PDA

View Full Version : Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?



WILDCAT_mmm
02/07/2005, 14:55
Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα? Ας μου απαντήσει κάποιος γιατί λείπουν τα HONDA TRANSALP - KAWASSAKI KLE κ.λ.π απο το forum??? Πιστεύω οτι είναι αρκετοί που τα έχουν κι αυτά ευχαριστώ..

Spike
03/07/2005, 17:54
Kalos irthes sto forum
Mporeis na steileis ena pm ston hornet kai na to labei ypopsin tou.:wave2:

WILDCAT_mmm
14/07/2005, 00:40
Ούτε φωνή ούτε ακρόαση....:(

GyPsy
14/07/2005, 09:40
Παρ'ότι αρμόδιοι είναι αλλοι για να απαντήσουν στην ερώτηση,

Για να δημιουργηθεί κατηγορία δεν πρέπει μονο να υπάρχουν

κάτοχοι των συγκεκριμένων μοτο αλλά και κάποιος με πολλές

γνώσεις γύρω απο αυτές και διάθεση να γράφει και να συμαζεύει

της πληροφοριες...

Αυτα και περίμενε πιο επίσημη απάντηση...:beer: :beer:

Κανένας
14/07/2005, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από WILDCAT_mmm
Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα? Ας μου απαντήσει κάποιος γιατί λείπουν τα HONDA TRANSALP - KAWASSAKI KLE κ.λ.π απο το forum??? ισως,Γιατί τα τρανσαλπ και τα κλε δεν είναι μοντέλα :smokin:

$py
14/07/2005, 13:24
ισως,Γιατί τα τρανσαλπ και τα κλε δεν είναι μοντέλα

:yuck: :nono: :mad: :yuck: :hypnotize :nono: :mad: :mad:

#$%@#$ $%^#%$^ %@%^$%


:mad: :nono: :sad: :mad:

oulas
14/07/2005, 15:00
και εγω οσες φορες εχω ζητησει να ανοιχθει κατηγορια, για scooter, παπια, η εχω κανει καποιες προτασεις στον πουτσο τους οι admins!h

idi
14/07/2005, 15:17
κοιταξτε να δειτε

καταρχήν εκφράσεις τυπού «στο πουτσο τους» ειναι αν μη τι αλλο προκλιτικές
μη ξεχνατε οτι παντα ειμαστε «φιλοξενούμενοι» σε αυτο το χώρο

για καθε μοντελο μπορειτε να κανετε ποστ στην ενότητα «μοντελα» γενικα

ειδική κατηγορία γινεται ΜΟΝΟ αν ο admin νομιζει οτι εχουν μαζευτει αρκετα ποστ με θεματα που αφορουν το συγκεκριμένο και αξίζει το κοπο να δημιουργηθεί μια ξεχωριστή ενότητα

επίσης μιας και ο φόρτος εργασιας των μοντ δεν επιτρεπει την δημιουργία νεων κατηγοριών, πρέπει καθε φορα που δημιουργηται ενα νεο section να βρίσκετε καποιος να αναλάβει να διαχειρίζεται το συγκεκριμένο χωρο

αρα βαλτε εσεις σχετικα ποστ στα «μοντελα» ωστε να υπαρχει λογος δημιουργίας και αφήστε τις εξυπναδες

WILDCAT_mmm
14/07/2005, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
ισως,Γιατί τα τρανσαλπ και τα κλε δεν είναι μοντέλα :smokin: Δεν το κατάλαβα αυτό γιά κάντο πιο λιανά τι ενοείς όταν λες οτι δεν είναι μοντέλα?:look:

oulas
14/07/2005, 15:53
Οσες φορες απευθηνθηκα σε admin, παντα για καποια προταση, και οχι για να ρωτησω κατι αλλο, ποτε δεν πειρα απαντηση, ουτε ενα μονολεκτικο οχι ή ναι. Το προβλημα μου δεν ειναι να γινει αυτο που ζητω, αλλα να περνουμε μια απαντηση τουλαχιστο.

Καταλαβαινω οτι το φορτο εργασιας θα ειναι μεγαλο. Ισως να πρεπει γινουν παραπανω οι admins.

Ειδικα η κατηγορια που υπαρχει κατω κατω στο forum, για προτασεις και σχολια, πρεπει να καταργηθει, αφου σχεδον κανεις εκει δεν παιρνει ποτε απαντηση απο admin για το αιτημα του.:hypnotize

Julius
14/07/2005, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Οσες φορες απευθηνθηκα σε admin, παντα για καποια προταση, και οχι για να ρωτησω κατι αλλο, ποτε δεν πειρα απαντηση, ουτε ενα μονολεκτικο οχι ή ναι. Το προβλημα μου δεν ειναι να γινει αυτο που ζητω, αλλα να περνουμε μια απαντηση τουλαχιστο.

Καταλαβαινω οτι το φορτο εργασιας θα ειναι μεγαλο. Ισως να πρεπει γινουν παραπανω οι admins.

Ειδικα η κατηγορια που υπαρχει κατω κατω στο forum, για προτασεις και σχολια, πρεπει να καταργηθει, αφου σχεδον κανεις εκει δεν παιρνει ποτε απαντηση απο admin για το αιτημα του.:hypnotize



O Admin είναι ένας μόνο και αυτός ασχολείται με το site γενικότερα, η δουλειά του δεν είναι να απαντάει και σε post, οπότε απάντηση από Moderator περιμένεις (την πείρες απο τον Idi σε αυτο το ποστ)

όσο αφορά τον τρόπο που γράφεις.... όταν δεν σέβεσαι τους κανόνες συμπεριφοράς και χρησιμοποιείς ύψος επιθετικό και εριστικό στην καλύτερη περίπτωση εισπράττεις την ίδια συμπεριφορά ή αδιαφορία.

εγώ προσωπικά….. δεν σου απαντάω γιατί δεν μου αρέσει το στιλ σου και, εαν δεν σε καλύπτει η απάντηση μου ή των άλλων moderator δώσε μου ένα τραπεζικό λογαριασμό να σου καταθέσω τα χρήματα της συνδρομής.

Κανένας
14/07/2005, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από WILDCAT_mmm
Δεν το κατάλαβα αυτό γιά κάντο πιο λιανά τι ενοείς όταν λες οτι δεν είναι μοντέλα?:look: Είναι χιούμορ με την λέξη μοντέλα (μανεκένε, πλαγκονες κλπ)

Και όταν βλέπετε το ανθρωπάκι που καπνίζει, δείχνει ακριβώς αυτήν την διάθεση

:smokin:

oulas
14/07/2005, 22:00
εγώ προσωπικά….. δεν σου απαντάω γιατί δεν μου αρέσει το στιλ σου και, εαν δεν σε καλύπτει η απάντηση μου ή των άλλων moderator δώσε μου ένα τραπεζικό λογαριασμό να σου καταθέσω τα χρήματα της συνδρομής.

Julious δεν πληρωνω καποια συνδρομη, ενα απλο registration εχω κανει και μπαινω μεσα στο forum.

To υφος μου στο συγκεκριμενο ποστ ναι ειναι επιθετικο. Απλα με αυτο που ειπα παραπανω, αλλα και σε αλλο ποστ επισης "για το που μας εχουν γραψει οι admins" ηθελα να εκφρασω την δυσαρεσκεια μου, για καποια ποστ που ειχα βαλει στην ενοτητα, προτασεις και βελτιωσεις, και δεν απαντηθηκαν ποτε.

Επισης εχω παρατησησει οτι στην αντοιστηχη ενοτητα, και αλλες προτασεις διαφορων μελων του φορουμ, μενουν αναπαντητες.

Βεβαια η εκφραση μου εχεις δικαιο ηταν υπερβολικη και ζηταω συγνωμη αυτους που εθειξα.:wave2: :wave2:

WILDCAT_mmm
15/07/2005, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Είναι χιούμορ με την λέξη μοντέλα (μανεκένε, πλαγκονες κλπ)

Και όταν βλέπετε το ανθρωπάκι που καπνίζει, δείχνει ακριβώς αυτήν την διάθεση

:smokin: ok φίλε μου sorry γιατί σε παρεξήγησα.
Είμαι σε νησί βλέπεις και είναι ότι καλύτερο αυτή η μηχανή για εδώ.. :beer:

L.A.x6x9x
15/07/2005, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από WILDCAT_mmm
Δεν το κατάλαβα αυτό γιά κάντο πιο λιανά τι ενοείς όταν λες οτι δεν είναι μοντέλα?:look:

:beer:
για σου ρε γκασμα μου αγριεμενε!!!!!
μη μας παρουν τον αερα """
:sun:

GTZ750
15/07/2005, 01:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
...... δώσε μου ένα τραπεζικό λογαριασμό να σου καταθέσω τα χρήματα της συνδρομής.
:look: :look: πληρωνουμε συνδρομη??:look: :look: :look:

free rider
15/07/2005, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.A.x6x9x
:beer:
για σου ρε γκασμα μου αγριεμενε!!!!!
μη μας παρουν τον αερα """
:sun:

προβλέπω νέο κύκλο αίματος...
τρανσλαπ και κλε με .....

υπόλοιπους.....:lol: :lol:

$py
15/07/2005, 13:27
Είναι χιούμορ με την λέξη μοντέλα (μανεκένε, πλαγκονες κλπ)



E psit KANENAS...min ksanakaneis xioumor gia tis KLE...den ksereis pou tha mplekseis....




KLE KLE POWER....




:p

idi
15/07/2005, 13:29
αντε ρε με τα κ@λοkawasakia σας :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :wave2:

GyPsy
15/07/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
:look: :look: πληρωνουμε συνδρομη??:look: :look: :look:

Γιατι δεν το ηξερες?

hornet
15/07/2005, 15:10
Προς oulas και wild.....
Καταρχην στον wild απαντησα οποτε δεν νομιζω να εχει παραπονο...τωρα ο oulas τι να πω.....αστο καλυτερα με καλυψαν οι αλλοι

εγω να πω το κριμα μου δεν ειδα κανα πμ σε εμενα που να μου ζητας κατι!!!

Και τελος οπως ειπαν και οι λοιποι κατηγοριες μοντελων φτιαχνονται μονο οταν ο ογκος της πληροφοριας φτασει σε ενα κατωφλι δημιουργιας κατηγοριας και ενας ανθρωπος θα δεσμευτει να αφιερωσει χρονο σε αυτην για να φτιαξει ορισμενα πραγματα μεσα!!!

Εσεις εισαστε ετοιμοι για κατι τετοιο;