PDA

View Full Version : Τι δουλειά έχουν η κατήνες στο δρόμο



soter3gm
29/05/2010, 12:27
Επήλθε το μοιραίο και σε εμένα σήμερα ....
Εξηγούμε γυρνώντας από το μαγαζί ενός φίλου στη Καλλιρρόης είπα να πάω από άλλη διαδρομή στο σπίτι (Χαϊδάρι) , και πιάνω να πάω από σύνταγμα,Με μαξ 30 χλμ η ΚΑΤΗΝΑ αποφασίζει να αλλάξει λωρίδα κυκλοφορίας την ώρα που ήμουν στο πλάι της για να την αποφύγω έκανα αριστερά και εκείνη την ώρα φρέναρε το κουτί που ήταν μπροστά μου, γιατί άλλη μια ΚΑΤΗΝΑ έκανε το ίδιο πράγμα. Με αποτέλεσμα να σταματήσω πάνω στον κοτσαδόρο του.
Το ρεζουμέ της υπόθεσης ότι η μπουμπού μου έχει δύο καλάμια στραβά και θα πρέπει να επισκευαστούν άμεσα .

Έξι χρόνια την έχω ούτε γρατζουνιά δεν είχε τώρα που δεν έπρεπε έγινε το κακό

Έπεσαν τα σχετικά τηλέφωνα και από το απόγευμα έχει λύσιμο δέσιμο Γ@μΩ της ΚΑΤΗΝΕΣ μου γ@μω τέτοια εποχή


:a37: :a37: :a37:

devil's animal
29/05/2010, 12:31
αφου δεν επαθες τιποτα εσυ...περαστικα στην τσεπη σου...
:beer: :beer: :beer:

BLiTzER
29/05/2010, 12:32
Περαστικά και περισσότερη προσοχή την επόμενη φορά. Φαντάζομαι δεν προσπάθησες καν και αναλαμβάνεις όλα τα έξοδα μόνος σου. Ελπίζω να είναι μικρή η ζημιά.

Επίσης, όλα ωραία και το "εξηγούμε" στο χαρίζω, αλλά... γιατί "κατΗνα"? .

soter3gm
29/05/2010, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Περαστικά και περισσότερη προσοχή την επόμενη φορά. Φαντάζομαι δεν προσπάθησες καν και αναλαμβάνεις όλα τα έξοδα μόνος σου. Ελπίζω να είναι μικρή η ζημιά.

Επίσης, όλα ωραία και το "εξηγούμε" στο χαρίζω, αλλά... γιατί "κατΗνα"? .


Για να μην τη πω τίποτα χειρότερο (κ@ριόλ@ Χ@μούρ@)γιατί στρίβουν χωρίς να κοιτάξουν καν τους καθρέπτες τους και όποιον πάρει ο χάρος
Και γιατί όποτε μου έτυχε στραβή Από γυναίκα μου έτυχε Απο μπολονεζ σε πουτανέσκα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=102079&highlight=soter3gm)
Για αυτό :mad:

noe13
29/05/2010, 12:47
Δεν σε καλυπτει η ασφαλιστικη της!Αν ναι οτι μπορεις να το αλλαξεις κ οχι να το επισκευασεις!

soter3gm
29/05/2010, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Δεν σε καλυπτει η ασφαλιστικη της!Αν ναι οτι μπορεις να το αλλαξεις κ οχι να το επισκευασεις!

Σηκώθηκε και έφυγε η κ......

sergiosm
29/05/2010, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Σηκώθηκε και έφυγε η κ......

την πινακίδα δεν την είδε κανείς;;;


Να πας ΤΩΡΑ κιόλας και να κάνεις μήνυση. Μπορεί να την έχει πιάσει καμιά κάμερα.


:wave2: