PDA

View Full Version : F650-r



DrBig
03/07/2010, 16:28
:D

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=592734

Λευκάδιος
03/07/2010, 16:50
ωραιος τυπος,δεν σηκωνει μυγα στο σπαθι του γι'αυτο που εφτιαξε :wacko: .''ωραια τα κτμ αλλα δεν μπαινω μονος στην ερημο με ενα τετοιο'' :lol: .καλα δεν του ειπαν οτι υπαρχει και το xchallenge?edit δειτε οπωσδηποτε την πρωτολευταια σελιδα :rotflmao:

DrBig
03/07/2010, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
καλα δεν του ειπαν οτι υπαρχει και το xchallenge?

Δεν εχουν ακουστει και τα καλλιτερα γι αυτο. Μεγαλη αποτυχια της BMW...

Λευκάδιος
03/07/2010, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
Δεν εχουν ακουστει και τα καλλιτερα γι αυτο. Μεγαλη αποτυχια της BMW... τι εχουν ακουστει?ο κινητηρας ειναι δοκιμασμενος, δεν πουλησε καθολου ειναι η αληθεια.το εχει ενας γνωστος μου μονο για εντουροβολτες και ειναι ικανοποιημενος.

DrBig
03/07/2010, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
τι εχουν ακουστει?ο κινητηρας ειναι δοκιμασμενος, δεν πουλησε καθολου ειναι η αληθεια.το εχει ενας γνωστος μου μονο για εντουροβολτες και ειναι ικανοποιημενος.

Ηλεκτρικα προβληματα, κακες αναρτησεις, ασχημα στημενο και ψοφιος κινητηρας.
Ηθελα να το αγορασω, το πηρα μια βολτα οταν ειχα ενα drz, εφαγα ξενερωμα και πηρα ΚΤΜ :D

Λευκάδιος
03/07/2010, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
Ηλεκτρικα προβληματα, κακες αναρτησεις, ασχημα στημενο και ψοφιος κινητηρας.
Ηθελα να το αγορασω, το πηρα μια βολτα οταν ειχα ενα drz, εφαγα ξενερωμα και πηρα ΚΤΜ :D τοσο χαλια?για την πισω αναρηση εχω ακουσει παραπονα και εγω,το μοτερ ειχε και βελτιωσεις σε σχεση με τα f650gs,η bmw μαλιστα λεει οτι ειναι και 2 κιλα ελαφρυτερος.μαλλον στην κινα που φτιαχνεται(το μοτερ)βαζουν λιγοτερα παπαρακια μεσα :sick: .κριμα γιατι ειναι ενδιαφερον και το ειχα στο μυαλο μου για μελοντικη αγορα.ktm δικυλινδρο δεν εχεις ή εχεις και μονοκυλινδρο?

DrBig
03/07/2010, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
τοσο χαλια?για την πισω αναρηση εχω ακουσει παραπονα και εγω,το μοτερ ειχε και βελτιωσεις σε σχεση με τα f650gs,η bmw μαλιστα λεει οτι ειναι και 2 κιλα ελαφρυτερος.μαλλον στην κινα που φτιαχνεται(το μοτερ)βαζουν λιγοτερα παπαρακια μεσα :sick: .κριμα γιατι ειναι ενδιαφερον και το ειχα στο μυαλο μου για μελοντικη αγορα.ktm δικυλινδρο δεν εχεις ή εχεις και μονοκυλινδρο?

Δικυλινδρο, αλλα το SE που ειναι εντουραδικα στημενο.

Για το Χ- και εγω δεν το πιστευα, να σκεφτεις πηγα για να αγορασω. Το μοτερ μου φανηκε οτι ειχε πολυ λιγοτερο νευρο απο τα παλιοτερα 650 (πιθανον λογω ρυπων) και εχει δυναμομετρηθει αν θυμαμαι καλα στα 42 αλογα. Αλλα αυτο που του ελειπε ηταν σπιρταδα. Ειχε και περισσοτερους κραδασμους (αυτο που οδηγησα ειχε 2700κμ) και αν και φορουσα μποτες, το ποδι μου ποναγε σε καθε αλλαγη ταχυτητας. Γενικα μου αφησε την πιο θλιβερη αισθηση που ειχα ποτε απο μοντερνα μηχανη. Παραλιγο να βαλω τα κλαματα.
Επιφυλασσομαι στο οτι μπορει τα χιλιομετρα να ηταν λιγα και να μην ειχε στρωσει ακομα η μηχανη, στο οτι δεν επαιξα με την αναρτηση πισω για να τη φερω στα μετρα μου και στο οτι ειμαι ο μονος με τοσο αρνητικη εντυπωση (απ'οσο εχω διαβασει).

Στην κατηγορια, το 610 ειναι πολυ καλλιτερο.