PDA

View Full Version : φοβαμε!



wolfman13
01/07/2005, 12:06
μετα το κλεισιμο τον φωτον και τη λιποθυμια μου πανο στη μηχανη ειναι η πρωτη φορα που φοβαμε να την οδηγησω φοβαμε μονο που την βλεπω...μιπως με προδωσει ο οργανισμος μου παλι......

melsaltas
01/07/2005, 12:13
AN ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΝΑΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ........
ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ,
ΟΡΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,
ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ!
:wave2: :wave2: :wave2:

wolfman13
01/07/2005, 12:23
εχω πεσει παρα πολλες φορες της περρισοτερες γιατι ετσι επρεπε πχ.. στο βουνο σε εντουραδα, σε κυνηγη με πολλη γλυστερη ασφαλτο, γιατι μου εφυγε η μηχανη απο το σταν......μονο 2 φορες πραγματικα τα ειδα κοληομενα....1 τωρα τα χριστουγεννα που χτυπησα με το ι.χ και παλι εκει συκοθηκα και γελαγα...αλλα πρωτη φορα στη ζωη μου λυποθυμο και χανω τον ελενχο.................και της αντιδρασεις μου

melsaltas
01/07/2005, 12:28
Εχει τυχει σε πολλους και πολυ χειροτερα.
Για το αλογο το εχεις ακουσει?
Απλως,απο εδω και περα πιο προσεχτικα.
Μην μασας!

bartlal
01/07/2005, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
μετα το κλεισιμο τον φωτον και τη λιποθυμια μου πανο στη μηχανη ειναι η πρωτη φορα που φοβαμε να την οδηγησω φοβαμε μονο που την βλεπω...μιπως με προδωσει ο οργανισμος μου παλι......

ειναι αυτο που αρκετοι το λενε γεραματα και μας κανει να γλεπουμε τη ζωη με αλλο ματι, πιο προσεκτικο απεναντι στο οχημα που διαθετουμε εκ γεννετης (σωμα) στην πορεια μας για τη ζωη... αν θελουμε να συνεχισουμε και να εχουμε...
:beer: :beer: :wave2:

kawasaki ZX-12
01/07/2005, 20:20
Ξανακαβαλα το μηχανακι σου για να του παρειs το αερα!!!μην το φοβασαι ολα ειναι στο μυαλο σου,επεσα περσι στην επιδαυρο εσπασα την κλειδα μου και ξανακαβαλησα μετα απο 4 μερεs!!μονο και μονο για να μου φυγει ο φοβοs!!!!!καντο και δειs μετα απο 10 λεπτα οδηγησηs θα εισαι οκ

Runner Ducati
01/07/2005, 22:41
Εαν εκανες ολες τις απαραιτητες εξετασεις και εισαι οκ,
(εαν δεν τις εχεις κανει, καντες πριν ξανακαβαλησεις και προσεξε το)...............
τοτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα, τρωγε σωστα, ξεκουρασου οποσδηποτε και να κοιμασαι καλα τελος παντων, ααα και λιγοτερο αγχος, εαν κατα την οδηγηση τηρεις στο μεγαλυτερο βαθμο τα παραπανω, μη φοβασαι.....................
βουρ στην οδηγηση και καλες βολτες παλι...................................



:) :cool: :beer: :beer:

katsai
01/07/2005, 22:58
βρε παλικαρι δεν σε σηκωνει το πατρινο κλιμα
αντε ανεβα Αθηνα



τωρα χωρις πλακα πηγαινε σε κανα γιατρο
δεν παιζουν με αυτα τα πραγματα


αλλα μαλλον χρειαζεσαι επιγοντος


18621

tifoefs
03/07/2005, 01:20
Περιμενε μεχρι τις 10 Ιουλιου που θα μαι Πατρα, καλως εχοντων των πραγματων, να με δεις και να καταλαβεις οτι το να γερασεις
πανω σε μια μηχανη αξιζει 10 και 1000 λιποθυμιες !!!

:beer: :beer: :D

nimbus
03/07/2005, 01:24
εεεεεεε ψιτ!!! συνονόματε, μην μασάς:D
όλα καλά θα πάνε:winka:

wolfman13
03/07/2005, 01:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
εεεεεεε ψιτ!!! συνονόματε, μην μασάς:D
όλα καλά θα πάνε:winka:

το ξερω συνονματη ηδη ειμαι στο ψαξιμο για κατι αλλο:p:)