PDA

View Full Version : καταγγελω τη διαφημιση της Citroen



apolon10
04/07/2005, 10:27
Επισης καταγγελω οδηγο ασημενιου C2 Citroen ο οποιος εχοντας προφανως δει τη διαφημιση για τα πεντε πρωταθληματα της εταιρειας και εχοντας ως ινδαλμα τον sebastien Loeb, οδηγουσε σημερα το πρωι στην Κατεχακη ως πολυ πολυ ...κας, θελοντας να προσπερασει οπωσδηποτε οχημα μαρκας Αlfa Romeo, με οποιοδηποτε τροπο και κοστος. Μαλιστα προσπαθησε να περασει αναμεσα και απο δυο αυτοκινητα στο κενο που στιγμιαια δημιουργησαν.
Ο οδηγος του παπιου και του ΚΤΜ που επεζησαν της προσπαθειας του Citroen για ταυτοχρονη προσπεραση του Alfa Romeo και των δυο μηχανων, αφου ηρεμησουν να πανε για ευχελαιο.
Δεν εχω ξαναδει οδηγο τοσο παθιασμενο να προσπερασει. Δεν μπορω να καταλαβω την τοση λυσσα που ειχε και την ανυπαρξια καθε αισθηματος ευθυνης και ρισκου.
Αν πρεπει να κινδυνευομε τοσο καθε μερα που παμε στη δουλεια μας, τοτε τι να πω.
Και επειδη , φανταζομαι, εχετε αγωνια για το τελος της μονομαχιας να σας πω οτι τελικα προσπερασε και βγαζοντας το χερι απο το παραθυρο χαιρετησε θριαμβευτικα .

free rider
04/07/2005, 10:41
φίλε ...

κρατήσου μακριά απο τους λαλακες που οδηγάν τα κουτια με τέτοιο τρόπο...


η στάση αυτή..
δίνει μεγαλύτερη διαρκεια ζωής

προσεκτικά με τον κάθε πυροβολημένο
που λύνει τα προβλήματά του στο δρόμο...

gtsiros
04/07/2005, 11:04
Μα έχει γεμίσει ο τόπος γρήγορους. :rotflmao: αφού είναι όλοι τους τόσο γρήγοροι, γιατί δεν πάνε σε τίποτα αγώνες να δοξάσουν την ελλαδάρα μας;

kawasaki ZX-12
04/07/2005, 11:40
Εμενα δεν μου κανει εντυπωση πια!!αλλος ενας καραγκιοζης σαν ολους τους αλλους!!και μετα εμεις ειμαστε οι αλητες οι μηχανοβιοι που τους βριζουμε επειδη παραλιγο να μας σκοτωσουν:mad: :mad:

mbjp
04/07/2005, 21:48
ψοφαω για τετοιες φασεις στο δρομο..ειδικα οταν ειμαι στη μεσαια-δεξια λωριδα με το 205, δω πισω στον καθρεφτη καποιον υποψήφιο ραλίστα (συνήθως πιτσιρικαρία 18-24 "δωσε μπαμπα λεφτα") κανω αριστερα, αράαααζω σε μια υπερβολικα μεγαλη αποσταση ασφαλειας απο το επομενο τουτου και ποτε ποτε αφηνω κανα κενο..ψαρωνει ο σουμαχερ, παει να χωθει, παταω λιγο γκαζακι και τρωει το ακυρο :wacko: :wacko: :wacko:

Περαν της μλκιας, θελει τεραστια προσοχη με τους εν λογω ηλιθιους. Ειδικα εαν προκειται για τυπακι γυρω στα 30, το πιο πιθανο ειναι οτι θα βγει να σου ζητησει και τα ρεστα εαν γινει καμμια στραβη.

Στην Ποσειδωνος υπαρχουν ενα σωρο τετοιοι μαλακες