PDA

View Full Version : 1h episimi kitharo-paralia-fotia..u know



PALADIN
30/06/2005, 14:42
Xaire kosme...nomizo oti irthe o kairos na organothoume pali gia na mpoume se katastasi full kalokairiou...etsi loipon mazepste ta etera sas, tous filous kai ta motoria sas kai elate meta tin anaviso, meta ti palaia fokaia kai afou perasete tis protes strofes tha vreite mikro euthiaki me periptero sto aristero sas xeri kai paralia apo kato....ekei opos kai perisi me idiaitera megali epitixia mazoxtikame me arketes kithares, me poli kefi kai me megali parea me mpires, souvlakia klp klp kai araksame mexri noris ta ksimeromata, tragoudontas, gelontas kai vlepontas filous kai gnostous pou eixame poli kairo na doume....

Rantevou 8 iouliou, 22:30 to vradi..... profanos tha iparxei kai analogo post tin alli evdomada gia kapoio koino simeio sinantisis gia osous theloune na mazeutoune parea kai na erthoune...

auta gia tin ora..sas dino 1 vdomada na organotheite, na kanonisete tis douleies sas gia na eiste oloi ekei.... osoi itan stis proigoumenes...kserete gia ti pragma milao..!

gmakris
30/06/2005, 17:22
Ριξε και αλλες πληροφοριες Λευτερη να δουμε......μουσικη ασε να μαντεψω.....live by Lefteris....:D

PALADIN
01/07/2005, 11:22
oxi mono ego...eixame kosmo pou ekane to performing...kapou iparxoun pio palia posts me fotos apo tis sinantiseis mas..stin teleutea mazeutikan konta sta 40-50 atoma
....tzertzeles na ginete...

periklisk
01/07/2005, 14:17
Εγώ θα έρθω ρε αν ΔΕΝ τραγουδήσεις παλιοκακοφωνίξ-ντριν-ντριν

:lol: :rotflmao:

idi
01/07/2005, 14:20
εγω αν θα τραγουδαει ο valentino_ptοssi θα βαλω ωτοασπίδες!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
01/07/2005, 14:25
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Έξω η μπάντα-της-συμφοράς!

gcrook
01/07/2005, 14:30
Αν περισσευει κανα κλασσικο-ακουστικο κιθαρονι και υπαρχει θηκη για κουβαλημα μεσα και εγω για τρομπαδουρος της αγαπης.

Παλιομουσικαντηδες αλητες θα κουφαθουν οι τσιπουρες ρεεεε:eek:

periklisk
01/07/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αν περισσευει κανα κλασσικο-ακουστικο κιθαρονι και υπαρχει θηκη για κουβαλημα μεσα και εγω για τρομπαδουρος της αγαπης.

Παλιομουσικαντηδες αλητες θα κουφαθουν οι τσιπουρες ρεεεε:eek:

Καλά εσένα θα σου δώσουμε κλαρίνο να παίξεις που είσαι και σπεσιαλίστας απ' ότι μαθαίνω:lol: :rotflmao:



:beer:

idi
01/07/2005, 14:49
κυριες και κυριοι...

καμια σχεση δεν εχω με τους ΓΚΕΥΔΕΣ απο πανω.....



:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

periklisk
01/07/2005, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κυριες και κυριοι...

καμια σχεση δεν εχω με τους ΓΚΕΥΔΕΣ απο πανω.....



:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

Ίσα ρε αρχηγέ των ΓΚΕΥ:rotflmao: :lol:

free rider
01/07/2005, 15:21
πες πες...

το πάρτυ θα γίνει ...

γκευ κλαμπ...

:beer: :beer:

gcrook
01/07/2005, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Καλά εσένα θα σου δώσουμε κλαρίνο να παίξεις που είσαι και σπεσιαλίστας απ' ότι μαθαίνω:lol: :rotflmao:



:beer:

Εχε χαρη που το πουλοφωνο που κουβαλαω ειναι τενορο και δεν σε πιανει παλιοπισογλεντιους.

gcrook
01/07/2005, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κυριες και κυριοι...

καμια σχεση δεν εχω με τους ΓΚΕΥΔΕΣ απο πανω.....



:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

Μα γιατι μου μιλας ετσι;
Δεν θυμασαι πριν απο λιγες μερες τι ωραια που περασαμε που με αφησες να βαλω το γαριδακι μου στο στομα σου τζουτζουκο;:lol: :bigcry: :lol:

nimbus
01/07/2005, 15:36
θα περάσουμε 'ομορφααααααααα:p


:beer: :beer: :beer:

stako
01/07/2005, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μα γιατι μου μιλας ετσι;
Δεν θυμασαι πριν απο λιγες μερες τι ωραια που περασαμε που με αφησες να βαλω το γαριδακι μου στο στομα σου τζουτζουκο;:lol: :bigcry: :lol:


Αρχικά ζήλευα που θα το χάσω τελικά το παρτάκι (φεύγω με άδεια σε 11 λεπτά βλέπετε!) αλλα τελικά με αυτά που ακούω ίσως να μου βγει και σε καλό που το χάνω........! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλά να περάστε ρεεεεε..........!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DoctorS
01/07/2005, 15:59
ΚΑΤΩ ΟΙ ΓΚΑΙΟΥΛΕΣ ΡΕΕΕΕΕ!!!! ΖΗΤΩ ΤΑ ΤΡΑΒΕΛΙΑ!!!!!

ακούς κληκλάκο με τον φίλο σου το Didi!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

gmakris
01/07/2005, 18:51
Aπο οτι βλεπω αλλο ενα post που πηρε τα "πανω" του ......:D

Καιρος να αποκαλυφθουμε......


18568

afrotwin
01/07/2005, 20:16
re kantilanaftes
gi afto den exi psaria i 8alasa re
pate ke tragoudate ta vradia stis paralies?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
01/07/2005, 20:40
παιδιά και ο δοκτωράκος το παίζει άντρας!


:lol: :lol: :rotflmao:

gcrook
01/07/2005, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re kantilanaftes
gi afto den exi psaria i 8alasa re
pate ke tragoudate ta vradia stis paralies?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Για φορτωσε κανα drum στη βαρκα, σορυ μοτο σου, και ελα μαζι μας για ψαρεμα.

Τι ψαροτουφεκα και @@ριες.
3 κομματια μονο και ΝΑ κατι κεφαλοπουλα στην επιφανεια της θαλασσας.:lol:

Tropeas
01/07/2005, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μα γιατι μου μιλας ετσι;
Δεν θυμασαι πριν απο λιγες μερες τι ωραια που περασαμε που με αφησες να βαλω το γαριδακι μου στο στομα σου τζουτζουκο;:lol: :bigcry: :lol:

τις αποδείξεις για τα παραπάνω τις εχω εγώ τις εχω διανήμει σε 2 άτομα (δεν μαρτυράμε ποιους μην κινδυνεψουν τα παιδιά) και τις εχω και σε μια θυρίδα στην ελβετία....

Και γω μεσα για τραγουδιστής, αν θελετε να μείνετε ξύπνιοι όλο το βράδυ, ... ενα redbull κεράστε με...

free rider
01/07/2005, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μα γιατι μου μιλας ετσι;
Δεν θυμασαι πριν απο λιγες μερες τι ωραια που περασαμε που με αφησες να βαλω το γαριδακι μου στο στομα σου τζουτζουκο ;:lol: :bigcry: :lol:

τζουτζουκο

χαχαχαχχαχαχαχαχχαα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

life_dab
02/07/2005, 04:01
Καλησπερα μετα απο πολυ καιρο. Θελω να ζητησω συγνωμη απο μερικους πολυ αξιολογους μηχανοβιους που εχω παραμελησει τελευταια. Καλως η κακος εχω ερωτευτει λιγακι και δεν οδηγαω πλεον...απλα πεταω.
Τερμα με τα γενικα. Λευτερη τι κανεις? Ποσο καιρο εχουμε να τα πουμε-πιουμε??? Η Τονια τι κανει? Να της δωσεις πολλα χεραιτισματα. Ελπιζω να μην δουλευω την παρασκευη και να σε ακουσω στο live. Καιρος να ελπιζεις να δουλευεις στις 8 του μηνα για να μην με ακουσεις εσυ. Ειδες κανω και αστειακια.
Γιωργο 1000 συγμνωμη για προχτες...μου ετυχε κατι, ξερεις εσυ τωρα δεν εισαι και κανενας "χτεσινος"...αστα περσινα ξυνα σταφυλια. Ελπιζω να την δεχτεις εδω την συγνωμη και να μην χρειαστει να την εκφρασω περισσοτερο δημοσια.
Ψηλε και αχαρε ninja τι κανεις?? Πως περνας το καλοκαιρι σου? Θελω να τα πουμε απο κοντα.
Να ειστε ολοι καλα και να χαιδευετε την ασφαλτο γιατι αυτη σας κραταει........

afrotwin
02/07/2005, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για φορτωσε κανα drum στη βαρκα, σορυ μοτο σου, και ελα μαζι μας για ψαρεμα.

Τι ψαροτουφεκα και @@ριες.
3 κομματια μονο και ΝΑ κατι κεφαλοπουλα στην επιφανεια της θαλασσας.:lol:

les na fero ta pongos ke ton sako me ta krousta na ta pari i 8alasa ke na mas pniksi me kana tsounami?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DoctorS
02/07/2005, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
les na fero ta pongos ke ton sako me ta krousta na ta pari i 8alasa ke na mas pniksi me kana tsounami?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

με τους <<ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ>> :lol: :lol: που θα έχουμε εκεί πέρα μάλλον κανένα τσουτσουνάμι........θα μας πνίξει.........:D

wolfman13
03/07/2005, 10:45
λευτερακι γιατι δεν το κανονιζες για σαββατο να μπορεσουμε και εμεις απο τα πατρας μερια να ερθουμε δουλευουμε και σαββατο εμεις:bigcry: :bigcry:
και ειμαστε αρκετοι χιχιχιχιχι

nimbus
04/07/2005, 07:06
πλησιάζουν οι μέρες...:winka:

periklisk
05/07/2005, 14:58
Που σαι ρε Νικηφόρε?

ΕΕΕΕΕρωωωωτααααααα!!!!!

Άντε κανόνισε να ρθεις λέμεεεεεε

PALADIN
05/07/2005, 17:20
op..ela re kosmos se auto to tost.. ti egine??..kai pano pou elega na to akiroso...

Nikofore man!..pos eisai ?.. eroteumenos diloneis kai se pao me 1000 gia auto! ..

re wolfie palikari mou ... savato.....xmmm..xmmm... exo alles ipoxreoseis re gamwto..

loipon...pedes epeidi ontos oi meres plisiazoun....gia rixte ena paron osoi einai na erthoune apo edo..gia na ksero an tha isxisei i an den mazeutei kosmos na akirothei...

gcrook
05/07/2005, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από PALADIN
op..ela re kosmos se auto to tost.. ti egine??..kai pano pou elega na to akiroso...

Nikofore man!..pos eisai ?.. eroteumenos diloneis kai se pao me 1000 gia auto! ..

re wolfie palikari mou ... savato.....xmmm..xmmm... exo alles ipoxreoseis re gamwto..

loipon...pedes epeidi ontos oi meres plisiazoun....gia rixte ena paron osoi einai na erthoune apo edo..gia na ksero an tha isxisei i an den mazeutei kosmos na akirothei...

Εγω μεσα.
Κιθαρονι ψαχνω γιατι ποιος κουβαλαει καλωδια
τωρα και ενισχυτες...:lol:

wolfman13
05/07/2005, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από PALADIN
op..ela re kosmos se auto to tost.. ti egine??..kai pano pou elega na to akiroso...

Nikofore man!..pos eisai ?.. eroteumenos diloneis kai se pao me 1000 gia auto! ..

re wolfie palikari mou ... savato.....xmmm..xmmm... exo alles ipoxreoseis re gamwto..

loipon...pedes epeidi ontos oi meres plisiazoun....gia rixte ena paron osoi einai na erthoune apo edo..gia na ksero an tha isxisei i an den mazeutei kosmos na akirothei... ,


και εγω μεσα αφου απο απετησει του αφεντικου ψαχνω για δουλεια εχουμε πλεον και ελευθερο χρονο...αντε να σας δω πριν βαλω πλωρη για τα ξενα....(εβρο)

Tropeas
05/07/2005, 18:10
Και εγώ μέσα και έχω και φιλαράκι με κιθαρόνι αρκεί να ξέρετε τους στίχους... :D :rotflmao:

cityfly
06/07/2005, 10:03
παρόν κι εγώ


:wave2: :wave2: :wave2:

fire
06/07/2005, 14:14
μεσα και εγω λογικα...

ruyjin
06/07/2005, 16:55
πιετε και για μενα μια μπυρα
θα λειπω στα πατρια αυτο το ΣΚ

οποιος μπορει παντως να παει, λεμε, ρεεεεεε

:wave2:

δηλωνω συμμετοχη για τη 2η συναντηση.... καλα να μαστε!

nimbus
06/07/2005, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Και εγώ μέσα και έχω και φιλαράκι με κιθαρόνι αρκεί να ξέρετε τους στίχους... :D :rotflmao:


...ξερουμε τους στίχους:D μην φοβάσαι τίποτα:beer:

mtsop
06/07/2005, 18:13
Και γω θα έρθω

Tropeas
06/07/2005, 23:10
Για ποτε είναι και το χασα?

cityfly
07/07/2005, 09:20
για αύριο

life_dab
07/07/2005, 11:50
Και μια που μιλαμε για παραλιες και ομορφα χρωματα καταθετω και εγω μερικα....Δεν θα μπορεσω να ερθω δυστυχως γιατι φευγω για πηλιο το σαββατο το πρωι.Ελπιζω να περασετε τελεια.Καλημερα.


19120

idi
07/07/2005, 11:52
@@μω τις φωτο Νικυ...:beer: :smokin:

nimbus
07/07/2005, 12:03
νικηφόρε, πολύ καλή φωτογραφία:wave2:

life_dab
07/07/2005, 12:12
Ευχαριστω παιδια...

periklisk
07/07/2005, 12:27
ωραια φωτογραφία ρεεε

cityfly
08/07/2005, 09:09
για να ανακεφαλαιώσουμε

πόσοι είμαστε τελικά;

εγώ θα φέρω τουλάχιστον άλλους 3 εκ των οποίων ο ένας θα έρθει με μπουλγαρί και φλογέρα

(για να πάμε και σε άλλα άσματα)

periklisk
08/07/2005, 09:14
Εγώ θα έρθω με χαλασμένα γιαούρτια!

όπως τραγουδάει μπούρδες να του ρίχνω στη μάπα!

PALADIN
08/07/2005, 10:48
..καλην ημεραν σας..πως την εχετε σημερις??... μεγαλη και καλη (τη διαθεση λεω)...

παμε λοιπον για αλλη μια φορα.. παμε για σουνιο...περναμε λαγονησι, σαρωνιδα, αναβυσσο...μετα την αναβυσσο ο δρομος μας διπλα απο 4-5 ψαροταβερνες οι οποιες ειναι στο δεξι μας χερι...συνεχιζουμε...εχει 4-5 στροφες ακομα σκοτεινες και καταληγει ο δρομος σε μια μικρη ευθεια, στη μεση της οποιας στο αριστερο μας χερι υπαρχει ενα περιπτερο...εκει εχει χωρο να αφησουμε τα μηχανακια...ακριβως απο κατω στη παραλια εχει μια παιδικη χαρα και τη θαλασσα...εκει σημερα το βραδυ 10.30 θα μαζωχτουμε!... παρακαλουνται λοιποι φιλοι και συγγενεις να αφησουνε τα γιαουρτια και τα σαπια ζαρζαβατικα σπιτια τους γιατι αλλιως θα εχουμε επεισοδια!.. το περιπτερο γενικοτερα εχει τα απαραιτητα μπυρο/αναψυκτικα οποτε υποθετο πως δεν χρειαζεται να κουβαλατε...καλη διαθεση να υπαρχει και θα περασουμε καλα οπως και τις προηγουμενες φορες.....φυσικα περιμενουνε ολοι σας να συμμετεχετε στα τραγουδακια αλλιως ουτε εμεις θα τραγουδησουμε..και θα κατσουμε γυρω απο τη φωτια να κοιταζομαστε σαν !..αυτιαααα..αντε σας περιμενω!:look: :look:

Valentino_Ptossi
08/07/2005, 13:08
.....απόοοοοοοοοοοοοοοοοψεεεεεεεεεεεε την κυθαρα μουυυυυυυυυυυ, την στολιιιιισαν κορδελεεεεεεεεεες.....

πανηγυρι χωρις αρκουδα γινεται; δεν γινεται!:D

φυσικα και ειμαι μεσα, αλλα για λιγο......μεχρι τις 8:00 το πολυ...μετα εχω κανονισει μπανακι!

idi
08/07/2005, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
.....απόοοοοοοοοοοοοοοοοψεεεεεεεεεεεε την κυθαρα μουυυυυυυυυυυ, την στολιιιιισαν κορδελεεεεεεεεεες.....
πανηγυρι χωρις αρκουδα γινεται; δεν γινεται!:D
φυσικα και ειμαι μεσα,

ΩΧ!!! ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΑ!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GeoGlx
08/07/2005, 13:22
Hey, Ελπίζω να προλάβω κ να περάσω μια βόλτα :)

adam_tsouk
08/07/2005, 13:23
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Να πάρω τις ωτοασπίδες;:rolleyes:


Εν κακό......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PALADIN
08/07/2005, 14:26
na sas doso stoixeia gia apopsino mas programma :look:

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :bawl:

ta anothen simvola simainoun oti tha skasete sta gelia, tha lithite sta eglia tha sas vgoun ta matia apo ta gelia kai tha gelate mexri dakrion...


kata valentino ptosi tora..tha ksekinisoume me entexno elliniko
(ela sto pappou, to karavi ap ti persia, foitepsa mia kanavouria)

tha sinexisoume me rock
(astin na leei, to poukamiso to thalassi, ax anoula tou xonia)

kai pesoun kai ta ksena asmata
(aries kai opera figaro...isos kai ton kourea tis sevillis)

kai tha teleiosoume me skliri death skini
(ore papaki paei sti potamia, itia itia, tou kitsou i mana kathontan)

san euxaristoume gia ti protimisi sas

adam_tsouk
08/07/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από PALADIN
na sas doso stoixeia gia apopsino mas programma :look:

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :bawl:

ta anothen simvola simainoun oti tha skasete sta gelia, tha lithite sta eglia tha sas vgoun ta matia apo ta gelia kai tha gelate mexri dakrion...


kata valentino ptosi tora..tha ksekinisoume me entexno elliniko
(ela sto pappou, to karavi ap ti persia, foitepsa mia kanavouria)

tha sinexisoume me rock
(astin na leei, to poukamiso to thalassi, ax anoula tou xonia)

kai pesoun kai ta ksena asmata
(aries kai opera figaro...isos kai ton kourea tis sevillis)

kai tha teleiosoume me skliri death skini
(ore papaki paei sti potamia, itia itia, tou kitsou i mana kathontan)

san euxaristoume gia ti protimisi sas


ωτοασπίδες, ωτοασπίδες......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Ας ελπίσουμε να μπορέσουμε να δώσουμε το παρόν....

:wave2:

cityfly
08/07/2005, 14:49
λοιπόν αν


λέω ααααααν

ο φίλος μας ο παλαδίνος έκανε πρόβες από πέρυσι στο όργανο (την κιθάρα) και δεν το έπαιζε (το άλλο) :rotflmao: :rotflmao: τότε το πρόγραμμα αναμένεται να είναι υπερτέλειο και υπερπλήρες

άντε λευτέρη θα σου χω και ξάδερφο με μπουλγαρί για συμπαράσταση

:wave2: :wave2:


cu there

:rotflmao: :rotflmao:

gcrook
08/07/2005, 20:00
Ελα να ετοιμαζομαστε σιγα-σιγα...:beer:

GeoGlx
09/07/2005, 21:05
Πολύ όμορφα ήταν __ Eυχαριστούμε :) :beer:
Κ εδώ κάποιες Φωτογραφίες :) (http://geoglxsphotos.fotopic.net/c609368.html)


19246

sotosfz6
10/07/2005, 16:44
οντως ηταν πολυ καλα...εαν ξαναοργανωθει τιποτα σφυριχτε...

cityfly
11/07/2005, 08:57
ωραία ήταν

αλλά τα καλύτερα ήταν από τις 2 και μετά
που ήρθε το μπουλγαρί και η λύρα


δυστυχώς φοτό δεν έχουμε


την άλλη φορά
:wave2: :wave2:

Valentino_Ptossi
11/07/2005, 09:53
Παιδια ηταν τελεια!περασα φανταστικα...

να το ξανακανουμε!

nimbus
11/07/2005, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ωραία ήταν

αλλά τα καλύτερα ήταν από τις 2 και μετά
που ήρθε το μπουλγαρί και η λύρα


δυστυχώς φοτό δεν έχουμε


την άλλη φορά
:wave2: :wave2:


πολύ καλά ήταν Μανολιό:wave2:

adam_tsouk
11/07/2005, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ωραία ήταν

αλλά τα καλύτερα ήταν από τις 2 και μετά
που ήρθε το μπουλγαρί και η λύρα


δυστυχώς φοτό δεν έχουμε


την άλλη φορά
:wave2: :wave2:



Μετά τις 2;;;; :ZZZ: :ZZZ:



Πάντως ήταν πολύ ωραία (αν και πονάει η μέση μου από το κουβάλημα ξύλων):look: :lol: :lol:


:beer: :beer:

cityfly
11/07/2005, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk




Πάντως ήταν πολύ ωραία (αν και πονάει η μέση μου από το κουβάλημα ξύλων):look: :lol: :lol:




το άλλο με τον τοτό το ξέρεις
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PALADIN
11/07/2005, 15:16
filaraki apo to bikenet eftiakse link me tis liges kai kales fotos apo ti sinantisi...paratheto to link.

http://geoglxsphotos.fotopic.net/c609368.html

gixxerpap
11/07/2005, 15:18
δεν ξερω πως ηταν πριν τις 2, παντως απο τις 2 και μετα που πηγα εγω, ηταν πολυ ωραια!:beer: :beer:

adam_tsouk
11/07/2005, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από PALADIN
filaraki apo to bikenet eftiakse link me tis liges kai kales fotos apo ti sinantisi...paratheto to link.

http://geoglxsphotos.fotopic.net/c609368.html


εϊ ψιτ κύριος, το φιλαράκι "παίζει" και εδώ!:winka:

:lol: :lol:

GeoGlx
11/07/2005, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
εϊ ψιτ κύριος, το φιλαράκι "παίζει" και εδώ!:winka:

:lol: :lol:

χεχε, Βασικά μόνο εδώ πρέπει να είμαι :)
Ωστόσο, μοιραστήτε το κ με του δίπλα :beer: :wave2:

adam_tsouk
12/07/2005, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeoGlx
χεχε, Βασικά μόνο εδώ πρέπει να είμαι :)
Ωστόσο, μοιραστήτε το κ με του δίπλα :beer: :wave2:


Ρε συ, αυτό που λες δεν παίζει. Βασικά "εδώ" ή "εκεί" το ίδιο πράγμα είναι. Απλά ήθελα να πω ότι σε ξέρουμε και στο ΜΟΤΟ.



:wave2:

PALADIN
12/07/2005, 15:00
re sis....istoria tha anoiksete gia sas pu eiste me tous allous???...ego evala ena tost na psinete kai eipa stous pantes..aneksartitos florum na erthoun na poume parea kana tragoudaki..na riksoume kamia penia...kala den perasame?..auto exei simasia...

GeoGlx
12/07/2005, 15:13
Όχι καλέ.. δεν έπεξε καμία παρεξήγηση :)

Κ βέβαια έχει σημασία να ήμαστε καλά κ να περνάμε καλά :winka: :sun:
Κ όπως έγινε :) :beer:

adam_tsouk
12/07/2005, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από PALADIN
re sis....istoria tha anoiksete gia sas pu eiste me tous allous???...ego evala ena tost na psinete kai eipa stous pantes..aneksartitos florum na erthoun na poume parea kana tragoudaki..na riksoume kamia penia...kala den perasame?..auto exei simasia...



δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι παρεξηγιέστε!

Η αρχική κουβέντα ήταν ότι τον Γιώργο τον ξέρουμε!

GeoGlx
12/07/2005, 18:06
έετσι :wave2: :beer: