PDA

View Full Version : Μπραβο ρε!Εισαι μαγκαςςς...!!



Pinw
06/07/2010, 07:46
Αναφερομαι στον οδηγο του κοκκινου Multistrada 1000ss με πινακιδα ΙΤΙ ... που εχθες το μεσημερι με εκλεισε στην γεφυρα του τριτου νεκροταφειου στη Νικαια.Ναι αγορι μου εγω με το Tuono1000r ειμαι.Ποτε θα καταλαβετε οτι επειδη μια μηχανη σας προσπερασε στην ευθεια δεν σημαινει οτι εθιξε το μεγεθος του πουλιου σας,ουτε σας την ειπε,αλλα δυστυχως ο καθε καγκουρας,καλοκαιρινος διτροχος που το χειμωνα την βαζει στο γκαραζ γιατι κανει πλιτσι-πλιτσι κ κρυο κ βγαινει με το τουτου δεν το καταλαβαινει αυτο.Εχεις σκεφτει βρε καταπιεσμενε οτι ο αλλος μπορει να βιαζεται γιατι εχει αργησει..??
Αντε εμενα δεν με σεβαστηκες κ με εκλεισες στην στροφη επανω μπαινοντας εσωτερικη σαν αλλος Rossi τρομαρα σου,αντε για παρτη σου δεν σε νοιαζει,η κοπελα που ειχες πανω τι σου φταει ρε??!!Και σαν να μην φτανει που με εκλεισες,με εβγαλες απο την γραμμη μου κ πηγες να με ριξεις πανω σε αυτοκινητο,μετα απο ολα αυτα εφυγες κ τερμα δεξια για Γρηγοριου Λαμπρακη,κοινως εχω κομπλα κ την βγαζω σε ολο μου το μεγαλειο.Οσοι περνατε απο αυτη την γεφυρα,καταλαβαινετε,απο τερμα αριστερα πανω στην στροφη ο τσιφτης εφυγε τερμα δεξια για Λαμπρακη.Αν ειστε τοσο αμαμητοι κ ξεσπατε στα μοτοσακα σας οι αλλοι δεν σας φταινε σε τιποτα γιατι μερικοι εχουμε κ οικογενειες πισω μας.Υπαρχουν κ οι πιστες αλλα που ν μπειτε εκει με σαγιοναρες κ βερμουδες απολιτιστοι νεοΕλληνες...Προσπαθησα να ειμαι οσο το δυνατον προσεκτικος στις εκφρασεις μου κ απλα ευχομαι να μην παρεις κανεναν αλλο Χριστιανο στο λαιμο σου κολλητε...

καλες βολτες κ παντα με κρανος αδερφια...

OldMan
06/07/2010, 07:51
Φτηνά την έβγαλες, φιλαράκι ...



Αν είχε εμφανιστεί και 3ο Ιταλικό χιλιάρι θα σας κατηγορούσαν για σύσταση συμμορίας.. :winka:

Ζεύκας
06/07/2010, 10:12
που πας ρε φίλε με το απρίλια να πατήσεις το μουλτιστράντα...:rolleyes:

sniper
06/07/2010, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Φτηνά την έβγαλες, φιλαράκι ...



Αν είχε εμφανιστεί και 3ο Ιταλικό χιλιάρι θα σας κατηγορούσαν για σύσταση συμμορίας.. :winka:

Το θέμα ειναι ότι το τουόνο τσαγιώθηκε από το στράντα..... όλα τ' άλλα είναι σάλτσες....



:smokin:

menelaos46
06/07/2010, 10:14
Ελα πες τωρα οτι τσαντιστηκες που σου εριξε multistrada και μαλιστα δικαβαλο κι αστα αυτα...!!!

OldMan
06/07/2010, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το θέμα ειναι ότι το τουόνο τσαγιώθηκε από το στράντα.....
Εεε τί ..???

Ρώτα τον Βύρωνα να σΕ πει ...!!! :winka:

byron
06/07/2010, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εεε τί ..???

Ρώτα τον Βύρωνα να σΕ πει ...!!! :winka:

Eχω την εντύπωση ότι το περι ου ο λόγος Multi κυκλοφορεί ως γοργόνα του Μεγαλέξανδρου ψάχνωντας το Tuono μου ....:rotflmao: :lol: :rotflmao:

DUKASII
06/07/2010, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Eχω την εντύπωση ότι το περι ου ο λόγος Multi κυκλοφορεί ως γοργόνα του Μεγαλέξανδρου ψάχνωντας το Tuono μου ....:rotflmao: :lol: :rotflmao: το οποιο φυσικα συνεχιζεις να κρυβεις καλα στο κοτετσι σου αγορινα μου ε??:D

byron
06/07/2010, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
το οποιο φυσικα συνεχιζεις να κρυβεις καλα στο κοτετσι σου αγορινα μου ε??:D

Ίσα ίσα που ο Multinex πλησιάζει στα ίχνη μου σγα-σγα. Από Αττική οδό έφτασε Νίκαια. :lol:

BLiTzER
06/07/2010, 11:17
Εγώ το μόνο που κράτησα από το κείμενο είναι ότι ένας ευθειάκιας με ιταλικό τον ήπιε πάνω σε στροφή - από εσωτερική και δικάβαλος - από άλλο ιταλικό. Moar drama plx!!1

DUKASII
06/07/2010, 11:18
εντο μεταξυ και εγω εκει κατω ημουν χθες..
και τι??ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ.
μπαταρια αυτη τη φορα..


ψαχνω απο τι δεν εχει μεινει το γαμωσουζουκι..

sniper
06/07/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
εντο μεταξυ και εγω εκει κατω ημουν χθες..
και τι??ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ.
μπαταρια αυτη τη φορα..


ψαχνω απο τι δεν εχει μεινει το γαμωσουζουκι..

Από εσένα ρε μλκ! :lol:

Cpt. Haddock
06/07/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ψαχνω απο τι δεν εχει μεινει το γαμωσουζουκι..

απο βενζίνη :wave2:

DUKASII
06/07/2010, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
απο βενζίνη :wave2: μπαμπης...και απο αυτο.

Dimos35
06/07/2010, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μπαμπης...και απο αυτο.
Να του βάζεις ρακί που βγάζει περισσότερα χλμ :rotflmao: :rotflmao:
(άδειασε τα ΠΜ σου, προσπαθώ να σου στείλω :smilea: )

SpineshankD
06/07/2010, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Εγώ το μόνο που κράτησα από το κείμενο είναι ότι ένας ευθειάκιας με ιταλικό τον ήπιε πάνω σε στροφή - από εσωτερική και δικάβαλος - από άλλο ιταλικό. Moar drama plx!!1

.Το να μπεις δικαβαλος με 200 στην γεφυρα της πετρου ραλλη με μουλτιστραντα,με παπι,με

πατινι ηλεκτροκινητο-και δεν ξερω εγω με

τι-και να βαλει σε ΚΙΝΔΥΝΟ την σωματικη ακεραιοοτητα του ιδιου αλλα και αλλων 2 για να το

παιξει μαγκας και γαματος ειναι μεγιστη ΜΑΛΑΚΙΑ. το παληκαρι μας ειπε οτι τον περασε στην

ευθεια,δεν ειπε οτι εκανε κοντρα,οτι εριχνε ξερογκαζιες διπλα του στο προηγουμενο

φαναρι,απλα οτι τον ΠΕΡΑΣΕ.

Τωρα αν εσεις που βγαλατε αυτο το συμπερασμα,αμα φυγετε απο το φαναρι

και πανε να σας περασουνε απο πανω στην χορμοβιτου

και να σας στειλουνε σε καμμια βιτρινα για εκθεμα (να μην πω και

τιποτα αλλο χειροτερο),πειτε μεσα σας"πωω αυτος εχει μεγαλα α@@@@ καλα μου εκανε,

την αλλη φορα που θα πηγαινω για σουβλακια θα ειμαι ψυχολογικα ετοιμασμενος

για κοντρα μεχρι θανατου"

παντως επειδη το παληκαρι ειναι γνωστος και ξερω το βενζιναδικο που δουλευει, οποιος εχει

απορια στο αν ειναι ευθειακιας η κουλομαρια ας μου στειλει πμ να του δωσω λοιπα στοιχεια

και να παει να το δει μονος του,πριν ξεστομιζει επιθετα;)

Opisthogonia
06/07/2010, 15:46
οχ οχ mirizi xilooooooooo xilo xilo :P ade stin kaliteri kodra kolaraki se prokaloune XEKINA

nickmonstro
06/07/2010, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pinw
Αναφερομαι στον οδηγο του κοκκινου Multistrada 1000ss με πινακιδα ΙΤΙ ... που εχθες το μεσημερι με εκλεισε στην γεφυρα του τριτου νεκροταφειου στη Νικαια.Ναι αγορι μου εγω με το Tuono1000r ειμαι.Ποτε θα καταλαβετε οτι επειδη μια μηχανη σας προσπερασε στην ευθεια δεν σημαινει οτι εθιξε το μεγεθος του πουλιου σας,ουτε σας την ειπε,αλλα δυστυχως ο καθε καγκουρας,καλοκαιρινος διτροχος που το χειμωνα την βαζει στο γκαραζ γιατι κανει πλιτσι-πλιτσι κ κρυο κ βγαινει με το τουτου δεν το καταλαβαινει αυτο.Εχεις σκεφτει βρε καταπιεσμενε οτι ο αλλος μπορει να βιαζεται γιατι εχει αργησει..??
Αντε εμενα δεν με σεβαστηκες κ με εκλεισες στην στροφη επανω μπαινοντας εσωτερικη σαν αλλος Rossi τρομαρα σου,αντε για παρτη σου δεν σε νοιαζει,η κοπελα που ειχες πανω τι σου φταει ρε??!!Και σαν να μην φτανει που με εκλεισες,με εβγαλες απο την γραμμη μου κ πηγες να με ριξεις πανω σε αυτοκινητο,μετα απο ολα αυτα εφυγες κ τερμα δεξια για Γρηγοριου Λαμπρακη,κοινως εχω κομπλα κ την βγαζω σε ολο μου το μεγαλειο.Οσοι περνατε απο αυτη την γεφυρα,καταλαβαινετε,απο τερμα αριστερα πανω στην στροφη ο τσιφτης εφυγε τερμα δεξια για Λαμπρακη.Αν ειστε τοσο αμαμητοι κ ξεσπατε στα μοτοσακα σας οι αλλοι δεν σας φταινε σε τιποτα γιατι μερικοι εχουμε κ οικογενειες πισω μας.Υπαρχουν κ οι πιστες αλλα που ν μπειτε εκει με σαγιοναρες κ βερμουδες απολιτιστοι νεοΕλληνες...Προσπαθησα να ειμαι οσο το δυνατον προσεκτικος στις εκφρασεις μου κ απλα ευχομαι να μην παρεις κανεναν αλλο Χριστιανο στο λαιμο σου κολλητε...

καλες βολτες κ παντα με κρανος αδερφια...

Ελα ρε βενζινα εγω ημουν!!!:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Εγώ το μόνο που κράτησα από το κείμενο είναι ότι ένας ευθειάκιας με ιταλικό τον ήπιε πάνω σε στροφή - από εσωτερική και δικάβαλος - από άλλο ιταλικό. Moar drama plx!!1

Eυθειακιας εεε????:rolleyes:

BLiTzER
06/07/2010, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
.Το να μπεις δικαβαλος με 200 στην γεφυρα της πετρου ραλλη με μουλτιστραντα,με παπι,με

πατινι ηλεκτροκινητο-και δεν ξερω εγω με

τι-και να βαλει σε ΚΙΝΔΥΝΟ την σωματικη ακεραιοοτητα του ιδιου αλλα και αλλων 2 για να το

παιξει μαγκας και γαματος ειναι μεγιστη ΜΑΛΑΚΙΑ.

Μπλα μπλα μπλα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
το παληκαρι μας ειπε οτι τον περασε στην

ευθεια,δεν ειπε οτι εκανε κοντρα,οτι εριχνε ξερογκαζιες διπλα του στο προηγουμενο

φαναρι,απλα οτι τον ΠΕΡΑΣΕ.

Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά στη συγκεκριμένη στροφή ψάχνω κι εγώ θύματα που μου το παίζουν γρήγοροι στα φανάρια. Έχει πλάκα. Δοκίμασε το καμιά φορά.


Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
παντως επειδη το παληκαρι ειναι γνωστος και ξερω το βενζιναδικο που δουλευει, οποιος εχει

απορια στο αν ειναι ευθειακιας η κουλομαρια ας μου στειλει πμ να του δωσω λοιπα στοιχεια

και να παει να το δει μονος του,πριν ξεστομιζει επιθετα;)

Δεν το ξέρω το παιδί. Μπορεί να είναι ο καλύτερος οδηγός του κόσμου. Δεν αμφιβάλλω. Εγώ απλά σχολίασα τη γκρίνια τύπου "με πέρασε και κινδύνεψα και θα του σπάσω τα μούτρα παλιοκουλάδι ου 666" σε φόρουμ.

Κατά τ'άλλα παίρνετε πολύ στα σοβαρά ότι διαβάζετε εδώ μέσα και δεν πρέπει.

noble
07/07/2010, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Μπλα μπλα μπλα.



Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά στη συγκεκριμένη στροφή ψάχνω κι εγώ θύματα που μου το παίζουν γρήγοροι στα φανάρια. Έχει πλάκα. Δοκίμασε το καμιά φορά.



Δεν το ξέρω το παιδί. Μπορεί να είναι ο καλύτερος οδηγός του κόσμου. Δεν αμφιβάλλω. Εγώ απλά σχολίασα τη γκρίνια τύπου "με πέρασε και κινδύνεψα και θα του σπάσω τα μούτρα παλιοκουλάδι ου 666" σε φόρουμ.

Κατά τ'άλλα παίρνετε πολύ στα σοβαρά ότι διαβάζετε εδώ μέσα και δεν πρέπει.


Σε μια πολύ σωστή τοποθέτηση,βάζεις μπλα μπλα μπλα για να δείξεις τι?
Όταν κάποιος σας κλείσει τόσο επικίνδυνα,γιατί είναι απλά μαλάκας και μάλιστα είστε δικάβαλο,ελάτε μετά εδω μέσα να κάνετε αστειάκια να γελάσουμε όλοι μαζί.Μερικοί δεν έχετε καμία αίσθηση του χιούμορ και ακόμα χειρότερα,δεν έχετε timing στο χιούμορ σας.Για να μη πω οτι δεν ξέρετε να διαβάζετε και προσβληθείτε.
Anyway,δεν το λεω μόνο για σένα που απ οτι φαίνεται
Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά στη συγκεκριμένη στροφή ψάχνω κι εγώ θύματα που μου το παίζουν γρήγοροι στα φανάρια. Έχει πλάκα. Δοκίμασε το καμιά φορά. είσαι και πολύ άντρας που παραδίδεις τέτοια μαθήματα.:cry:

Pinw
07/07/2010, 04:01
Ωραια παληκαρι μου!Αφου λοιπον εσυ την ζωη σου δεν την παιρνεις κ τοσο σοβαρα,την επομενη φορα που θα σεου βγει κανας μπαρμπας με την ascona του '80 κ προσπαθησει να σε κανει αυτοκολητο στο port baggage κ να σε στειλει βολτα στη γιαγια σου μην τον βρισεις να του δωσεις φιλακια στη μασελα!Και να το ξερω αν δηλαδη σε πετυχω ποτε στη γεφυρα να μην κοψω να περασω απευθειας απο πανω σου κ μετα να χορευω ινδιανικους χορους πανω απο την ματωμενη σαρκα σου κ εσυ φτυνοντας αιμα να σκεφτεσαι΄"πωπω!!με εμβολισε!!πολυ μαγκας!!".. καλυτερα ετσι??!!αν παλι βγαζεις αλλο συμπερασμα κ διαφωνεις p.m να σε κερασω καφε στο μαγαζι κ να τα πουμε απο κοντα μιας κ εισαι δικοσ μου απ'οτι ειδα στο profile σου.Και τελικως δεν ειναι τα forum που παιρνουμε σοβαρα αλλα η ζωη μας,ειμαι αρκετα μεγαλος πια να ξεχωριζω την μαγκια απο την μαλακια.εκανα πολλα,ειδα ακομα περισσοτερα κ σιγουρα 8α δω κ θα κανω αλλα τοσα.Δεν με λες ουτε μαγκα ουτε φλωρο,ειμαι εγω και δεν χαριζομαι σε κανενα πουστη... καλο καλοκαιρι...

anax
07/07/2010, 05:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pinw
Ωραια παληκαρι μου!Αφου λοιπον εσυ την ζωη σου δεν την παιρνεις κ τοσο σοβαρα,την επομενη φορα που θα σεου βγει κανας μπαρμπας με την ascona του '80 κ προσπαθησει να σε κανει αυτοκολητο στο port baggage κ να σε στειλει βολτα στη γιαγια σου μην τον βρισεις να του δωσεις φιλακια στη μασελα!Και να το ξερω αν δηλαδη σε πετυχω ποτε στη γεφυρα να μην κοψω να περασω απευθειας απο πανω σου κ μετα να χορευω ινδιανικους χορους πανω απο την ματωμενη σαρκα σου κ εσυ φτυνοντας αιμα να σκεφτεσαι΄"πωπω!!με εμβολισε!!πολυ μαγκας!!".. καλυτερα ετσι??!!αν παλι βγαζεις αλλο συμπερασμα κ διαφωνεις p.m να σε κερασω καφε στο μαγαζι κ να τα πουμε απο κοντα μιας κ εισαι δικοσ μου απ'οτι ειδα στο profile σου.Και τελικως δεν ειναι τα forum που παιρνουμε σοβαρα αλλα η ζωη μας,ειμαι αρκετα μεγαλος πια να ξεχωριζω την μαγκια απο την μαλακια.εκανα πολλα,ειδα ακομα περισσοτερα κ σιγουρα 8α δω κ θα κανω αλλα τοσα.Δεν με λες ουτε μαγκα ουτε φλωρο,ειμαι εγω και δεν χαριζομαι σε κανενα πουστη... καλο καλοκαιρι...


Σωστοςςςςςς.... Οταν παψει το μηχανακι μας να ειναι προεκταση της τσουτσους μας στο δρομο τοτε
πιστευω θα κυκλοφορουμε νιωθωντας κ πιο ασφαλεις.. Στο κατω κατω υπαρχουν κ οι πιστες.. Μπειτε κ ξεροχυστε οχι μονο μπαντες και στο λαστιχο να εχουμε απατητουσ 10 ποντους απο δεξια κ αριστερα κ στο κεντρο σλικ.. τεσπα ο καθενας στη ελλαδα κανει κ θα κανει οτι γουσταρει... Χωριο χωρις τρελο πουτανα κ εκκλησια δεν υπαρχει.. οποτε φαντασου στην πολη..

BLiTzER
07/07/2010, 05:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pinw
αν παλι βγαζεις αλλο συμπερασμα κ διαφωνεις p.m να σε κερασω καφε στο μαγαζι κ να τα πουμε απο κοντα μιας κ εισαι δικοσ μου απ'οτι ειδα στο profile σου.Και τελικως δεν ειναι τα forum που παιρνουμε σοβαρα αλλα η ζωη μας,ειμαι αρκετα μεγαλος πια να ξεχωριζω την μαγκια απο την μαλακια.εκανα πολλα,ειδα ακομα περισσοτερα κ σιγουρα 8α δω κ θα κανω αλλα τοσα.Δεν με λες ουτε μαγκα ουτε φλωρο,ειμαι εγω και δεν χαριζομαι σε κανενα πουστη... καλο καλοκαιρι...

Καφεδάκι όποτε γουστάρεις, να σου δείξω γιατί δεν πρέπει να παίρνεις τοις μετρητοίς ότι μαλακία διαβάζεις στα ίντερνετς :P Που είναι το βενζινάδικο?

Άκυρο το παράδειγμα. Άλλο αυτοκίνητο, άλλο μηχανάκι. Και ξαναλέω, δεν είδα τη φάση, μπορεί να έχεις 100% δίκιο, αλλά, όπως και να χει, κλάψα τέτοιου είδους σε φόρουμ μου φαίνεται λίγο κάπως. Αυτά :)

byron
07/07/2010, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά στη συγκεκριμένη στροφή ψάχνω κι εγώ θύματα που μου το παίζουν γρήγοροι στα φανάρια. Έχει πλάκα. Δοκίμασε το καμιά φορά.


Να σε δω ρε BLiTzeRR στην συγκεκριμένη κωλοστροφή που είναι γυαλί, με 20 μοίρες αρνητική κλίση και έξοδο διαφυγής 5 μέτρα παρακάτω μέσα στα λουλουδάδικα του Γ' νεκροταφείου να κάνεις πλάκες.:dizzy:

sniper
07/07/2010, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Να σε δω ρε BLiTzeRR στην συγκεκριμένη κωλοστροφή που είναι γυαλί, με 20 μοίρες αρνητική κλίση και έξοδο διαφυγής 5 μέτρα παρακάτω μέσα στα λουλουδάδικα του Γ' νεκροταφείου να κάνεις πλάκες.:dizzy:

Το multi τις έκανε όμως

:smokin:

byron
07/07/2010, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το multi τις έκανε όμως

:smokin:

Αν ήταν μόνος του, @@ θα έκανε. :wave2:

Aggelos_SV
07/07/2010, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Να σε δω ρε BLiTzeRR στην συγκεκριμένη κωλοστροφή που είναι γυαλί, με 20 μοίρες αρνητική κλίση και έξοδο διαφυγής 5 μέτρα παρακάτω μέσα στα λουλουδάδικα του Γ' νεκροταφείου να κάνεις πλάκες.:dizzy:

...και στα καπάκια μετά τη στροφή (ο θεός να την κάνει) που είναι και τυφλή, έχει φανάρι.
Άντε να είναι κόκκινο με αρκετά αυτοκίνητα και να μπαίνεις με αρκετά χλμ...
Μπορείς για πλάκα να καταλήξεις σαν τα σκυλάκια που πουλούσαν παλία στα φανάρια με το κεφάλι γιο-γιο , σε κάποια εταζέρα πλάι στα γούφερ κάποιου κουτιού.:cry:

vagtav
07/07/2010, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
....
Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά στη συγκεκριμένη στροφή ψάχνω κι εγώ θύματα που μου το παίζουν γρήγοροι στα φανάρια...

Αν κοιτάξεις κάτω από τη γέφυρα θα δεις αρκετά.
Είναι πραγματικά επικίνδυνο σημείο και θέλει πολύ προσοχή. Ειδικά για τους γρήγορους....

OldMan
07/07/2010, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
μαλάκας
Θάλειααα...???? :wacko: :uplate: :eyepop:

(τι κουβέντες είναι αυτές, κορίτσι πράμα ..???) :look:

Νταξ το Fazer συνέχεια καντίλι ...
Νταξ οι λαστιχιές στο μάρμαρο της πολυκατοικίας ...
Νταξ τα ραγισμένα τζάμια του μπακάλικου από τις κομμένες εξατμίσεις ...
Νταξ ο σουρωμένος λεχρίτης που κατουρούσε στην πόρτα του φαρμακείου ...
Νταξ οι σπασμένοι καθρέφτες και τα σκασμένα λάστιχα του τζιπάκια που σε έκλεινε ...


Αλλά "μαλάκας " ..??? :hypnotize
(μέχρι εκεί έχεις φτάσει λοιπόν ..??) :(

PortisHead
07/07/2010, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagtav
Αν κοιτάξεις κάτω από τη γέφυρα θα δεις αρκετά.


Και τις μπαριερες να δεις , θα δεις οτι ειναι μονιμως καινουργιες :D (Γιατι αραγε)

Απλα τωρα τελευταια εχουν στρωσει καινουργια ασφαλτο εκει , κραταει καλα , και μπαινουν ολοι χυμα.
Βεβαια στα 50 μετρα εχει διχαλα με σταματημενα αυτοκινητα για Νικαια-Κορυδαλλο, αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες.
:lol:

BLiTzER
07/07/2010, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Να σε δω ρε BLiTzeRR στην συγκεκριμένη κωλοστροφή που είναι γυαλί, με 20 μοίρες αρνητική κλίση και έξοδο διαφυγής 5 μέτρα παρακάτω μέσα στα λουλουδάδικα του Γ' νεκροταφείου να κάνεις πλάκες.:dizzy:

Δεν είναι γυαλί πλέον. Η κλίση όντως έχει μείνει. Αλλά η άσφαλτος είναι άψογη.


Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
...και στα καπάκια μετά τη στροφή (ο θεός να την κάνει) που είναι και τυφλή, έχει φανάρι.
Άντε να είναι κόκκινο με αρκετά αυτοκίνητα και να μπαίνεις με αρκετά χλμ...
Μπορείς για πλάκα να καταλήξεις σαν τα σκυλάκια που πουλούσαν παλία στα φανάρια με το κεφάλι γιο-γιο , σε κάποια εταζέρα πλάι στα γούφερ κάποιου κουτιού.:cry:



Αρχικά δημιουργήθηκε από vagtav
Αν κοιτάξεις κάτω από τη γέφυρα θα δεις αρκετά.
Είναι πραγματικά επικίνδυνο σημείο και θέλει πολύ προσοχή. Ειδικά για τους γρήγορους....

ΕΙΝΑΙ επικίνδυνο, έχουν φύγει ΠΑΡΑ πολλοί, ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή ΔΕΝ τη γνωρίζουν και μπαίνουν με όσα. Μένω Κορυδαλλό όλη μου τη ζωή. Η συγκεκριμένη γέφυρα αποτελεί μέρος της διαδρομής μου καθημερινά. Επιτρέψτε μου να τη γνωρίζω λίγο καλύτερα. Ευχαριστώ.

Red Rider
07/07/2010, 10:46
Να φανταστω ομως οτι μπαινεις ανοιχτα,ετσι ωστε να εχεις και καποιο περιθωριο αντιδρασης ετσι?

STOYBI
07/07/2010, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αν ήταν μόνος του, @@ θα έκανε. :wave2:

:confused: :confused: :confused:

BLiTzER
07/07/2010, 10:52
Άντε θα σας μάθω τα μυστικά :P

Δε χρησιμοποιώ ποτέ τις 2 αριστερές λωρίδες (στρίβω πάντα προς Λαμπράκη). 1ον γιατί η κλίση είναι χειρότερη όσο πλησιάζεις προς την εσωτερική της στροφής και 2ον γιατί αν μπλοκάρει το φανάρι για Π. Ράλλη έχεις πρόβλημα. Μεγάλο.

Αν κάτσεις τέρμα δεξιά, αμέσως μετά την έξοδο για Θηβών (προς Πειραιά), ανοίγει μια νέα μικρή λωρίδα, την οποία δε χρησιμοποιεί ποτέ κανείς. Είσαι δίπλα στη μπαριέρα πλέον, αλλά η άσφαλτος είναι άψογη και δε θα σε προδώσει ποτέ και τα αυτοκίνητα δεν ανοίγονται τόσο μέχρι πριν τη στροφή για Λαμπράκη. Έχεις όλο το χρόνο του κόσμου να κόψεις κίνηση, να δεις τι γίνεται. Και το φανάρι για Λαμπράκη δε μπλοκάρει ποτέ.

ΥΓ: Όλα αυτά με το ΧΤ ε. Με το 1000 δε μπαίνω τέρμα εκεί. Δεν είμαι κανάς ηλίθιος :P

vagtav
07/07/2010, 10:53
Μα ακριβώς το ίδιο λέμε.
Επειδή είναιι επικίνδυνη στροφή και επειδή την γνωρίζεις, πρέπει να είσαι διπλά προσεκτικός.

Στο τέλος της οδού Κλεισθένους στον Γέρακα, στρίβοντας αριστερά στην Αναπάυσεως για Βριλήσσια, ενώ φαίνεται μια ωραία στροφούλα, έχει κάτι ανωμαλίες η άσφαλτος από τα φορτηγά (πολλά μαρμαράδικα γύρω) που μπορεί να σε πετάξουν για πλάκα.
Επειδή την γνωρίζω, στρίβω πάντα χαλαρά ενώ θα μπορούσα να μπω και με το πλάι. Κάποιος που δεν γνωρίζει το συγκεκριμένο σημείο, δεν ωφείλει να είναι διπλά προσεκτικός. Ελπίζω να έγινα κατανοητός. :wave2: :wave2:
































Υ.Γ. αφιερωμένο στον dim
Και τα δύο σημεία έχουν δίπλα τους νεκροταφείο. Τυχαίο??? δε νομίζω :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
07/07/2010, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Αν κάτσεις τέρμα δεξιά, αμέσως μετά την έξοδο για Θηβών (προς Πειραιά), ανοίγει μια νέα μικρή λωρίδα, την οποία δε χρησιμοποιεί ποτέ κανείς. Είσαι δίπλα στη μπαριέρα πλέον, αλλά η άσφαλτος είναι άψογη και δε θα σε προδώσει ποτέ και τα αυτοκίνητα δεν ανοίγονται τόσο μέχρι πριν τη στροφή για Λαμπράκη. Έχεις όλο το χρόνο του κόσμου να κόψεις κίνηση, να δεις τι γίνεται. Και το φανάρι για Λαμπράκη δε μπλοκάρει ποτέ.

ΥΓ: Όλα αυτά με το ΧΤ ε. Με το 1000 δε μπαίνω τέρμα εκεί. Δεν είμαι κανάς ηλίθιος :P


Μερκες φορες σε αυτο το ρευμα ( κυριως πρωινες ωρες ) εχει εκει κατι διπλοπαρκαρισμενα οπου εαν εισαι με πολλα χιλμ σε κανουν φωρτοτικη....!


:wave2:

TROOPER
07/07/2010, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Φτηνά την έβγαλες, φιλαράκι ...



Αν είχε εμφανιστεί και 3ο Ιταλικό χιλιάρι θα σας κατηγορούσαν για σύσταση συμμορίας.. :winka:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
07/07/2010, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γελατε... Γελατε....

Στο θρεντ αυτο παντως εχουν εμφανιστει πανω απο 4-5.... :evil:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
07/07/2010, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:confused: :confused: :confused:

Η υπερέκριση τεστοστερόνης που εμφανίζεται με την παρουσία (νέας συνήθως) γκόμενας στη σέλλα είναι αρκετή για να κάνουμε μαλακίες που μόνοι μας, δεν....:D

BLiTzER
07/07/2010, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Η υπερέκριση τεστοστερόνης που εμφανίζεται με την παρουσία (νέας συνήθως) γκόμενας στη σέλλα είναι αρκετή για να κάνουμε μαλακίες που μόνοι μας, δεν....:D

Στη δική μας σέλα ή την ξένη? :P

sniper
07/07/2010, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Η υπερέκριση τεστοστερόνης που εμφανίζεται με την παρουσία (νέας συνήθως) γκόμενας στη σέλλα είναι αρκετή για να κάνουμε μαλακίες που μόνοι μας, δεν....:D

Στις ηλικίες μας, είτε με είτε χωρίς @@ τεστοστερόνη γιατρέ μου.....

byron
07/07/2010, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Στις ηλικίες μας, είτε με είτε χωρίς @@ τεστοστερόνη γιατρέ μου.....

Eλα ρε μαλέα να σου δώΚω την @@ζαλίστρα μπας και ξετσουτσουνίσεις λίγο. :(

sniper
07/07/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Eλα ρε μαλέα να σου δώΚω την @@ζαλίστρα μπας και ξετσουτσουνίσεις λίγο. :(


Εχεις βλέπω και το κατάλληλο hardware :lol: :lol: :lol:

vangelis 64
08/07/2010, 06:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θάλειααα...???? :wacko: :uplate: :eyepop:

(τι κουβέντες είναι αυτές, κορίτσι πράμα ..???) :look:
Εγώ που νόμιζα "Ντόρα",τα έχω απλώς παίξει;:dizzy:

OldMan
08/07/2010, 07:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ που νόμιζα "Ντόρα",τα έχω απλώς παίξει;:dizzy:
Εσένα σΕ πλασαρίστηκε σαν "Ντόρα" ..?? :winka:

vangelis 64
08/07/2010, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εσένα σΕ πλασαρίστηκε σαν "Ντόρα" ..?? :winka: Α τον άτιμο!:mad:

tifoefs
12/07/2010, 04:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Α τον άτιμο!:mad:

Αει καλα και συ ! μπηκες στη κατηγορια των μαθουσαλων !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

noble
12/07/2010, 04:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θάλειααα...???? :wacko: :uplate: :eyepop:

(τι κουβέντες είναι αυτές, κορίτσι πράμα ..???) :look:

Νταξ το Fazer συνέχεια καντίλι ...
Νταξ οι λαστιχιές στο μάρμαρο της πολυκατοικίας ...
Νταξ τα ραγισμένα τζάμια του μπακάλικου από τις κομμένες εξατμίσεις ...
Νταξ ο σουρωμένος λεχρίτης που κατουρούσε στην πόρτα του φαρμακείου ...
Νταξ οι σπασμένοι καθρέφτες και τα σκασμένα λάστιχα του τζιπάκια που σε έκλεινε ...


Αλλά "μαλάκας " ..??? :hypnotize
(μέχρι εκεί έχεις φτάσει λοιπόν ..??) :(


χαχα Αντώνη αυτό είναι τρομαχτικό το ξέρεις έτσι?Τι μνήμη είναι αυτή??Εχεις τεφτέρι?
έχεις δίκιο,έχω πλύνει το στόμα μου,έχω πει χίλιες φορές δεν ξαναλέω μαλάκας :p ,αλλά εδώ μέσα μ αυτά που διαβάζω παρασέρνομαι(σου προσφέρω ηδονή με τα ορθογραφικά,γιατί απο μηχανολογικά προλαβαίνουν άλλοι).

noble
12/07/2010, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εσένα σΕ πλασαρίστηκε σαν "Ντόρα" ..?? :winka:

:lol: :lol: :a13: