PDA

View Full Version : και....ναι....έκανα κιόλας την πρωτη....μπιπ....



Σελίδες : [1] 2

sarimarina
10/06/2010, 02:06
Εχω ξυπνήσει απο τις 6,30, αξημέρωτα για τα δικά μου στάνταρ, και μιας και δεν μου κολλάει υπνος, λέω να σας παραδεχτώ την πρώτη μου , κιολας, .....μπιπ....

Τη Κυριακή που μας πέρασε, παρέλαβα την μεταχειρισμένη cb1 που αγόρασα απο μέλος του φόρουμ.
Χαρές...πανηγύρια.....δε σας λέω τίποτα! Καινούργιο κοσκινάκι μου και που να σε κρεμάσω!!

Μιας και είναι η πρώτη μου μηχανή και έως σήμερα ημουν κάτοχος κυρίως σκουτερ, δεν σκαμπάζω και πολλά απο μηχανές αλλα έχω πραγματικά πολύ όρεξη να μάθω.
Ενα φιλαράκι , μου φέρνει την μηχανή απο το πλοίο στην pilotis της πολυκατοικίας και την αράζει!!
Θεωρητικά, ξέρω να οδηγώ μηχανή όπως και θεωρητικά έχω διπλωμα......αλλα αυτό δεν λέει τίποτα.
Εχω αποφασίσει οτι αν εγω δεν νιώσω οτι "το 'χω" .....δεν θα βγω στον δρόμο.
Η διαφορά μεταξύ εμένα ως αρχάριας και ενος πιτσιρικά αρχάριου, είναι οτι εγω ως οδηγος σκουτερ και αυτοκινήτου, ξέρω τι παίζει στους δρόμους και δεν θέλω να εκθέσω εμένα και τρίτους σε δυσάρεστες εκπλήξεις.
Αποφασίζω να κάνω τις πρώτες μου δοκιμές μέσα στην pilotis και το βραδάκι της Κυριακής κατεβαίνω να καμαρώσω το "μωρό" μου.
Αντιμετωπίζω κάποια ψιλο-τεχνικά προβληματα, πχ σβήνει αμέσως , δεν βρίσκω εύκολα την νεκρά , αποσυμπλέκει ψηλα κλπ, οπότε παίρνω τηλ. γνωστό μου expert στα cb1 για long distance assistance.
Με στέλνει σπιτάκι μου για να πάρω handsfree, ωστε να έχω και τα δυο μου χέρια ελεύθερα για να εκτελώ οδηγίες και πένσα, για να σφίγγω διάφορα κέρατα......κι αρχίζουμε νυχτιάτικα τα μαστορέματα.
Μιλάμε για τρελό γέλιο!!
Εγω να έχω την μηχανή μπροστά μου.....εκείνος αραχτός στο κρεβάτι του....και να μου λέει αν βλέπω αυτό....αν βλέπω εκείνο...κλπ
Σαφης οδηγία....δεν σβήνουμε την μηχανή ποτέ απο τον off-run αλλα πάντα απο τον διακόπτη!!
Εγω ερωτήσεις τυπου.....και που είναι αυτό που μου λές....κι εκείνος να μου σχεδιάζει κανονικότατο χάρτη.....τύπου βλέπεις ενα πραγματάκι που μοιάζει με τάδε? 10 πόντους δεξιότερα.....5 πόντους αριστερότερα κλπ
Το κορυφαίο ήταν οταν του είπα αφού φτιάξαμε τον συμπλέκτη ωστε να αποσυμπλέκεται χαμηλότερα, οτι κάνει ενα ....τουκ!!
Απάντηση......"δεν ειναι τίποτα.....έκλασε η ντίζα"!!
Φυγανε....πένσες....handsfree.....με ακουσε το πανελληνιο απο τα γέλια!!
Ακου....έκλασε η ντιζα!!

Τελοσπάντων, το φτιαχνουμε το εργαλείο!

Την μεθεπόμενη μέρα Τρίτη, ζητώ και πάλι απο τον μεταφορεά της μηχανής να μου την ξαναμεταφέρει σε μια περιοχή ιδανική για βόλτες, χωρίς πολλά αυτοκίνητα αλλα με ανηφόρες κατηφόρες και στροφούλες ωστε να αρχίσω να δοκιμάζω....την τύχη μου!!
Την Τρίτη το βράδυ.....να σου η καλή σου να πηγαίνει πανω κάτω....ασταμάτητα!!
Μιλάμε για ηδονή μεγίστου βαθμού!! (παεί "μπάλα" το ρημάδι)

Λιγο αργότερα σκάει μύτη ο γαμπρός μου, ιδιοκτήτης μηχανής Tiger, αλλα οχι απο τους φανατικούς του είδους και μου αρχίζει θεωρίες περι χειρισμού της μηχανής!! (ασε μας ρε αδερφάκι.....εδώ μας μιλάει ο expert....τι να μας πεις κι εσυ)
Επιμένει να μην κλείνω την μηχανή απο τον διακόπτη.......να επιμένω εγω οτι απο εκεί πρέπει να κλείνει.
Μου ζητά να δοκιμάσει την μηχανή....την δοκιμάζει και την παρκάρει κιολας.
Το ρημάδι ομως το κουλό του.....πατάει και το off. (δεν το ειπε ομως ο παλιο.....)
Παω εγω χθές το απόγευμα λοιπον ,να ξανακάνω τις καγκουριές μου!!
Πατάω μιζα.....γκραν γκραν γκραν....τιποτα!!
Ρε ξανα.....γκραν γκραν γκραν...τιποτα!!
Ρε αντες αμαν ξανα......τίποτα!!
Το κέρατο μου....τι έπαθε το μοτόρι μου??

Το βλήμα (εγω δηλαδη) δεν μου κόβει να ρίξω ματια για το off-run!
Αφου του το ειχα πει του ..... μη το πατήσει......δεν έχω εξοικιωθεί και με τον έλεγχο της μηχανής.....ε δεν παει το μυαλό μου!!
Αποτελέσμα?
Μετα το 1000στο πάτημα της μίζας......μπαταρία καπουτ!!
Τα νεύρα μου κρόσια!!
Ειχα γραφείο και έπρεπε να φύγω, παρατώ την μηχανή στην άκρη του δρόμου και φεύγω!!
Κάνω 200 μετρα με το αμάξι και επιτόπου αναστροφή για να γυρίσω στον "τόπο του εγκλήματος".
Δεν θα έφευγα απο εκει αν δεν έβαζα μπροστα την μηχανή!!
Ξαφνικά μου έρχεται αναλαμπη για το κουμπάκι και.......ναι ηταν πατημένο!!
Το επαναφέρω στο run αλλα η μπαταρία μας "είχε αφήσει χρόνους"!
Προσπαθώ να σκεφτώ τι κάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις!!
Ιδέα δεν είχα!!
Και ξάφνου.....ταινίες με Σταθη Ψαλτη....Γαρδέλη και Πανο Μιχαλόπουλο ....σκάνε μπρός τα μάτια μου!!
Ανοίγω τον διακόπτη ...σπρώχνω την μηχανή σε κατηφορα.....και μόλις αρχίζει να τσουλάει καλά.......κοπανάω μια 1η και.......ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ............πήρε το μαναράκι μου μπροστά!!

οκ!!
μπορείτε να χλευάσετε και να γελάσετε με την καρδιά σας.....εκανα κιόλας την πρώτη μου....μπίπ.....αλλα το έσωσα τελικα.....δεν το έσωσα???
:winka: :winka: :winka:

υ.γ. η μηχανή πηγε επιτόπου αρκετές βόλτες και ξαναδοκιμάστηκε για καμια ώρα και αργά το βράδυ.......και παει τζετ!!

idomeneas
10/06/2010, 02:15
καλά το πας :D

:beer: :beer: :beer:

makis206
10/06/2010, 02:16
Όμορφα ξεκινάμε Μαρινάκι, αυτά είναι που μένουν..! (κι οι μπαταρίες επίσης):lol:

Να το χαρείς και προσεκτικά τώρα στην αρχή, κράνος, δίπλωμα, κλπ κλπ κλπ...:winka:

:beer: :beer: :beer:

sarimarina
10/06/2010, 02:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
καλά το πας :D

:beer: :beer: :beer:
Ζυγός εισαι....έχεις καταννόηση!!

Καλημέρα , πατρίδα:sun:

sarimarina
10/06/2010, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Όμορφα ξεκινάμε Μαρινάκι, αυτά είναι που μένουν..! (κι οι μπαταρίες επίσης):lol:

Να το χαρείς και προσεκτικά τώρα στην αρχή, κράνος, δίπλωμα, κλπ κλπ κλπ...:winka:

:beer: :beer: :beer:
είμαι σίγουρη οτι θα κάνω κι άλλες τέτοιες κουλαμάρες , Μακη μου και πραγματικά ανυπομονώ!!
μακάρι μόνο τέτοιες (απο άποψη σοβαρότητας εννοω) να κάνω.....όπως κι όλοι μας!!
όρθιοι να μαστε....κι όλα καλά!!

Καλημέρα, πατρίδα (εντελώς ομως) :sun: :sun:

Εχετλαίος
10/06/2010, 02:22
Πιλότος και μαστόρι δεν γίνεσαι αν δεν "πάθεις".
Μια χαρά!
:beer: :beer: :beer:

Nefos
10/06/2010, 02:22
Αυτά είναι...
:beer:

DimChios
10/06/2010, 02:26
η μηχανη ειναι σαν τον αντρα! πρεπει να τον φροντιζεις και να ασχολεισαι μαζί του, να μαθεις τα "χουγια" του! για να σε "προσέξεις" κι εκεινος με τη σειρά του!

:winka:

Καλά το πάς! Αν δεν πάθεις, δεν ασχοληθεις, δε θα μάθεις!

:beer: :beer: :beer:

Panopticon7
10/06/2010, 02:31
Καλη αρχη κοπελια.


Υγ. Το μηχανακι το σβηνουμε απο τον διακοπτη οταν υπαρχει λογος, (εχουμε πεσει και λοιπα), ειδαλλως απο το κλειδι.

sarimarina
10/06/2010, 02:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
...........

Υγ. Το μηχανακι το σβηνουμε απο τον διακοπτη οταν υπαρχει λογος, (εχουμε πεσει και λοιπα), ειδαλλως απο το κλειδι.
εγω το ξερω....του γαμπρού μου να το πεις!!:mad: :mad: :mad:

danaos75
10/06/2010, 02:41
καλα εγω να ρωτησω κατι

ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΓΑΜΑΧΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΟΦ-ΡΑΝ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΙΖΑ???

γιατι αν το κανει και στις αλλες βαρβαρες μαρκες τοτε μηπως δεν ηταν αυτος ολογος που δεν επερνε μπρος το cb1ακι. Μήπως ηθελε να κλεισει το choke για να παρει γιατι ηταν κρυο?

μαρινα μπραβο, και μην φοβασαι δεν παθαινει ΤΙΠΟΤΑ αν το κλεισεις και απο τον οφ-ραν, μαλιστα πολλα μανουαλ λενε οτι απο εκει σβηνει η μηχανη.

nassosxlvbros
10/06/2010, 02:41
Μια χαρά! Καλές τσάρκες!!!
:beer:

GIXXERAKIAS
10/06/2010, 02:50
Ωραια εξιστορηση αναμνησης για την εκκινηση μιας μερας.....παντα τετοια χαρουμενα και ας "κλανουν" οι ντιζες κοπελιά.:lol: :lol:

:beer: :beer:

trelf
10/06/2010, 02:50
να σαι καλα ρε κοπελια,καλες βολτες και παντα ορθια!!!

γελασα αρκετα με το ποστ σου! :rotflmao: :beer:

XJR_Billy
10/06/2010, 02:50
Καλή αρχή και καλές βόλτες!!
Σε λίγο καιρό θα τα θυμάσαι και θα γελάς!!:beer: :beer:

granazi
10/06/2010, 03:00
ολα στο προγραμμα ειναι
καλες βολτες κ με προσοχη
:wacko:

manhunter
10/06/2010, 03:05
Ερχεται και το δικό μου cb1 ωσονούπο από Ρέθυμνο που κοιμόταν...
Ετοιμαστείτε για project.....έκπληξη....


Μπράβο Μαρίνα....



:wave2:

kalgeorge
10/06/2010, 03:11
αυτα ειναι.....εισαι κοπελα και κάνεις μπιπ??

γλυκολογα, ευχολογια, γελακια....χαρουλες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αν ησουν αντρας και εκανες το ιδιο...τωρα θα διαβαζες ποστακια γεματα με ""ε αφου εισαι μλκς¨" " παρατα το το αθλημα"" γυρνα το στο σουμπουτεο" "δεν ηξερες δεν ρωταγες "" και αλλα τετοια :bawl: :bawl: :bawl:

Anty12
10/06/2010, 03:12
Καλή αρχή, προσοχή και.....θυμίσου Σεπτέμβρη - Οκτώβρη να αλλάξεις μια μπαταρία.

harris_x
10/06/2010, 03:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΓΑΜΑΧΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΟΦ-ΡΑΝ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΙΖΑ???

Οχι, είναι κι άλλα!

:wave2:


edit: κι αν θυμάμαι καλά ούτε στο Hornet γυρνούσε. Τώρα τι παίζει με το cb1 ας μας πει κανας άλλος!

Cpt. Haddock
10/06/2010, 03:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αυτα ειναι.....εισαι κοπελα και κάνεις μπιπ??

γλυκολογα, ευχολογια, γελακια....χαρουλες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αν ησουν αντρας και εκανες το ιδιο...τωρα θα διαβαζες ποστακια γεματα με ""ε αφου εισαι μλκς¨" " παρατα το το αθλημα"" γυρνα το στο σουμπουτεο" "δεν ηξερες δεν ρωταγες "" και αλλα τετοια :bawl: :bawl: :bawl:


:rotflmao: :rotflmao: +1

DUKASII
10/06/2010, 03:28
Πω πω..φιλεναδα..βαλε φωτο του τυπου που καθεται και εχει και το κουραγιο να στα εξηγει ολα αυτα απο το τηλ κτλ

ειναι ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ..

η σε γουσταρει τοσο που μπορεις να του ζητησεις να κανετε και ολικη στο μοτερ μπαι φοουν λεμε.


η τεσπα βαλε μια φωτο σου να καταλαβω και εγω γιατι ειναι τοσο καλος κτλ ο εξπερτ..

sarimarina
10/06/2010, 03:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Πω πω..φιλεναδα..βαλε φωτο του τυπου που καθεται και εχει και το κουραγιο να στα εξηγει ολα αυτα απο το τηλ κτλ

ειναι ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ..

η σε γουσταρει τοσο που μπορεις να του ζητησεις να κανετε και ολικη στο μοτερ μπαι φοουν λεμε.


η τεσπα βαλε μια φωτο σου να καταλαβω και εγω γιατι ειναι τοσο καλος κτλ ο εξπερτ..
φωτο ειχε μπει, παληκάρι......αλλα διαγράφηκε για τους παραπάνω λόγους!!!:lol: :lol:

οσο για τον αρχιμάστορα.....ειναι οντως ΘΕΟΣ!!:winka: :winka:

DUKASII
10/06/2010, 03:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina


οσο για τον αρχιμάστορα.....ειναι οντως ΘΕΟΣ!!:winka: :winka: νταξ πετυχε ο τυπος..:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

sarimarina
10/06/2010, 03:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αυτα ειναι.....εισαι κοπελα και κάνεις μπιπ??

γλυκολογα, ευχολογια, γελακια....χαρουλες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αν ησουν αντρας και εκανες το ιδιο...τωρα θα διαβαζες ποστακια γεματα με ""ε αφου εισαι μλκς¨" " παρατα το το αθλημα"" γυρνα το στο σουμπουτεο" "δεν ηξερες δεν ρωταγες "" και αλλα τετοια :bawl: :bawl: :bawl:
η αλήθεια είναι πως θα μου άξιζαν όλα τα παραπάνω.......αλλα εκτιμώ την ευγένεια και τους τρόπους σας!!

μην αγχώνεστε....είμαι σίγουρη οτι στο μέλλον θα σας αναγκάσω να μου τα πειτε!!:lol: :lol:

kalgeorge
10/06/2010, 03:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
η αλήθεια είναι πως θα μου άξιζαν όλα τα παραπάνω.......αλλα εκτιμώ την ευγένεια και τους τρόπους σας!!

μην αγχώνεστε....είμαι σίγουρη οτι στο μέλλον θα σας αναγκάσω να μου τα πειτε!!:lol: :lol:


καλα δεν αγχωνομαι....δεν τρεχει τιποτα...

απλα εχει πολυ γελιο η υποθεση....εδω ειναι ικανοι να αρχισεις να κραζεις τα μηχανακια ολων...και να σου λενε... "εε..κατι παραπανω θα ξερεις"" ή ""ναι...η αληθεια ειναι οτι εχεις δικιο"" ""παω αυριο να το πεταξω"" και αλλα τετοια :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
10/06/2010, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
καλα δεν αγχωνομαι....δεν τρεχει τιποτα...

απλα εχει πολυ γελιο η υποθεση....εδω ειναι ικανοι να αρχισεις να κραζεις τα μηχανακια ολων...και να σου λενε... "εε..κατι παραπανω θα ξερεις"" ή ""ναι...η αληθεια ειναι οτι εχεις δικιο"" ""παω αυριο να το πεταξω"" και αλλα τετοια :rotflmao: :rotflmao: οπα ρε..

τοσο καλη η φωτο που χε βαλει???:bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :bawl:

sarimarina
10/06/2010, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Πω πω..φιλεναδα..βαλε φωτο του τυπου που καθεται και εχει και το κουραγιο να στα εξηγει ολα αυτα απο το τηλ κτλ

ειναι ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ..

η σε γουσταρει τοσο που μπορεις να του ζητησεις να κανετε και ολικη στο μοτερ μπαι φοουν λεμε.


η τεσπα βαλε μια φωτο σου να καταλαβω και εγω γιατι ειναι τοσο καλος κτλ ο εξπερτ..
τώρα που το ξανασκέφτομαι.........μήπως να ξαναβάλω την φωτό μου μπας και βρεθεί κανας χριστιανός να μου σιάξει οντως το μοτόρι??
και η long distance assistance καλή ειναι ρε παιδί μου......αλλα άλλο γούστο έχει να τον βλέπεις τον άλλο να μαστορεύει!!
ειναι η δεύτερη καλύτερη φαντασίωση μιας γυναίκας (η πρώτη ειναι με τον καθαριστή πισίνας):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
10/06/2010, 03:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
οπα ρε..

τοσο καλη η φωτο που χε βαλει???:bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :bawl:

να στη στείλω; :lol:

kalgeorge
10/06/2010, 03:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
οπα ρε..

τοσο καλη η φωτο που χε βαλει???:bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :bawl:


δεν ξερω ρε συ....αλλα πιστευεις οτι χρειαζονται φωτο εδω περα για να τα αρχισουν αυτα?? :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
10/06/2010, 03:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
δεν ξερω ρε συ....αλλα πιστευεις οτι χρειαζονται φωτο εδω περα για να τα αρχισουν αυτα?? :rotflmao: :rotflmao: ελα ντεεεεεε χα
αχ
αχ
αχ
αχχα ΛΎΚΟΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑ:bawl: :lol: :rotflmao:

TROOPER
10/06/2010, 03:41
μαλιστα...δλδ ειναι λογικοτερο να σκεφτει κανεις (ΧΩΡΙΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΝ ΤΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΖΑ) να βαλει το μηχανακι σε κατηφορα και ρολαροντας να το βαλεις με πρωτη (και να μη πεσεις) και να παρει μπρος απο το να σκεφτει κανεις να φορτωσει μπαταρια με τα κροκοδειλακια.

και ολα αυτα επειδη ειδε ροδα τσαντα και κοπανα...και μετα...''μπραβο'' και ''ζητω'' και ''εισαι τουμπανη''

:rolleyes:

+1000 ρε γιωργη !!!!!!

DUKASII
10/06/2010, 03:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαλιστα...δλδ ειναι λογικοτερο να σκεφτει κανεις (ΧΩΡΙΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΝ ΤΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΖΑ) να βαλει το μηχανακι σε κατηφορα και ρολαροντας να το βαλεις με πρωτη (και να μη πεσεις) και να παρει μπρος απο το να σκεφτει κανεις να φορτωσει μπαταρια με τα κροκοδειλακια.

και ολα αυτα επειδη ειδε ροδα τσαντα και κοπανα...και μετα...''μπραβο'' και ''ζητω'' και ''εισαι τουμπανη''

:rolleyes:

+1000 ρε γιωργη !!!!!! τι πες τωρα ρε...εχεις πτυχιο φιλε??:bawl: :lol: :rotflmao:

sarimarina
10/06/2010, 03:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαλιστα...δλδ ειναι λογικοτερο να σκεφτει κανεις (ΧΩΡΙΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΝ ΤΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΖΑ) να βαλει το μηχανακι σε κατηφορα και ρολαροντας να το βαλεις με πρωτη (και να μη πεσεις) και να παρει μπρος απο το να σκεφτει κανεις να φορτωσει μπαταρια με τα κροκοδειλακια.

και ολα αυτα επειδη ειδε ροδα τσαντα και κοπανα...και μετα...''μπραβο'' και ''ζητω'' και ''εισαι τουμπανη''

:rolleyes:

+1000 ρε γιωργη !!!!!!
εσυ πρόσεξε μη δαγκωθείς.....και φαρμακωθείς!!:mad: :mad: :mad:

DUKASII
10/06/2010, 03:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
εσυ πρόσεξε μη δαγκωθείς.....και φαρμακωθείς!!:mad: :mad: :mad: καλα κ εσυ προσεχε μην αδειασει απο βενζινη το ρημαδι και το στειλεις στο ΘΕΟ για γενικη επισκευη..:bawl: :lol: :rotflmao:

kalgeorge
10/06/2010, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
καλα κ εσυ προσεχε μην αδειασει απο βενζινη το ρημαδι και το στειλεις στο ΘΕΟ για γενικη επισκευη..:bawl: :lol: :rotflmao:
τι μλκ :bawl:

sarimarina
10/06/2010, 03:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαλιστα...δλδ ειναι λογικοτερο να σκεφτει κανεις (ΧΩΡΙΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΝ ΤΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΖΑ) να βαλει το μηχανακι σε κατηφορα και ρολαροντας να το βαλεις με πρωτη (και να μη πεσεις) και να παρει μπρος απο το να σκεφτει κανεις να φορτωσει μπαταρια με τα κροκοδειλακια.

και ολα αυτα επειδη ειδε ροδα τσαντα και κοπανα...και μετα...''μπραβο'' και ''ζητω'' και ''εισαι τουμπανη''

:rolleyes:

+1000 ρε γιωργη !!!!!!
και να σου πω.....εμαθα τι ειναι η ντίζα!!
εδω έμαθα οτι έκλασε.....λες να μην έμαθα ποια ειναι??
με το φώς του κινητού με έβαλε να την βλέπω ο τρελάρας (ΘΕΟΣ) και να του περιγράφω τι βλέπω!!!:winka:
βέβαια μέχρι να μου εξηγήσει που να κοιτάξω , είδαμε και πάθαμε!! (βλεπεις μια ροδέλα που είναι σαν να εχει φάει μια τσεκουριά?? ......αλλη ατάκα)

Cpt. Haddock
10/06/2010, 03:49
Χαρές που εκανε η βονταφον.... :p

sarimarina
10/06/2010, 03:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Χαρές που εκανε η βονταφον.... :p
ωπ!!! πως ξέρεις οτι εχω βονταφον??
:winka: :winka:

harris_x
10/06/2010, 03:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Χαρές που εκανε η βονταφον.... :p
Εκτός απο τη φωτό έχεις και τηλ;;;

ΘΕΟΣ!!!! :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sarimarina
10/06/2010, 03:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Εκτός απο τη φωτό έχεις και τηλ;;;

ΘΕΟΣ!!!! :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εχω αλλα το εχει κατα αποκλειστικότητα "Ο ΘΕΟΣ"!!!:winka: :winka:

harris_x
10/06/2010, 03:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
εχω αλλα το εχει κατα αποκλειστικότητα "Ο ΘΕΟΣ"!!!:winka: :winka:
Στον cpt μιλούσα :wave2:

TROOPER
10/06/2010, 03:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
τώρα που το ξανασκέφτομαι.........μήπως να ξαναβάλω την φωτό μου μπας και βρεθεί κανας χριστιανός να μου σιάξει οντως το μοτόρι??
και η long distance assistance καλή ειναι ρε παιδί μου......αλλα άλλο γούστο έχει να τον βλέπεις τον άλλο να μαστορεύει!!
ειναι η δεύτερη καλύτερη φαντασίωση μιας γυναίκας (η πρώτη ειναι με τον καθαριστή πισίνας):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι καβουρας ειναι αυτος μανου ???

και ποσα κιλα ροπη εχει το κλειδι σου ???

και αλλα τετοια π-υπεροχα.:evil:

Cpt. Haddock
10/06/2010, 03:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
ωπ!!! πως ξέρεις οτι εχω βονταφον??
:winka: :winka:


:smokin: :smokin: :smokin:

jimmis5
10/06/2010, 03:54
Παμε για πολλα αντιτυπα....

Πιος θα βαλει Quiz για το πιος ειναι ο ΘΕΟΣ:confused:


Μπραβο στην κοπελια που εβαλε ρολαριστα πρωτη και εβαλε μπροστα χωρις να πεσει:wave2:


201102

danaos75
10/06/2010, 03:55
Στον cpt μιλούσα

:lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol:
δεν σας προλαβαινω ρε
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

TROOPER
10/06/2010, 03:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Χαρές που εκανε η βονταφον.... :p

αμαν μωρε ηλια....

































ωρες ειναι να μας πεις οτι επιασες και 2η δουλεια......
























pool boy ????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harris_x
10/06/2010, 03:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και ποσα κιλα ροπη εχει το κλειδι σου ???

μέτρα τη δύναμη και την απόσταση άσκησής της και το βρήκες!



























































:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

TROOPER
10/06/2010, 03:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τι πες τωρα ρε...εχεις πτυχιο φιλε??:bawl: :lol: :rotflmao:

εχω ΚΑΙ βονταφον!!!

αααα...θα ειναι μια υπεροχη μερα σημερα !!!:lol: :lol: :lol: :lol:

KaTaNaS
10/06/2010, 03:58
Κάποτε οι μηχανοβιες ηταν κακα κορίτσια ,με δερματα, μαυρο μολύβι κατω απο τα ματια και πολύ ροκ... τώρα πιά έχουν γίνει Θεούσες! :rolleyes:

TROOPER
10/06/2010, 03:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
εσυ πρόσεξε μη δαγκωθείς.....και φαρμακωθείς!!:mad: :mad: :mad:

εχω αντισωματα :a9:

TROOPER
10/06/2010, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Κάποτε οι μηχανοβιες ηταν κακα κορίτσια ,με δερματα, μαυρο μολύβι κατω απο τα ματια και πολύ ροκ... τώρα πιά έχουν γίνει Θεούσες! :rolleyes:

μΕ μπαινουν κατι ιδεες οτι η μαρινα ειναι η μετενσαρκωση του χριστοδουλου...μονο εκεινον θυμαμαι να μιλαει με τον θεο.ε απο τοτε μεχρι τωρα,μαλλον ο θεος πηρε και πτυχιο μηχανολογιας :lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
10/06/2010, 04:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τι πες τωρα ρε...εχεις πτυχιο φιλε??:bawl: :lol: :rotflmao:

ε γιατι νομιζεις οτι το δικο μου τζιξερ δουλευει χωρις προβλημα ρε μλκ?

:lol: :lol: :lol:

jimmis5
10/06/2010, 04:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μΕ μπαινουν κατι ιδεες οτι η μαρινα ειναι η μετενσαρκωση του χριστοδουλου...μονο εκεινον θυμαμαι να μιλαει με τον θεο.ε απο τοτε μεχρι τωρα,μαλλον ο θεος πηρε και πτυχιο μηχανολογιας :lol: :lol: :lol: :lol:

Οταν μιλας με τον Θεο ολα ειναι καλα (προσευχη λεγεται) Το Θεμα ειναι οταν ο ΘΕΟΣ σου μιλαει:confused: :lol: :lol: :lol:

Bowleno
10/06/2010, 04:05
Ολα τα λ7 το 1ο ποστ :bawl: :rotflmao: :bawl:

αν και τα χρειάστηκα από τον τίτλο του:look:

να είσαι καλά κοπελιά, να κάνεις πάντα τα όνειρά σου πραγματικότητα και πάντα όρθια:beer:

danaos75
10/06/2010, 04:06
μΕ μπαινουν κατι ιδεες οτι η μαρινα ειναι η μετενσαρκωση του χριστοδουλου...μονο εκεινον θυμαμαι να μιλαει με τον θεο.ε απο τοτε μεχρι τωρα,μαλλον ο θεος πηρε και πτυχιο μηχανολογιας

νομιζω το ειχε κανει και ο George Bush Jr. αλλα αυτος δεν εχει πεθανει ακομη :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

DUKASII
10/06/2010, 04:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ε γιατι νομιζεις οτι το δικο μου τζιξερ δουλευει χωρις προβλημα ρε μλκ?

:lol: :lol: :lol: γιατι δουλευει μια φορα το μηνα μηπως?:lol: :bawl: :rotflmao:

KaTaNaS
10/06/2010, 04:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μΕ μπαινουν κατι ιδεες οτι η μαρινα ειναι η μετενσαρκωση του χριστοδουλου...

Όπως και να'χει, κι έτσι να είναι, "κι εμείς την πάμε! "

για αυτό Μαρίνα μιας και ασχετουλα με τα μηχανακια, τωρα στην αρχή μεγαλη προσοχή σε όλα και πολυ μεγαλη συγκέντρωση. Τα μεγαλύτερα λάθη τα κανουμε στην αρχή, και ευτυχως τις περισσοτερες φορες την γλιτωνουμε!

οπότε διάβαζε περι γυροσκοπικών και λοιπών τεχνικών οδήγησης και κανε πράξη όσο πιο νωρις γινεται για να σου γινουν βίωμα! :beer: :wave2:

TROOPER
10/06/2010, 04:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Οταν μιλας με τον Θεο ολα ειναι καλα (προσευχη λεγεται) Το Θεμα ειναι οταν ο ΘΕΟΣ σου μιλαει:confused: :lol: :lol: :lol:

ειδες αμα εχεις βονταφον...?

:lol: :lol: :lol:

DimChios
10/06/2010, 04:08
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

κεφακια ε?

:lol: :lol: :lol:

Παντως νταξ, πρεπει να τις αναγνωρίσουμε οτι το αντιμετωπίζει οκ το θέμα του χαβαλε και οχι μόνο!

:wacko:

Εκεινη τη φωτο όμως, τη χασαμε!

:sad:

TROOPER
10/06/2010, 04:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Όπως και να'χει, κι έτσι να είναι, "κι εμείς την πάμε! "

για αυτό Μαρίνα μιας και ασχετουλα με τα μηχανακια, τωρα στην αρχή μεγαλη προσοχή σε όλα και πολυ μεγαλη συγκέντρωση. Τα μεγαλύτερα λάθη τα κανουμε στην αρχή, και ευτυχως τις περισσοτερες φορες την γλιτωνουμε!

οπότε διάβαζε περι γυροσκοπικών και λοιπών τεχνικών οδήγησης και κανε πράξη όσο πιο νωρις γινεται για να σου γινουν βίωμα! :beer: :wave2:

τι ασχετουλα ρε?

εδω σου λεει θυμηθηκε ταινια του ψαλτη και εβαλε μπρος ρολαριστη με πρωτη!!!

σε λιγο θα θυμηθει τον εντουαρντς να σωζει με τον αγκωνα και ωντας με το χντς φρι θα σωσει λοου!!!:a21:

Bowleno
10/06/2010, 04:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ειδες αμα εχεις βονταφον...?

:lol: :lol: :lol:


Γιά πε για πες πόσα παίρνεις από την βόντα να τους διαφημίζεις;:rotflmao:

(εκτός και αν δουλεύεις εκει :look: )

TROOPER
10/06/2010, 04:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
γιατι δουλευει μια φορα το μηνα μηπως?:lol: :bawl: :rotflmao:

εχεις και συ πτυχιο ???:look:

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
10/06/2010, 04:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
Γιά πε για πες πόσα παίρνεις από την βόντα να τους διαφημίζεις;:rotflmao:

(εκτός και αν δουλεύεις εκει :look: )

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
10/06/2010, 04:13
ΚΑΠΕΤΑΝΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΤΡΟΥΠΕΡ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

FLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!!!!!!

:eyepop:

lilipoua
10/06/2010, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
......αλλα άλλο γούστο έχει να τον βλέπεις τον άλλο να μαστορεύει!!

πράγματι ....................... όλα τα λ7 !! :winka: :lol:







Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


εδω σου λεει θυμηθηκε ταινια του ψαλτη και εβαλε μπρος ρολαριστη με πρωτη!!!



και τόση ωρα κανείς δε λέει στην κοπέλα, την επόμενη φορά να το βάλει μπρος με δευτέρα!!! :lol:


όλοι Θεοί θέλετε να γίνετε πανάθεμά σας!! :lol: :lol: :lol:






Καλούς δρόμους κοπελιά , πάντα όρθια και το νού σου εδώ μεσα με τα ρεμάλια!!! :beer: :beer:

TROOPER
10/06/2010, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΚΑΠΕΤΑΝΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΤΡΟΥΠΕΡ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

FLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!!!!!!

:eyepop:

δε μπορει ρε μπαγλαμα...




















καθαριζει πισινες :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

KaTaNaS
10/06/2010, 04:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι ασχετουλα ρε?

εδω σου λεει θυμηθηκε ταινια του ψαλτη και εβαλε μπρος ρολαριστη με πρωτη!!!



etsi kaname ολοι στην αρχη ρε!

ευτυχως που υπαρχει το νετ να μαθαινουνε και κατι σωστο και να το διασταυρωνουμε!

το μηχανακι παντως πρεπει να ξερει να το ρυθμίζει και να το συντηρει στα βασικα ο αναβατης του!

οπότε όποιος έχει απορίες ρωταει και μαθαινει! !


Τώρα με τα νεα κινητα μπαινεις στο φορουμ ρωτας σε ζωντανη συνδεση τι να κανεις με το προβλημα που αντιμετωπιζεις και σου απαντανε οχι ενας αλλα 200 Θεοί! :lol:

DimChios
10/06/2010, 04:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δε μπορει ρε μπαγλαμα...



καθαριζει πισινες :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:



:lol: :lol: :lol:


201104

kalgeorge
10/06/2010, 04:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Όπως και να'χει, κι έτσι να είναι, "κι εμείς την πάμε! "

για αυτό Μαρίνα μιας και ασχετουλα με τα μηχανακια, τωρα στην αρχή μεγαλη προσοχή σε όλα και πολυ μεγαλη συγκέντρωση. Τα μεγαλύτερα λάθη τα κανουμε στην αρχή, και ευτυχως τις περισσοτερες φορες την γλιτωνουμε!:


axoy to mwre....goutsou goutsou...:bawl: :bawl:

sorry se stauro..etsi mou vgike auto :bawl:

Cpt. Haddock
10/06/2010, 04:25
Είχε βουλώσει και το φίλτρο απο το πολύ χλώριο ρε πστμ :sick:

kalgeorge
10/06/2010, 04:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είχε βουλώσει και το φίλτρο απο το πολύ χλώριο ρε πστμ :sick:


benzini vazoun re kaptain sto tepozito, oxi xlwrio
:bawl: :bawl: :bigcry:

harris_x
10/06/2010, 04:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είχε βουλώσει και το φίλτρο απο το πολύ χλώριο ρε πστμ :sick:
OXI ΡΕ ΦΙΛΕ..... :eyepop:

και τώρααααααα;;;;;

KaTaNaS
10/06/2010, 04:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge

sorry se stauro..etsi mou vgike auto :bawl:

Κακως σου βγηκε ετσι ρε Γιώργο!

ειπα να το γυρισω σε κατι πιο σοβαρο (ενασχόληση με τεχνική της οδηγησης) και με παρεξηγησες απο ενα υποκοριστικό!

kalgeorge
10/06/2010, 04:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Κακως σου βγηκε ετσι ρε Γιώργο!

ειπα να το γυρισω σε κατι πιο σοβαρο (ενασχόληση με τεχνική της οδηγησης) και με παρεξηγησες απο ενα υποκοριστικό!


re trele den se parexigisa...kamia sxesi....

den eipa oti arxises tis glukes re min arpazeste....:bawl:

apla paraitan eugeniko_naziariko_na_to_pw postaki re sy :bawl:


min to pairneis strava :wave2:

TROOPER
10/06/2010, 04:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
etsi kaname ολοι στην αρχη ρε!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

δεν εχει τελος το θρεντ !!!!!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
10/06/2010, 04:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είχε βουλώσει και το φίλτρο απο το πολύ χλώριο ρε πστμ :sick:

και η ''εξαγωγη'' απο το ''τυρι''

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
10/06/2010, 04:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina



οσο για τον αρχιμάστορα.....ειναι οντως ΘΕΟΣ!!:winka: :winka:


θα σε ξεμαλλιάσω!!!

kalgeorge
10/06/2010, 04:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

δεν εχει τελος το θρεντ !!!!!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κατσε ρε εχει και συνεχεια....
σε λιγο θα αρχισουν καποιοι.....""ρε ρεμαλια θα την διωξετε την κοπελα""

αλλοι θα αρχισουν..""σιγα ρε μαστοροι που τα ξερετε ολα....""

αλλοι θα λενε """ η βονταφον εχει τα καλυτερα προγραμματα ρε ομιλιας, για αυτο και το εκμεταλλευοντουσαν τα παιδια.....καντε ολοι συνδεση εκει"" :rotflmao:

αλλοι θα αρχισουν τα πμ συμπαραστασης... ""μην τους ακους...καλα εκανες...μαζι σου εγω """

:bawl: :bawl: :bawl:

Cpt. Haddock
10/06/2010, 04:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
και τώρααααααα;;;;;

αλλαγή στα πανάκια, καινουριους ευκαμπτους σωλήνες, παστίλιες διάλυσης, μετρηση pH ξανά, αντλία ανακυκλωσης στο φουλ να περάσει όλο το νερό μια απο το φίλτρο, καθαρισμα τη μουργα στο αυλάκι, και ξανα μαζεμα τα φοινικόφυλλα

Μυλος :mad:

harris_x
10/06/2010, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
""ρε ρεμαλια θα την διωξετε την κοπελα""
θες να πεις ότι δεν έφυγε ακόμα;;;; :eyepop:

kalgeorge
10/06/2010, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
αλλαγή στα πανάκια, καινουριους ευκαμπτους σωλήνες, παστίλιες διάλυσης, μετρηση pH ξανά, αντλία ανακυκλωσης στο φουλ να περάσει όλο το νερό μια απο το φίλτρο, καθαρισμα τη μουργα στο αυλάκι, και ξανα μαζεμα τα φοινικόφυλλα




και να μην ξεχασω....ροζε...καμπα...κοκκινο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
10/06/2010, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
θες να πεις ότι δεν έφυγε ακόμα;;;; :eyepop:

ρωτας λαθος ατομο :wave2:

SVX
10/06/2010, 04:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
θες να πεις ότι δεν έφυγε ακόμα;;;; :eyepop:



το οτι η κοπελα δεν συνεχισε να γραφει δεν σημαινει πως εφυγε...

ειναι απασχολημενη :blush:


201106

jimmis5
10/06/2010, 04:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
θα σε ξεμαλλιάσω!!!


Νατος Νατος αποκαλυφθηκε :a49: :a49: :a026:

gixxerpap
10/06/2010, 04:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Νατος Νατος αποκαλυφθηκε :a49: :a49: :a026:

βουλωμένο γράμμα διαβάζεις και συ...:lol:

harris_x
10/06/2010, 04:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
το οτι η κοπελα δεν συνεχισε να γραφει δεν σημαινει πως εφυγε...

ειναι απασχολημενη :blush:
sorry, I didn't know :blush:

TROOPER
10/06/2010, 04:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Νατος Νατος αποκαλυφθηκε :a49: :a49: :a026:

ναι και τωρα θα μπει η μαρινα με αφιερωση στον παπ

http://www.youtube.com/watch?v=Z_PorvQ8v24&feature=PlayList&p=C13F6CF0FA99C419&playnext_from=PL&index=0&playnext=1

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

jimmis5
10/06/2010, 04:53
Ρε φιλε με τετοιο ντερτι παει κατι πιο δυνατο κατι που να σηκωνει και 2 ουισκακια

http://www.youtube.com/watch?v=VeGXORmb0Ok

:a25: :a05:

DimChios
10/06/2010, 04:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
sorry, I didn't know :blush:


:mad: :mad: :mad:


i didn't knEw!!!!!!!

:evil:

KaTaNaS
10/06/2010, 04:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge

min to pairneis strava :wave2:

φταιει η δουλεια εδω, τα λεμε σε κανα βολτακι (σε 3-4 χρονια παλι) μονο ο τζουλ μπορει αν μας ,μαζεψει μικρολιμανο! :lol:

Cpt. Haddock
10/06/2010, 05:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:mad: :mad: :mad:


i didn't knEw!!!!!!!

:evil:


:nono: :nono: :nono:

kalgeorge
10/06/2010, 05:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
φταιει η δουλεια εδω, τα λεμε σε κανα βολτακι (σε 3-4 χρονια παλι) μονο ο τζουλ μπορει αν μας ,μαζεψει μικρολιμανο! :lol:

σιγα να μην :rotflmao: :rotflmao:

:wave2: :beer:

gixxerpap
10/06/2010, 05:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:mad: :mad: :mad:


i didn't knEw!!!!!!!

:evil:

κατάλαβα ... you speak england very bester και συ:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

kalgeorge
10/06/2010, 05:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono: :nono: :nono:

i didnt known
:bawl:

TROOPER
10/06/2010, 05:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:mad: :mad: :mad:


i didn't knEw!!!!!!!

:evil:

:a38: :a38: :a38:

μετεξεταστεος

Cpt. Haddock
10/06/2010, 05:06
:p


201110

sarimarina
10/06/2010, 05:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
θα σε ξεμαλλιάσω!!!
και με το μπαρντόν ρε φιλαράκι........αλλα σε κερδίζω....στα σημεία!!!:winka: :winka:

kalgeorge
10/06/2010, 05:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
και με το μπαρντόν ρε φιλαράκι........αλλα σε κερδίζω....στα σημεία!!!:winka: :winka:



wwwwwwwwwwwwww ti sou peeeeeeeeeeeeeeeeeee

sarimarina
10/06/2010, 05:30
λοιπόν......επειδή απ οτι βλέπω , δεν εχετε καταλάβει τι έχει γίνει με το θέμα του συμπλέκτη ....να σας το ξεκαθαρίσω!!
τα πράγματα ειναι απλα.....η αποσύμπλεξη γινόταν πολυ χαμηλά με αποτέλεσμα, μπασκέτα και καλάθι να μην απομακρύνονται οσο χρειάζεται ωστε να γίνεται τέλεια αποσύμπλεξη μεταξύ φιμπερενιων και μεταλλικών δίσκων, και το μηχανάκι έσβηνε στο ρελαντί.
ως εκ των πραγμάτων λοιπόν, μάζεψα λιγο την ντίζα, έτσι ωστε να μην είναι πλέον πλημμελής η αποσύμπλεξη και να μπορεί να κραταει το μηχανάκι υγιές ρελαντι.

ευχομαι να ηταν θέμα ρύθμισης και να μη χρειαστεί να μαζεύω δαγκωμένες καμπάνες!!
τελοσπάντων....θα φανεί στην πορεία!! :smokin: :smokin:

απο κει και πέρα , ενα καθάρισμα balance στα καρμπυρατέρ.....και θα ναι κομπλέ!!
απο βαλβίδες , πρέπει να ειναι οκ αλλα θα τα τσεκάρουμε κι αυτά....εν ευθετω χρόνω!!

ενα ψιλοτσικι-τσικι μόνο ακούγεται απο το μοτέρ αλλα δεν τρέχει τίποτα, μια κι ετσι δουλεύουν αυτά τα γραναζωτά!

τα παραπάνω , για να μην θεωρείτε , οτι ειμαι τελείως άσχετη.....όπως είδατε... τα βασικά τα πιάνω!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: