PDA

View Full Version : 6.6.10 ΤΥΜΠΑΚΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ



antonis_fr4-4
02/06/2010, 14:30
Θα ερθει κανεις για το πανελληνιο στο Τυμπακι??Λεμε να ξεκινησουμε απο Ηρακλειο στις 10 απο το Μελιρυτον στο γιοφυρο

stamzx10
02/06/2010, 14:34
Παρωωωωωωωωωωωωωννννννννννν

gsx1400
02/06/2010, 14:38
Εγώ είμαι από το τυμπακι αν είναι να συναντηθούμε μέσα να πούμε μια καλημέρα



:beer: :beer: :beer:

stamzx10
02/06/2010, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsx1400
Εγώ είμαι από το τυμπακι αν είναι να συναντηθούμε μέσα να πούμε μια καλημέρα



:beer: :beer: :beer:
Φυσικά.Στείλε μου σε PM το κιν σου αν θες να σε παρουμε μολις φτάσουμε

makis206
02/06/2010, 15:44
Η κουβέντα για το άβαταρ του stamzx10 συνεχίζεται εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=104987).:winka:

alogistos xj6
03/06/2010, 04:06
θα τρεξουμε και εμεις λεω να ερθω

stamzx10
03/06/2010, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alogistos xj6
θα τρεξουμε και εμεις λεω να ερθω
Εμείς θα τρέξουμε στη διαδρομή Ηράκλειο Τυμπάκι:beer: :beer: :beer:

Εχετλαίος
03/06/2010, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Εμείς θα τρέξουμε στη διαδρομή Ηράκλειο Τυμπάκι:beer: :beer: :beer:

Καλιά όχι. Οι οδικές αρτηρίες του νησιού δεν είναι πίστα. Κρατήσετε τις ορμές για ταχύτητα για περιβάλλον πίστας.
Αρκετούς "γρήγορούς" έχουμε θρηνήσει τελευταία.

:wave2:

T.R.E
03/06/2010, 09:30
Υπάρχει περίπτωση να γυρίσουμε πριν νυχτώσει; Παίζει να πεταχτώ μια βόλτα από Σαντορίνη,αν με βολέψουν τα καράβια...

antonis_fr4-4
03/06/2010, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Εμείς θα τρέξουμε στη διαδρομή Ηράκλειο Τυμπάκι:beer: :beer: :beer:


Εγω θα τρεξω απο την ξαπλωστρα στην θαλασσα μετα τον αγωνα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arxaios
03/06/2010, 11:00
99,9% μέσα και εγώ αρκεί να έχω γυρίσει από Χανιά ......


Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Εμείς θα τρέξουμε στη διαδρομή Ηράκλειο Τυμπάκι:beer: :beer: :beer:

...... Εσείς .......... γιατί εγώ όπως πάντα, με το πάσο μου !!!
:wave2: :wave2: :wave2:

t10vr
03/06/2010, 11:16
Θα ειμαι και γω εκει.Οποιος θελει ας ερθει να μου μιλησει μιας και δεν ξερω κανεναν σας .Θα ειμαι με ενα μαυρο ( με λιγο ασπρο :D ) daytona 675.Ελπιζω να μην βρεχει γιατι τα προγνωστικα λενε βροχες για το Σαββατο :cry:

ego_o_idios
03/06/2010, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis_fr4-4
Θα ερθει κανεις για το πανελληνιο στο Τυμπακι??Λεμε να ξεκινησουμε απο Ηρακλειο στις 10 απο το Μελιρυτον στο γιοφυρο

min pigenete sto timpaki re 8a sas mikrini apo ta fitofarmaka eki...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alogistos xj6
03/06/2010, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis_fr4-4
Εγω θα τρεξω απο την ξαπλωστρα στην θαλασσα μετα τον αγωνα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δηλαδη με παντοφλα σορτς και γυαλι ηλιου θα ερθεις παλι ποτε θα βαλεις μυαλο

stamzx10
03/06/2010, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alogistos xj6
δηλαδη με παντοφλα σορτς και γυαλι ηλιου θα ερθεις παλι ποτε θα βαλεις μυαλο
Αμαν έκανα να τον πείσω να βάλει τη φόρμα του και να πάρει και μια σχολική τσαντα με τα παρελκόμενα!!!!

Shaolin Monk
03/06/2010, 16:45
Μαλλον μεσα και εγω...

arxaios
03/06/2010, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Μαλλον μεσα και εγω...

Θα έλθετε μέσω Ηρακλείου ή θα την κάνεις από τα βουνά ;;;
Αν έλθεις μέσω Ηρακλείου ........ 10.00 στο Μελίρυτο στον κόμβο στον Γιόφυρο !!!

Shaolin Monk
04/06/2010, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Θα έλθετε μέσω Ηρακλείου ή θα την κάνεις από τα βουνά ;;;
Αν έλθεις μέσω Ηρακλείου ........ 10.00 στο Μελίρυτο στον κόμβο στον Γιόφυρο !!!


Προτιμω να παμε παρεα. Ισως να φερω και αλλα παιδια.

arxaios
04/06/2010, 04:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Προτιμω να παμε παρεα. Ισως να φερω και αλλα παιδια.

Σε περιμένουμε λοιπόν !!!:wave2:

T.R.E
04/06/2010, 06:44
Σάββατο θα πάει κανείς? Έχει πλοίο μόνο το Σάββατο πρωΐ, ( Πρέβελης) ,οπότε λέω να την κάνω για κάτω κατ'ευθείαν μολις βγω απ'το καράβι...

Εναλλακτικά κάθομαι Ηράκλειο για καφέ... :lol:

arxaios
04/06/2010, 09:08
Παιδιά ......... μήπως 9.30 είναι λογικότερη ώρα να βρεθούμε στο Μελίρυτο ;;;
11.00 αρχίζει ο αγώνας ............

gsx1400
04/06/2010, 14:23
Άντε να μαζεύεστε σιγά σιγά . πριν λίγο πάντως δοκίμαζαν την πιστά Και ο ήχος από τα μηχανάκια διαπερνά όλο το τυμπακι . Ο καιρός μέχρι τώρα είναι τέλειος :beer: :beer:

DrIoannis
04/06/2010, 14:30
Από Χανιά θα ξεκινήσουμε και εμείς αλλά δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες.

stamzx10
04/06/2010, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Παιδιά ......... μήπως 9.30 είναι λογικότερη ώρα να βρεθούμε στο Μελίρυτο ;;;
11.00 αρχίζει ο αγώνας ............
Με χαλαρή οδήγηση σε 50' είμαστε εκεί.Ασε που δε θα ξεκινήσει 11 ακριβώς!!!:beer:

arxaios
04/06/2010, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Με χαλαρή οδήγηση σε 50' είμαστε εκεί.Ασε που δε θα ξεκινήσει 11 ακριβώς!!!:beer:

Γιατί τώρα εμένα αυτή η χαλαρή οδήγηση κάπως μου έρχεται ;;;
Χαλαρή ΝΑΙ ......... αλλά ποιανού χαλαρή ....... εμένα .......... εσένα ......... ή του Rossi ;;;
:lol: :lol: :lol:

ΟΚ .......... 10 λοιπόν ..........

:wave2:

stamzx10
04/06/2010, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Γιατί τώρα εμένα αυτή η χαλαρή οδήγηση κάπως μου έρχεται ;;;
Χαλαρή ΝΑΙ ......... αλλά ποιανού χαλαρή ....... εμένα .......... εσένα ......... ή του Rossi ;;;
:lol: :lol: :lol:

ΟΚ .......... 10 λοιπόν ..........

:wave2:
Ενος μέσου αναβάτη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotos 8
04/06/2010, 15:12
Παιδια για εμας που δεν μπορουμε να ερθουμε λογο αποστασης οταν με το καλο επιστρεψετε βαλτε κανα αποτελεσμα,καμια φωτο.

Shaolin Monk
04/06/2010, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Σάββατο θα πάει κανείς? Έχει πλοίο μόνο το Σάββατο πρωΐ, ( Πρέβελης) ,οπότε λέω να την κάνω για κάτω κατ'ευθείαν μολις βγω απ'το καράβι...

Εναλλακτικά κάθομαι Ηράκλειο για καφέ... :lol:



Αν δεν εχεις κανονισει κατι για Σαββατο, μηπως να ερθεις απο Ρεθυμνο για καφεδακι και βολτα στην πολη;
Και παιζει και Κρητικος γαμος αν εχεις ορεξη. (οτι αλλο χρειαστεις στη διαθεση σου).

T.R.E
04/06/2010, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Αν δεν εχεις κανονισει κατι για Σαββατο, μηπως να ερθεις απο Ρεθυμνο για καφεδακι και βολτα στην πολη;
Και παιζει και Κρητικος γαμος αν εχεις ορεξη. (οτι αλλο χρειαστεις στη διαθεση σου).




Ευχαριστώ για την πρόσκληση,αλλά η αμφίεση μου δεν θα είναι η πρέπουσα για γάμο... Για το καφεδάκι όμως το κανονίζουμε,αν δεν πάω καμιά βόλτα Τυμπάκι για τα δοκιμαστικά... :beer:

Shaolin Monk
04/06/2010, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Ευχαριστώ για την πρόσκληση,αλλά η αμφίεση μου δεν θα είναι η πρέπουσα για γάμο... Για το καφεδάκι όμως το κανονίζουμε,αν δεν πάω καμιά βόλτα Τυμπάκι για τα δοκιμαστικά... :beer:


Στο γαμο κολησες; Το εβαλα σαν επιλογη.:lol:
Δεν ηξερα οτι θα τρεξεις. Εγω στο ειπα για να μεινεις κιολας σε μενα και να πηγαιναμε παρεα με τα παιδια την επομενη. Οτι θελεις, εσυ λες.

effieee
05/06/2010, 04:22
Μπορεί να μας ψιχάλησε λίγο, αλλά τα βρουμ βρουμ ακάθεκτα...
τα βλέπω και τα ακούω από το μπαλκόνι μου!
ΒΡΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!


200490

antonis_fr4-4
05/06/2010, 06:51
dysryxws akyro gia mena logo traumatismou.krima k 8a pernousame teleia.den peirazei omws.thn epomenh fora,kala na perasete pantws k balte k kamia foto na doume!:beer: :beer: :beer:

menelaos46
05/06/2010, 14:02
Εχουμε καμια ιδεα ποιοι ξεκιναν μπροστα????
Στην extreme και supersport???

vassilis88
05/06/2010, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Εχουμε καμια ιδεα ποιοι ξεκιναν μπροστα????
Στην extreme και supersport???

http://blog.ebike.gr/?p=1916 :winka:

gsx1400
06/06/2010, 01:43
Παιδία καλημέρααααα, ο καιρός είναι υπέροχος δεν έχει ούτε ένα σύννεφο, πάρτε μηχανάκια , αυτοκίνητα , ποδήλατα , πούλμαν, τρένα ( ωχ τρένα δεν έχουμε στην Κρήτη), (που λέει και ο Λιακόπουλος) και ελατέ στους αγώνες :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

arxaios
06/06/2010, 02:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsx1400
Παιδία καλημέρααααα, ο καιρός είναι υπέροχος δεν έχει ούτε ένα σύννεφο, πάρτε μηχανάκια , αυτοκίνητα , ποδήλατα , πούλμαν, τρένα ( ωχ τρένα δεν έχουμε στην Κρήτη), (που λέει και ο Λιακόπουλος) και ελατέ στους αγώνες :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Λευτέρη, έχω ξεχάσει το κινητό μου στο σπίτι ενός φίλου και μπορεί να μην το έχω σήμερα ........
Εχετε το νου σας να μας βρείτε με την Εφη .......
:wave2: :wave2: :wave2:

Shaolin Monk
06/06/2010, 03:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Λευτέρη, έχω ξεχάσει το κινητό μου στο σπίτι ενός φίλου και μπορεί να μην το έχω σήμερα ........
Εχετε το νου σας να μας βρείτε με την Εφη .......
:wave2: :wave2: :wave2:


Εγω δεν ξερω τι να κανω... Μια συννεφια, ψιχαλες, μετα ηλιο κτλ. Μου ερχεται να φυγω με αυτοκινητο.

gsx1400
06/06/2010, 03:01
Εντάξει Κώστα θα τα πούμε, (τι θα φοράς)? Χα χα . καλό δρόμο να έχετε

gsx1400
06/06/2010, 03:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Εγω δεν ξερω τι να κανω... Μια συννεφια, ψιχαλες, μετα ηλιο κτλ. Μου ερχεται να φυγω με αυτοκινητο.


Ο καιρός σήμερα είναι για βρουμ βρουμ (μηχανάκι)

arxaios
06/06/2010, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Εγω δεν ξερω τι να κανω... Μια συννεφια, ψιχαλες, μετα ηλιο κτλ. Μου ερχεται να φυγω με αυτοκινητο.

Νίκο .......... απερίγραπτη λιακάδα !!!
Αν πάρεις αυτοκίνητο θα ζηλεύεις .........
Θα έλθεις από Μελίρυτο ή θα φύγεις κατευθείαν ;;;

Shaolin Monk
06/06/2010, 03:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Νίκο .......... απερίγραπτη λιακάδα !!!
Αν πάρεις αυτοκίνητο θα ζηλεύεις .........
Θα έλθεις από Μελίρυτο ή θα φύγεις κατευθείαν ;;;

Μαλλον κατευθειαν. Κατι φτιαχνω στο ιατρειο και παιζω με το χρονο για να προλαβω. Ελπιζω να μην το χασω.

menelaos46
06/06/2010, 15:05
Τι εγινε στον αγωνα ρε παιδια γιατι δεν εχω πολλα νεα????

stamzx10
06/06/2010, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Τι εγινε στον αγωνα ρε παιδια γιατι δεν εχω πολλα νεα????
Πρωτιά Γιάννη Μπούστα στη μεγάλη κατηγορία των1000cc,Κ.Πολίτης πρώτος στα 600cc

arxaios
06/06/2010, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Πρωτιά Γιάννη Μπούστα στη μεγάλη κατηγορία των1000cc,Κ.Πολίτης πρώτος στα 600cc

Και τι μάθαμε σήμερα παιδάκια ;;;

α) Ότι τα Kawasaki είναι τα γρηγορότερα μηχανάκια ........... όταν δεν τρέχουν άλλα !!!:lol: :lol: :lol:

και πάνω απ' όλα ότι

β) Το καινούργιο χιλιάρι της BMW παίρνει απίστευτες κλίσεις .......... το ότι ήταν μισό γύρο πίσω .......... μικρή σημασία έχει ............ γιατί το καινούργιο χιλιάρι της BMW παίρνει απίστευτες κλίσεις !!!
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ......... να σας το πω ξανά 2 - 3 χιλιάδες φορές για να το καταλάβετε, όπως έκανε και ο σπήκερ του αγώνα !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αν σας έλεγα ότι πεθύμησα τον ΔΔ θα με λέγατε υπερβολικό ;;;:eyepop: :eyepop: :eyepop:

stamzx10
07/06/2010, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Και τι μάθαμε σήμερα παιδάκια ;;;

α) Ότι τα Kawasaki είναι τα γρηγορότερα μηχανάκια ........... όταν δεν τρέχουν άλλα !!!:lol: :lol: :lol:

και πάνω απ' όλα ότι

β) Το καινούργιο χιλιάρι της BMW παίρνει απίστευτες κλίσεις .......... το ότι ήταν μισό γύρο πίσω .......... μικρή σημασία έχει ............ γιατί το καινούργιο χιλιάρι της BMW παίρνει απίστευτες κλίσεις !!!
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ......... να σας το πω ξανά 2 - 3 χιλιάδες φορές για να το καταλάβετε, όπως έκανε και ο σπήκερ του αγώνα !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αν σας έλεγα ότι πεθύμησα τον ΔΔ θα με λέγατε υπερβολικό ;;;:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Πως γίνεται να μπαίνει το bmw με πιο πολλά στις στροφές(απίστευτες κλίσεις) και να έφαγε μισό γυρο όμως κ.speaker?Ούτε στις ευθείες μπορούσε να μαζέψει τη διαφορά ούτε στα φρένα κι ας έπαιρνε απίστευτες κλίσεις:wave2:

byron
07/06/2010, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Πως γίνεται να μπαίνει το bmw με πιο πολλά στις στροφές(απίστευτες κλίσεις) και να έφαγε μισό γυρο όμως κ.speaker?Ούτε στις ευθείες μπορούσε να μαζέψει τη διαφορά ούτε στα φρένα κι ας έπαιρνε απίστευτες κλίσεις:wave2:

Μήπως λόγω των απίστευτων κλίσεων καθυστερούσε περισσότερο να έρθει στα ίσα του χάνοντας χρόνο? :confused: :look: :confused:


:rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:

sotos 8
07/06/2010, 03:30
arxaios : Αν σας έλεγα ότι πεθύμησα τον ΔΔ θα με λέγατε υπερβολικό ;;;

Για κοιταξετω λιγακι ειναι κατι που μπορει να σου εξελιχθει σε σπανια ασθενια (αυτοερωτικη διατσιδιτηδα= ποιος Rosi κοταξετε πως στριβω με την Μπεμπα και πως τα λεω ο λουστης ειμαι τελειος με εχω ερωτευθει :a07: :a07: )

arxaios
07/06/2010, 05:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μήπως λόγω των απίστευτων κλίσεων καθυστερούσε περισσότερο να έρθει στα ίσα του χάνοντας χρόνο? :confused: :look: :confused:


:rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:

Kαι όμως !!! Η αλήθεια είναι ότι πιό κάτω δεν πήγαινε !!! Αυτιά έξυνε ο Σινιώρης ......... και όμως έφαγε μισό γύρο ........ χωρίς πλάκα !!!
Και είναι και πανέμορφο το μπούρδ......ικο !!!

Ο σπήκερ μας τα είχε κάνει ζέππελιν με το "καινούργιο 100αρι της BMW που παίρνει απίστευτες κλίσεις" .......... 2-3 φορές στον ΚΑΘΕ γύρο το έλεγε !!! :lol: :lol: :lol:

arxaios
07/06/2010, 05:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos 8
arxaios : Αν σας έλεγα ότι πεθύμησα τον ΔΔ θα με λέγατε υπερβολικό ;;;

Για κοιταξετω λιγακι ειναι κατι που μπορει να σου εξελιχθει σε σπανια ασθενια (αυτοερωτικη διατσιδιτηδα= ποιος Rosi κοταξετε πως στριβω με την Μπεμπα και πως τα λεω ο λουστης ειμαι τελειος με εχω ερωτευθει :a07: :a07: )

Πιστεύεις ότι δεν ανησυχώ ;;;:sick: :sick: :sick:

Θα κλείσω ραντεβού με ενδοκρινολόγο να μου ρυθμίσει τις ορμόνες με Power Commander V USB και αν δεν πιάσει και αυτό ........... η αλήθεια είναι ότι η κουλαδαρόνη και η ορθιοστριβώνη μου έχουν ανέβει τελευταία ........... θα πάω σε μάγισσες ΚΑΙ χαρτορίχτρες !!!
Δεν μπορεί κάποιος θα βρει από τι ακριβώς πάσχω !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Υ.Γ. Τα ΡΟΖ kawasaki είναι γρηγορότερα από τα πράσινα ......... μήπως να τα βάφανε κάποιοι ;;;:winka: :winka: :winka:

stamzx10
07/06/2010, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Πιστεύεις ότι δεν ανησυχώ ;;;:sick: :sick: :sick:

Θα κλείσω ραντεβού με ενδοκρινολόγω να μου ρυθμίσει τις ορμόνες με Power Commander V USB και αν δεν πιάσει και αυτό ........... η αλήθεια είναι ότι η κουλαδαρόνη και η ορθιοστριβώνη μου έχουν ανέβει τελευταία ........... θα πάω σε μάγισσες ΚΑΙ χαρτορίχτρες !!!
Δεν μπορεί κάποιος θα βρει από τι ακριβώς πάσχω !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Υ.Γ. Τα ΡΟΖ kawasaki είναι γρηγορότερα από τα πράσινα ......... μήπως να τα βάφανε κάποιοι ;;;:winka: :winka: :winka:
Αχρωματοψία έχεις μου φαίνεται!!!Φούξια ήταν το kawasaki oxi ροζ!!!:D

arxaios
07/06/2010, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Αχρωματοψία έχεις μου φαίνεται!!!Φούξια ήταν το kawasaki oxi ροζ!!!:D

Τσιμπάμε ;;; Τσιμπάμε ;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stamzx10
07/06/2010, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Τσιμπάμε ;;; Τσιμπάμε ;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Παλιοgixxerakia:evil:

arxaios
07/06/2010, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από stamzx10
Παλιοgixxerakia:evil:

Ρε τρελλοκομείο ........ αν κάτσω εγώ σε gixxer, το πλαίσιο θα διπλώσει στα δύο !!!
:lol: :lol: :lol:

stamzx10
07/06/2010, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ρε τρελλοκομείο ........ αν κάτσω εγώ σε gixxer, το πλαίσιο θα διπλώσει στα δύο !!!
:lol: :lol: :lol:
Το δικο μου πάντως σε αντέχει άααανετα