PDA

View Full Version : Επισκευη Ζαντασ!



div400
04/07/2005, 08:17
ξερει κανεις καποιον καλο μαστορα για επισκευη ζαντας (εχει στραβωσει στο χειλος εκει που κουμπωνει το ελαστικο)? απο κοστος τι γινεται? να την επισκευασω η να παρω μια καινουργια εστω και μεταχειρισμενη?
ρε τι κανει μια λακουβα!

GST
04/07/2005, 09:05
Λεωφορος Αθηνων 185, γεφυρα Κηφισσου Αιγαλεω ,
ΤΗΛ:210 5317040

για κανε μια ερωτηση εδω..παντος απο βαφη ειναι αριστος...:wave2:

n1k3man
04/07/2005, 14:11
παιδια οι ηλεκτροστατικες σε enduroζαντες ποσο πανε ξερει κανεις? κανα μαγαζι?

:wave2:

dukeandthecity
04/07/2005, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ξερει κανεις καποιον καλο μαστορα για επισκευη ζαντας (εχει στραβωσει στο χειλος εκει που κουμπωνει το ελαστικο)? απο κοστος τι γινεται? να την επισκευασω η να παρω μια καινουργια εστω και μεταχειρισμενη?
ρε τι κανει μια λακουβα!

Na ypo8esoume oti einai gia to diversion ?
an nai (h genika xwris aktines) to pas se ena mhxanourgio pou empisteuese kai sto fernei san kainourio.

div400
04/07/2005, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Na ypo8esoume oti einai gia to diversion ?
an nai (h genika xwris aktines) to pas se ena mhxanourgio pou empisteuese kai sto fernei san kainourio.

σωστα υποθετεις για το divvy ειναι. (αυτο του ελειπε, στραβωμενη ζαντα, τωρα ειναι κομπλε!):confused: :confused:

βρικα ακρη με αυτον που προετεινει ο gst οποτε....
thanks anyway !

pavlaras1
23/07/2005, 19:57
Εγω παντος για καλο και για κακο θα προτεινα να αγοραζες καινουργια.

Μπορει να στην εφτιαξαν και να στην εκαναν ηδη σαν καινουργια αλλα εγω εχω εμπιστσυνη μονο σε οτι ειναι καινουργιο.

Καλα ταξιδια.

div400
25/07/2005, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
Εγω παντος για καλο και για κακο θα προτεινα να αγοραζες καινουργια.

Μπορει να στην εφτιαξαν και να στην εκαναν ηδη σαν καινουργια αλλα εγω εχω εμπιστσυνη μονο σε οτι ειναι καινουργιο.

Καλα ταξιδια.

και εχει μαλλον δικαιο. οχι τοσο λογο μη επιστοσυνης στην επισκευη αλλα περισοτερο λογο του οπτικου αποτελασματος της!
μου την φτιαξανε ναι ...αλλα τα σημαδια της επισκευης ειναι φανερα δια γυμνου οφθαλμου συν του οτι μου βαψανε το στεφανι ασιμη ενω η ζαντα ηταν ανοιχτο μπεζ χρωμα και τωρα εχω διχρωμη ζαντα:mad: :confused:
ολα τα παραπανω 25€ ενω μεταχειρησμενη ζαντα 90€ (+ καινουργια ρουλεμαν,τσιμουχες κτλ) για καινουργια ουτε που ρωτησα!:wave2:
α, με την ευκαιρια αλλαξα και δισκοπλακα.το λοιπον καινουργια αντιπροσωπιας 140€ περιπου :mad: . καινο0υργια xgear απο τον αλεξοπουλο 45,50€ και ειναι ακριβως η ιδια με την μαμησια (οπτικα τουλχ.):eyepop:

pavlaras1
26/07/2005, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
και εχει μαλλον δικαιο. οχι τοσο λογο μη επιστοσυνης στην επισκευη αλλα περισοτερο λογο του οπτικου αποτελασματος της!
μου την φτιαξανε ναι ...αλλα τα σημαδια της επισκευης ειναι φανερα δια γυμνου οφθαλμου συν του οτι μου βαψανε το στεφανι ασιμη ενω η ζαντα ηταν ανοιχτο μπεζ χρωμα και τωρα εχω διχρωμη ζαντα:mad: :confused:
ολα τα παραπανω 25€ ενω μεταχειρησμενη ζαντα 90€ (+ καινουργια ρουλεμαν,τσιμουχες κτλ) για καινουργια ουτε που ρωτησα!:wave2:
α, με την ευκαιρια αλλαξα και δισκοπλακα.το λοιπον καινουργια αντιπροσωπιας 140€ περιπου :mad: . καινο0υργια xgear απο τον αλεξοπουλο 45,50€ και ειναι ακριβως η ιδια με την μαμησια (οπτικα τουλχ.):eyepop:

Δεν πειραζει φιλαρακο αφου εγινε η δουλεια σου γρηγορα και σου βγηκε σχετικα οικονομικα η εργασια, τα αλλα ειναι λιγο πολυ περιττα.

Αντε καλα ταξιδια και προσοχη στης λακουβες και εδω στην Ελλαδα απο λακουβες αλλο τιποτα :)
:beer:
:wave2: