PDA

View Full Version : Κατηγορία για "Ποδήλατα"



Cpt. Haddock
11/06/2010, 03:29
Κατω απο τα μοντέλα. Το προτείνω επειδή το θρεντ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=58416) που έχουμε για τα ποδήλατα κοντεύει τα 1000 ποστ και έχουμε χασει λιγο τη μπαλα.

Μια υποκατηγορία στα μοντέλα να φτιαξουμε. Ουτε πολλα θρεντ θα έχει, ουτε πολύ σπαμ.

:beer: :beer: :beer:

sapila racing
11/06/2010, 03:37
Καλή ιδέα μου φαίνεται.

Πλάκα θα χει να μαζευτούμε καμμια μέρα όοι οι μηχανόβιοι με τα ποδήλατα. :wave2:

Το φτιαξα με ισιο τιμόνι το δικό μου, τωρα ειναι παιχνιδάκι!

makis206
11/06/2010, 03:42
Σαν ποδηλάτης οφείλω να συμφωνήσω αλλά δεν θα το κάνω μιας και το ποδήλατο δεν έχει άμεση επαφή με τη μοτοσυκλέτα, άσε που υπάρχουν κι άλλα φόρουμ που αφορούν αποκλειστικά αυτό..
Δεν συμφωνώ για έναν ακόμα λόγο, περιττεύει τη στιγμή που δεν υπάρχει section για παπάκια, σκούτερ, τετράτροχα..:winka:

Αν παρ'όλα αυτά αποφασιστεί η δημιουργία τέτοιου section αναλαμβάνω ακόμα και το moderation να χρειαστεί.

:beer:

Cpt. Haddock
11/06/2010, 03:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν συμφωνώ για έναν ακόμα λόγο, περιττεύει τη στιγμή που δεν υπάρχει section για παπάκια, σκούτερ, τετράτροχα..:winka:

Ποιος είπε να μην έχουμε section για αυτά; Κακώς δεν υπάρχει. Αλλο το ένα κι αλλο το άλλο.

:winka:

makis206
11/06/2010, 03:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ποιος είπε να μην έχουμε section για αυτά; Κακώς δεν υπάρχει. Αλλο το ένα κι αλλο το άλλο.
:winka:

Σύμφωνοι απλώς θεωρώ ότι πρέπει να μπουν όλα σε μια σειρά, αδικούνται τα μικρά μηχανοκίνητα αν ξεκινήσουμε πρώτα απ'τα ποδήλατα..:p

Julius
11/06/2010, 04:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σαν ποδηλάτης οφείλω να συμφωνήσω αλλά δεν θα το κάνω μιας και το ποδήλατο δεν έχει άμεση επαφή με τη μοτοσυκλέτα, άσε που υπάρχουν κι άλλα φόρουμ που αφορούν αποκλειστικά αυτό..
Δεν συμφωνώ για έναν ακόμα λόγο, περιττεύει τη στιγμή που δεν υπάρχει section για παπάκια, σκούτερ, τετράτροχα..:winka:

Αν παρ'όλα αυτά αποφασιστεί η δημιουργία τέτοιου section αναλαμβάνω ακόμα και το moderation να χρειαστεί.

:beer:


+10000 me ta podilata eimaste "merikoi" pou asxoloumaste

yparxei antistoixa mia "omada" pou asxoleite me katadiseis kai mia pou asxolite me takaskeyes apo spirtoksila...... den einai adikia pros toys ypoloipoys na mhn exoun antisoixa diko toys forum??


:sad:

Cpt. Haddock
11/06/2010, 04:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
+10000 me ta podilata eimaste "merikoi" pou asxoloumaste
yparxei antistoixa mia "omada" pou asxoleite me katadiseis kai mia pou asxolite me takaskeyes apo spirtoksila...... den einai adikia pros toys ypoloipoys na mhn exoun antisoixa diko toys forum??

:sad:

τα ποδήλατα ειναι διτροχα ομως, οι μπουκάλες όχι... :lol:

Τεσπα :wave2: :beer:

TROOPER
11/06/2010, 05:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
.........takaskeyes .............

τι στο μπουτσο ειναι οι τακασκευες ρε? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
11/06/2010, 05:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κατω απο τα μοντέλα. Το προτείνω επειδή το θρεντ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=58416) που έχουμε για τα ποδήλατα κοντεύει τα 1000 ποστ και έχουμε χασει λιγο τη μπαλα.

Μια υποκατηγορία στα μοντέλα να φτιαξουμε. Ουτε πολλα θρεντ θα έχει, ουτε πολύ σπαμ.

:beer: :beer: :beer:

ηλια εγω λεω να φτιαξουμε και κατηγορια με πατινια (και αυτα ροδες εχουν)

τι λες μωρε!!!!:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

DUKASII
11/06/2010, 05:25
στα παπαρια μας με τι ασχολεισται...να πατε στο ποδηλατες γκει .τζιαρ.
αν κανουμε εδω μεσα σεξ-ιον για οτι καινουριο ανακαλυπτει ο καθε φλωρος στη ζωη του θα γινουμε σα το κοσμοπολιταν παλιαδελφες ολες.

ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ

vaska
11/06/2010, 05:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι στο μπουτσο ειναι οι τακασκευες ρε? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είναι όπως λέει και ο μεθυσμένος Οβελίξ στον Αστερίχ, "τακαπληκτικά"

:rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
11/06/2010, 05:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
στα παπαρια μας με τι ασχολεισται...να πατε στο ποδηλατες γκει .τζιαρ.
αν κανουμε εδω μεσα σεξ-ιον για οτι καινουριο ανακαλυπτει ο καθε φλωρος στη ζωη του θα γινουμε σα το κοσμοπολιταν παλιαδελφες ολες.

ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ

τωρα εσυ ειπες τον καπετανιο πουστη,φλωρο και παλιαδελφη ???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
11/06/2010, 05:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τωρα εσυ ειπες τον καπετανιο πουστη,φλωρο και παλιαδελφη ???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Α ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ??
για τον τζουλ το γραψα εγω να του σπασω τα νευρα...αλλα αμα ξερεις κατι για τον καπ..πες ρε μια παρεα ειμαστε..:lol: :bawl: :rotflmao:

TROOPER
11/06/2010, 05:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Α ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ??
για τον τζουλ το γραψα εγω να του σπασω τα νευρα...αλλα αμα ξερεις κατι για τον καπ..πες ρε μια παρεα ειμαστε..:lol: :bawl: :rotflmao:

εμενα μου φανηκε οτι ο τζουλ μαλλον διαφωνει...αρα υπεθεσα οτι για τον λια το γραψες.

παντως δεν θυμαμαι τη δευτερα αν ελειπε η σελα.οταν τον ξαναδω θα ενημερωσω :wave2:

:lol: :lol:

Cpt. Haddock
11/06/2010, 05:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παντως δεν θυμαμαι τη δευτερα αν ελειπε η σελα.οταν τον ξαναδω θα ενημερωσω :wave2:


Δεν έλειπε, αλλα μπορώ να στη βγάλω αν θες να περάσεις καλά :a021:

DUKASII
11/06/2010, 05:52
αχ αγαπες μου...καλα θα περασουμε...


τελικα Ηλια..δε τη ψαχνεις για το ποδηλατο ετσι??παρεακι για τις βολτες ψαχνουμε??:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

Julius
11/06/2010, 05:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι στο μπουτσο ειναι οι τακασκευες ρε? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kataskeyes anapoda re

Cpt. Haddock
11/06/2010, 05:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τελικα Ηλια..δε τη ψαχνεις για το ποδηλατο ετσι??παρεακι για τις βολτες ψαχνουμε??:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

Ξέρεις, εκει στο βουνο, στον Υμηττο. Κορμια ιδρωμενα με κολλητες μπλουζες...

Δε θελει και πολυ :rotflmao: :bawl: :lol: :lol:

DUKASII
11/06/2010, 06:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ξέρεις, εκει στο βουνο, στον Υμηττο. Κορμια ιδρωμενα με κολλητες μπλουζες...

Δε θελει και πολυ :rotflmao: :bawl: :lol: :lol: εγω ..ξερω..γιατι νομιζεις δε παω πια..:bawl: :lol: :rotflmao:

TROOPER
11/06/2010, 06:38
ΟΞΩ ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ !!!!!!!!!

OldMan
11/06/2010, 06:55
Το γλυκό μας Αρκουδάκι δεν βλέπω να μιλάει ...!!! :winka:


201200

KaTaNaS
11/06/2010, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Το γλυκό μας Αρκουδάκι δεν βλέπω να μιλάει ...!!! :winka:

Δε πιστευω πως υπαρχει λόγος να δημιουργηθεί subforum για τα ποδήλατα... αρκεί το θρεντ που υπάρχει, άλλωστε οι περισσοτερες ερωτησεις ειναι πολύ light και για μεγαλυτερη εξειδικευση μπορει ο καθενας να αποτανθει στα ποδηλατικα φορα!

μπορει το παρων θρεντ να ειναι τεραστιο και να μη μπορεις να βρεις ευκολα κατι που ψαχνεις, αλλα με λιγη υπομονη θα το βρεις... ώς έχει τωρα δουλευει σαν γενικός οδηγός ποδηλατου, και νομιζω αυτη την δυνατοτητα πρεπει να δεινει το μοτό.

Vstrommer71
11/06/2010, 08:53
Εγω παντως συμφωναω με τον Πακετανιο,το ποδηλατο ειναι το alter ego της μοτοσυκλετας και θα επρεπε να εχουμε και εναν χωρο αφιερωμενο σε αυτο.Επειτα,με τις τιμες της βενζινης να εχουν παρει τον ανηφορο,το ποδηλατακι ειναι μια χαρα μετακινηση στον στενο αστικο χωρο.
Παντως μια γρηγορη ματια που εριξα στην αγορα ποδηλατου...ανακαλυψα οτι ειναι πιο ευκολο να επιλεξει καποιος μηχανακι παρα ποδηλατο,χιλιες δυο λεπτομερειες πρεπει να παρει υπ'οψη:D

DimChios
11/06/2010, 09:21
να φτιαξουμε και ενα για το τι θα μαγειρεψουμε σημερα?

:rolleyes:

filipp0s
12/06/2010, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
να φτιαξουμε και ενα για το τι θα μαγειρεψουμε σημερα?

:rolleyes:

φασολια!


Θα ψησει ο trooper :lol: :rotflmao: :rotflmao:

BLiTzER
12/06/2010, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
στα παπαρια μας με τι ασχολεισται...να πατε στο ποδηλατες γκει .τζιαρ.
αν κανουμε εδω μεσα σεξ-ιον για οτι καινουριο ανακαλυπτει ο καθε φλωρος στη ζωη του θα γινουμε σα το κοσμοπολιταν παλιαδελφες ολες.

ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ

Είσαι ο θεός μου.

filipp0s
12/06/2010, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Είσαι ο θεός μου.

τον βρηκες τελικα ε? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=1790501#post1790501) :lol: :lol: :wave2:

BLiTzER
12/06/2010, 10:01
Το ξερα ότι κάποιος θα κάνει το συσχετισμό :P

John Steed
12/06/2010, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
να φτιαξουμε και ενα για το τι θα μαγειρεψουμε σημερα?

:rolleyes:

Πάνω που θα το πρότεινα!! :a18: :a20:

Να ανταλλάσουμε και συνταγές, να ρίξουμε και καμμία ιδέα, γιατί όλο για φασολάδες λέτε, τη μια βραστές, την άλλη ψητές, περιμένει και η σύζυγος κάνα καλό πιάτο φαϊ όταν έρχεται κουρασμένη όλη μέρα στη δουλειά μεροδούλι μεροφάι.....