PDA

View Full Version : xmmm...



nasosR
18/06/2010, 08:22
Χθες ειχα ενα ωραιο τροχαιο....
Ο τυπας βγηκε απο ΣΤΟΠ χωρις να σταματησει , πλακωνομαι στα φρνα με το χτακι , μπλοκαρει ο πισω τροχος , γλιστραω και περνα μια σπιθαμη απο τον προφυλακτηρα του και καταληγω σ κολονα αλλα με λιγα χλμ ευτυχως....
ευτυχως μονο μια γρατσουνια στο μπροστινο φτερο κ ενα χτυπηματακι στ χερι ...
κοιταζω πισω και τν βλεπω να φευγει, τρελενομαι και αρχιζω να τν κυνηγαω μετα απο κανα 200 μετρα σταματα ...
παω απο τν πλευρα του συνοδηγου και βλεπω εναν "κυριο" στα 65 με την συζηγο του να μαι κοιταει... παω να τν βρυσω αλλα ...
- συγγνωμη δν σ ειδα...
-ΕΙΧΕΣ ΣΤΟΠ...
-συγγνωμη δν το δα...
-ΓΙΑΤΙ ΦΥΓΑΤΕ;
- συγγνωμη...
-ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΝΕΚΡΟΣ....
-συγγνωμη,συγγνωμη,συγγνωμη....
-ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΕΕ ;;;;;;;;
-φταιω ... μλκ μ..... αλλα προσεχε και συ βρε αγορι μ , γτ εγω τν εκανα τν μλκ μ , εσυ θα τν πληρωνες....


Τν αφηνω και φευγω.... το μονο ποθ σκευτομουνα ειναι -ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΝΕΚΡΟΣ....


ομως οι σκεψεις μ ητανε σ ολους εκεινους που ηθελα να πω πως τους αγαπαω και δν το κανα , σε εκεινους που πληγωσα και δν ζητησα συγγνωμη .....
και τωρα παραλιγο να μν τα λεγα ποτε.....


εχετε αναλογιστει ποτε οτι απο λαθος μας ισως καπιοι ανθρωποι να μν μαθουν ποτε τ θελαμε να τους πουμε γιατι φοβιθηκαμε , βαριομασταν ,δν το θεωρουσαμε αναγκαιο ή γτ καποιες λεξεις οπως σ αγαπαω , συγγνωμη νομιζουμε πως δν ταιριαζουνε σε αντρες....

http://www.youtube.com/watch?v=e-cfzWMmChg



παντα ορθιοι παιδες...
:beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
18/06/2010, 08:33
Πάντα όρθιος φίλε! Σε καθε διασταυρωση πρεπει να συμπεριφερομαστε σα να εχουμε εμεις στοπ. Γιατι τα πραγματα ειναι πραγματι πολυ επικινδυνα

XJR_Billy
18/06/2010, 08:34
Τυχερός ήσουν φίλε, φτηνά τη γλύτωσες...:beer: :beer:

Το πληκτρολόγιό σου δεν έχει φωνήεντα?

Ωχ...

Αρχζ ν κολάει κ τ δκ μ... :bigcry: :rotflmao:

danaos75
18/06/2010, 08:41
xmmmmmmmm.....


με chain mail μοιαζει , ξερεις η ζωη ειναι ωραια να ζητας συγγνωμη, να αγκαλιαζεις και να αγαπας ολο τον κοσμο, μπλα μπλα μπλα ...

αααααααααα και στειλτο και σε 10000000000000 φιλους σου αλλιως θα αυτοκαταστραφεις

:D





:lol: :lol: :lol:

πλακα κανω περαστικα και αγυριστα

:wave2:

nasosR
18/06/2010, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
xmmmmmmmm.....


με chain mail μοιαζει , ξερεις η ζωη ειναι ωραια να ζητας συγγνωμη, να αγκαλιαζεις και να αγαπας ολο τον κοσμο, μπλα μπλα μπλα ...

αααααααααα και στειλτο και σε 10000000000000 φιλους σου αλλιως θα αυτοκαταστραφεις

:D





:lol: :lol: :lol:

πλακα κανω περαστικα και αγυριστα

:wave2:






ενα δικιο το χεις :lol:
απλα αυτα μου ηρθαν στ μυαλο ....

thanasiss
18/06/2010, 09:02
πειτε με κακο πειτε με οπως θελετε μονο και μονο επειδη εφυγε εγω θα τον ξεσκιζα και δεν εννοω να τον αρχισεις στις μπουνιες αλλα να τον τρομαξεις λιγο με κανενα δικαστηριο και δεν χρειαζεται τιποτα απλα θα ελεγες οτι ζαλιζεσαι και το λεω μονο και πονο επειδη μου εχει τυχει να πεσει αλλος πανω μου τον λυπηθηκα γιατι επεσε στα ποδια μου και με παρακαλαγε στην θηβων (εγω ημουν με το κουτι αυτος επεσε πισω μου ειπε οτι φταιει αλλα να μην φωναξουμε τροχαια γιατι ο πατερας του δεν ηξερε οτι οδηγαει μηχανακι και θα τον <κρεμαγε> με αποτελεσμα να τον παρω την επομενη μερα στο κινητο που μου εδωσε και να μου λεει οτι δεν με ξερει εγω εφτιαξα τον προφυλακτηρα 400 ευρω αλλα και αυτος το πηρε αλλιως το μαθημα του) Προσωπικα για εμενα και χωρις να θελω να φανει οτι ειμαι εναντιον σου εκανες λαθος μονο και μονο γιατι θα το ξανακανει..... Δεν ειμαι αλανθαστος ολοι κανουμε μαλακιες στον δρομο αλλα το οτι εφυγε ειναι τουλαχιστον ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ τελος παντων αφου εισαι εσυ καλα ολα τα αλλα να πανε να γαμηθ@%@^#.....

nasosR
18/06/2010, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από thanasiss
πειτε με κακο πειτε με οπως θελετε μονο και μονο επειδη εφυγε εγω θα τον ξεσκιζα και δεν εννοω να τον αρχισεις στις μπουνιες αλλα να τον τρομαξεις λιγο με κανενα δικαστηριο και δεν χρειαζεται τιποτα απλα θα ελεγες οτι ζαλιζεσαι και το λεω μονο και πονο επειδη μου εχει τυχει να πεσει αλλος πανω μου τον λυπηθηκα γιατι επεσε στα ποδια μου και με παρακαλαγε στην θηβων (εγω ημουν με το κουτι αυτος επεσε πισω μου ειπε οτι φταιει αλλα να μην φωναξουμε τροχαια γιατι ο πατερας του δεν ηξερε οτι οδηγαει μηχανακι και θα τον <κρεμαγε> με αποτελεσμα να τον παρω την επομενη μερα στο κινητο που μου εδωσε και να μου λεει οτι δεν με ξερει εγω εφτιαξα τον προφυλακτηρα 400 ευρω αλλα και αυτος το πηρε αλλιως το μαθημα του) Προσωπικα για εμενα και χωρις να θελω να φανει οτι ειμαι εναντιον σου εκανες λαθος μονο και μονο γιατι θα το ξανακανει..... Δεν ειμαι αλανθαστος ολοι κανουμε μαλακιες στον δρομο αλλα το οτι εφυγε ειναι τουλαχιστον ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ τελος παντων αφου εισαι εσυ καλα ολα τα αλλα να πανε να γαμηθ@%@^#.....



θα μπορουσα οταν τον εφτασα να εβλεπα πινακιδα και να "λιποθυμαγα" και θα τν ετρεχα σαν πουστη.. απλα το ειδα πολυ στεναχωρημενο και μ φανηκε πως καταλαβε τ εκανε... ισως να χεις και δικιο ομως....... :wave2:

webassasin
18/06/2010, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από nasosR
Χθες ειχα ενα ωραιο τροχαιο....
Ο τυπας βγηκε απο ΣΤΟΠ χωρις να σταματησει , πλακωνομαι στα φρνα με το χτακι , μπλοκαρει ο πισω τροχος , γλιστραω και περνα μια σπιθαμη απο τον προφυλακτηρα του και καταληγω σ κολονα αλλα με λιγα χλμ ευτυχως....
ευτυχως μονο μια γρατσουνια στο μπροστινο φτερο κ ενα χτυπηματακι στ χερι ...
κοιταζω πισω και τν βλεπω να φευγει, τρελενομαι και αρχιζω να τν κυνηγαω μετα απο κανα 200 μετρα σταματα ...
παω απο τν πλευρα του συνοδηγου και βλεπω εναν "κυριο" στα 65 με την συζηγο του να μαι κοιταει... παω να τν βρυσω αλλα ...
- συγγνωμη δν σ ειδα...
-ΕΙΧΕΣ ΣΤΟΠ...
-συγγνωμη δν το δα...
-ΓΙΑΤΙ ΦΥΓΑΤΕ;
- συγγνωμη...
-ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΝΕΚΡΟΣ....
-συγγνωμη,συγγνωμη,συγγνωμη....
-ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΕΕ ;;;;;;;;
-φταιω ... μλκ μ..... αλλα προσεχε και συ βρε αγορι μ , γτ εγω τν εκανα τν μλκ μ , εσυ θα τν πληρωνες....


Τν αφηνω και φευγω.... το μονο ποθ σκευτομουνα ειναι -ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΝΕΚΡΟΣ....





παντα ορθιοι παιδες...
:beer: :beer: :beer:
Γραφε κανονικα ομως παιχτη,εδω δεν ειναι facebook.
Λιγο γραφικα ολα αυτα,αλλα αμα τα νιωθεις μπραβο σου..
Βαζω στοιχημα οτι το πρωινο σου σημερα ηταν το πιο ωραιο που εφαγες ποτε..
Απο εδω κ περα αποκτουν αλλη αξια τα πραματα στη ζωη σου.
Παντα ορθιος κ ευχομαι να ειναι το τελευταιο τροχαιο που σου συνεβη αυτο..

bu32
18/06/2010, 10:23
εχω παθι και εγω μια φορα σχεδον το ιδιο και εχω καταλαβι οτι απο τοτε που βγικε το συγνομι χαθικε το φιλοτιμο...........!

DimChios
18/06/2010, 10:57
δν μπρ ν κτλβ γτ δν τ βλς χρ ν σ πλρσ τλχστν τ ζμ στ μχν σ κ κ τν λπθκς ν τν χρτρ τ πργμτ ττ θ χτπγς τ κφλ σ στ τχ π δν τν πρλβ κπς στ ν μπρς σ στρ ν τν σκσς

:rolleyes:

XJR_Billy
18/06/2010, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δν μπρ ν κτλβ γτ δν τ βλς χρ ν σ πλρσ τλχστν τ ζμ στ μχν σ κ κ τν λπθκς ν τν χρτρ τ πργμτ ττ θ χτπγς τ κφλ σ στ τχ π δν τν πρλβ κπς στ ν μπρς σ στρ ν τν σκσς

:rolleyes:

Κόλλησε κ τ δικό σου keyboard?:lol: :lol:

DimChios
18/06/2010, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Κόλλησε κ τ δικό σου keyboard?:lol: :lol:


τ ννς? δν μπρς ν τ δβσς????

:confused:

δντν!!!!:nono:

Nostra
18/06/2010, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δν μπρ ν κτλβ γτ δν τ βλς χρ ν σ πλρσ τλχστν τ ζμ στ μχν σ κ κ τν λπθκς ν τν χρτρ τ πργμτ ττ θ χτπγς τ κφλ σ στ τχ π δν τν πρλβ κπς στ ν μπρς σ στρ ν τν σκσς

:rolleyes:
\

μεταφραση για τσι Ελληνες:

δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τον έβαλες να σου πληρώσει τουλάχιστον τη ζημιά στη μηχανή σου και και (κεκές είσαι μωρέ μαλάκα?) τον λυπήθηκες. Αν ήταν χειροτερα τα πράγματα τοτε θα χτυπαγες το κεφαλι σου στον τοίχο που δεν τον προλαβες καπως ωστε να μπορείς [εγκεφαλικο] να την σκάσεις

:wave2:

XJR_Billy
18/06/2010, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τ ννς? δν μπρς ν τ δβσς????

:confused:

δντν!!!!:nono:

Μ πδξς...:cry: :cry: :lol: :lol: :beer:

DimChios
18/06/2010, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
\

μεταφραση για τσι Ελληνες:

δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τον έβαλες να σου πληρώσει τουλάχιστον τη ζημιά στη μηχανή σου και και (κεκές είσαι μωρέ μαλάκα?) τον λυπήθηκες. Αν ήταν χειροτερα τα πράγματα τοτε θα χτυπαγες το κεφαλι σου στον τοίχο που δεν τον προλαβες καπως ωστε να μπορείς [εγκεφαλικο] να την σκάσεις

:wave2:


κλ πρσπθ λλ ρχδ πτλσμ

:wave2:

Nostra
18/06/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
κλ πρσπθ λλ ρχδ πτλσμ

:wave2:

μετάφραση για τσι Ελληνες:

"Είμαι μαλάκας!" ....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
18/06/2010, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
μετάφραση για τσι Ελληνες:

"Είμαι μαλάκας!" ....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


χρστ πσς

:lol:

nasosR
18/06/2010, 11:37
Dim μαλακια μου μαλλον...
εκεινη την στιγμη το μονο που ειχα στο μυαλο μ ειναι γιατι την γλυτωσα και πως μαλλον καποιος μα αφησε να ζησω λιγο ακομα...
μπροστα σ αυτο μια γρατσουνια στο φτερο δεν ειναι τιποτα νομιζω....


κτλβς;;:lol: :lol:

περα της πλακας ομως , δεν ξερω.... μου φανηκε πραγματικα οτι ειχε καταλαβει το μεγεθος της μαλακιας του... οποτε και γω δεν το τραβηξα....:sick: