PDA

View Full Version : Yamaha Xt ΚΡΗΤΗΣ



redfantomas
22/06/2010, 14:18
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ...?ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ... ΠΑΤΕΝΤΕΣ...ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ????? ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ:ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟ...


202146

zeke
25/06/2010, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από redfantomas
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ...?ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ... ΠΑΤΕΝΤΕΣ...ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ????? ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ:ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟ...

Άν με πάρεις δικάβαλο έρχομαι...:yuck:

VANDA
25/06/2010, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από redfantomas
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ...?ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ... ΠΑΤΕΝΤΕΣ...ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ????? ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ:ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟ...



Μόνο με άλλα ΧΤ πας βόλτες;

epp1640
25/06/2010, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Μόνο με άλλα ΧΤ πας βόλτες;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

redfantomas
25/06/2010, 14:13
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Μόνο με άλλα ΧΤ πας βόλτες; [/QUOTE

βολτα παμε εμεις οχι οι μηχανες!!!!!!!!!!οποτε παω με οτι κατσει απλα ελεγα μπας και μαζευτουμε λιγο...κυκλοφορουν ρεθυμνο απιστευτα πολλα χτ για τοσο μικρο νομο...

εχω και μια απορια...λεω να αλλαξω αλυσιδογραναζα και σκεφτομαι να κατεβω ενα δοντι μπροστα και να μεινω πισω στα ιδια...

τι αντιδραση θα εχει το χτ?

crockh2010
25/06/2010, 15:23
εχω και μια απορια...λεω να αλλαξω αλυσιδογραναζα και σκεφτομαι να κατεβω ενα δοντι μπροστα και να μεινω πισω στα ιδια...

τι αντιδραση θα εχει το χτ? [/B]
Tρελη επιταχυνση! :smilea:

redfantomas
26/06/2010, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από crockh2010
Tρελη επιταχυνση! :smilea:

θα πεσει η τελικη μου?
το κακο ειναι οτι μετα θα γεμιζουν και οι ταχυτητες πολυ πιο γρηγορα?????????..και το σασμαν ετου χτ δεν ειναι και οτι καλυτερο

Pardalotzatziki
26/06/2010, 03:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από redfantomas
θα πεσει η τελικη μου?
το κακο ειναι οτι μετα θα γεμιζουν και οι ταχυτητες πολυ πιο γρηγορα?????????..και το σασμαν ετου χτ δεν ειναι και οτι καλυτερο

Αν εχεις μαμα πισω γραναζι εχεις 45 δοντια....και θες κι αλλο μπαμ? Στο γυρο του θανατου θα το βαλεις?

Η τελικη σου θα πεσει δραματικα....

Και οσο για το κιβωτιο του ΧΤ το μονο που χρειαζεται ειναι καλο λαδι και ποδι που δινει σαφεις εντολες...Αν αλλαζεις ταχυτητες χαλαρα θα κλωτσησει.....γρηγορες και σαφεις αλλαγες...

redfantomas
31/07/2010, 14:24
εχω 2 αποριες

1) γιατι το χτ μου κανει κολπα ειδικα στην αρχη οταν ειναι σχετικα κρυο αλλα εχει κανει 2 -3 χλμ οταν ανοιγω το γκαζι γρηγορα για προσπεραση σβηνει...και ή παιζω με το ον-οφ ή σπανια αν προλαβω να παιξω το γκαζι το σωνω απο το σβησιμο.

2)απο που θα αναγνωρισω τι ακριβως μοντελο ειναι πολλες οι καγκουριες σε αυτο το μηχανακι

ηθελα να παραγγειλω κατι απο site και ηθελε ακριβεσ μοντελο....σε καποιο σημειο γραφει 2kf το μοτερ γιατι το πλαισιο ξερω ειναι αρτεσια 400...ελα ομως που το μοτερ ειναι 600 εχω χασει την μπαλα πανε και πολλα χρονια απο την ολικη αλλαγη


205294