PDA

View Full Version : Πόσο αξιόπιστο είναι το Husqvarna sm 125s...;;;



digimonscot
20/06/2010, 14:36
Έχω βρεί μεταχειρισμένο σε καλή τιμή, και με λίγα χλμ αν είναι αληθινά,

Αλλά για κθημερινή χρήση πόσο αξιόπιστο μπορεί να είναι....;;;:confused:

..και φυσικά θα γίνονται αλλάγη λαδιών, κτλ όποτε πρέπει..

imitrelos
20/06/2010, 17:59
Αρκετά αξιόπιστο και δυνατό :D

τι χρονολογίας είναι ? ξερείς άμα είναι ανοικτο μοντέλο ?

ή το άνοιξε ο ιδιοκτήτης ? ( δέν είναι τίποτα μια ροδέλα στήν εξάτμηση και άλλο ζιγκλέρ :cool: )

digimonscot
20/06/2010, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
Αρκετά αξιόπιστο και δυνατό :D

τι χρονολογίας είναι ? ξερείς άμα είναι ανοικτο μοντέλο ?

ή το άνοιξε ο ιδιοκτήτης ? ( δέν είναι τίποτα μια ροδέλα στήν εξάτμηση και άλλο ζιγκλέρ :cool: )

δεν ειναι σιγουρο οτι θα το παρω..πρεπει να πουλησω το δικο μου πρωτα...γιατι δεν εχω ?...

και δεν εχω μιλησει με τον ιδιοκτητη...απλα θελω να σιγουρευτω αν ειναι αξιοπιστο, σε θεματα γενικα..ηλεκτρονικη, περιφερειακα μερη, κινητηρα...ΟΛΑ.

ξέρουμε τι τελικη εχει...κλειστο...ανοικτο..;;;

THANK'S για την αμεση ανταποκριση...!!:beer:

digimonscot
21/06/2010, 01:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από digimonscot
δεν ειναι σιγουρο οτι θα το παρω..πρεπει να πουλησω το δικο μου πρωτα...γιατι δεν εχω ?...

και δεν εχω μιλησει με τον ιδιοκτητη...

THANK'S για την αμεση ανταποκριση...!!:beer:

Ά και είναι του 2007..

Zid
21/06/2010, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από digimonscot


..και φυσικά θα γίνονται αλλάγη λαδιών, κτλ όποτε πρέπει.. Δίχρονο δεν ειναι το 125?

digimonscot
21/06/2010, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Δίχρονο δεν ειναι το 125?

Ναι δίχρονο, για την αλλαγή λαδιών το λες;;εννοω του κινητήρα που είναι κυρίως για το σασμάν..

Zid
21/06/2010, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από digimonscot
Ναι δίχρονο, για την αλλαγή λαδιών το λες;;εννοω του κινητήρα που είναι κυρίως για το σασμάν.. α οκ.. !!! Ντάξει σασμαν δεν έχει αρκετά συχνές αλλαγές.. το λαδάκι και τη μίξη να προσέχεις... :wave2:

digimonscot
21/06/2010, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
α οκ.. !!! Ντάξει σασμαν δεν έχει αρκετά συχνές αλλαγές.. το λαδάκι και τη μίξη να προσέχεις... :wave2:

Ξέρω από δίχρονα, αυτό έχω.. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=103118)

απλά θέλω να μάθω γι'αυτό το μηχανάκι γιατί έχω ακούσει πολλά για 125 sm αλλά κυρίως για ktm..ότι βγάζουνε προβλήματα...συχνά..αυτό δεν θέλω να πάθω, είμαι αρκετά ευχαριστημένος από
αυτο που έχω αλλά 2,5 χρόνια το έχω, θέλω περισσότερη δύναμη..και δεν θέλω να το κάνω 80άρι..πιστεύω πως θα είναι καλύτερα να το δώσω να το χαρεί κάποιος άλλος..και να ανεβώ κατηγορία σιγά σιγά..