PDA

View Full Version : eleos me ta armata



alucard
28/05/2010, 12:43
simera sthn kifisias full kinisi einai typas brosta mou me bmw gs psilopalio kai os syni8os den xoraei na perasei anamesa ap ta koutia.ego kyrile akolou8o kai molis mou dinete h eykairia,ena keno aristera pao na ton peraso xoris na ton kleiso h tipota poly kirile.o typas eno eimai dipla tou kai epitaxino gazonei to arma tou kai den me afinei epeita me koitaei me yfos siga mhn se afiso ktl.ego apla kounisa to kefali mou kai tou kerasa to stadar tsagaki tou sto fanari,
Loipon eleos me ta armata kai tis varkes sas den kanoun gia kinisi pote 8a to katalavete?mono o chuck norris toxei pos na to kanoume.:lol:

granazi
28/05/2010, 12:45
αυτο εχει ο χριστιανος με αυτο κανει τη δουλεια του.

zolotas
28/05/2010, 12:54
καλα του ξηγηθηκες ......τι μηχανημα εχεις αδερφε??

ermiss
28/05/2010, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
καλα του ξηγηθηκες ......τι μηχανημα εχεις αδερφε??
VARADERO

alucard
28/05/2010, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
αυτο εχει ο χριστιανος με αυτο κανει τη δουλεια του.

ok den antilego apla den xreiazete na siberiferete o ka8enas san makakas+epikindina gia na to pexei ippotis tis asfaltou.


ego hornet exo;)

:beer:

caesarsk
28/05/2010, 13:38
δεν ξαναγυρνατε στα αυτοκινητα λεω εγω....γιατι σαν να γιναμε πολλες.....


αντε με τα τσαγακια σας ολοι...μαθατε και το τσαι Εγγλεζοι

zolotas
28/05/2010, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από alucard



ego hornet exo;)

:beer:

:beer: τον ηπιε κανονικα ο αλλος δλδ ,φορουσε και κρανος εντουραδικο ,αυτοκολλητα απο Γροιλανδια,Νεα Γουινεα????

DimChios
28/05/2010, 13:52
μωρε τι κομπλεξάρες ειστε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

faraway
28/05/2010, 13:59
:a014:

.....όλο τα ίδια και τα ίδια !!!:a14:


γιατί δε μαζευόμαστε να παίξουμε ένα ξύλο όλοι μαζί ??

δλδ ,

γρήγοροι
αργοί
ευρωπαίοι
γιαπωνέζοι
άρματα
ss
.........κτλ

caesarsk
28/05/2010, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
:a014:

.....όλο τα ίδια και τα ίδια !!!:a14:


γιατί δε μαζευόμαστε να παίξουμε ένα ξύλο όλοι μαζί ??

δλδ ,

γρήγοροι
αργοί
ευρωπαίοι
γιαπωνέζοι
άρματα
ss
.........κτλ


το καλυτερο απο οτι ακουσα μεχρι τωρα...


και εγω θα τραβαω με την καμερα για να γυρισω μοτοσυκλετιστικο ντοκυμαντερ (αλλα με τον κρουκη σκηνοθετη)

DimChios
28/05/2010, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
:a014:

.....όλο τα ίδια και τα ίδια !!!:a14:


γιατί δε μαζευόμαστε να παίξουμε ένα ξύλο όλοι μαζί ??

δλδ ,

γρήγοροι
αργοί
ευρωπαίοι
γιαπωνέζοι
άρματα
ss
.........κτλ



γιατι ειναι κοτες ολοι ΣΑΣ

:smokin:

granazi
28/05/2010, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
:a014:

.....όλο τα ίδια και τα ίδια !!!:a14:


γιατί δε μαζευόμαστε να παίξουμε ένα ξύλο όλοι μαζί ??

δλδ ,

γρήγοροι
αργοί
ευρωπαίοι
γιαπωνέζοι
άρματα
ss
.........κτλ








http://www.youtube.com/watch?v=-CezNIRYYGY
:smokin:

SpeakeasyBlues
28/05/2010, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
VARADERO :lol: :a23: :a25: :a01: :a54:

zolotas
28/05/2010, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
:a014:

.....όλο τα ίδια και τα ίδια !!!:a14:




αυτα ειναι επικα ποστ ....
και μη φτυνεις :nono:

DUKASII
28/05/2010, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από alucard
simera sthn kifisias full kinisi einai typas brosta mou me bmw gs psilopalio kai os syni8os den xoraei na perasei anamesa ap ta koutia.ego kyrile akolou8o kai molis mou dinete h eykairia,ena keno aristera pao na ton peraso xoris na ton kleiso h tipota poly kirile.o typas eno eimai dipla tou kai epitaxino gazonei to arma tou kai den me afinei epeita me koitaei me yfos siga mhn se afiso ktl.ego apla kounisa to kefali mou kai tou kerasa to stadar tsagaki tou sto fanari,
Loipon eleos me ta armata kai tis varkes sas den kanoun gia kinisi pote 8a to katalavete?mono o chuck norris toxei pos na to kanoume.:lol: Τι είναι το πορνετ ρε φίλε ασθενοφόρο και πρέπει να κάνουν όλα στην άκρη να πας τον άρρωστο;; ΧαλαρΆ μαν δε τρέχει, τον επερασες μετα από 23,4 μέτρα και καθυστερησες 6,7 δευτερόλεπτα σύνολο και αξίζει να χαλας τη ζαχαρενια σου;;νταξ δε χωράνε αλλά τι να κάνουμε τώρα;; :beer:

alucard
28/05/2010, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
δεν ξαναγυρνατε στα αυτοκινητα λεω εγω....γιατι σαν να γιναμε πολλες.....


αντε με τα τσαγακια σας ολοι...μαθατε και το τσαι Εγγλεζοι


:lol: :rotflmao: :lol: pos katalaveneis ti mixani exei o ka8enas analoga me thn apantisi hahaha

chill out :beer:

ego pio poly tsantistika me ton tropo pou antedrase o allos oxi me thn mhxanh tou,opoios exei thn myga mygiazetai

zolotas
28/05/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από alucard
:lol: :rotflmao: :lol: pos katalaveneis ti mixani exei o ka8enas analoga me thn apantisi hahaha



οπως το γηπεδο ειναι ......στην αρχη πας στους φανατικους ......μετα παραδιπλα στους φανατικους με καρεκλακι και τελος πας στους επισημους με πολυθρονα

σε βλεπω κι εσενα με αρμα μετα απο χρονια .....να τραβιεσαι νορντ καπ και να μας διηγεισαι ιστοριες

caesarsk
28/05/2010, 14:43
Loipon epeidi kai tin myga tin exo kai den tin ferno piso


to Egglezoi pigainei gia to tsai kai oxi gia tin mixani



απαντηση για να καταλαβαινουν και οι υπολοιποι:


Λοιπόν επειδη και την μυγα την εχω και δεν την φέρνω πίσω


το Εγγλεζοι πηγαινε για το τσαι και οχι για την μηχανη!!!



Αν δεν σ αρεσει η κινηση φιλε μου υπαρχουν οι εξης εναλλακτικες:

1. Δεν βγαινεις εξω καθολου
2. Παιρνεις τα ΜΜΜ (Μεσα Μαζικής Μεταφοράς)
3. Φευγεις για ένα χωριό στα πέρα ή άνω Γαμηδια....απολυτη ησυχια
4. Κάνεις και τον Κινεζο και κόβεις το τσαι, γιατι σφιγγει και φερνει δυσκοιλιοτητα


ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ


Δεν ξαναγυρνατε στα αυτοκινητα μερικοι???

Shaolin Monk
28/05/2010, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
να τραβιεσαι νορντ καπ και να μας διηγεισαι ιστοριες




:nono: :nono:

Εκει τελικα πανε μονο τα β-στρομ...:sad:

alucard
28/05/2010, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
οπως το γηπεδο ειναι ......στην αρχη πας στους φανατικους ......μετα παραδιπλα στους φανατικους με καρεκλακι και τελος πας στους επισημους με πολυθρονα

σε βλεπω κι εσενα με αρμα μετα απο χρονια .....να τραβιεσαι νορντ καπ και να μας διηγεισαι ιστοριες

mpaaaa den pezei file mou pistepse me:lol:

:beer:

alucard
28/05/2010, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Loipon epeidi kai tin myga tin exo kai den tin ferno piso


to Egglezoi pigainei gia to tsai kai oxi gia tin mixani



απαντηση για να καταλαβαινουν και οι υπολοιποι:


Λοιπόν επειδη και την μυγα την εχω και δεν την φέρνω πίσω


το Εγγλεζοι πηγαινε για το τσαι και οχι για την μηχανη!!!



Αν δεν σ αρεσει η κινηση φιλε μου υπαρχουν οι εξης εναλλακτικες:

1. Δεν βγαινεις εξω καθολου
2. Παιρνεις τα ΜΜΜ (Μεσα Μαζικής Μεταφοράς)
3. Φευγεις για ένα χωριό στα πέρα ή άνω Γαμηδια....απολυτη ησυχια
4. Κάνεις και τον Κινεζο και κόβεις το τσαι, γιατι σφιγγει και φερνει δυσκοιλιοτητα


ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ


Δεν ξαναγυρνατε στα αυτοκινητα μερικοι???

re sy poly prosopika to perneis mipos eisoun esy?:lol:
eyxaristo gia tis enallaktikes kopse omos ligo giati to paratravas den exo kati prosopiko mazi sou mhn arxisoume ta vrisidia tora ok?

epeidi eisai kai exypnakias kai mou thn les gia ta greeklish ton xenofon zolota ton exeis akousta?psakse tous dyo logous pou exei vgalei kai pes mou den tous katalaveneis e?


a kai pouse an dipsas kamia mera se kernao tsagaki opote 8es

SVX
28/05/2010, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
μωρε τι κομπλεξάρες ειστε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


+ 256


μαθαμε τωρα κερναμε και τσαγια.. :yuck:




edit: το hornet ειναι πιο "αντρικο" μηχανακι απο το GS ; ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ! :wacko:

caesarsk
28/05/2010, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alucard
re sy poly prosopika to perneis mipos eisoun esy?:lol:
eyxaristo gia tis enallaktikes kopse omos ligo giati to paratravas den exo kati prosopiko mazi sou mhn arxisoume ta vrisidia tora ok?

epeidi eisai kai exypnakias kai mou thn les gia ta greeklish ton xenofon zolota ton exeis akousta?psakse tous dyo logous pou exei vgalei kai pes mou den tous katalaveneis e?


a kai pouse an dipsas kamia mera se kernao tsagaki opote 8es


βρισιδια μπορεις να ρίξεις όποτε θελεις....απο εμενα δεν θα ακουσεις! Επισης να σε ενημερωσω οτι δεν τσακωνομαι ποτε μεσα σε φορουμ, διότι είναι ανουσιο, γελοιο ή οπως αλλιως θελεις να το πεις!

Τσαγακια πίνω συνεχεια, γιατι του αργου η μανα ποτε δεν εκλαψε, και οταν κινουμε στην πολη δεν αγωνιζομαι, ουτε εναντια σε καποιον/ους, ουτε εναντια στο χρονομετρο

(γεγονος βεβαια ειναι οτι χέστηκα πάνω μου με την απειλη σου οτι μπορει να αρχισουν τα βρισιδια, και καφε ζουμι έτρεξε μέσα στο παντελονι μου προς τα παπουτσια μου)

Απλα φίλε μου έτυχε να βρεθεις λάθος στιγμη σε λάθος τόπο. Βαρέθηκα να βλέπω τον οποιοδηποτε χερα, να νομιζει οτι γαμαει κανονικα στον δρομο τον οποιοδηποτε απλα βαριεται να ανοιξει το γκαζακι του. Βαρεθηκα να βάζει ο οποιοσδηποτε ταμπελες ετσι απλα στον οποιονδηποτε ειναι διαφορετικος απο αυτον!!!

Οπως εχω ξαναπει μακαρι να ειχα τα λεφτα να ειχα ενα γκαραζ γεματο απο οτιδηποτε μοτουσκλετα υπαρχει και να μπορουσα να διαλεγω καθε μερα και αλλη αναλογα με την διαθεση!!! Ολες ειναι μοτο, ολες εχουν δυο ρόδες, ολες οδηγουνται το ιδιο, ολες με καυλωνουν γιατι ειναι μοτοσυκλετες.

Αν εσενα σε φτιαχνει μονο το hornet και ολοι οι αλλοι bmwδακηδες, tdmακηδες, vstromακηδες, παπακηδες, καγκουρες, ακρανοβιτς, και οτι αλλη ταμπελα εχεις φτιαξει στο μυαλο σου σε χαλανε...τοσο λυπαμαι ρε φιλε....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ!!!

ΕΙΣΑΙ απλός ΧΡΗΣΤΗΣ....και κερδιζεις σε αγωνες φαναριων.

Αν παρολα αυτα θελεις να με κερασεις ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΣΑΓΙΑ, κάθε πρωι κατεβαινω την Καραμανλη, συνεχιζω Μεταμορφωση, Ν. Ιωνια, και καταληγω Καλογρεζα. Περναω 11 φαναρια οποτε αποδεχομαι απο τωρα τα τσαγια σου αφου ειμαι δηλωμενος Παγκοσμιο Κουλαδι!!!

Αν εσυ καταλαβαινεις τον Ζολωτα καλυτερα απο εμενα....και πάλι μπραβο σου...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ότι σου έχει προσφερει κάτι!


OVER and OUT απο εμενα διοτι βαρέθηκα!!!

alucard
28/05/2010, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
βρισιδια μπορεις να ρίξεις όποτε θελεις....απο εμενα δεν θα ακουσεις! Επισης να σε ενημερωσω οτι δεν τσακωνομαι ποτε μεσα σε φορουμ, διότι είναι ανουσιο, γελοιο ή οπως αλλιως θελεις να το πεις!

Τσαγακια πίνω συνεχεια, γιατι του αργου η μανα ποτε δεν εκλαψε, και οταν κινουμε στην πολη δεν αγωνιζομαι, ουτε εναντια σε καποιον/ους, ουτε εναντια στο χρονομετρο

(γεγονος βεβαια ειναι οτι χέστηκα πάνω μου με την απειλη σου οτι μπορει να αρχισουν τα βρισιδια, και καφε ζουμι έτρεξε μέσα στο παντελονι μου προς τα παπουτσια μου)

Απλα φίλε μου έτυχε να βρεθεις λάθος στιγμη σε λάθος τόπο. Βαρέθηκα να βλέπω τον οποιοδηποτε χερα, να νομιζει οτι γαμαει κανονικα στον δρομο τον οποιοδηποτε απλα βαριεται να ανοιξει το γκαζακι του. Βαρεθηκα να βάζει ο οποιοσδηποτε ταμπελες ετσι απλα στον οποιονδηποτε ειναι διαφορετικος απο αυτον!!!

Οπως εχω ξαναπει μακαρι να ειχα τα λεφτα να ειχα ενα γκαραζ γεματο απο οτιδηποτε μοτουσκλετα υπαρχει και να μπορουσα να διαλεγω καθε μερα και αλλη αναλογα με την διαθεση!!! Ολες ειναι μοτο, ολες εχουν δυο ρόδες, ολες οδηγουνται το ιδιο, ολες με καυλωνουν γιατι ειναι μοτοσυκλετες.

Αν εσενα σε φτιαχνει μονο το hornet και ολοι οι αλλοι bmwδακηδες, tdmακηδες, vstromακηδες, παπακηδες, καγκουρες, ακρανοβιτς, και οτι αλλη ταμπελα εχεις φτιαξει στο μυαλο σου σε χαλανε...τοσο λυπαμαι ρε φιλε....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ!!!

ΕΙΣΑΙ απλός ΧΡΗΣΤΗΣ....και κερδιζεις σε αγωνες φαναριων.

Αν παρολα αυτα θελεις να με κερασεις ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΣΑΓΙΑ, κάθε πρωι κατεβαινω την Καραμανλη, συνεχιζω Μεταμορφωση, Ν. Ιωνια, και καταληγω Καλογρεζα. Περναω 11 φαναρια οποτε αποδεχομαι απο τωρα τα τσαγια σου αφου ειμαι δηλωμενος Παγκοσμιο Κουλαδι!!!

Αν εσυ καταλαβαινεις τον Ζολωτα καλυτερα απο εμενα....και πάλι μπραβο σου...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ότι σου έχει προσφερει κάτι!


OVER and OUT απο εμενα διοτι βαρέθηκα!!!

po exo meinei malakas tora re file, ayta se tipota pitsirikades oxi se mena otan beneis se mia syzitisi epi8etika dexou epi8etikes apantiseis mhn mou to pezeis tora statement apantisi over and out kai @@.monos sou to arxises ayto ego oute se xero oute sou exo xanamilisei edo opote kiesy mhn les oti nanai,les entelos akyra pragmata pou den exoun sxesh me ayta pou egrapsa sto proto post opote krata thn myga kai thn gnomh sou gia party sou.ma8e na diavazeis esto kai greeklish eykolo einai ektos kai an den xereis agglika.cya

dond4le
28/05/2010, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alucard
.ma8e na diavazeis esto kai greeklish eykolo einai ektos kai an den xereis agglika.cya

Υπαρχουν και κανονες για το πως γραφουμε στο φορουμ.......(μην ξεχασουμε και τα ελληνικα)

Σε λιγο θα βαζουμε στο search του Γουγλη βρισιες και θα βγαινει πρωτο αποτελεσμα το Μοτο.gr

:evil: :evil: :evil:


Φιλε alucard δεν φταιει οτι ο τυπας καβαλουσε GS (αντε μπορει ελαχιστα) φταιει οτι και οι δυο εχετε τα ιδια μυαλα.....................αν ειχε hornet και αυτος δλδ τι θα εγραφες?????

Αν παλι μπεις εσυ στην θεση του τι θα σκεφτοσουν για τον ανησυχο τυπα που προσπαθει ντε και καλα να χωθει να προσπερασει.....ετσι θα σκεφτηκε μαλλον και τα πηρε?

Απλα η Ιστορια επαναλαμβανετε, την εχουμε ζησει και την ζουμε καθε μερα χειμωνα καλοκαιρι ολοι μας και ειναι ανουσιο να την ακουμε again and

again γιαυτο μην σου φαινετε παραξενο που ''καποιοι'' παλιοτεροι σου απαντησαν ειρωνικα!!



Απο οτι καταλαβα δεν τα πας καλα με τα ον-οφ εεε?

VALES
29/05/2010, 00:14
Ωωωω ρε προ-βλήματα που έχει ο κόσμος!!!! :(

the who
29/05/2010, 01:31
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
[B


Αν παρολα αυτα θελεις να με κερασεις ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΣΑΓΙΑ, κάθε πρωι κατεβαινω την Καραμανλη, συνεχιζω Μεταμορφωση, Ν. Ιωνια, και καταληγω Καλογρεζα. Περναω 11 φαναρια οποτε αποδεχομαι απο τωρα τα τσαγια σου αφου ειμαι δηλωμενος Παγκοσμιο Κουλαδι!!!



Πες μονο τι ωρα ρε Σοφ να σε κερασω με χρι τη Μεταμορφωση:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

caesarsk
29/05/2010, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
[B


Αν παρολα αυτα θελεις να με κερασεις ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΣΑΓΙΑ, κάθε πρωι κατεβαινω την Καραμανλη, συνεχιζω Μεταμορφωση, Ν. Ιωνια, και καταληγω Καλογρεζα. Περναω 11 φαναρια οποτε αποδεχομαι απο τωρα τα τσαγια σου αφου ειμαι δηλωμενος Παγκοσμιο Κουλαδι!!!



Πες μονο τι ωρα ρε Σοφ να σε κερασω με χρι τη Μεταμορφωση:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

δεν κερνας καμμια μπουγατσα και καφε στους "Μερακληδες" καλυτερα?? ταιριαζει με την ωρα... (κατά τις 8:00)

soter3gm
29/05/2010, 03:00
χα χα χα χα έχω λιώσει στα γέλια


199640

soter3gm
29/05/2010, 03:02
χα χα χα χα


199641

DimChios
29/05/2010, 04:04
ειστε ΚΟΤΕΣ!

Ουτε αντιπαραθεση μπορειτε να κανετε ουτε χιουμορ!

Κοινως, ειστε για τα μπαζα!

Μητσος ο παπακιας!

Απο δω και περα, οποτε βλεπω χορνετ (σαν horne(y)t μου ακουγεται) :lol: θα τον κλεινω να δει οτι δεν το κανουν μονο τα "αρματα" αυτο!

ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ του πληκτρολογιου, ανήμποροι και εποχικοι μοτοσακαδες!

Πφ! :o











:smokin:

soter3gm
29/05/2010, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ειστε ΚΟΤΕΣ!

Ουτε αντιπαραθεση μπορειτε να κανετε ουτε χιουμορ!

Κοινως, ειστε για τα μπαζα!

Μητσος ο παπακιας!

Απο δω και περα, οποτε βλεπω χορνετ (σαν horne(y)t μου ακουγεται) :lol: θα τον κλεινω να δει οτι δεν το κανουν μονο τα "αρματα" αυτο!

ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ του πληκτρολογιου, ανήμποροι και εποχικοι μοτοσακαδες!

Πφ! :o

:smokin:


199647

DimChios
29/05/2010, 04:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm



Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

:wave2:

the who
29/05/2010, 05:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
δεν κερνας καμμια μπουγατσα και καφε στους "Μερακληδες" καλυτερα?? ταιριαζει με την ωρα... (κατά τις 8:00)

Στις 8 ρε μαν θα θελω ενα τριωρο για να σχολασω λεμε.:rotflmao: :rotflmao: :beer:

caesarsk
29/05/2010, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Στις 8 ρε μαν θα θελω ενα τριωρο για να σχολασω λεμε.:rotflmao: :rotflmao: :beer:


καλα κατέβα Καλογρεζα τότε....εχω και καφε....η ακομη καλυτερα στον Ντιμτσου να κερασει αυτος του καφεδες!!!

AUFGEBRACHT
29/05/2010, 09:41
...Παιδιά ήμουνα μπροστά στο περιστατικό και μάλιστα κατάφερα να τραβήξω και μια φωτογραφία ντοκουμέντο!!!!


199707

vrider
29/05/2010, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από alucard
simera sthn kifisias full kinisi einai typas brosta mou me bmw gs psilopalio kai os syni8os den xoraei na perasei anamesa ap ta koutia.ego kyrile akolou8o kai molis mou dinete h eykairia,ena keno aristera pao na ton peraso xoris na ton kleiso h tipota poly kirile.o typas eno eimai dipla tou kai epitaxino gazonei to arma tou kai den me afinei epeita me koitaei me yfos siga mhn se afiso ktl.ego apla kounisa to kefali mou kai tou kerasa to stadar tsagaki tou sto fanari,
Loipon eleos me ta armata kai tis varkes sas den kanoun gia kinisi pote 8a to katalavete?mono o chuck norris toxei pos na to kanoume.:lol:

Κατ αρχην Συγχαρητηρια! τα καταφερες και κερασες τσαι ενα ' χαρχαλο'

http://www.youtube.com/watch?v=IxAKFlpdcfc

Οσο για τα υπολοιπα ....σου αφιερωνω την κατωθι καγκουργια ( Και πουσε δεν ειναι απλο GS ειναι Adventure ε?)

http://www.youtube.com/watch?v=fgqJ93uu34Y

:wave2:

Aggelos_SV
29/05/2010, 11:16
Λοιπόν επειδή όλοι την πέσατε στον φίλο με το Χόρνετ θα πάρω το μέρος του.

Δηλαδή δε σας τα σπάνε όλοι οι εποχιακοί που εμφανίζονται να το παίξουν "μηχανόβιοι" με γυαλάκι ηλίου (μόνο) ,"αεράτο" παντελόνι και υφάκι 1000 καρδιναλίων που ξεσκίζονται στο γκάζι στα πράσινα φανάρια και μόλις συναντήσουν κίνηση κάνουν κάνα τεταρτάκι μόνο για να αποφασίσουν αν χωράνε να περάσουν ανάμεσα από δύο αυτοκίνητα???????

Να μην αρχίσω να αναφέρω σκουτεροπαπα (όχι όλα προφανώς) που στέλνουν μηνύματα και μίλάνε σε κινητά εν κινήσει...
Έλεος πια...δεν αντέχω να με πηγαίνουν καροτσάκι παπιά και σκούτερ με συμπλεκταρισμένη 1η και να ψήνω το μηχανάκι στους 103 Κελσίου με το βεντιλατέρ.:evil:

Άμα φοβάσαι ή δεν μπορείς να περάσεις ανάμεσα από τα τουτού κάτσε από πίσω τους και ΜΗ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΣΤΙΣ ΤΥΦΛΕΣ ΤΟΥΣ ΓΩΝΙΕΣ για πολλή ώρα

STOYBI
29/05/2010, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Λοιπόν επειδή όλοι την πέσατε στον φίλο με το Χόρνετ θα πάρω το μέρος του.

Δηλαδή δε σας τα σπάνε όλοι οι εποχιακοί που εμφανίζονται να το παίξουν "μηχανόβιοι" με γυαλάκι ηλίου (μόνο) ,"αεράτο" παντελόνι και υφάκι 1000 καρδιναλίων που ξεσκίζονται στο γκάζι στα πράσινα φανάρια και μόλις συναντήσουν κίνηση κάνουν κάνα τεταρτάκι μόνο για να αποφασίσουν αν χωράνε να περάσουν ανάμεσα από δύο αυτοκίνητα???????

Να μην αρχίσω να αναφέρω σκουτεροπαπα (όχι όλα προφανώς) που στέλνουν μηνύματα και μίλάνε σε κινητά εν κινήσει...
Έλεος πια...δεν αντέχω να με πηγαίνουν καροτσάκι παπιά και σκούτερ με συμπλεκταρισμένη 1η και να ψήνω το μηχανάκι στους 103 Κελσίου με το βεντιλατέρ.:evil:

Άμα φοβάσαι ή δεν μπορείς να περάσεις ανάμεσα από τα τουτού κάτσε από πίσω τους και ΜΗ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΣΤΙΣ ΤΥΦΛΕΣ ΤΟΥΣ ΓΩΝΙΕΣ για πολλή ώρα

Παντα στην κινηση θα υπαρχει ενας καλλυτερος και ποιο ικανος......

Ειτε με βεσπακι...

Ειτε με μεγα ονν φφ....

Ειτε με ςς.....

Ειτε με οτιδηποτε.....

Νομιζετε οτι ποτε δεν ενοχλησατε εσυ και ο χορνετ αλλους οδηγους που και ηθελαν και μπορουσαν να πανε ποιο γρηγορα απο εσας...???


( Αν το νομιζετε ειστε γελασμενοι οσο δεν φανταζεστε......)


:wave2:

Gandalf dr685sm
30/05/2010, 03:04
Και οι εποχικοί με εκνευρίζουν.. και τα ΤΑΧΙ... και τα Ι.Χ. .... και η ζέστη... και τελευταία δεν γουστάρω και τον καθρέφτη μου.

Ξεκολάτε... όπως ειπώθηκε και παραπάνω... απο τα 30-40 λεπτά που γλυτώνουμε ανά διαδρομή κάθε μέρα με μοτό, θα αργήσουμε ίσως κανά 2-3λεπτο παραπάνω. Αλλά ... ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ... σώοι και αβλαβείς.

Το να περάσεις ενα επικίνδυνο κινούμενο μπροστά σου απο μια "ρωγμή διύθησης" (θυμίζω οτι και οι δύο είμαστε παράνομα εκεί) μόνο επικίνδυνο μπορεί να γίνει...

Αλήθεια... φίλε Alucard... αν πάνω στο GS υπήρχε κανά ξέκωλο όπως αυτό, τότε θα γκρίνιαζες ή θα πήγαινες κομβόυ απο πίσω ακόμα και μακριά απο την διαδρομή σου;


199760

VASOS
31/05/2010, 08:34
λοιπόν παλικάρι:

1. Γράφεις σε ελληνικό forum επομένως καλό θα ήταν να γράφεις ελληνικά για να μην βγάζουμε τα μάτια μας.
2. Κανείς δεν προσπάθησε να το παίξει έξυπνος εκτός βέβαια από εσένα.
3. Συμφωνώ με τον Caesarsk ότι "του αργού η μάνα δεν έκλαψε ποτέ".
4. Το τσάι που κέρασες ελπίζω να το ξέρει ο άλλος.
5. Το σωστό θα ήταν αυτός που προσπέρασες να μην το καταλάβει καν και η συμβουλή μου είναι μην τρομάζεις τον κόσμο (είτε στο κουτί του είτε στο δίτροχό του).

sapila racing
31/05/2010, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ειστε ΚΟΤΕΣ!

Ουτε αντιπαραθεση μπορειτε να κανετε ουτε χιουμορ!

Κοινως, ειστε για τα μπαζα!

Μητσος ο παπακιας!

Απο δω και περα, οποτε βλεπω χορνετ (σαν horne(y)t μου ακουγεται) :lol: θα τον κλεινω να δει οτι δεν το κανουν μονο τα "αρματα" αυτο!

ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ του πληκτρολογιου, ανήμποροι και εποχικοι μοτοσακαδες!

Πφ! :o
:smokin:

χμμμ Mήτσε ξέρεις καβαλάω κι εγω Hornet, κι αν με κλείσεις επίτηδες δεν θα στην χαρίσω. :evil:

DUKASII
31/05/2010, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
χμμμ Mήτσε ξέρεις καβαλάω κι εγω Hornet, κι αν με κλείσεις επίτηδες δεν θα στην χαρίσω. :evil: ελα ντε..και εγω περιμενω να φαω κανα κλεισιμο με το μπουζουκι και να το αφησω να το παρει αγκαλιτσα ο πρωτος ταχα μου ανετος και μαγκας..

sapila racing
31/05/2010, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ελα ντε..και εγω περιμενω να φαω κανα κλεισιμο με το μπουζουκι και να το αφησω να το παρει αγκαλιτσα ο πρωτος ταχα μου ανετος και μαγκας..

Απ οτι εχω καταλάβει εσυ ψαχνεις καιρό τώρα να βρείς το κατάλληλο κορόιδο. :lol:

Αστεία αστεία, οι τύποι με τα GS ειναι το κάτι άλλο. Σούρχονται ανάποδα στο ρεύμα σου καλυμμένοι με τα κάγκελα τα κύλινδρα και τις χούφτες και ειναι σίγουροι οτι θα μασήσεις να κόψεις να περάσουν αυτοί.
Σχεδόν πάντα πιάνει, αλλα οχι πάντα...

Ο τεέυταίος που μου χτύπησε και τον καθρέφτη και το χέρι ζήταγε συγγνώμη κι ελεγε οτι δεν τόθελε και τέτοια..αφού γύρισα πίσω βέβαια και τον σταμάτησα.
Κουφάλες GSακηδες ετσι και μου κάνετε κανα τετοιο σκηνικό κι ειμαι με το BMW θα δούμε αν τα καινουρια κάγκελα ειναι πιο γερά απο του 1975, και σειρά εχουν και τα κύλινδρα μετα. Αλλά μολις δούνε αντιπαλο με κάγκελο μαζεύονται..

filipp0s
31/05/2010, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
...
Κουφάλες GSακηδες ετσι και μου κάνετε κανα τετοιο σκηνικό κι ειμαι με το BMW θα δούμε αν τα καινουρια κάγκελα ειναι πιο γερά απο του 1975, και σειρά εχουν και τα κύλινδρα μετα. Αλλά μολις δούνε αντιπαλο με κάγκελο μαζεύονται..

πφφφ! Σιγα... Παμε μία να στο ξηλωσω ολοκληρο :smokin:

sapila racing
31/05/2010, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
πφφφ! Σιγα... Παμε μία να στο ξηλωσω ολοκληρο :smokin:

7 η ώρα κονταρομαχία στην Φωκίωνος. Κουφάλα GSάκια θα στο σκίσω το κυλινδράκι! :evil:

:lol: :rotflmao: :wave2:

filipp0s
31/05/2010, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
7 η ώρα κονταρομαχία στην Φωκίωνος. Κουφάλα GSάκια θα στο σκίσω το κυλινδράκι! :evil:

:lol: :rotflmao: :wave2:


εγινε :smokin: Και μετα το bmwδακι σου αρχισε να κατεβαζεις ενα-ενα ολα τα μηχανακια σου. Θα στον κανω λαμπογυαλο το στολο :smokin:



:lol: :rotflmao: :lol:




κι ολα αυτα ξερεις γιατι... Γιατι βαζεις ευκολα στο παιχνιδι και δεν με παιζεις :mad:

sapila racing
31/05/2010, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
εγινε :smokin: Και μετα το bmwδακι σου αρχισε να κατεβαζεις ενα-ενα ολα τα μηχανακια σου. Θα στον κανω λαμπογυαλο το στολο :smokin:
κι ολα αυτα ξερεις γιατι... Γιατι βαζεις ευκολα στο παιχνιδι και δεν με παιζεις :mad:

Καλά ρε φιλαράκι, εσυ εισαι και άγριος, κατσε να τα πουμε, να τα βρούμε. :eek:

:D

filipp0s
31/05/2010, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Καλά ρε φιλαράκι, εσυ εισαι και άγριος, κατσε να τα πουμε, να τα βρούμε. :eek:

:D


αστο φιλαρακι... αν ειναι να μασας απο τωρα δεν κανουμε παιχνιδι :sad:

vrider
31/05/2010, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

Κουφάλες GSακηδες ετσι και μου κάνετε κανα τετοιο σκηνικό κι ειμαι με το BMW θα δούμε αν τα καινουρια κάγκελα ειναι πιο γερά απο του 1975, και σειρά εχουν και τα κύλινδρα μετα. Αλλά μολις δούνε αντιπαλο με κάγκελο μαζεύονται..


Θα σου λυσω εγω την απορια

1. GS v/s Fiat 500 (ολοκαινουργιο) = 1-0 Της το εκανα καινουργιο της γυναικας το φιατακι (και το πληρωσα βεβαια) . Εγω με μια γρατζουνια στο προστατευτικο της κεφαλης χωρις στραβωμα η γουβα.

2. GS v/s κολωνακι Δημου Αθηναιων = 2-0. Και βεβαια δεν υπολογισα καλα και σχεδον το ξηλωσα! (Και δε το πληρωσα ....) :p . Το Gs μια γρατζουνια ( εφυγε με κρεμα γυαλισματος) στα καγκελα.

3. GS v/s Jaguar jx του '70κατι = 2-1. Η Jaguar ουτε γρατζουνια στο προφυλακτηρα της ( μιας και ειχε και λαστιχο) 0 ιδιοκτητης της δε, απλως χαμογελασε και δεν βγηκε καν εξω να δει αν ειχε ζημια.
Το καγκελο του GS πηρε 2 ποντους και εκανε και γουβα. Ευτυχως το στραβωμα ηρθε στα ισια του ευκολα η γουβα ομως εμεινε να το θυμιζει.

Οπως βλεπεις εκτος απο κουφαλα ειμαι και ζημιαρης!:blush:

sapila racing
31/05/2010, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
αστο φιλαρακι... αν ειναι να μασας απο τωρα δεν κανουμε παιχνιδι :sad:

Ρε θα στο κόψω στα δύο λέμε!! Απλά σε παω με το μαλακό να μην μασήσεις, ασε που σου έβαλα κι ενα καλό.
:winka:

STOYBI
31/05/2010, 09:44
Πολυ ησυχια απο ολους για τα capponord και αυτο μου αρεσει....... :D

( Ετσι ειμαστε εμεις......

Αερας..... :rotflmao: :rotflmao: )

:wave2:

Cpt. Haddock
31/05/2010, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Πολυ ησυχια απο ολους για τα capponord και αυτο μου αρεσει....... :D

( Ετσι ειμαστε εμεις......

Αερας..... :rotflmao: :rotflmao: )

:wave2:

κοπανιστός :rotflmao:

STOYBI
31/05/2010, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
κοπανιστός :rotflmao:

:bigcry: :bigcry:

sapila racing
31/05/2010, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:bigcry: :bigcry:

Πήγες γυρεύοντας! :lol:

Tpap
31/05/2010, 09:54
Συγνώμη αλλά μιλησατε για καπονορ...? καλά κατάλαβα...? :confused:

soter3gm
31/05/2010, 10:17
Αν έβλεπες κανένα τέτοιο θα έλεγες κουβέντα ? η θα καθόσουν και θα το χάζευες στη μούγκα ??


200012

DimChios
31/05/2010, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
χμμμ Mήτσε ξέρεις καβαλάω κι εγω Hornet, κι αν με κλείσεις επίτηδες δεν θα στην χαρίσω. :evil:


εσυ απαλλασεσαι λογω ηλικιας!

:o








:lol: :lol: :lol:

DimChios
31/05/2010, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Αν έβλεπες κανένα τέτοιο θα έλεγες κουβέντα ? η θα καθόσουν και θα το χάζευες στη μούγκα ??


αυτο ξαπλωνει ευκολα με κλωτσια αφου βεβαιως πρωτα σπασει το κιτσ προβολακι!

:wave2:

soter3gm
31/05/2010, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αυτο ξαπλωνει ευκολα με κλωτσια αφου βεβαιως πρωτα σπασει το κιτσ προβολακι!

:wave2:

To Z 1300 Ρε ιερόσυλε ???
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σιγά μην παίσει κάτω. το ποδάρι του θα σπάσει όποιος το κλωτσήσει χα χα χα χα

Heavy metal στη κυριολεξία:eek: :eek:

STOYBI
31/05/2010, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Συγνώμη αλλά μιλησατε για καπονορ...? καλά κατάλαβα...? :confused:

Kαλα καταλαβες...!

:wave2:

alucard
31/05/2010, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από VASOS
λοιπόν παλικάρι:

1. Γράφεις σε ελληνικό forum επομένως καλό θα ήταν να γράφεις ελληνικά για να μην βγάζουμε τα μάτια μας.
2. Κανείς δεν προσπάθησε να το παίξει έξυπνος εκτός βέβαια από εσένα.
3. Συμφωνώ με τον Rain ότι "του αργού η μάνα δεν έκλαψε ποτέ".
4. Το τσάι που κέρασες ελπίζω να το ξέρει ο άλλος.
5. Το σωστό θα ήταν αυτός που προσπέρασες να μην το καταλάβει καν και η συμβουλή μου είναι μην τρομάζεις τον κόσμο (είτε στο κουτί του είτε στο δίτροχό του).


:bigcry: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :lol:

:a31:

alucard
31/05/2010, 19:58
exete apotyxei sxedon oloi na katalavete oti den htan to 8ema ti mixani eixe o allos alla h epikindini antidrash tou.oloi krazete kanenas den diavase to post mallon.O typos thn ora pou ton prospernousa anoixe kai pigame na tsougrisoume to ekane epitides afou meta me koitage kai kala" parta re mouni "eixe en to metaxi poly xoro den ton ekleisa h tipota tetoio,oso anafora to tsai pou egrapsa den to 8eoro magia den eimai 15, fisiologiki antidrasi nomizo kai kalyteri apo to na tsako8eis.anyway mages to traviksame poly sorry gia ta greeklish alla den pezei na ma8o apo thn arxi pliktra ta exo liosei etsi ti na kanoume:beer: :beer:

Nikker
01/06/2010, 06:08
Το διαβάσαμε το posts σου, δυστυχώς..Όχι μόνο είναι γραμμένο σε Greeklish αλλά είναι και complete bullshit.

Δηλαδή είχε τάσεις αυτοκτονίας το GS και άνοιξε το γκάζι όταν πήγες να τον προσπεράσεις?
Γιατί ξέρεις, έχει και αυτό 2 ρόδες, άμα γίνει η μαλακία μέσα στην κίνηση την πούτσισε και αυτός.

Συνήθως οι αυτοκτονικοί οδηγάνε υπερκυβισμένα GSXR με λάστιχα που αγοράσανε επί Χούντας (γκουχ γκουχ...) όχι GS.

Επίσης είμαι σίγουρος ότι του την είπες πολύ άσχημα στο φανάρι. Τον φαντάζομαι να γυρνάει σπίτι το βράδυ με τα μούτρα μέχρι το πάτωμα και να του λέει η γυναίκα του
"τι έχεις Κώστα μου? Πάλι έσπασε το GS?"

"Όχι...όχι γυναίκα...ένα Hornet...στο φανάρι... μου την είπε."

Και να πέφτει αυτή στο πάτωμα με δάκρυα στα μάτια τραβώντας τα μαλλιά της και να ουρλιάζει
"ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙ!!!!!!ΟΧΙΙΙ!!!!!!!"


===================

Μην είσαι καθυστερημένος.
Μην γράφεις σε greeklish.
Μην χρησιμοποιείς την έκφραση "κερνάω τσάι" στα σοβαρά.
Μην συμπεριφέρεσαι σαν 15χρονο αν δεν είσαι.

alucard
01/06/2010, 06:56
whatever:a54: :a55:

VASOS
02/06/2010, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
Το διαβάσαμε το posts σου, δυστυχώς..Όχι μόνο είναι γραμμένο σε Greeklish αλλά είναι και complete bullshit.

Δηλαδή είχε τάσεις αυτοκτονίας το GS και άνοιξε το γκάζι όταν πήγες να τον προσπεράσεις?
Γιατί ξέρεις, έχει και αυτό 2 ρόδες, άμα γίνει η μαλακία μέσα στην κίνηση την πούτσισε και αυτός.

Συνήθως οι αυτοκτονικοί οδηγάνε υπερκυβισμένα GSXR με λάστιχα που αγοράσανε επί Χούντας (γκουχ γκουχ...) όχι GS.

Επίσης είμαι σίγουρος ότι του την είπες πολύ άσχημα στο φανάρι. Τον φαντάζομαι να γυρνάει σπίτι το βράδυ με τα μούτρα μέχρι το πάτωμα και να του λέει η γυναίκα του
"τι έχεις Κώστα μου? Πάλι έσπασε το GS?"

"Όχι...όχι γυναίκα...ένα Hornet...στο φανάρι... μου την είπε."

Και να πέφτει αυτή στο πάτωμα με δάκρυα στα μάτια τραβώντας τα μαλλιά της και να ουρλιάζει
"ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙ!!!!!!ΟΧΙΙΙ!!!!!!!"


===================

Μην είσαι καθυστερημένος.
Μην γράφεις σε greeklish.
Μην χρησιμοποιείς την έκφραση "κερνάω τσάι" στα σοβαρά.
Μην συμπεριφέρεσαι σαν 15χρονο αν δεν είσαι.

:beer:

TristanVogt
09/08/2010, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
λυπαμαι ρε φιλε....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ!!!



opa!!! na kai o allos ARXAIOS POU EISAI RE FILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ????:lol: :bigcry:

Totoro
27/08/2010, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
καλα του ξηγηθηκες ......τι μηχανημα εχεις αδερφε??


xaxaxaxaxaxa....

pilotos_xtreme
28/08/2010, 05:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
:a014:

.....όλο τα ίδια και τα ίδια !!!:a14:


γιατί δε μαζευόμαστε να παίξουμε ένα ξύλο όλοι μαζί ??

δλδ ,

γρήγοροι
αργοί
ευρωπαίοι
γιαπωνέζοι
άρματα
ss
.........κτλ

αντι να ανοιξει καμια μυτη, ξερω μια καλη πιστα paintball, να βγουν τα πιστολια μια κ καλη :ninja:

granazi
28/08/2010, 06:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
αντι να ανοιξει καμια μυτη, ξερω μια καλη πιστα paintball, να βγουν τα πιστολια μια κ καλη :ninja:



για πε.....:smokin:

arxaios
28/08/2010, 06:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από TristanVogt
opa!!! na kai o allos ARXAIOS POU EISAI RE FILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ????:lol: :bigcry:

Σου λέω με το καλό ......... για τελευταία φορά ........... να μην ξαναασχοληθείς μαζί μου !!!
Το κατάλαβες ή θες και παραπέρα ;;;

reinmeister
28/08/2010, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
αντι να ανοιξει καμια μυτη, ξερω μια καλη πιστα paintball, να βγουν τα πιστολια μια κ καλη :ninja:

ψηνομαι κι εγω τρελλα για κατι τετοιο...:a8:

pilotos_xtreme
28/08/2010, 20:04
ωραια , να μαζευτουμε τουλαχιστον καμια 10αρια ατομα ,κ ξερω μια πιστα στο κορωπι που ειχα παει παλιοτερα.
βασικα ειναι 2 πιστες, μια με μπαλονια κ γρασιδι και μια ''αντρικη'' με χαλικια τοιχους κ αμαξια χαλασμενα (ειχα καμπερωθει σε ενα τετοιο λολ).

αμα ξερετε κ καμια αλλη πιστα μεσα.
γενικα εγω ψηνομαι να το κανονισουμε ,αντε να βλεπω συμμετοχες!!!!!

LiakosVstrom
13/09/2010, 23:35
το ότι το "bmw gs psilopalio" τσούλαγε ακόμα, μετά από τόσο καιρό που θα το έχει αγοράσει ο τύπος, δεν θα το σχολιάσει κανείς; αμέσως να την πείτε στο παλικάρι.


εγώ πάλι μεγάλε με το strom κέρναγα κάτι τσάγια ΝΑ, τα παπιά στα φανάρια. μου το κλέψανε όμως και μου έμεινε αποθυμένο. όταν βέβαια κυκλοφορούσα με το GSXR (της υπογραφής μου) ...απλά... αντί για κόρνα μάρσσσάρα και χέζονταν όλοι και φεύγανε δεξιά αριστερά. βέβαια ήταν και κάτι σπαστικοί σκουτεράδες που μιλάγανε στο κινητό και δεν με ακούγανε που μάρσαρα αλλά μετά εμπαίνα εδώ μέσα και τα έχωνα και ξεθύμαινα.

χώστα και για μένα γιατί είμαι με κουτί τώρα και δεν έχει ενδιαφέρον. :sick:

Ζεύκας
14/09/2010, 02:21
τα gs είναι για τον πούτσο...απορώ ποιός τα καβαλάει...:rolleyes: