PDA

View Full Version : Tyxaio?????



hidefnick
01/07/2010, 06:29
....

alexxxcbr
01/07/2010, 07:00
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Shaolin Monk
01/07/2010, 07:02
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

VGER
01/07/2010, 07:14
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
01/07/2010, 08:02
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Μου θυμησε μια αλλη ιστορια,οταν ειχαν τελειωσει οι πανελληνιες και εδινα τα ενδοσχολικα μαθηματα ,οπου οπως ηταν φυσικο δεν γραφαμε τιποτα...:D
Παμε λοιπον να δωσουμε ενα αρχαιοελληνικο μαθημα ,μας δινει τα θεματα τους ριχνω μια ματια και αρχιζω να γραφω με απιστευτη ταχυτητα...Ειχα βαλει το κεφαλι κατω και εγραφα...εγραφα...εγραφα...

Αφου κατι φιλαρακια γυρω γυρω ειχαν παθει πλακα.:eek: Με ρωτουσαν να τους και αυτων να γραψουν τιποτα αλλα τιποτα εγω...Συνεχιζα και εγραφα...εγραφα...εγραφα...:D


Φτανει η ωρα να δωσουμε τα γραπτα μας,εχω σταματησει να γραφω και με κοιτανε ολοι οι συμμαθητες εκπληκτοι που εχω γεμισει 5 σελιδες και αυτοι τιποτα...Σηκωνω λοιπον την κολλα μου για να δουν και αυτοι...


Ειχα γραψει συνεχομενα 5 σελιδες την λεξη "βρεχει...βρεχει...βρεχει..." και στο τελος με μεγαλα γραμματα "ΠΛΥΜΗΡΙΣΕ!!!" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ακομα γελανε τα μαλακισμενα...:bigcry: :bigcry: :bigcry:

sober
01/07/2010, 08:09
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

arxaios
01/07/2010, 10:12
Δεν μου κάνει τρομερή εντύπωση καθώς έχω διορθώσει και πιό κουφά .....

Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα ή μάλλον επιβάλλεται να σβυστούν α) τα στοιχεία του μαθητή β) του Διευθυντή γ) του σχολείου και τέλος το επίθετο του καθηγητή ........
:wave2:

950dim
01/07/2010, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
...Ειχα γραψει συνεχομενα 5 σελιδες την λεξη "βρεχει...βρεχει...βρεχει..." και στο τελος με μεγαλα γραμματα "ΠΛΥΜΗΡΙΣΕ!!!" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ακομα γελανε τα μαλακισμενα...:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Πρεπει να σου εκοψε μοναδες μονο και μονο απ΄τα 2 ορθογραφικα στην ιδια λεξη...ΠλημΜΥρισε...

Φιλικα παντα ε?:wave2:

camen
01/07/2010, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Πρεπει να σου εκοψε μοναδες μονο και μονο απ΄τα 2 ορθογραφικα στην ιδια λεξη...ΠλημΜΥρισε...

Φιλικα παντα ε?:wave2:

To ειχα γραψει σωστα τοτε,γτ τα ειχα φρεσκα. ..:winka:Τωρα που ειμαι ολη μερα μπροστα στο pc εχω αρχισει και ξεχναω...:smokin:

Cpt. Haddock
01/07/2010, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
To ειχα γραψει σωστα τοτε,γτ τα ειχα φρεσκα. ..:winka:Τωρα που ειμαι ολη μερα μπροστα στο pc εχω αρχισει και ξεχναω...:smokin:

Γιατί, στο pc γραφεις σε braille? :look:

950dim
01/07/2010, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
To ειχα γραψει σωστα τοτε,γτ τα ειχα φρεσκα. ..:winka:Τωρα που ειμαι ολη μερα μπροστα στο pc εχω αρχισει και ξεχναω...:smokin:

Ασε τις δικαιολογιες και τσιμπα ενα δωρακι τωρα...

http://www.greek-language.gr/greekLang/modern_greek/tools/lexica/triantafyllides/index.html

:beer:

koulis19
01/07/2010, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γιατί, στο pc γραφεις σε braille? :look: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: