PDA

View Full Version : που θα βρω τετοιο αυτοκολλητο για το τεποζιτο



sotiris68
31/05/2010, 15:48
..η να φτιαξω ενα ιδιο,η μαμα...ξερει κανεις?..εβαλα κατι αλλα αυτοκολλητα,αλλα φουσκωσαν ρε γαμωτο!:rolleyes: αν και τα εβαλα με σεσουαρ και σπατουλα...


200053

sotiris68
31/05/2010, 15:52
2.


200054

fantacid
31/05/2010, 15:59
http://www.makina.gr/node/221

http://www.ktmcyclehutt.com/ktm-parts/ktm-hardparts.php?ktm-motorcycle-parts=Graphics-Decals&fit=Graphics-Kits&year=&ktm-model=&fitment=bigbikes

γενικα μπορεις να βρεις παντου τα μαμα αυτοκολλητα
το θεμα ειναι να βρεις πιο custom καταστασεις.....

sotiris68
31/05/2010, 16:18
θελω να βρω μονο του τεποζιτου,αλλα το συγκεκριμενο δεν το βρισκω...
:rolleyes:
καλο θα ηταν και να το εφτιαχνα καπου,ακριβως το ιδιο(και σιγουρα φτηνοτερα απο μαμα)....
και ειναι και το αλλο θεμα..ποιος η πως θα το κολλησω...:rolleyes: φοβαμαι μη φουσκωσει κι αυτο οπως αυτα που κολλησα:sick:
υπαρχει κανεις να τα αντιγραψει?..σε ποιοτητα εφαμιλλη της μαμας?(καλυτερα αντιγραφη γιατι παιζουν κ συχνες
επιχειρηματικες δραστηριοτητες(αγορες οικοπεδων κ λοιπα:D )

sernodas2
01/06/2010, 05:20
θες ενα καλο γραφηστα να σου κανει την αντιγραφη,κ ενα καλο φανοποιο να στο βαλει,νομιζω περνουν κ ενα χερι βερνικι απο πανω κ σου εκατσε μια χαρα
ετσι ειχα κανει κ εγω εδω κ χρονια κ ακομα εκει ειναι!!!!

OldMan
01/06/2010, 06:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sernodas2
θες ενα καλο γραφηστα να σου κανει την αντιγραφη,κ ενα καλο φανοποιο να στο βαλει,νομιζω περνουν κ ενα χερι βερνικι απο πανω
Και μια καλή έρημο να τα αξιοποιήσει ... :winka:

DimChios
01/06/2010, 06:35
στειλε π.μ στον lspiros, ισως μπορει να σε βοηθησει

:wave2:

sotiris68
01/06/2010, 07:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sernodas2
θες ενα καλο γραφηστα να σου κανει την αντιγραφη,κ ενα καλο φανοποιο να στο βαλει,νομιζω περνουν κ ενα χερι βερνικι απο πανω κ σου εκατσε μια χαρα
ετσι ειχα κανει κ εγω εδω κ χρονια κ ακομα εκει ειναι!!!!

thanks ,mate:) ...
αλλα δε θελω βερνικια και τετοια,δε μ ενδιαφερει να ειναι σε κατασταση βιτρινας,απλα ενα αυτοκολλητο ιδιο μ αυτο,να μην ειναι αδειο το τεποζιτο..να μ αρεσει εμενα δηλαδη:beer:
με τον γραφιστα ...:confused: ,να του πω δηλαδη για μακεττα?(μαιφοβα μη μου σισκει τον λωκο):D :wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και μια καλή έρημο να τα αξιοποιήσει ... :winka:
:a20: thanks old,που μας δειχνεις το δασος:beer:

sernodas2
01/06/2010, 13:40
ειναι απλο
1 μπορεις αγαπημενεμου γραφιστα να καμεις τουτο δω εεε???κατεει???νογας???
2 αν ναι,ποσο ταλαρα θες?
3 εχεις καμει αλλη δουλεια σαν κ δαυτη να θορισω,
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
που λες δεν ειναι αναγκη να ειναι κ κανας γραφιστα μαμαω-ταω,ενα μαγαζακι που βγαζει αυτοκολιτα ρε αδελφε....με ενα pc ενα εκτυπωτη κ μια εικονα απ το net βγενει

δεν ξερω, εγω την αποψη μου λεω...τι χαζομαρα μου.... αν ειχα το ιδιο θεμα καπως ετσι θα το εψαχνα για αρχη....

dirtbird
01/06/2010, 17:42
Ξαναβάλε παρόμοια μαμά και όταν ξαναξεκολλήσουν ξαναβάζεις κ.ο.κ.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
















































ή μην αφήνεις βενζίνα μέσα στο ρεζερβουάρ.....:winka:

sotiris68
01/06/2010, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
[B
ή μην αφήνεις βενζίνα μέσα στο ρεζερβουάρ.....:winka: [/B]

δλδ,οτι κ να κανω θα ξεκολλανε κ θα φουσκωνουν συνεχεια.....:eek:
καποιος μου πε οτι τα μαμα ειναι τρυπητα,για να μη φουσκωνουν:rolleyes:
τεσπα,στο net,δε τα βρηκα πουθενα,να δω τουλαχιστον ποσο κανουν...

...αν τα κανω clopyright,κ τα τρυπησω μονος μου με καμμια καρφιτσα η κατι τελος παντων:confused: ,λετε να σκασει ο κυρος γραναζης?:D

DimChios
02/06/2010, 02:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotiris68
δλδ,οτι κ να κανω θα ξεκολλανε κ θα φουσκωνουν συνεχεια.....:eek:
καποιος μου πε οτι τα μαμα ειναι τρυπητα,για να μη φουσκωνουν:rolleyes:
τεσπα,στο net,δε τα βρηκα πουθενα,να δω τουλαχιστον ποσο κανουν...

...αν τα κανω clopyright,κ τα τρυπησω μονος μου με καμμια καρφιτσα η κατι τελος παντων:confused: ,λετε να σκασει ο κυρος γραναζης?:D


διαβασες τι σου εγραψα παραπανω? επειδη δεν ειδα να το σχολιασες πουθενα

:rolleyes:

dirtbird
02/06/2010, 06:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
διαβασες τι σου εγραψα παραπανω? επειδη δεν ειδα να το σχολιασες πουθενα

:rolleyes: Δλδ. τι του προτείνεις?

Να βάψει πλαστικό υπερμεγέθες ρεζερβουάρ που 'αναπνέει' βενζίνα?

Υπάρχουν και καλύτεροι τρόποι να σπάσεις τ'@@ σου... :winka:

Συνονόματε, πάρε μαμά αυτοκόλητα, άνοιξε τους τρύπες (με ένα μικρό ζουμπά, μία μικρή πόντα, κάτι τέτοιο) και επίσης όταν βλέπεις να έχουν κάνει φουσκαλίτσες να τα περνάς με την πλαστική σπάτουλα ώστε να τον πετάνε έξω (πιο εύκολο αφού θα έχεις κάνει και τις τρύπες) και θα ζήσουν περισσότερο. Επίσης την ποιότητα αυτού του αυτοκόλητου που χρησιμοποιείται στα Ευρωπαικά enduro μηχανάκια δεν θα την βρεις στο εμπόριο και μάλιστα σε μαγαζί που 'κόβει' αυτοκόλητα (και πολύ αμφιβάλλω για το ποιός μπορέι ή θα κάτσει να κοπιάρει τα μαμά...).

Ο μόνος που έχει τέτοιο αυτοκόλητο 'χύμα' (δλδ σε προκαθορισμένες διαστάσεις, τετράγωνο) σε διάφορα χρώματα και τρυπητά είναι ο Καρρέρ. Αλλά αυτό το παίρνεις για να καλύψεις συγκεκριμμένα σημεία στα πλαστικά, όχι για να φτιάξεις graphics από την αρχή....

DimChios
02/06/2010, 06:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Δλδ. τι του προτείνεις?

Να βάψει πλαστικό υπερμεγέθες ρεζερβουάρ που 'αναπνέει' βενζίνα?

Υπάρχουν και καλύτεροι τρόποι να σπάσεις τ'@@ σου... :winka:



:confused: :confused: :confused:

στη μανα σου το πες?

:hypnotize

Εγω του ειπα να στειλει ενα πμ στον Σπυρο μπας και μπορει να του φτιαξει αυτοκόλλητο! τωρα μετα... δε ξερω τπτ, ειμαι απο χωριο εγω!

:wave2:

sotiris68
02/06/2010, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:confused: :confused: :confused:





Εγω του ειπα να στειλει ενα πμ στον Σπυρο μπας και μπορει να του φτιαξει αυτοκόλλητο! τωρα μετα... δε ξερω τπτ, ειμαι απο χωριο εγω!

:wave2:

χωριατακο μου:rotflmao: ...το στειλα αμεσως,κ φυσικα και διαβασα τι εγραψες...thanks for help!:beer: