PDA

View Full Version : Θα παει καποιος Brno?



Pardalotzatziki
05/07/2010, 19:03
Θα παει καποιος Brno για motogp με skylines?

Αξιζει με skylines ή ειναι καλυτερα να ψαχτει καποιος μονος του?

:wave2:

road spirit
05/07/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Θα παει καποιος Brno για motogp με skylines?

Αξιζει με skylines ή ειναι καλυτερα να ψαχτει καποιος μονος του?

:wave2: ψάξου μόνος σου, θα βρείς καλύτερες τιμές και θα κάνεις το πρόγραμμα σου όπως γουστάρεις εσύ

chr1s_86
05/07/2010, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ψάξου μόνος σου, θα βρείς καλύτερες τιμές και θα κάνεις το πρόγραμμα σου όπως γουστάρεις εσύ

+1 ;)

Sapadak
06/07/2010, 00:17
Εκτος του οτι θα σου βγει φθηνοτερα, δε κινδυνευεις να χαθεις με τους οδηγους/σκουπες του ταξιδιου

Pardalotzatziki
06/07/2010, 01:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Εκτος του οτι θα σου βγει φθηνοτερα, δε κινδυνευεις να χαθεις με τους οδηγους/σκουπες του ταξιδιου

Σε αυτο νομιζω οτι βοηθαει το gps που σου δινουνε απο την εταιρια, το οποιο κρατας μετα το ταξιδι.
Ειναι pda βασικα με χαρτες Ευρωπης.

Δεν εχω ξαναβγει εξω, οποτε καταλαβαινετε...

Και η εκδρομη ειναι ανετη απο χλμ και εχει και μερη να δεις...

Για μονος μου καλα θα ηταν, εχω και καποιον που θα ερχοταν. Το κακο ειναι οτι εχει ΚΤΜ 990 και
μαλλον θα βαρεθει να με περιμενει.....:D

Βεβαια αλλιως τα υπολογιζα οικονομικα και αλλιως μου ηρθανε. Απο 900 λενε τιμη, αλλα σε δικλινα δωματια. Και αυτο το κανονιζεις μονος σου. Δηλαδη πρεπει να βρω εγω καποιον να ερθει μαζι μου. Αλλιως παιρνεις μονοκλινο που σημαινει +350Ε. Μετα επιλεγεις κερκιδα που θες δηλαδη απο +50 μεχρι +150. Πας με γκρουπ, επιλεγεις που θες να καθησεις και μπορει να τυχει να μην ειναι κανενας απο το γκρουπ μαζι σου!!! Μ@λ@κια? Νομιζω....

Οποτε εχουμε και λεμε 900+350+150=1400 + διαφορα εξοδα κλπ κλπ 1500...
500 περισσοτερα απο οσα υπολογιζα....

:confused: :confused:

Sapadak
06/07/2010, 02:07
Πριν 2 χρονια οδικο, (1η φορα και για μενα).
Και χωρις τζιπιες

Βεβαια αν δεν εχεις παρεα(ειτε συνεπιβατη, ειτε 2η μοτο) ειναι δυσκολο δεν αντιλεγω, παντως το κοστος ειναι σαφεστατα μικροτερο απο αυτο που αναφερεις.

Ετσι απο περιεργεια

Στα 900 τι περιλαμβανει?



Επιπλεον που λες για το φιλο σου με το ΚΤΜ

Παρεα ειμασταν ενα μπουσα(φιλος) και εγω με ενα ταπεινο-πλην τιμιο(σσ Honda) 600σα

Pardalotzatziki
06/07/2010, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Πριν 2 χρονια οδικο, (1η φορα και για μενα).
Και χωρις τζιπιες

Βεβαια αν δεν εχεις παρεα(ειτε συνεπιβατη, ειτε 2η μοτο) ειναι δυσκολο δεν αντιλεγω, παντως το κοστος ειναι σαφεστατα μικροτερο απο αυτο που αναφερεις.

Ετσι απο περιεργεια

Στα 900 τι περιλαμβανει?

Επιπλεον που λες για το φιλο σου με το ΚΤΜ

Παρεα ειμασταν ενα μπουσα(φιλος) και εγω με ενα ταπεινο-πλην τιμιο(σσ Honda) 600σα

Το ταξιδι ειναι απο 9 εως 19/8. Μεσα στα 900 ειναι το πλοιο Ηγουμενιτσα - Βενετια (με καμπινα εννοειται), ξενοδοχεια, εισητηρια δοκιμαστικων-αγωνων (ελευθερη κερκιδα/γρασιδι). Μπορει και να ξεχασα κατι....

Ερωτηση. Αν παρεις το καραβι απο Πατρα για Βενετια εχει διαφορα το εισητηριο αν το κανεις Ηγουμενιτσα - Βενετια??
Ρωταω γιατι επιλεγεις απο που θα το παρεις, αναλογα απο που ξεκινας...

Οσο για τον αλλο που λες, δεν εχουν ολοι την ιδια υπομονη...

Sapadak
06/07/2010, 03:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Το ταξιδι ειναι απο 9 εως 19/8. Μεσα στα 900 ειναι το πλοιο Ηγουμενιτσα - Βενετια (με καμπινα εννοειται), ξενοδοχεια, εισητηρια δοκιμαστικων-αγωνων (ελευθερη κερκιδα/γρασιδι). Μπορει και να ξεχασα κατι....

Ερωτηση. Αν παρεις το καραβι απο Πατρα για Βενετια εχει διαφορα το εισητηριο αν το κανεις Ηγουμενιτσα - Βενετια??
Ρωταω γιατι επιλεγεις απο που θα το παρεις, αναλογα απο που ξεκινας...

Οσο για τον αλλο που λες, δεν εχουν ολοι την ιδια υπομονη...

Οποτε στο κοστος που αναφερες παραπανω ξεχασες τη βενζινα+μασα+καποια ψωνια

Pardalotzatziki
06/07/2010, 03:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Οποτε στο κοστος που αναφερες παραπανω ξεχασες τη βενζινα+μασα+καποια ψωνια

Οχι, δεν ξεχνιουνται αυτα....

:lol:

Με ρωτησες για τα 900...τοσα θελει μονο το πρακτορειο...ισως δεν το ξεκαθαρισα....

900 δικλινο ή 1250 μονοκλινο (ή μονοκλανο..αφου μονος σου εισαι):D

Εχω υπολογισει και 500 χοντρικα γενικα εξοδα....

Sapadak
06/07/2010, 03:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Οχι, δεν ξεχνιουνται αυτα....

:lol:

Με ρωτησες για τα 900...τοσα θελει μονο το πρακτορειο...ισως δεν το ξεκαθαρισα....

900 δικλινο ή 1250 μονοκλινο (ή μονοκλανο..αφου μονος σου εισαι):D

Εχω υπολογισει και 500 χοντρικα γενικα εξοδα....

Οποτε να το διχιλιαρο

Δε πας με το αεροπλανο, και με τα ρεστα να νοικιασεις κανα τσεχακι (λεωγω τωρα) :lol:

Pardalotzatziki
06/07/2010, 04:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Οποτε να το διχιλιαρο

Δε πας με το αεροπλανο, και με τα ρεστα να νοικιασεις κανα τσεχακι (λεωγω τωρα) :lol:

Πλακα πλακα.....:rotflmao: :rotflmao:

799 εχει με αεροπλανο...ασε που οτι κηροζινη καψω ειναι μεσα στην τιμη

:lol: :lol:

Βεβαια εδω ειναι μοτο φορουμ και οχι αεροπλανοπορνοφορουμ....ψαχνομαστε για να απολαυσουμε βολτες ή ταξιδια και οχι υπνο στο αεροπλανο...

Αυτη ειναι η διαφορα....

Προς το παρον παραμενω μπερδεμενος....για το αν θα το κανω....το πακετο με το gps ισχυει μεχρι την Παρασκευη....μετα παει 940 χωρις Gps....αν το θελει καποιος +45Ε...

Sapadak
06/07/2010, 04:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Πλακα πλακα.....:rotflmao: :rotflmao:

799 εχει με αεροπλανο...ασε που οτι κηροζινη καψω ειναι μεσα στην τιμη

:lol: :lol:

Βεβαια εδω ειναι μοτο φορουμ και οχι αεροπλανοπορνοφορουμ....ψαχνομαστε για να απολαυσουμε βολτες ή ταξιδια και οχι υπνο στο αεροπλανο...

Αυτη ειναι η διαφορα....

Προς το παρον παραμενω μπερδεμενος....για το αν θα το κανω....το πακετο με το gps ισχυει μεχρι την Παρασκευη....μετα παει 940 χωρις Gps....αν το θελει καποιος +45Ε...

Νταξ εννοειτε οτι πλακιτσα κανουμε

Ειναι μια πολυ καλη εμπειρια να πας οδικως, και ακομα καλυτερα να το κανεις μονος σου, αλλα εφοσον δεν παιζει παρεϊτσα καλα θα κανεις και θα πας με τη σκαϊλαϊνς.


Αν με τα 45 ευρω το κρατας κιολας παρε αυτο το πακετο, αλλιως αν ειναι ενοικιαση γαμησετο, θα το εχουν παρει αλλοι :rotflmao: :rotflmao:

Pardalotzatziki
06/07/2010, 04:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Νταξ εννοειτε οτι πλακιτσα κανουμε

Ειναι μια πολυ καλη εμπειρια να πας οδικως, και ακομα καλυτερα να το κανεις μονος σου, αλλα εφοσον δεν παιζει παρεϊτσα καλα θα κανεις και θα πας με τη σκαϊλαϊνς.


Αν με τα 45 ευρω το κρατας κιολας παρε αυτο το πακετο, αλλιως αν ειναι ενοικιαση γαμησετο, θα το εχουν παρει αλλοι :rotflmao: :rotflmao:

Τα pda ειναι Dell και ειναι καινουρια....το στελνουν οταν δωσεις προκαταβολη για να το μαθεις (ελπιζω να ισχυουν ολα αυτα) και μετα το κρατας...

road spirit
06/07/2010, 05:31
1500 για 10 μέρες είναι πολλά

επιλογές που μπορείς να κάνεις, εξαρτάται απο τις αντοχές σου βέβαια και πόσο ανεκτικός είσαι σε έλλειψη ανέσεων:

αντί για καμπίνα παίρνεις κατάστρωμα
αντί για ξενοδοχεία, κουβαλάς τη σκηνή σου και ένα υπνόσακο μαζί, και αράζεις σε κάμπινγκ...

ακόμα και αν το κάνεις έτσι, θα βρείς φθηνότερα ξενοδοχεία αν ψάξεις εσύ απο το να πάρεις έτοιμο σερβιρισμένο το πακέτο...


edit: το gps δεν είναι το παν... 3 μοτο-ταξίδια έχω κάνει στο εξωτερικό, δεν είχα σε κανένα gps, δεν αντιμετώπισα πρόβλημα πουθενά

:wave2:

Pardalotzatziki
06/07/2010, 05:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
1500 για 10 μέρες είναι πολλά

επιλογές που μπορείς να κάνεις, εξαρτάται απο τις αντοχές σου βέβαια και πόσο ανεκτικός είσαι σε έλλειψη ανέσεων:

αντί για καμπίνα παίρνεις κατάστρωμα
αντί για ξενοδοχεία, κουβαλάς τη σκηνή σου και ένα υπνόσακο μαζί, και αράζεις σε κάμπινγκ...

ακόμα και αν το κάνεις έτσι, θα βρείς φθηνότερα ξενοδοχεία αν ψάξεις εσύ απο το να πάρεις έτοιμο σερβιρισμένο το πακέτο...


edit: το gps δεν είναι το παν... 3 μοτο-ταξίδια έχω κάνει στο εξωτερικό, δεν είχα σε κανένα gps, δεν αντιμετώπισα πρόβλημα πουθενά

:wave2:

Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να το κανω ολο αυτο μονος μου...και δεν μου αρεσει η ιδεα...δεν παω για μπανιο....

Για ανεσεις δεν με ενδιαφερει....κανω καμπινγκ απο μικρο παιδι...το γουσταρω κιολας....

Ουτε το gps ειναι θεμα....αλλα αφου το δινουν γιατι οχι...

:wave2:

road spirit
06/07/2010, 05:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να το κανω ολο αυτο μονος μου...και δεν μου αρεσει η ιδεα...δεν παω για μπανιο....

Για ανεσεις δεν με ενδιαφερει....κανω καμπινγκ απο μικρο παιδι...το γουσταρω κιολας....

Ουτε το gps ειναι θεμα....αλλα αφου το δινουν γιατι οχι...

:wave2:

οπότε? σαν να το έχεις πάρει απόφαση ότι θα πας με skylines μου φαίνεται :smilea:

Pardalotzatziki
06/07/2010, 06:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
οπότε? σαν να το έχεις πάρει απόφαση ότι θα πας με skylines μου φαίνεται :smilea:

Ακριβως....μεχρι που εμαθα για το μονοκλινο και τις κερκιδες (τα γραφω παραπανω)
...και κουμπωθηκα λιγακι.....

Θα παω με τον Διατσιδη....:D

J.T.R
07/07/2010, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
1500 για 10 μέρες είναι πολλά

επιλογές που μπορείς να κάνεις, εξαρτάται απο τις αντοχές σου βέβαια και πόσο ανεκτικός είσαι σε έλλειψη ανέσεων:

αντί για καμπίνα παίρνεις κατάστρωμα
αντί για ξενοδοχεία, κουβαλάς τη σκηνή σου και ένα υπνόσακο μαζί, και αράζεις σε κάμπινγκ...

ακόμα και αν το κάνεις έτσι, θα βρείς φθηνότερα ξενοδοχεία αν ψάξεις εσύ απο το να πάρεις έτοιμο σερβιρισμένο το πακέτο...


edit: το gps δεν είναι το παν... 3 μοτο-ταξίδια έχω κάνει στο εξωτερικό, δεν είχα σε κανένα gps, δεν αντιμετώπισα πρόβλημα πουθενά

:wave2: :a013:

blackbusa
21/07/2010, 21:20
επειδη το μυαλο και η τυχη παιζει διαφορα παιχνιδια υπαρχει ενα μικρο ποσοστο να παω Μπρνο...βεβαια με την καμμια δεν προκεται να ακουμπησω γαμισιατικα λεφτα....ασε που δεν εχω και πολυ χρονο...με εναν γρηγορο υπολογισμο και οσο πιο ''φτηνιαρικα'' γινετε θα μου παει κανα 800αρι ολα μαζι...αναχωρηση απο Θεσσαλονικη στις 10 αυγουστου....πρωτη σταση στο Βελιγραδι η στο Νοβισαντ (Hostel 50 ?) 11 αυγουστου...δευτερη σταση κοντα στον Brno (60 km hostel 120 ? για το 4ημερο-ισως να παιξει και το camping τις πιστας) 12-13-14-15 αυγουστου...επιστροφη ακομα δεν ειναι σιγουρη...α)Βrno Venezia και πλοιο για Πατρα...737 χλμ για να προλαβω το πλοιο των 17.00 στις 16 αυγουστου...β)Brno Ancona 1000 Κm σε 2 μερες με καπου αναμεσα σταση για το πλοιο τις τριτης 17 αυγουστου...βενζινες-διοδια-βινιετες Αθηνα-Brno 200? περιπου...Βrno-Venezia/Ancona 200? (καταστρωμα εννοειτε)...τα εισητηρια του αγωνα δεν τα εχω βαλει ακομα μεσα για διαφορους λογους....αλλα λεω κανα 100αρι...τελικη επιβαιβαιωση τελος του μηνα...οποιος πιστος/τρελλος τα συζηταμε...

υ.γ. ολες οι τιμες ειναι τσιμπιμενες προς τα πανω για σιγουρια...οι τιμες στα hostel ειναι για 2 ατομα...αρα για 2 ατομα ειναι τα μισα λεφτα μισα λεφτα...υπολογισμος καταναλωσης busa σε νορμαλ/χαλαρους ρυθμους...
υ.γ.2 θα ξεκινησω απο Σαλονικα γιατι θα ειμαι επανω για ενα τριημερο....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

mike1821
22/07/2010, 05:55
Γειά σας παιδιά,

Εγώ πάντως είχα σχεδιάσει ενα 10-ήμερο ταξιδι για brno το οποίο μου έβγαινε στα 1500 ευρώ. Πιστεύω δηλαδή οτι η τιμή του skyline δεν είναι κακή.

Το λινκ παρακάτω έχει το σχεδιασμό του ταξιδιού.


Brno Trip (http://docs.google.com/leaf?id=0AhnZJHezPj4QdGFlZVFydG16ZFlqeFZPVGdSSm5WSkE&sort=name&layout=list&num=50)

sapila racing
22/07/2010, 06:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Θα παω με τον Διατσιδη....:D

Priceless!!!!!! :rotflmao: :lol:

Δεν πήγαινα που να με πλήρωναν. :wave2:

Καλό ταξίδι σε όσους πάνε! :beer:

Pardalotzatziki
26/07/2010, 04:13
...και που λετε.....το γκρουπ για Brno ακυρωθηκε......

Λιγες συμμετοχες....

Πρωτη φορα που ζηταω αδεια Αυγουστο, τον αποφευγω λογω πολυκοσμιας, και εχω δυο εβδομαδες....

Την ζητησα μονο και μονο για αυτο το γκρουπ...

Ξενερωσα....

Pardalotzatziki
26/07/2010, 04:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Priceless!!!!!! :rotflmao: :lol:

Δεν πήγαινα που να με πλήρωναν. :wave2:

Καλό ταξίδι σε όσους πάνε! :beer:

Μη γελας....μπορει να βαλουν σε κληρωση κανενα πακετο ΩΧλινς....

:wave2: :wave2:

Buenaventura
26/07/2010, 05:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
...και που λετε.....το γκρουπ για Brno ακυρωθηκε......

Λιγες συμμετοχες....

Πρωτη φορα που ζηταω αδεια Αυγουστο, τον αποφευγω λογω πολυκοσμιας, και εχω δυο εβδομαδες....

Την ζητησα μονο και μονο για αυτο το γκρουπ...

Ξενερωσα....

Ηταν και γω να παω + ενα παιδι απο Ξανθη man.Τρελη ξενερα.Εσενα σου ειπαν οτι ακυρωθηκε?Σου εστειλαν πισω τα money?Γιατι εμας εκτος απο το οτι μας ζητησαν αριθμους λογαριασμων την προηγουμενη βδομαδα "για την περιπτωση που ακυρωθει"λεει,απο εκει και περα ουτε φωνη ουτε ακροαση...

Pardalotzatziki
26/07/2010, 05:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Buenaventura
Ηταν και γω να παω + ενα παιδι απο Ξανθη man.Τρελη ξενερα.Εσενα σου ειπαν οτι ακυρωθηκε?Σου εστειλαν πισω τα money?Γιατι εμας εκτος απο το οτι μας ζητησαν αριθμους λογαριασμων την προηγουμενη βδομαδα "για την περιπτωση που ακυρωθει"λεει,απο εκει και περα ουτε φωνη ουτε ακροαση...

Δεν βιαστηκα να δωσω προκαταβολη, απλα ειχα επαφη με mail και τηλεφωνα...

Στην τελευταια μου ερωτηση, ηρθε απαντηση στις 23/7 οτι ακυρωνεται...

Για τα λεφτα σου φροντισε να τους πρηξεις εσυ και μην περιμενεις ποτε και κανεναν να κανει τις δουλειες σου για σενα...

Και φυσικα δεν θα δεχτεις τιποτα παρακατω απο αυτα που εδωσες...

Επισης...εχεις π.μ.

mavrosxx
27/07/2010, 17:12
Kαι εγω θα ηθελα να παω αλλα δεν ακολουθει η παρεα λογω οικονομικων.

thalasinos
03/08/2010, 10:32
Θα παμε στις 10-08 και 8:00 το πρωί απο Ηγουμενιτσα- Βενετια. Μηχανη,και δυο Ατομα καταστρωμα 100ευρω. Διανυκτερευσεις:Τεταρτη στους Δολομιτες, Πεμπτη-παρασκευη στο Σαλτζμπουργκ Σαββατο-κυριακη ισως και Δευτερα στη Βιεννη.
Κυριακη πρωί παμε MOTO GP Brno και βραδακι επιστρεφουμε Βιεννη.

Στις 16 η 17 αυγουστου ψαχνω παρεα για την επιστροφη, απο ΒΙΕΝΝΗ- ΕΛΛΑΔΑ με μια Διανυκτερευση Βελιγραδι. ΑΚΥΡΟ!!!!!!!! Θα γυρισουμε παλι απο ΒΕΝΕΤΙΑ




205516

Pardalotzatziki
03/08/2010, 16:10
Τελικα πολλα τα μπερδεματα για μενα οποτε το ταξιδιωτικο ακυρωνεται και μεταφερεται αεροπορικως οπως προτεινε ο Sapadak....

Του χρονου.....φουντουνια....και βλεπουμε...

Απο εισητηρια για τον αγωνα ξερει κανενας τι γινεται?

Σκεφτομαι για την Τ6.....αλλα θα βρω εκει ή να κλεiσω απο τωρα?

Και απο ποιο site?

thalasinos καλο δρομο.....και απο το πεζοδρομιο....
:wave2: :wave2:

kakricas
03/08/2010, 17:42
θα βρεις εισητήρια εκεί δεν είναι ποτέ sold out αυτός ο αγώνας.Προσοχή μην κλείσεις εξέδρα αλλά στο χωράφι το πιο φτηνό....τσάμπα είχαμε πληρώσει εξέδρα ήταν καλύτερα στο όπού ναναι!

Pardalotzatziki
03/08/2010, 17:52
http://www.automotodrombrno.cz/en/node/1473

Για οσους θα ειναι εκει.....

:wave2:

Pardalotzatziki
03/08/2010, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από pyrotexnoyrgos
θα βρεις εισητήρια εκεί δεν είναι ποτέ sold out αυτός ο αγώνας.Προσοχή μην κλείσεις εξέδρα αλλά στο χωράφι το πιο φτηνό....τσάμπα είχαμε πληρώσει εξέδρα ήταν καλύτερα στο όπού ναναι!

Συναδελφε σκεφτομαι για την Τ6, απο οτι φαινεται εδω εχει την καλυτερη θεα...και θεαμα...

http://www.automotodrombrno.cz/virtual/index.html

Πατα πανω στο Τ6 και θα δεις....

Τωρα επειδη ειναι αριθμημενες απο οτι φαινεται στην φωτο δεν ξερω που θα πεσω...

Οποτε απο αυτη την αποψη εχεις δικιο, ισως δεν βλεπουμε και πολλα...

Pardalotzatziki
03/08/2010, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από pyrotexnoyrgos
θα βρεις εισητήρια εκεί δεν είναι ποτέ sold out αυτός ο αγώνας.Προσοχή μην κλείσεις εξέδρα αλλά στο χωράφι το πιο φτηνό....τσάμπα είχαμε πληρώσει εξέδρα ήταν καλύτερα στο όπού ναναι!


Τα εκδοτηρια μπορεις να μου πεις που ειναι συμφωνα με το χαρτη της πιστας?

:wave2: :wave2:

kakricas
04/08/2010, 04:19
Κοίταξα το εισητήριο που είχα προπληρώσει τότε με τον φόβο ότι δεν θα βρω......στην Τ6 το είχαμε βγάλει καί καθήσαμε κάπου κοντά στην Τ4 στο χωράφι μαζί με τον πολύ κόσμο ...... Μπήκαμε από την είσοδο Ε αλλά δεν είναι πρόβλημα θα πας με τον πολύ κόσμο θα σε καθοδηγήσει το προσωπικό της πίστας.
Χαιρετώ καλά να περάσετε
:beer: :wave2:

zephyr1
04/08/2010, 05:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από pyrotexnoyrgos
Κοίταξα το εισητήριο που είχα προπληρώσει τότε με τον φόβο ότι δεν θα βρω......στην Τ6 το είχαμε βγάλει καί καθήσαμε κάπου κοντά στην Τ4 στο χωράφι μαζί με τον πολύ κόσμο ...... Μπήκαμε από την είσοδο Ε αλλά δεν είναι πρόβλημα θα πας με τον πολύ κόσμο θα σε καθοδηγήσει το προσωπικό της πίστας.
Χαιρετώ καλά να περάσετε
:beer: :wave2:

:beer: :wave2:

@ngelos
04/08/2010, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike1821
Το λινκ παρακάτω έχει το σχεδιασμό του ταξιδιού.
Brno Trip (http://docs.google.com/leaf?id=0AhnZJHezPj4QdGFlZVFydG16ZFlqeFZPVGdSSm5WSkE&sort=name&layout=list&num=50)
Αυτός είναι προγραμματισμός ταξιδιού,πάντα στο πρόγραμμα και οι μπύρες της μέρας...Μ'αρέσεις :a20:

:beer: :beer:


ΥΓ.Καλά να περάσεις Pardalotzatziki.:wave2:

Pardalotzatziki
04/08/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Αυτός είναι προγραμματισμός ταξιδιού,πάντα στο πρόγραμμα και οι μπύρες της μέρας...Μ'αρέσεις :a20:

:beer: :beer:


ΥΓ.Καλά να περάσεις Pardalotzatziki.:wave2:


Ευχαριστω...αυτο ακριβως θα κανω!!!

kakricas
05/08/2010, 15:04
zephyr1 quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από pyrotexnoyrgos
Κοίταξα το εισητήριο που είχα προπληρώσει τότε με τον φόβο ότι δεν θα βρω......στην Τ6 το είχαμε βγάλει καί καθήσαμε κάπου κοντά στην Τ4 στο χωράφι μαζί με τον πολύ κόσμο ...... Μπήκαμε από την είσοδο Ε αλλά δεν είναι πρόβλημα θα πας με τον πολύ κόσμο θα σε καθοδηγήσει το προσωπικό της πίστας.
Χαιρετώ καλά να περάσετε

--------------------------------------------------------------------------------



:beer:


205829