PDA

View Full Version : ερωτηση για εξατμισαδες



DrBig
17/06/2010, 06:39
Παιδια, ξερουμε κανενα εξατμισα στα νοτια προαστια? Δεν την παλευω να τρεχω ουτε πειραια ουτε αγια παρασκευη με τις ζεστες και τις απεργιες...
Θελω απλη δουλεια, οποτε δεν με ενδιαφερει να ειναι υπερ-μαγκας.

ftsmf
17/06/2010, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
Παιδια, ξερουμε κανενα εξατμισα στα νοτια προαστια? Δεν την παλευω να τρεχω ουτε πειραια ουτε αγια παρασκευη με τις ζεστες και τις απεργιες...
Θελω απλη δουλεια, οποτε δεν με ενδιαφερει να ειναι υπερ-μαγκας.

δοκτωρα αν μου πεις στο περιπου τι δουλεια εχω εναν πολυ καλο στην δαφνη

ftsmf
17/06/2010, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
δοκτωρα αν μου πεις στο περιπου τι δουλεια εχω εναν πολυ καλο στην δαφνη

edit: εμενα μια εξατμισουλα για κοψε ραψε και τοποθετηση με εξυπηρετησε με οσα μεσα ειχε ο ανθρωπος(και φθηνα) και ηταν ο μονος απο τους 5 που πηγα στις περιοχες ηλιουπολης δαφνης αργυρουπολης που ειχε κουρμπαδορο...

DrBig
17/06/2010, 18:42
Θελω να μετατρεψω το 2σε2 του 950 σε 2σε1:
Αν μπορεις να μου στειλεις ενα τηλεφωνο θα σου ημουν υποχρεως! :beer:


201673

ftsmf
17/06/2010, 19:23
χχχχχμμμμμ... τηλεφωνο δυστυχως δεν εχω(πρεπει να ειχα παρει καρτα του αλλα τωρα δεν την βρισκω) μπορω να περασω αυριο απο κει να το παρω αν θες....

παντως η διευθυνση του ειναι: ευτερπης και μπουμπουλινας πλατεια καναρη στην δαφνη
και εχει και αλλο ενα καταστημα ο γιος του στην σοφοκλη βενιζελου στην ηλιουπολη αλλα καλυτερα να προτιμησεις τον πατερα λογω εξυπηρετησης...

DrBig
17/06/2010, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
χχχχχμμμμμ... τηλεφωνο δυστυχως δεν εχω(πρεπει να ειχα παρει καρτα του αλλα τωρα δεν την βρισκω) μπορω να περασω αυριο απο κει να το παρω αν θες....

παντως η διευθυνση του ειναι: ευτερπης και μπουμπουλινας πλατεια καναρη στην δαφνη
και εχει και αλλο ενα καταστημα ο γιος του στην σοφοκλη βενιζελου στην ηλιουπολη αλλα καλυτερα να προτιμησεις τον πατερα λογω εξυπηρετησης...

Να σαι καλα! Τηλεφωνο δεν χρειαζεται θα περασω απο κει! :beer:

ftsmf
17/06/2010, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
Να σαι καλα! Τηλεφωνο δεν χρειαζεται θα περασω απο κει! :beer:

:beer: :beer: