :(

siderenios

wolfman13
30/06/2005, 13:18
καλημερα.......
ποτε δεν περιμενα οτι θα φτασω στο σημειο να παθω υπερκοποση και να ζαλιστω και να λυποθυμησω πανω στο τιμονι.......
για την ωρα η εξετασεις ειναι ολες καλες περιεμενω μονο να παρω και την αξονικη να την δει ο γιατρος μου.....
μου εγραψε εξετασεις για υγμοριτιδα και θιροιδη γιατι τα βρηκε λιγο διωγκομενα.....
λιγο χαμηλο αιματοκριτη και χαμηλη πιεση....
κοιτα να δεις τη μπορει να παθει ο ανθρωπος απο το ανχος και τη κουρασει μολις λιγα μετρα πριν το σπιτι του.
για καλη μου τυχη δεν μπηκα με τα μπουνια στο στενο του σπιτιου γιατι το ειχα καταλαβει οτι δεν παει κατι καλα,
σας ευχαριστω ολους για την συμπαραστασει και τα λογια σας αλλα το ξερο μου το κεφαλι θελει ξυλο..
ειχα μερες να κοιμιθω καλα συνεχεια ζαλαδες και πονοκεφαλους αλλα εγω τα εγραφα κανονικα.....
τελος καλα ολα καλα.....
θα κανω της εξετασεις και εχω σκοπο να φυγω για καμια 10 μερες διακοπες........


ευχαριστω τον φιλο μου το σταυρο που ηταν εκει την ωρα που επεσα και τους γιατρους που για πρωτη φορα ξεραν οτι το κρανος ποτε δεν βγενει σε καπιον που δεν εχει της αισθησεις του..
να περνατε καλα ρε ρεμαλια..


ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.......

tifoefs
30/06/2005, 13:21
στα διαλα κοψοχολιαστηκαμε !
Σε ειπα εγω επρεπε να κανεις βολτα μεγαλη ! Βουρ για διακοπες και ααααρααξεεεεεεεεεεεεεεεε σε γλυκειες αγκαλιες κατω απ' το φεγγαρι και δαγκωσε κιολας ! Δε τρεχει μια !!



:beer: :beer: :beer:

x-rider
30/06/2005, 13:30
αντε μπραβο



ξεκουρασου και καρδαμωσε!



:sun: :beer: :beer: :sun:

Lupo
30/06/2005, 13:41
Άντε μπράβο!!!!

:look:

Πήγαινε άραξε σε καμμιά παραλία, σε μια ξαπλώστρα , μπροστά απο ένα beach bar, για να σου φέρνουν τίποτα περίεργα ποτά σε μεγάλα ποτήρια και 800 μπιχλιμπίδια από πάνω, τίποτα αιθέριες παρουσίες. Κι αν δεν σου φτάνουν, θα κάνουμε αίτηση στο P.B.C.
Και μετά παίρνεις το μοτόρι, χαλαρός, για συνεχίζεις τις απολαύσεις.


Άντε μπράβο, και μας τρόμαξες.

Rezeguet
30/06/2005, 14:00
με το που ανοιξα το ποστ και βλεπω ατυχημα wolfman 13 λεω τι διαολο προχθες μιλουσαμε ακομα στο τσατ τι επαθε?

Παλι καλα που δεν ηταν τιποτα φιλε μου, και, που'σαι, ακριβως το ιδιο ειχα παθει εγω περυσι τετοια εποχη. Λιποθυμια και πτωση απο μηχανη. Λογος, ανεμια κυριως, και γιατρειά: ξεκουραση και ΠΟΛΑ υγρα (και μπυρες :beer: αν και δεν συνισταται λογω υψηλων θερμοκρασιων ) :D

Λοιπον περαστικα και ξανανεβα μονο αν νοιωθεις οτι εισαι οκ :wave2:

DoctorS
30/06/2005, 17:56
Α συχτήρια ρε μας κοψοχώλιασες!!!!!!!!!

περαστικά και γρήγορα διακοπές!!!!!

ακούς παλήκαρε!!!!!!!

άιντα!!!!

apolo10...........;όλα καλά......:beer:

:wave2:

adam_tsouk
30/06/2005, 18:02
Εγώ πάντως δεν ανησύχησα μόλις το έμαθα γιατί αφού μπόρεσε να στείλει μνμ βραδιάτικα... καλά θα ήταν! :winka:



Περαστικά ρε Θόδωρα και το νου σου.......





:beer: :beer: :beer:




:wave2:

afrotwin
30/06/2005, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
καλημερα.......
ποτε δεν περιμενα οτι θα φτασω στο σημειο να παθω υπερκοποση και να ζαλιστω και να λυποθυμησω πανω στο τιμονι.......
για την ωρα η εξετασεις ειναι ολες καλες περιεμενω μονο να παρω και την αξονικη να την δει ο γιατρος μου.....
μου εγραψε εξετασεις για υγμοριτιδα και θιροιδη γιατι τα βρηκε λιγο διωγκομενα.....
λιγο χαμηλο αιματοκριτη και χαμηλη πιεση....
κοιτα να δεις τη μπορει να παθει ο ανθρωπος απο το ανχος και τη κουρασει μολις λιγα μετρα πριν το σπιτι του.
για καλη μου τυχη δεν μπηκα με τα μπουνια στο στενο του σπιτιου γιατι το ειχα καταλαβει οτι δεν παει κατι καλα,
σας ευχαριστω ολους για την συμπαραστασει και τα λογια σας αλλα το ξερο μου το κεφαλι θελει ξυλο..
ειχα μερες να κοιμιθω καλα συνεχεια ζαλαδες και πονοκεφαλους αλλα εγω τα εγραφα κανονικα.....
τελος καλα ολα καλα.....
θα κανω της εξετασεις και εχω σκοπο να φυγω για καμια 10 μερες διακοπες........


ευχαριστω τον φιλο μου το σταυρο που ηταν εκει την ωρα που επεσα και τους γιατρους που για πρωτη φορα ξεραν οτι το κρανος ποτε δεν βγενει σε καπιον που δεν εχει της αισθησεις του..
να περνατε καλα ρε ρεμαλια..


ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.......

file den exis tipota ke kane oses eksetasis 8elis
ke enas filos epa8e ta idia ke aloi 8a pa8oun ta idia min tromazete

AFTER
30/06/2005, 18:50
Εγω μια φορα ειχα παθει ιλιγγο πανω στο τιμονι του αυτοκινητου και μια φορα μπροστα στην οθονη του υπολογιστη!

Ενιωσα τα πραγματα να γυριζουν αριστεροστροφα και δεν μπορουσα να σταθω ουτε πανω στην καρεκλα,σαν να βρισκομουν πανω σε τρενακι του τρομου.

Μεχρι και αξονικη τομογραφια εκανα!

Τελικα διαπιστωσα οτι εφταιγε η υπερκοπωση και το αγχος(ενω δεν ενιωθα πραγματικα κουρασμενος)

Πολλες φορες πρωτος δεκτης ειναι και τα ματια,το οποιο σημαινει οτι μπορει καποιος να εχει καποια παθησει των ματιων και να μην το ξερει.

Παντως να ξερεις οτι στις περισσοτερες περιπτωσεις,ο λογος ειναι ψυχολογικος,

Ξεκουρασου σωματικα και ηθικα :wave2:

kapeos
30/06/2005, 19:47
Βρε βλαχοπατρινε-ψυχοβγάλτη ανώμαλε μανιοφορουμιστή του moto.gr περαστικα :p

Τέλος καλά, όλα καλά


Περαστικά



ΥΓ Χέστηκα με το ποστ :sun:

tai
30/06/2005, 20:54
Μετά το κοψοχόλιασμα της πρώτης ανάγνωσης και την τελευταία ενημέρωση που μας έκανες, να ρωτήσω κάτι?
Μιας και έλεγες προ ημερών ότι σε έχει γ@μ..ση η ζωή,





































ρε μήπως είσαι έγκυος τελικά και ζαλίζεσαι? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:












καλη ξεκούραση αγορινα:wave2: :wave2:

powerphot
01/07/2005, 00:01
....Θόδωρα:wave2: :beer:

apolon10
01/07/2005, 08:16
τελικα ολοι καλα και αρα ολα καλα
Καλημερα σε ολους.
:wave2: