PDA

View Full Version : χθές το μεσημέρι,



nimbus
04/07/2005, 08:32
γυρνόντας από Σούνιο, με συνάντησαν οι καταιγίδες, οι βροχές, τα χαλάζια...καραδωκούσαν τα άτιμα θαρρείς από μίσος να μου την σπάσουν:D εμένα, καθώς και στον υπόλοιπο πληθυσμό της Αθήνας, που ρέμβαζε υποτίθεται κατω από τον ήλιο του καλοκαιριού:lol:
κοπέλες τρεχανε με τα παρεό αγκαλιά και τις πετσέτες...
παπάκια ξεκράνωτα νομίζανε οτι θα προλαβαινανε την βροχή:lol:
Μάταια:winka:

Στο ύψος της Γλυφάδας, με αφησε το dna:hypnotize μπήκε στο μπουζί νερό και....δεν συμμαζεύεται....:eyepop:
Έσπρωξα κανα χιλιόμετρο και πάω σε ένα βενζινάδικο. Με τον αέρα ο βενζινάς, φρόντησε να απομονώσει την υγρασία από το μπουζί , με αποτέλεσμα η ντίνα να πάρει πάλι μπρος:wacko:
Βέβαια, δεν το διακυνδίνεψα να φύγω:ninja: γιατί θα με αφηνε πάλι το σκασμένο:yuck:
πήρα ταξί πήγα σπίτι και το απόγευμα, εφόσων ηρέμησαν οι καταποτισμοί, επανήλθα στην γλυκιά μου ντίνα, να την παραλλάβω:sun:

arxaios
04/07/2005, 09:36
Sorry, αλλά αν εμένα προσωπικά η ντίνα ή η νίτσα ή οποιαδήποτε άλλη με άφηνε στα κρύα του μπουζιού...........................:evil: επώμενη μέρα πούλημα :mad:

free rider
04/07/2005, 09:49
εισαι πολύ σκληρός...
οι ντίνες θέλουν στοργή και προδέρμ...

arxaios
04/07/2005, 10:19
Ναι, θέλουν στοργή, αλλά η συμπεριφορά αυτού του είδους δείχνει κακή ανατροφή και γίνεται συνήθεια...............:sick:

free rider
04/07/2005, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ναι, θέλουν στοργή, αλλά η συμπεριφορά αυτού του είδους δείχνει κακή ανατροφή και γίνεται συνήθεια...............:sick:

εχει δίκιο...
κάτι πρέπει να κάνουμε για να επιτύχουμε την επιθυμητη αλαγη της συμπεριφοράς...




















να γράψουμε πάνω ducati??
:rotflmao: :rotflmao:

nimbus
04/07/2005, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ναι, θέλουν στοργή, αλλά η συμπεριφορά αυτού του είδους δείχνει κακή ανατροφή και γίνεται συνήθεια...............:sick:


έννοια σου κι αυτό κάνω ήδη:winka:

free rider
04/07/2005, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
έννοια σου κι αυτό κάνω ήδη:winka:

μπράβο μπράβο θεωδορόπουλο...

πολύ ωραίο το κιτρινο χρώμα για dukati ...

:beer: :beer:

arxaios
06/07/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
έννοια σου κι αυτό κάνω ήδη:winka:

Αχά !!!!!!
Γιά λέγε, γιά λέγε :wacko: :wacko: :wacko: