PDA

View Full Version : Ktm 660 vs Vstrom 650, Σημειώσατε 1 !!!



ktm640lc4
29/06/2010, 11:22
Φτάνω Σπιτι το λοιπόν χτες το βράδυ μετά την δουλειά. 5 φανάρια πριν πατησω το κουμπί για να το βάλω στο γκαράζ με πλησιάζει απο πίσω 660 με ακραποβιτς με τρελλο μαρσαρισμα και με κοιτάει. Κράνος γάντια μποτες εγώ, ζελέ σορτσακι και πατουμενο ελβιελα αυτός.

Εδώ είμαστε λέω, πέσαμε σε περιπτωση. Μαρσαρω το λοιπόν ωσαν τον πουστη, ξεκινάει και φυσικά όπως είναι λογικό με περνάει. Δεν άνοιξα, αλλά και να άνοιγα όπως όλοι οι άνθρωποι με μυαλό θα ήξεραν το αποτέλεσμα της άτυπης κόντρας. Αυτός δεν το ήξερε ίσως.

Στα επόμενα φανάρια το ίδιο. Μάλιστα με άφησε να φύγω μπροστά λίγο για να με περάσει και να με κοιτάξει με υποτιμητικό ύφος. Αφου γέλασα μέσα απο το κράνος τον ευχαρίστησα για την παράσταση με μια κορνα στο τέλος. Τι διαλο όλοι σε μένα τυχαινουν; :)

Dhmitris
29/06/2010, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Φτάνω Σπιτι το λοιπόν χτες το βράδυ μετά την δουλειά. 5 φανάρια πριν πατησω το κουμπί για να το βάλω στο γκαράζ με πλησιάζει απο πίσω 660 με ακραποβιτς με τρελλο μαρσαρισμα και με κοιτάει. Κράνος γάντια μποτες εγώ, ζελέ σορτσακι και πατουμενο ελβιελα αυτός.

Εδώ είμαστε λέω, πέσαμε σε περιπτωση. Μαρσαρω το λοιπόν ωσαν τον πουστη, ξεκινάει και φυσικά όπως είναι λογικό με περνάει. Δεν άνοιξα, αλλά και να άνοιγα όπως όλοι οι άνθρωποι με μυαλό θα ήξεραν το αποτέλεσμα της άτυπης κόντρας. Αυτός δεν το ήξερε ίσως.

Στα επόμενα φανάρια το ίδιο. Μάλιστα με άφησε να φύγω μπροστά λίγο για να με περάσει και να με κοιτάξει με υποτιμητικό ύφος. Αφου γέλασα μέσα απο το κράνος τον ευχαρίστησα για την παράσταση με μια κορνα στο τέλος. Τι διαλο όλοι σε μένα τυχαινουν; :) \

Κυκλοφορούν πολλοί περίεργοι ρε, οι συγκεκριμένοι δε είναι που μας βγάζουν το "κακό" όνομα!

Tpap
29/06/2010, 11:42
:D


202664

Allst@rf
29/06/2010, 12:38
επειδή κάτι τέτοιοι είναι για τον φούτσο παλικάρια ακόμα και αν οδήγαν τα αγαπημένα μας ktm ,έπρεπε να του έλεγες "ευτυχώς για σένα που είναι δευτέρα..."

ktm640lc4
29/06/2010, 14:39
Βασικά το μόνο που μένει τωρα είναι να έρθει δίπλα μου κανά παλικάρι με busa και να μου πει, ανοίγουμε ρε μεγάλε να δω πως παει το 1300 μου;

Αυτό πάντως που μου έκανε εντύπωση είναι το μίσος που άνοιγε το μηχανάκι του. Αφου και με μισό γκάζι με περναγε. Λες να πήρε κτμ για να κυνηγάει vstrom 650;

:)

VALES
29/06/2010, 14:51
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Μαρσαρω το λοιπόν ωσαν τον πουστη,




Τα ήθελες κι εσύ όμως ε? :smokin:

ktm640lc4
29/06/2010, 17:23
Μπα οχι. Απλα ηθελα να δω τι θα κανει. Σοβαρα.

Σαν να παω εγω να μαρσαρω σε παπι. Και να τον κοιταω με βλεμα, ''χα, κοιτα σε περασα''.

Κατι τετοια δεν τα αφηνω. Τα παω μεχρι τελους. Θελω να δω την χαζομαρα σε ολο της το μεγαλειο.

Υ.Γ. Παλια δυστηχως δεν θυμαμαι με τι, κατι διχρονο στριταδικο ηταν παντως ή 125 ή 250 και εγω με παπι και δικαβαλο. Ηρθε διπλα μου ενω πηγαιναμε και μαρσαρε. Μαρσαρω και εγω εξαφανιστηκε στον οριζοντα ο τυπος. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ολοι οι μουρλοι σε μενα.....:lol:

camen
29/06/2010, 17:38
Ελα αστα αυτα τωρα...Πες οτι του κολλησες με το Vstromatex του ΚΤΜακια ,σε τσαγιωσε και μετα εκανες την παπια οτι και καλα δεν ανοιξες...:D :D :D


Το ηθικον διδαγμα της ολης ιστοριας παντως ειναι να δωσεις το Stroma και να παρεις κανενα σοβαρο μηχανακι...:smokin:

ktm640lc4
29/06/2010, 18:17
Κραταω το στρωμακι μου και παιρνω και ενα ΚΤΜ.

Σημερα ειδα ενα 990 SMR (το μηχανακι που με κανει να μου τρεχουν τα σαλια ασυστολα) στο δρομο και εκανα στην ακρη να με περασει (πιο ευκολα, οχι οτι δεν μπορουσε μην πεταχτει κανεις :) ) και το χαζεψα για λιγο μεχρι που χαθηκε. :(

Περα απο τα σοβαρα παμε στην πλακα τωρα, ε ναι λοιπον του κολλησα με τσαγιασε (που παω ο κακομοιρης) και μετα εκανα την παπια και τον γκαμποσο και οταν τον περασα κοιταγα και αλλου. :lol: :look:

Ρε πανε καλα αυτα τα ΚΤΜ ε;;;;;;;;!!!!!

camen
29/06/2010, 18:27
Eγω καβαλησα σημερα ενα 990 super duke...Ενταξει οτι και να πω δεν περιγραφεται...Και μονο που το ειχα κατω απο τα ποδια μου νομιζα οτι θα παρει μπροστα μονο του και θα εξαφανιστει...:cry:

Αντε καλα να ειμαστε,δουλιτσα και λεφτακια να υπαρχουν και ολα θα γινουν...:D :D :D

sober
30/06/2010, 06:26
δε νομιζω πως εχει να κανει με το μοντελο μηχανης οσο με τον αναβατη...

τις προαλλες ανοιγει το φαναρι στη Μεσογειων αδειος ο δρομος μπροστα και προπορευομαι στη μεσαια...με προσπερναει τουμπανος φανελατος με διχαλο ξεκρανωτος (φυσικα), κι εγω δεν ξερω με ποσα, ΞΥΣΤΑ! ενω ειχε οοολη την αριστερη για παρτη του....ευτυχως φοραγα το καφε μου παντελονι...:p

αλλη φορα στην Αλεξανδρας με αρκετη κινηση μου χωνεται σφηνα ενας με δουκα χωνει αλλη μια γκαζια και κοντεψε να καρφω8ει στο μπροστινο αμαξι ...

και αντε πες πως αυτη την εβδομαδα ειχε λιγη δροσουλα μετά πως 8α την παλεψουμε???

:rolleyes: :mad:

devil's animal
30/06/2010, 06:47
κουλαδια ρπμ...:rolleyes:

reinmeister
30/06/2010, 07:27
ανοιξε τον σε κομματι που να εχει χωρο και θα δουμε ποιος θα γελασει μετα τα 180...

MitsosNaked
30/06/2010, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ανοιξε τον σε κομματι που να εχει χωρο και θα δουμε ποιος θα γελασει μετα τα 180...


Ρε φιλε κοντρα ειπανε να κανουνε τα παιδια οχι να μεταναστευσουνε....(quote απο καμικαζι τσαντακια μουστακα)



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
30/06/2010, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Ρε φιλε κοντρα ειπανε να κανουνε τα παιδια οχι να μεταναστευσουνε....(quote απο καμικαζι τσαντακια μουστακα)



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αν ειναι ετσι οι κοντρες,παιρνω κι εγω ενα cr 250,τον παω μεχρι τα 110 και του ριχνω δυο πυκνοκατοικημενες συνοικιες προσφυγων, πριν καν κουμπωσει 2α... :lol: :lol:

devil's animal
30/06/2010, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αν ειναι ετσι οι κοντρες,παιρνω κι εγω ενα cr 250,τον παω μεχρι τα 110 και του ριχνω δυο πυκνοκατοικημενες συνοικιες προσφυγων, πριν καν κουμπωσει 2α... :lol: :lol:

φανταζομαι οτι απερριψες το cr 500 για να μην φας καπακι στην εκκινηση,ε??:p

transalpblack
30/06/2010, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Ρε φιλε κοντρα ειπανε να κανουνε τα παιδια οχι να μεταναστευσουνε....


Που το θυμήθηκες ρε φίλε?? Απίστευτος ο μουστάκας!!!

XJR_Billy
30/06/2010, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Ρε φιλε κοντρα ειπανε να κανουνε τα παιδια οχι να μεταναστευσουνε....(quote απο καμικαζι τσαντακια μουστακα)



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ktm640lc4
01/07/2010, 04:20
Τιποτα, το βρηκα. Την αλλη φορα θα τον βαλω κοντρα μεχρι την Θηβα και πισω ή μεχρι τον Πορο και πυροβλημα του.......!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΣΣΣΣΣΣΣαααααααααααααααααααααααααα

http://www.youtube.com/watch?v=TZtnthNUc-Y

Υ.Γ. Παω να παρω την busa ενος φιλου. Το βραδυ παω βουτα εχω ραντεβου με ενα 125 διχρονο σκουτερ με εξατμιση, μεχρι την δευτερη. Θα τον λιωσω.