PDA

View Full Version : 22(!) Νεες καμερες ταχυτητας στην Αττικη Οδο..



Black Mamba
10/06/2010, 04:50
Οτι λεει και ο τιτλος...
Σφιξανε τα πραγματα για τους "γρηγορους":winka:

http://www.mrbike.gr/website/index.php/latest-news/22-kameres-stin-attiki-odo.html



Δανεισμενο απο MrBike.gr

LsKostas
10/06/2010, 04:52
Μπραβο τους :beer:

STOYBI
10/06/2010, 04:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από black mamba
Δανεισμενο απο MrBike.gr


Δεν θα το ελεγα............

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=103344&highlight=%EA%E1%EC%E5%F1%E5%F2

:wave2:

Black Mamba
10/06/2010, 04:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Δεν θα το ελεγα............

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=103344&highlight=%EA%E1%EC%E5%F1%E5%F2

:wave2:

Ενταξει, αλλα εχει και τις καινουργιες!:smokin:

Cpt. Haddock
10/06/2010, 05:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Μπραβο τους :beer:

:eyepop:

harris_x
10/06/2010, 05:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Μπραβο τους :beer:
Αστυνόμος Β';;;

Black Mamba
10/06/2010, 05:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αστυνόμος Β';;;

Αστυνομος Μπεκας?:rotflmao:

TROOPER
10/06/2010, 05:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αστυνόμος Β';;;

:lol: :lol: :lol: :lol:

ελιωσα!!!!!

reinmeister
10/06/2010, 05:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από black mamba

Σφιξανε τα πραγματα για τους "γρηγορους":winka:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

Ζεύκας
10/06/2010, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

+1 :lol:

gixxerpap
10/06/2010, 07:57
α ρε μάστορα, κάτι ήξερες όταν μου το φτιαχνες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LsKostas
10/06/2010, 08:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αστυνόμος Β';;;


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Φιλε εγω δεν σε εβρισα :smokin:


Γιατι το ειπα αυτο το μπραβο ε;

η αττικη οδος ειναι η μονη μεγαλη οδος που το οδοστρωμα της
προσφερει ΑΣΦΑΛΗ μετακινηση.Φυσικα ασφαλη μετακινηση δεν σημαινει 200 και πλεον χλμ
που μπορει να αναπτυξει ενα οχημα μηχανη η κουτι

Φυσικα και το ξερουν ολοι οσοι μπαινουν εκει μεσα , αφου μεταξυ μας παντα η Α.Ο. λειτουργει σαν ειδος πιστας.(και καλα...)

Απο το να εχω λοιπον το καθε πεινασμενο για κοντρα να 300Ριζει και φυσικα και να μην ξερει πως να σταματησει ,καλυτερα να εχεις βαλει 10 και 15 καμερες μηπως μειωθει λιγο αυτο το σπορ...

του "παω στην Α.Ο. να ανοιξω το εργαλειο" μηπως και σωθει κανας ανθρωπακος που απλα παει στην λωριδα του.

reinmeister
10/06/2010, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
α ρε μάστορα, κάτι ήξερες όταν μου το φτιαχνες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harris_x
10/06/2010, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Φιλε εγω δεν σε εβρισα :smokin:
Καλά ντεεεεε...


























Αστυνόμος Α';;;;
















:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:






Γιατι το ειπα αυτο το μπραβο ε;

η αττικη οδος ειναι η μονη μεγαλη οδος που το οδοστρωμα της
προσφερει ΑΣΦΑΛΗ μετακινηση.Φυσικα ασφαλη μετακινηση δεν σημαινει 200 και πλεον χλμ
που μπορει να αναπτυξει ενα οχημα μηχανη η κουτι

Φυσικα και το ξερουν ολοι οσοι μπαινουν εκει μεσα , αφου μεταξυ μας παντα η Α.Ο. λειτουργει σαν ειδος πιστας.(και καλα...)

Απο το να εχω λοιπον το καθε πεινασμενο για κοντρα να 300Ριζει και φυσικα και να μην ξερει πως να σταματησει ,καλυτερα να εχεις βαλει 10 και 15 καμερες μηπως μειωθει λιγο αυτο το σπορ...

του "παω στην Α.Ο. να ανοιξω το εργαλειο" μηπως και σωθει κανας ανθρωπακος που απλα παει στην λωριδα του.
Να πω ότι έχεις άδικο.... μάλλον θα είναι ψέμα, αλλά ρε παιδάκι μου δεν είναι όρια αυτά που έχει, σε κάποια σημεία ( ; ) δεν παλεύεται η κατάσταση!

reinmeister
10/06/2010, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Φιλε εγω δεν σε εβρισα :smokin:


Γιατι το ειπα αυτο το μπραβο ε;

η αττικη οδος ειναι η μονη μεγαλη οδος που το οδοστρωμα της
προσφερει ΑΣΦΑΛΗ μετακινηση.Φυσικα ασφαλη μετακινηση δεν σημαινει 200 και πλεον χλμ
που μπορει να αναπτυξει ενα οχημα μηχανη η κουτι

Φυσικα και το ξερουν ολοι οσοι μπαινουν εκει μεσα , αφου μεταξυ μας παντα η Α.Ο. λειτουργει σαν ειδος πιστας.(και καλα...)

Απο το να εχω λοιπον το καθε πεινασμενο για κοντρα να 300Ριζει και φυσικα και να μην ξερει πως να σταματησει ,καλυτερα να εχεις βαλει 10 και 15 καμερες μηπως μειωθει λιγο αυτο το σπορ...

του "παω στην Α.Ο. να ανοιξω το εργαλειο" μηπως και σωθει κανας ανθρωπακος που απλα παει στην λωριδα του.

να παρακαλας να μην κοψουν οι κοντρακηδες την αττικη οδο,γιατι μετα θα ανοιγουν μονο βασιλοπουλο κι εκει, υπο συνθηκες, ειναι αρκετα επικινδυνα τα πραγματα...

DUKASII
10/06/2010, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
να παρακαλας να μην κοψουν οι κοντρακηδες την αττικη οδο,γιατι μετα θα ανοιγουν μονο βασιλοπουλο κι εκει, υπο συνθηκες, ειναι αρκετα επικινδυνα τα πραγματα... nai me ayto to agxos zoyme oloi...mi xesikothoyn oi kontrakides :bawl: :lol: :rotflmao:

reinmeister
10/06/2010, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
nai me ayto to agxos zoyme oloi...mi xesikothoyn oi kontrakides :bawl: :lol: :rotflmao:

ειναι μεχρι να σε περασει ξυστα με 300 κανας μαλακας και να σου ξεβρακωσει την γκομενα απο το "ανεμιστηρας effect"...

:lol: :lol:

McGyver
10/06/2010, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
μετα θα ανοιγουν μονο βασιλοπουλο κι εκει, υπο συνθηκες, ειναι αρκετα επικινδυνα τα πραγματα...


201133

McGyver
10/06/2010, 08:50
:D


201135