PDA

View Full Version : χθες το βραδυ....



yannis24
02/07/2010, 04:09
...γυρνωντας κατα τις 1 απο την Γλυφαδα στο σπιτι στην Σαρωνιδα στο υψος του Ribas και λιγο παρακατω ειχε γιει ενα ατυχημα .......μια μηχανη (δεν καταλαβα τι ηταν ) σμπαραλιασμενη στην μεση του δρομου, αυτοκινητα δεξια αριστερα σταματημενα και ο αναβατης......ειχε φυγει στον γκρεμο !!!
Μαλλον εχασε τον ελεγχο χτυπησε στις μπαρες και εφυγε απο πανω......ελπιζω να σωθηκε !!

Παιδια.....πολυ προσοχη .....
πραγματικα το γεγονος μου χαλασε την διαθεση τελειως !!!

ktmakis
02/07/2010, 04:40
Ναι σώθηκε τελικά :)

edmarios
02/07/2010, 06:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
...γυρνωντας κατα τις 1 απο την Γλυφαδα στο σπιτι στην Σαρωνιδα στο υψος του Ribas και λιγο παρακατω ειχε γιει ενα ατυχημα .......μια μηχανη (δεν καταλαβα τι ηταν ) σμπαραλιασμενη στην μεση του δρομου, αυτοκινητα δεξια αριστερα σταματημενα και ο αναβατης......ειχε φυγει στον γκρεμο !!!
Μαλλον εχασε τον ελεγχο χτυπησε στις μπαρες και εφυγε απο πανω......ελπιζω να σωθηκε !!

Παιδια.....πολυ προσοχη .....
πραγματικα το γεγονος μου χαλασε την διαθεση τελειως !!!

Ναι το ειδα και εγω αυτο το συμβαν.. .ειχε τρακαρει και με ενα octavia που ηταν σταματημενο στα δεξια του δρομου καθως πας απο λαγονησι προς ριμπας!!! Το ειχα απορια και το εψαχνα απο το πρωι αν ηταν καλα το παιδι γιατι ετυχε να ρωτησουμε εναν αστυνομικο που ηταν εκει και μας ειπε οτι επεσε στον γκρεμο!!!! Το οτι ειναι καλα εχει σημασια :-))) περαστικα στο παιδι και ευχομαι ποτε ξανα κατι τετοιο!!!!!

ktmakis
02/07/2010, 06:58
Τυχερός στην ατυχία του. Πάλι καλά

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=152082&cid=4

Egle
02/07/2010, 07:37
Ενα K4 ηταν...Οτι ειχε απομεινει δηλαδη γιατι ειχε καταστραφει ολοκληρωτικα.....