PDA

View Full Version : Μπ@τσοι κανουντα στραβα ματια επειδη δε με σκοτωσαν........!!!!!!!!!



jpag
29/05/2010, 14:59
μωλις πριν μια ωρα
γυριζω απο ωροπο 2 καβαλο απο βουτιτσα
στην διασταυρωση της μαλακασας λιγο πριν βγω εθνικη
λαλακας κουτακιας αποφασιζει να μας στειλει στον αλλο κοσμο ρολαροντας καθετα απο αριστερα προς τα δεξια παραβιαζοντας το στοπ
ολα κατω φρενα κορνα και περιμενω το μπαμ που ευτυχως ποτε δεν εγινε την τελευταια στιγμη το μωρο σταματησε
αφου του ειπα για τη μανα του επιτηδες για να σταματησει και να ζητησει και ρεστα το α#$χιδι την κοπαναει και απο κει που εφυγε
ειχε ΜΠΑΤΣΟΥΣ που ειχαν δει ολο το συμβαν απο τη φασαρια που εκανα οταν κορναριζα φρεναρωντας
παω και τους λεω
τραβα τωρα και πιαστον γιατι θα τον πιασω εγω και θα τον σκοτωσω
αποντηση ΜΠΑΤΣΟΥ
ελα ρε φιλε αφου δεν εγινε τιποτα αστο
με 700 ευρο δεν σωζετε η κατασταση!!!!!
τον στολισα ευγενικα και αυτον τον ΜΠΑΤΣΟ υπενθυμιζοντας τη δουλεια του και οτι τον πληρωνω και προσπαθησε να με κανει να φοβηθω κιολας
αν εδινα συνεχεια....!!!!!!!!!!!!!!!!!
φυσικα του ειπα οτι θα τον αναφερω περνωντας τα νουμερα της στολης του καθως και του περιπολικου!!!
το παραθετω και αν θελετε οι μοντ σβηστε το
μονο μην ειστε εσεις τα επομενα θυματα του.....
ΕΑ ****** συμετοχοι σε παραλιγον φονο εξ αμελειας

να χαιρομαστε τους ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΜΑΣ

LsKostas
29/05/2010, 15:08
Παλι καλα που δεν σε προφυλακισαν κιολας ...

για εξυβριση !!!


Φιλε καλα εκανες , και τους δινεις!


Ας μαθουν πια , οτι δημοσιουπαλληλικι και αστυνομια πλεον ΔΕΝ ΠΕΡΝΑ σε κανεναν πολιτη!!!


Ακους εκει " αφου δεν επαθες τιποτα,δωσε τοπο στην οργη" ... Αν καποιος δικος τους αυριο παθει τα ιδια ???


Τι θα πουνε τοτε ???

menos
29/05/2010, 15:11
Με το να δίνεις το νούμερο του εδώ δεν καταλαβαίνω σε τι αποσκοπεί... :confused:

Akatanomastos
29/05/2010, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Με το να δίνεις το νούμερο του εδώ δεν καταλαβαίνω σε τι αποσκοπεί... :confused:
θα τον βρουμε και μετα θα του ξυσουμε το αμαξι

doctor x
29/05/2010, 15:14
:wacko:


199727

jpag
29/05/2010, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Με το να δίνεις το νούμερο του εδώ δεν καταλαβαίνω σε τι αποσκοπεί... :confused:

αποσκοπει μονο στο οτι αν πεσετε σε αναλογη κατασταση οπως εγω να ξερετε με τι ζωο εχετε να κανετε

θα μπορουσα να γραψω και το νουμερο του κακομηρη που πληρωνουμε για να εχουμε τα κεφαλια μας ησυχα αλλα αυτο θα παει εκει που πρεπει ωστε να επιβληθουν κυρωσεις και αν μπορω ηλικρινα θα τον κανω να χασει τη δουλεια του

ο κουτακιας μαλλον ηταν καποιος συντοπιτης του απο τη μαλακασα ή τις γυρω περιοχες και ετσι πηγε να τη βγαλει λαδι για το φιλο του......

ε οχι ρε φιλε δεν το δεχομαι
εκανες μαλακια? θα πληρωσεις
εγω και συ γιατι πληρωνουμε δλδ?

dmf
29/05/2010, 15:18
να πας στην γαδα και να τον αναφερεις τον αθλιο. Παρε και τον συνεπιβατη μαζι σου.

noe13
29/05/2010, 15:31
Εννοειται να τον αναφερεις!Κι εγω τα ιδια νευρα με σενα θα ειχα!Ακου εκει δεν θα αλλαξει κατι!Δηλ οταν κοβουν κλησεις για κρανη τι θα αλλαξει!Αλλα αυτο ειναι και πιο ευκολο.....που να τον κυνηγαμε τωρα.....

ducpilot
29/05/2010, 15:48
Κατ αρχη αφου εισαι καλα Γιαννη ολα οκ,αλλα δωστον γιατι ετσι εχουν μαθει,στο ελα μωρε νταξ.

chris_honda
29/05/2010, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
:wacko:

:smokin: :smokin: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πάντως και να το αναφέρεις...κόρακας κοράκου μάτι βγάζει; Δεν βγάζει.! Δεν λέω πως είναι όλοι ίδιοι, αλλά 99% θα το πνίξουν. Αυτός δεν έχει μάθει να κάνει τη δουλειά του στα ..τόσα χρόνια υπηρεσίας, θα το κάνει τώρα... Είδες τι σου είπε..-Έλα ρε φίλε αφου δεν εγινε τιποτα αστο
με 700 ευρο δεν σωζετε η κατασταση!!!! Δηλ. καμοία προσπάθεια να σωθει...:mad:

T.R.E
29/05/2010, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
[B
αφου του ειπα για τη μανα του επιτηδες για να σταματησει και να ζητησει και ρεστα το α#$χιδι την κοπαναει [/B]

Για τους αστυφύλακες δεν θέλω να πω τίποτα,απλά έχε στο νου ότι με την παλαβομάρα που κυκλοφορεί εκεί έξω,καλό θα ήταν να μην βρίζεις κάποιον ενόσω οδηγεί μεγαλύτερο όχημα από εσένα... :dizzy:

DrIoannis
29/05/2010, 18:26
Ας του κάνανε μία παρατήρηση βρε αδερφέ.Απαράδεκτοι:nono:

BLiTzER
29/05/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
με την παλαβομάρα που κυκλοφορεί εκεί έξω,καλό θα ήταν να μην βρίζεις κάποιον ενόσω οδηγεί μεγαλύτερο όχημα από εσένα... :dizzy:

Ήταν κάθετα. Δε μπορούσε να του κάνει και πολλά με το όχημά του :P

Gandalf dr685sm
30/05/2010, 02:55
Δηλαδή για να καταλάβω...

1. Γλυτώνεις ΕΥΤΥΧΩΣ στο παρατσάκ...απο μαλακία του άλλου.
2. Τον βρίζεις για την μάνα του (που αποτελεί ποινικό αδίκημα και βάση για μήνυση ... απλά για να μαθαίνεις) μήπως και σταματήσει και γίνει τσαμπουκάς... πριν καν δείς οτι υπάρχει πλήρωμα της ΕΛ.ΑΣ εκεί.
3. Ο τύπος φεύγει και μετά πας και πιάνεις κεφάλι στους αστυνομικούς (που απάντησαν ανεκδιήγητα κατεμέ..) γιατί δεν τον καταδίωξαν (!!!!) να του κάνουν παρατήρηση (οχι να του κόψουν κλήση ή κάτι άλλο.)

Θες να σου πως 2-3 πιθανές καταλήξεις να μου πείς ποιά σου αρέσει;

1. Τον καταδιώκουν , τον σταματούν, του κάνουν παρατήρηση/δίνουν κλήση και φεύγει. Εσύ ακόμα καρδιοχτυπάς που την γλύτωσες φτηνά. Αυτό είναι η καλύτερη περίπτωση....

2. Τον καταδιώκουν , τον σταματούν , του κάνουν παρατήρηση ή και κλήση για επικίνδυνη οδήγηση/παραβίαση ΣΤΟΠ ... (βάλε οτι θές). Ο τύπος την δέχεται και ταυτόχρονα σου κάνει μήνυση για εξύβριση. Ορίζεται δικάσιμος και τρέχεις κανά μήνα ...

3. Την ώρα που φωνάζεις και ωρύεσαι στο πλήρωμα, αυτοί είναι πιο κοθώνια απο οτι έδειξαν σύμφωνα με τα λεγόμενα σου και σε προσαγάγουν για εξακρίβωση στοιχείων καθώς και για εξύβριση τους. Πάλι μπλέξιμο.


Σαφώς και δεν λέω να πείς "ωχ αδερφέ τι κάνουμε τώρα" και να συμμεριστείς την αδιαφορία των αστυνομικών , αλλά καλό είναι μερικές φορές να κρατάμε μέτρο στις αντιδράσεις μας , για να μην γυρίσουν μπούμερανγκ...

Για την ιστορία, πάλι καλά αδερφέ που την γλύτωσες. Προσοχή στους δρόμους.

sergiosm
30/05/2010, 04:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Δηλαδή για να καταλάβω...

1. Γλυτώνεις ΕΥΤΥΧΩΣ στο παρατσάκ...απο μαλακία του άλλου.
2. Τον βρίζεις για την μάνα του (που αποτελεί ποινικό αδίκημα και βάση για μήνυση ... απλά για να μαθαίνεις) μήπως και σταματήσει και γίνει τσαμπουκάς... πριν καν δείς οτι υπάρχει πλήρωμα της ΕΛ.ΑΣ εκεί.
3. Ο τύπος φεύγει και μετά πας και πιάνεις κεφάλι στους αστυνομικούς (που απάντησαν ανεκδιήγητα κατεμέ..) γιατί δεν τον καταδίωξαν (!!!!) να του κάνουν παρατήρηση (οχι να του κόψουν κλήση ή κάτι άλλο.)

Θες να σου πως 2-3 πιθανές καταλήξεις να μου πείς ποιά σου αρέσει;

1. Τον καταδιώκουν , τον σταματούν, του κάνουν παρατήρηση/δίνουν κλήση και φεύγει. Εσύ ακόμα καρδιοχτυπάς που την γλύτωσες φτηνά. Αυτό είναι η καλύτερη περίπτωση....

2. Τον καταδιώκουν , τον σταματούν , του κάνουν παρατήρηση ή και κλήση για επικίνδυνη οδήγηση/παραβίαση ΣΤΟΠ ... (βάλε οτι θές). Ο τύπος την δέχεται και ταυτόχρονα σου κάνει μήνυση για εξύβριση. Ορίζεται δικάσιμος και τρέχεις κανά μήνα ...

3. Την ώρα που φωνάζεις και ωρύεσαι στο πλήρωμα, αυτοί είναι πιο κοθώνια απο οτι έδειξαν σύμφωνα με τα λεγόμενα σου και σε προσαγάγουν για εξακρίβωση στοιχείων καθώς και για εξύβριση τους. Πάλι μπλέξιμο.


Σαφώς και δεν λέω να πείς "ωχ αδερφέ τι κάνουμε τώρα" και να συμμεριστείς την αδιαφορία των αστυνομικών , αλλά καλό είναι μερικές φορές να κρατάμε μέτρο στις αντιδράσεις μας , για να μην γυρίσουν μπούμερανγκ...

Για την ιστορία, πάλι καλά αδερφέ που την γλύτωσες. Προσοχή στους δρόμους.


1ον: Για την εξύβριση την αθώωση (αν του έκανε σχετική έγκληση ο άλλος, αφού όπως ξέρεις η εξύβριση δεν είναι αυτεπάγγελτη) την είχε στο τσεπάκι του. Κάτι, η "ανάρμοστη συμπεριφορά του άλλου", κάτι "το αίμα που, δικαιολογημένα, ανέβηκε στο κεφάλι" και γλίτωνε για πλάκα.

2ον: Η "επίθεση" στα όργανα έγινε μετά την απάραδεκτη ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ που έδειξαν.

Κανονικά βέβαια, θα έπρεπε να είναι πιο ευγενικός, να απαιτήσει να πάει επί τόπου ο προϊστάμενός του και να του τα πει εκείνη τη στιγμή. Τότε να δούμε τί θα έκαναν.

:wave2:

Panopticon7
30/05/2010, 05:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Δηλαδή για να καταλάβω...

1. Γλυτώνεις ΕΥΤΥΧΩΣ στο παρατσάκ...απο μαλακία του άλλου.
2. Τον βρίζεις για την μάνα του (που αποτελεί ποινικό αδίκημα και βάση για μήνυση ... απλά για να μαθαίνεις) μήπως και σταματήσει και γίνει τσαμπουκάς... πριν καν δείς οτι υπάρχει πλήρωμα της ΕΛ.ΑΣ εκεί.
3. Ο τύπος φεύγει και μετά πας και πιάνεις κεφάλι στους αστυνομικούς (που απάντησαν ανεκδιήγητα κατεμέ..) γιατί δεν τον καταδίωξαν (!!!!) να του κάνουν παρατήρηση (οχι να του κόψουν κλήση ή κάτι άλλο.)

Θες να σου πως 2-3 πιθανές καταλήξεις να μου πείς ποιά σου αρέσει;

1. Τον καταδιώκουν , τον σταματούν, του κάνουν παρατήρηση/δίνουν κλήση και φεύγει. Εσύ ακόμα καρδιοχτυπάς που την γλύτωσες φτηνά. Αυτό είναι η καλύτερη περίπτωση....

2. Τον καταδιώκουν , τον σταματούν , του κάνουν παρατήρηση ή και κλήση για επικίνδυνη οδήγηση/παραβίαση ΣΤΟΠ ... (βάλε οτι θές). Ο τύπος την δέχεται και ταυτόχρονα σου κάνει μήνυση για εξύβριση. Ορίζεται δικάσιμος και τρέχεις κανά μήνα ...

3. Την ώρα που φωνάζεις και ωρύεσαι στο πλήρωμα, αυτοί είναι πιο κοθώνια απο οτι έδειξαν σύμφωνα με τα λεγόμενα σου και σε προσαγάγουν για εξακρίβωση στοιχείων καθώς και για εξύβριση τους. Πάλι μπλέξιμο.


Σαφώς και δεν λέω να πείς "ωχ αδερφέ τι κάνουμε τώρα" και να συμμεριστείς την αδιαφορία των αστυνομικών , αλλά καλό είναι μερικές φορές να κρατάμε μέτρο στις αντιδράσεις μας , για να μην γυρίσουν μπούμερανγκ...

Για την ιστορία, πάλι καλά αδερφέ που την γλύτωσες. Προσοχή στους δρόμους.


Το 3 δεν παιζει απλα, κακο στον εαυτο τους θα κανανε, μου εχει τυχει σε αστυνομικο τμημα να οριομαι για την συμπεριφορα των οργανων και ο δηκας να ερχεται για να με ηρεμισει, μεχρι και συγνωμη ακουσα.
Οταν υπαρχει αγανακτηση για δικαιους λογους δεν τολμανε να το τραβηξουν.

Για την ιστορια... Αν θυμαμαι καλα δεν ειχα την ασφαλεια μαζι και μου πηραν το διπλωμα, μετα πηγα στο τμημα για να παραδωσω την αποδειξη και μου ελεγαν οτι δεν ισχυει η αποδειξη παρολο που εστειλα υστερα και το σημα με φαξ (ηταν στην αλλη ακρη της Ελλαδας), περιττο να πω οτι εγινε το ελα να δεις.

Ferro
30/05/2010, 05:24
Δεν μου λες ρε jpag ή trooper στο facebook...με τον παπούλη που σκότωσες όταν πήγαινες γαμιώντας στη Λένορμαν έχεις ξεμπερδέψει ή ακόμα σε κυνηγάνε ; Είσαι που είσαι σαν σαρδέλα κάνεις και τσαμπουκάδες θα βρεθεί κανένας να σε κάνει τούμπανο και μετά θα κλαίς...


Μη γράφετε μαλακίες στο διαδίκτυο μπορεί και να διαβάζει κάποιος που ξέρει τι μαλάκας είναι ο καθένας...ειδικά όταν πηγαίνει ζω πεθαίνω παντού...που σε ενόχλησαν οι μπάτσοι :rolleyes:

sergiosm
30/05/2010, 05:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
Δεν μου λες ρε jpag ή trooper στο facebook...με τον παπούλη που σκότωσες όταν πήγαινες γαμιώντας στη Λένορμαν έχεις ξεμπερδέψει ή ακόμα σε κυνηγάνε ; Είσαι που είσαι σαν σαρδέλα κάνεις και τσαμπουκάδες θα βρεθεί κανένας να σε κάνει τούμπανο και μετά θα κλαίς...


Μη γράφετε μαλακίες στο διαδίκτυο μπορεί και να διαβάζει κάποιος που ξέρει τι μαλάκας είναι ο καθένας...ειδικά όταν πηγαίνει ζω πεθαίνω παντού...που σε ενόχλησαν οι μπάτσοι :rolleyes:

:confused:


ακόμα και να είναι αυτό που λες, τί σημαίνει αυτό;
ότι στο συγκεκριμένο περιστατικό έχει άδικο;
ή μήπως οι τροχαίοι αντέδρασαν όπως αντέδρασαν επειδή τον ήξεραν;
τί σχέση έχει το ένα με το άλλο;
:wave2:

SpeakeasyBlues
30/05/2010, 05:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
:confused:


ακόμα και να είναι αυτό που λες, τί σημαίνει αυτό;
ότι στο συγκεκριμένο περιστατικό έχει άδικο;
ή μήπως οι τροχαίοι αντέδρασαν όπως αντέδρασαν επειδή τον ήξεραν;
τί σχέση έχει το ένα με το άλλο;
:wave2:

Αμα ρε συ sergio πηγαινε μαλια κουβαρια και εγω θα τον εκλεινα με τ'αμαξι, στους τροχαιους κολησατε, λες και οι μισοι (πλεον) δεν οδηγουν μηχανες και δεν ξερουν τι γινεται.
Αν φοραγαμε ολοι εμεις στολη, θα τρεχαμε να τον εξυπηρετησουμε, εεε :wave2:

Gandalf dr685sm
30/05/2010, 05:56
sergiosm,

πάντα σύμφωνα με όσα γράφηκαν, αυτός παραβίασε το ΣΤΟΠ και δεν σταμάτησε καν, για τον "τσαμπουκά". Εξού και η πρόκληση απο τον γραφών. Άρα δεν υπήρξε αντέγκληση.

Πέραν τούτου όμως και επειδή ψυρίσαμε την μαϊμού πάλι εδώ με δική μου ευθύνη κυρίως (έπινα καφέ το πρωί και είχα όρεξη για κουβεντούλα) το ζητούμενο είναι αν πρέπει να κάνεις κάτι όταν κινδυνεύσει η ζωή σου απο παράβαση άλλου. Η απάντηση είναι πως ναι πρέπει... αλλά με ήρεμο και νόμιμο τρόπο για να μην πας για μαλλί και βγείς κουρεμένος.

Απο εκεί και πέρα για το τι έγινε πραγματικά στο περιστατικό , είναι πάντα υπό αμφισβήτηση καθώς μεταφέρουμε στα γραφόμενα 99% την δική μας πλευρά. Πάνω σε οτι ειπώθηκε λοιπόν έγιναν τα σχόλια.

Gandalf

sergiosm
30/05/2010, 05:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
Αμα ρε συ sergio πηγαινε μαλια κουβαρια και εγω θα τον εκλεινα με τ'αμαξι, στους τροχαιους κολησατε, λες και οι μισοι (πλεον) δεν οδηγουν μηχανες και δεν ξερουν τι γινεται.
Αν φοραγαμε ολοι εμεις στολη, θα τρεχαμε να τον εξυπηρετησουμε, εεε :wave2:

κατ' αρχάς δεν ξέρουμε πώς πήγαινε
κατά δεύτερον προφανώς δεν έφταιγε (αλλιώς θα του την έλεγαν οι τροχαίοι. Εκτός και αν δεν μα τα λέει όλα)

Αυτό που γενικά δεν μπορώ να καταλάβω είναι το πώς περνάμε από το ένα θέμα στο άλλο.

:wave2:

sergiosm
30/05/2010, 06:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
... αλλά με ήρεμο και νόμιμο τρόπο για να μην πας για μαλλί και βγείς κουρεμένος.


αυτό ακριβώς είπα και εγώ


Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Κανονικά βέβαια, θα έπρεπε να είναι πιο ευγενικός, να απαιτήσει να πάει επί τόπου ο προϊστάμενός του και να του τα πει εκείνη τη στιγμή. Τότε να δούμε τί θα έκαναν.


Άλλωστε ως γνωστόν:

ΜΕ ΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ ΣΦΑΖΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ


:wave2:

jpag
30/05/2010, 17:58
quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
... αλλά με ήρεμο και νόμιμο τρόπο για να μην πας για μαλλί και βγείς κουρεμένος.



αυτό ακριβώς είπα και εγώ

quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Κανονικά βέβαια, θα έπρεπε να είναι πιο ευγενικός, να απαιτήσει να πάει επί τόπου ο προϊστάμενός του και να του τα πει εκείνη τη στιγμή. Τότε να δούμε τί θα έκαναν.



Άλλωστε ως γνωστόν:

ΜΕ ΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ ΣΦΑΖΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ



δικιο εχετε ρε παιδια αλλα εκεινη τη στιγμη που τα βλεπεις ολα προσπαθωντας να αποφυγεις το μπαμ βλεποντας σε στην καλυτερη με ολα σπασμενα για σενα και την κοπελα σου
και σου γυριζει το ματι και με την αντιδραση του περιπολικου..........δεν ξερω
τωρα που ειμαι ποιο ηρεμος σκεφτομαι πως καλητερα που εφυγε ο κουτακιας γιατι θα τον φευγανε 4 οπως ημουν εκεινη τη στιγμη και γω θα ημουν μεσα
ετσι απλα
οσο για τα συγκεκριμενακαμαρια που πληρωνουμε.....
σιγα μην κοβαν το ξησιμο τους για υποδειξεις κλησεις κλπ


Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
Δεν μου λες ρε jpag ή trooper στο facebook...με τον παπούλη που σκότωσες όταν πήγαινες γαμιώντας στη Λένορμαν έχεις ξεμπερδέψει ή ακόμα σε κυνηγάνε ; Είσαι που είσαι σαν σαρδέλα κάνεις και τσαμπουκάδες θα βρεθεί κανένας να σε κάνει τούμπανο και μετά θα κλαίς...


Μη γράφετε μαλακίες στο διαδίκτυο μπορεί και να διαβάζει κάποιος που ξέρει τι μαλάκας είναι ο καθένας...ειδικά όταν πηγαίνει ζω πεθαίνω παντού...που σε ενόχλησαν οι μπάτσοι :rolleyes:

να σου πω κυριε σφηνα απο το πουθενα
αν και τελειως ασχετο με το θεμα που συζηταμε εδω

1ον στο ατυχημα που αναφερεις που ειχα περσυ απλα θα σου πω την ταχυτητα που εβγαλε ο πραγματογνωμονας βασει των μετρησεων και των στοιχειων που παρεθεσε το ΤΟΤΑ
44 ολοκληρα χιλιομετρα.....
απλα για την ιστορια :wave2:

2ον εδω και δυο χρονια που εχεις να με δεις παχυνα ;) (λογικα εισαι απο τη γνωστη αυλη. και bandit ε? πες μου οτι ειναι και 1250!!!!)

3ον αν ανοικεις στη ομαδα δ.υπαληλων που θηγω
προβλημα σου αν εισαι σαν και αυτους που αναφερω στο αρχικο ποστ

και τελος αν εχεις προβλημα μαζι μου παρε με τηλεφωνο να μου την πεις, οχι πισω απο ενα πληκτρολογιο (κατι μου θυμιζουν αυτες πο προκλησεις ρε παιδι μ)
:nono:

και οντως θα συμφωνησω μαζι σου

Μη γράφετε μαλακίες στο διαδίκτυο μπορεί και να διαβάζει κάποιος που ξέρει τι μαλάκας είναι ο καθένας...

υγ
στο FAZERCLUB γραφω ως Leras αυτο το ξεχασες :confused:

makis206
31/05/2010, 04:21
Το thread βρίσκεται σε φάση ισορροπίας από τον τίτλο του κιόλας (αυτό το "Μπ@τσοι" κατά έναν περίεργο τρόπο ανάβει τα αίματα κάποιων ρε παιδί μου..), προσέξτε το πριν αρχίσετε να το πηγαίνετε προς προσωπική αντιπαράθεση μεριά..:D

:beer: