PDA

View Full Version : Larisa-dubrovnik-ljublana-beograd-larisa! info pls??



LARISEOS
06/07/2010, 11:35
λοιπον οπως κανονίσαμε παμε για κροατια αρχες αυγουστου....!

θα ηθελα πληροφορίες απο ατομα που εχουν ξανα παει αλλα κ τι προτείνουν για την διαδρομή! ακομα και καμια αλλαγή στην διαδρομή!

ενδιαφερομαι κ για ξενοδοχεια αλλα και για camping! (ξενοδοχεία σε καλες τιμες οχι ακριβά)

1η μερα
ΛΑΡΙΣΑ - DURES (ALB) 520 klm : πρώτη σταση και ξεκούραση ....έμαθα πως εχει ξενοδοχεία και ειναι μισή ωρα απο τα Tyrane!

2η μερα
DURES-TYRANE-BUDVA (ALB-CRO) 225 KLM: καφε τιρανα και δρομο για το budva...εδω εμαθα για της 2 ομορφες αυτες περιοχες budva -kotor! ξερει κανεις τπτ?

3η +4η μερα
BUDVA -DUBROVNIK (CRO) 109 klm: στο dubrovnik λεμε να μηνουμε 2 μερες και ισως εξω απο την πόλι!??

5η μερα
DUBROVNIK - BEOGRAD(cro) 366 klm ¨φαγητο και ξεκούραση....!

6η μερα
BEOGRAD -KARLOBAG-PLIVITZ (CRO) 223 klm: εδω ειναι οι λιμνες και λεμε να κατσουμε μια μερα!

7η μερα
PLIVITZ -RIJEKA-LJUBLANA (slo)273 klm: φαγητό ξεκούραση κτλ....

8η μερα
LJUBLANA -ZAGREB 137 klm : σταση ξεκούραση κτλ

9η μερα
ZAGREB -BEOGRAD 421 klm : σταση κ ξεκούραση κτλ

10η μερα.....
BEOGRAD -LARISA 830 KLM : εδω θα ηθελα να βαλω ακομα μια μερα αλλα δεν ξερω που?
βουλγαρια δεν θα ηθελα να μείνω καπου.....καμια πρόταση?


ευχαριστώ!


203132

fz6man
06/07/2010, 12:56
θα κανω κατι παρομοιο τελη αυγουστου μονος μου και η πρβτη μου σταση θα ειναι στο Νις γιατι δεν θελω να μπλεξω στο βελιγραδι .

MG
06/07/2010, 18:03
α ρε Βαλκανια!!

ωραιο ταξιδι.... καλα χιλιομετρα

:beer: :beer: :beer:

LARISEOS
07/07/2010, 02:35
ελα οι μεγάλοι ταξιδευτές να μου δώσουν τα φώτα τους.......!!!

Sapadak
07/07/2010, 02:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
10η μερα.....
BEOGRAD -LARISA 830 KLM : εδω θα ηθελα να βαλω ακομα μια μερα αλλα δεν ξερω που?
βουλγαρια δεν θα ηθελα να μείνω καπου.....καμια πρόταση?

NIS (καμια 300 απο Βελιγραδι), διαφορετικα Σοφια (γιατι οχι Βουλγαρια?)

LARISEOS
07/07/2010, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
NIS (καμια 300 απο Βελιγραδι), διαφορετικα Σοφια (γιατι οχι Βουλγαρια?)

βασικα αμα βρω καποθ ασφαλες και καλα να μηνω δεν εχω προβλημα.....οχι οτι φοβαμαι αλλα δεν ξερω που!?
εχω παει πολλες φωρες bansko -borovitz και ειναι οκ.......

δλδ αμα φυγουμε απο beograd και εχουμε 800...χλμ μεχρι λαρισα....καπου στα 400 θα ηθελα μια διαμονή!

Sapadak
07/07/2010, 02:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
βασικα αμα βρω καποθ ασφαλες και καλα να μηνω δεν εχω προβλημα.....οχι οτι φοβαμαι αλλα δεν ξερω που!?
εχω παει πολλες φωρες bansko -borovitz και ειναι οκ.......

δλδ αμα φυγουμε απο beograd και εχουμε 800...χλμ μεχρι λαρισα....καπου στα 400 θα ηθελα μια διαμονή!

Σοφια ειχαμε μεινει σε ενα ξενοδοχειο καπου στα περιχωρα (ψηλα στα μπαϊρια) και δεν υπηρχε κανενα θεμα ασφαλειας.

Θα επανελθω αργοτερα με λινκ απο το ξενοδοχειο (40-50 ευρω το δικλινο με πρωινο ηταν)

PanVas
07/07/2010, 03:19
Λαρισέε....

Σου γράφω απάντηση...
Αλλά έχω και δουλεία...
Έρχεται όπου να 'ναι...


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LARISEOS
07/07/2010, 03:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Λαρισέε....

Σου γράφω απάντηση...
Αλλά έχω και δουλεία...
Έρχεται όπου να 'ναι...


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

σε περιμένω χριστιανέ μου!



ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ
????

Sapadak
07/07/2010, 03:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Θα επανελθω αργοτερα με λινκ απο το ξενοδοχειο (40-50 ευρω το δικλινο με πρωινο ηταν)

Link απο το booking.com (http://www.booking.com/hotel/bg/holidayvillagediplomat.html?sid=24ef60e2b6d0c27a4990801acb7b2b91;checkin=2010-08-03;checkout=2010-08-04)

Link απευθειας απο το ξενοδοχειο (http://www.gloriapalace.net/index.php?PageID=1)

:beer:

LARISEOS
07/07/2010, 04:17
thanks

PanVas
07/07/2010, 05:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
λοιπον οπως κανονίσαμε παμε για κροατια αρχες αυγουστου....!

θα ηθελα πληροφορίες απο ατομα που εχουν ξανα παει αλλα κ τι προτείνουν για την διαδρομή! ακομα και καμια αλλαγή στην διαδρομή!

ενδιαφερομαι κ για ξενοδοχεια αλλα και για camping! (ξενοδοχεία σε καλες τιμες οχι ακριβά)

1η μερα
ΛΑΡΙΣΑ - DURES (ALB) 520 klm : πρώτη σταση και ξεκούραση ....έμαθα πως εχει ξενοδοχεία και ειναι μισή ωρα απο τα Tyrane!
Έχει ξενοδοχεία και είναι μισή ώρα από τα Τίρανα.
Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι είναι κάτι το σούπερ, το ιδιαίτερο ή το φιλικό στον επισκέπτη. Δεν έχει να φοβηθείς κάτι, αλλά 3 φορές που έχω περάσει πιο πολύ για σταυροδρόμι/πόλη μου φέρνει παρά σε μία πόλη που θα ήθελα να επισκεφτώ το καλοκαίρι. Θα προτιμούσα κάτι σε πιο νότια παραλία, πρώην Β. Ήπειρο, με Έλληνες και Ελληνόφωνα χωριά και γενικότερα μία πιο φιλική ατμόσφαιρα. Ξαναλέω, όχι ότι στο Δουρές θα έχεις κάποιο πρόβλημα. Πάνω από τους μισούς κατοίκους θα μιλάνε Ελληνικά και εκεί, αλλά όταν δεις τις Αμερικάνικες και τις Ιταλικές σημαίες στα Μπαλκόνια τους, πιστέυω θα ξενερώσεις. Αλλά από την άλλη πλευρά Βαλκάνια πας, οπότε γιατί όχι και τέτοια κρας τεστς...


2η μερα
DURES-TYRANE-BUDVA (ALB-CRO) 225 KLM: καφε τιρανα και δρομο για το budva...εδω εμαθα για της 2 ομορφες αυτες περιοχες budva -kotor! ξερει κανεις τπτ?
Κότορ και πάλι κότορ. Πολύ πιο γραφικό και πολύ πιο όμορφο. Η Μπούτβα, μπορεί και ατυχώς, έχει μπει στην μπλακ λιστ για μένα. Γενικότερα, Μοντενέγρο, όσο πιο βόρεια, τόσο καλύτερα. Έχε κατα νου, λίγο περίεργη πολιτική κατάσταση στην περιοχή, με τους Αλβανόφωνος να κάνουν πάρτυ στο μεγαλύτερο "σκάνδαλο των Βαλκανίων", πονεμένη ιστορία, αν σε ενδιαφέρει ψάχτο. Η παραλιακή διαδρομή μία από τις καλύτερες των Βαλκανίων (μην κάνετε βλακεία και πάρετε καραβάκι). Γενικότερα η Μπούντβα μου φάνηκε πιο πολύ οργανωμένα γκρουπς και μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες, ενώ το Κότορ πιο μικρό, γραφικό και με ανεξάρτητο τουρισμό. Και βέβαια το κάστρο του προσελκύει πούλμαν κτλ, αλλά αυτό είναι αναγκαίο κακό των παραθαλάσσιων προορισμών.


3η +4η μερα
BUDVA -DUBROVNIK (CRO) 109 klm: στο dubrovnik λεμε να μηνουμε 2 μερες και ισως εξω απο την πόλι!??
Το Ντουμπρόβνικ είναι φανταστικός προορισμός, τέλειος για ζευγαροκαταστάσεις με περατζάδα, ηλιοβασιλέματα και τέτοια σκηνικά. Προτιμήστε να κινηθείτε περίεργες και "κουλές" ώρες όπως ξημερώματα ή μέσα στην νύχτα στην άδεια πόλη. Πολύ περπάτημα μιας και το κέντρο είναι κλειστό για οχήματα και προστατεύεται από την Ουνέσκο. Υπερβολικά ομαδικός τουρισμός και τα πούλμαν ξεφορτώνουν σε ενοχλητικό ρυθμό. Αν και είχα νιώσει απόλυτη ασφάλεια, ο καπετάνιος και η ύποπτη παρέα του :lol: είχαν πέσει θύματα κλοπής. Ψάξε το ταξιδιωτικό τους.
Για την περιοχή το Τσαβ Τατ είναι πολύ όμορφο, πιο ήρεμο και καλή επιλογή αν θες να αποφύγεις τα πολλά βαβα βου... Δυστυχώς δεν έχω κάτι εύκαιρο για κάμπινγκ ή δωμάτια, θα κάνω μία προσπάθεια να μάθω το άλλο ΣΚ που θα συναντηθώ με φίλη από Βελιγράδι και έχει εξοχικό στην περιοχή.


5η μερα
DUBROVNIK - BEOGRAD(cro) 366 klm ¨φαγητο και ξεκούραση....!

6η μερα
BEOGRAD -KARLOBAG-PLIVITZ (CRO) 223 klm: εδω ειναι οι λιμνες και λεμε να κατσουμε μια μερα!

7η μερα
PLIVITZ -RIJEKA-LJUBLANA (slo)273 klm: φαγητό ξεκούραση κτλ....
Να πω πάλι ότι δεν θα έβαζα την Λιουμπλιάνα μέσα σε ένα τέτοιο ταξίδι. Εγώ. Προσωπική άποψη. μπορείς να αφιερώσεις περισσότερο χρόνο στην Σερβία. Ρίγεκα και όλα τα παράλια είναι φοβερά, αλλά πιστεύω ότι η Λιουμπλιάνα είναι πιο Ευρωπαϊκός προορισμός και συνδυάζεται πολύ καλά με Βενετία κτλ. σε άλλο ταξίδι.
Δική σας η επιλογή.


8η μερα
LJUBLANA -ZAGREB 137 klm : σταση ξεκούραση κτλ
9η μερα
ZAGREB -BEOGRAD 421 klm : σταση κ ξεκούραση κτλ
Το έχω ξαναπεί και θα επιμείνω. Το Βελιγράδι όσο και αν το αγαπάω είναι μία πρωτεύουσα με τα καλά της και τα κακά της. Εναλλακτική και πιο πρακτική λύση για διαμονή είναι τα διαμερίσματα που έρχεται πιο οικονομικά σε μεγάλες παρέες. Μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες διαχείρισης διαμερισμάτων και δοκιμασμένη είναι αυτή http://www.beoapartman.com/eng/ αλλά πάντα υπάρχουν και άλλες.
Δεν θα παραλείψω και αυτή την φορά να αναφέρω το καταπληκτικό χόστελ http://www.arkabarka.net/ αλλά τίθεται ένα θέμα με το παρκινγκ.

Εναλλακτικός προορισμός κοντά στο Βελιγράδι είναι το Νόβι Σαντ. Το προτιμώ από την Νις και ο Ρουφιάνος, μόλις εχτές ανέφερε ότι είναι καλά...



10η μερα.....
BEOGRAD -LARISA 830 KLM : εδω θα ηθελα να βαλω ακομα μια μερα αλλα δεν ξερω που?
βουλγαρια δεν θα ηθελα να μείνω καπου.....καμια πρόταση?
Μην περάσεις από Βουλγαρία... θα σε κλέψουν και οι γυναίκες σας θα μπουν σε τεράστιο κίνδυνο...:lol: :lol: :lol:
Θα σου στείλω ΠΜ γι' αυτό.



ευχαριστώ!
Και εγώ για την υπομονή!
:lol: :lol: :lol:
Όταν βρω λίγο χρόνο ίσως θυμηθώ και σου γράψω κάτι περισσότερο όπως για την περιοχή KARLOBAG και την δυνατότητα για κανό καγιάκ...


Φεύγω τώρα και πάω για μία ειδική αποστολή που όμοιά της δεν υπάρχει!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LARISEOS
08/07/2010, 15:42
panvas .....εξηγήσου ! (και οπιως αλλος θελει κ εχει ιδέες!!)

1η μερα
ΛΑΡΙΣΑ - DURES (ALB) 520 klm : πρώτη σταση και ξεκούραση ....έμαθα πως εχει ξενοδοχεία και ειναι μισή ωρα απο τα Tyrane!

ειπες πιο νοτια σε ελληνοφωνα χωρια......κατι συγκεκριμενω να βρουμε και να ημαστε ασφαλες σε ξενοδοχειο με parking? το dures δεν το βλεπω κ πολυ σαν σταθμος διασκεδασης αλλα απλα για ξεκουραση και ειναι κοντα στα τιρανα!
=======================================================
2η μερα
DURES-TYRANE-BUDVA (ALB-CRO) 225 KLM:

κοτορ και παλι κοτορ? μπορεις με δυο λογακια να μου πεις τι παιζει εκει? ειναι ασ πουμε ενα τριγωνακι με χωρια που αξιζει να περασεις? στο κοτορ θα βρουμε να μείνουμε?
==========================================================
3η +4η μερα
BUDVA -DUBROVNIK (CRO) 109 klm

Τσαβ Τατ -> περιμενω να μου πεις και αλλα για που να μεινουμε εδω!
=====================================================

5η μερα
DUBROVNIK - BEOGRAD(cro) 366 klm ¨φαγητο και ξεκούραση....!

6η μερα
BEOGRAD -KARLOBAG-PLIVITZ (CRO) 223 klm: εδω ειναι οι λιμνες και λεμε να κατσουμε μια μερα!

7η μερα
PLIVITZ -RIJEKA-LJUBLANA (slo)273 klm: φαγητό ξεκούραση κτλ....

βενετια εχουμε περασει αρα ευκαρια ειναι να εξαντλησουμε και την ljublana!

εκει αναμεσα biograd -karlobag zagar εχεις καμια ιδεα???
======================================================
8η μερα
LJUBLANA -ZAGREB 137 klm : σταση ξεκούραση κτλ
9η μερα
ZAGREB -BEOGRAD 421 klm : σταση κ ξεκούραση κτλ


θα ηθελα και απο αλλους συμφορουμιτες να μου πουναι την αποψη τους για της περιοχες εδω!
θα ψαξω και το νοβι σαντ!
==================================================================

για πες για βουλγαρια? και απο που να παμε????


ευχαριστώ!!!!!!!

glargkatzis
09/07/2010, 01:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
panvas .....εξηγήσου ! (και οπιως αλλος θελει κ εχει ιδέες!!)

1η μερα
ΛΑΡΙΣΑ - DURES (ALB) 520 klm : πρώτη σταση και ξεκούραση ....έμαθα πως εχει ξενοδοχεία και ειναι μισή ωρα απο τα Tyrane!


αυτή την απόσταση με το αφρικα θα την κάνεις????:eyepop: :eyepop: πρώτη μέρα 520? :uplate: αν θες σου δανείζω το vstrom να κάνεις γύρω στα 800 με την ίδια βενζίνη :lol: :lol: :winka:

LARISEOS
09/07/2010, 03:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από glargkatzis
αυτή την απόσταση με το αφρικα θα την κάνεις????:eyepop: :eyepop: πρώτη μέρα 520? :uplate: αν θες σου δανείζω το vstrom να κάνεις γύρω στα 800 με την ίδια βενζίνη :lol: :lol: :winka:

ασε ψηλε....... οχι θα πηγαίνω λαρισα πλατυκαμπος !

αυτο το κάνω και τύφλα!

glargkatzis
09/07/2010, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
ασε ψηλε....... οχι θα πηγαίνω λαρισα πλατυκαμπος !

αυτο το κάνω και τύφλα!

καταρχήν λάρισα-γαλήνη είναι δύσκολη ειδική, με τόσα καθημερινά μπλόκα !
τα υπόλοιπα 7500 χλμ από τον δεκέμβρη μόνο σε ταξιδάκια δείχνουν ότι η κροατία είναι για μένα 3-4 μέρες με το vstrom !!!:hypnotize :hypnotize :hypnotize


(σσ. πέρα από την πλάκα, θα σε τηλ να πιούμε καφέ,σχέδιο ταξιδιού ,πρόγραμμα, πως τα έχεις στο πρόγραμμα σου τελοσπάντων και να μπορέσω να συμμετάσχω σε μέρος του ταξιδιού σας γιατί έχω 5-6 μέρες μόνο. )

spitiko
09/07/2010, 11:33
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS

Γεια χαρα απο τα Χανια. περισυ ομαδα με οκτω μοτο καναμε παρομοιο ταξιδι.
χανια οχριδα δυραχιο μπουτβα κοτορ dubrovnik split zadar zaton(πανγκοσμια συνγγεντρωση μοτο)PLIVITZ ριεκα Επιστροφη σαραγιεβο μονσταρ νικσικ συββοτα χανια συνολο 16 μερες
Δεν φοβηφικαμε και κινδινευσαμε πουθενα εκτος απο αγριους οδηγους.
Συνολικο κοστος 1150 ευρω
δυκλινα 40-50 ευρω με πρωινο.Ιουνιος μηνας τελος
βενζινη φθηνοτερη
διοδια δεν υπαρχουν
εαν σας αρεσει η φυση πηγενετε απο οχριδα μεσω τελωνειου νικης και λιγοτερα χλμ και καλητερος δρομος
οταν ειστε στα σκοδρα πηγενετε δυτικα στην κεντρικη πλατεια να βρητε μια ξυλινη γεφυρα για να πατε μπουτβα

Για την επιστοφη προτεινω να μεινετε Νις Σερβια(zami residence hotel)75 ευρω το τρικλινο πληρωσαμε φετος ιουλιο επιστεφοντας απο φετινο ταξιδι βουλγαρια ρουμανια ουκρανια μολδαβια ρουμανια σερβια καινουργια ξενοδοχειο ψειλα στον λοφο και η διευθυντρια μιλα ελληνικα
Ελπιζω να βοηθισα καπως
Καλα να περναμε.......

LARISEOS
12/07/2010, 05:39
thanks spitiko!

πρωτηνεις διαμονή μεσα στης πόλις η έξω??? σε μικρά μοτέλ?

EKEINOS
12/07/2010, 08:17
http://www.mybike.gr/topic/10524-5700-%cf%87%ce%b9%ce%bb-4100-%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%bc%ce%bd%ce%b7%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82/page__p__186151__fromsearch__1&#entry186151

Ο θείος panvas ξερει. Αν μπορω να βοηθησω σε κατι αλλο στειλε πμ. Ασε την πολυ Γιουκοσλαβια απεξω

spitiko
12/07/2010, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
thanks spitiko!

πρωτηνεις διαμονή μεσα στης πόλις η έξω??? σε μικρά μοτέλ?
booking.com ξενοδοχεια με παρκιν και το απογευμα και βραδυ ταξακι που παντου εινε φτηνο

PanVas
13/07/2010, 05:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από EKEINOS
http://www.mybike.gr/topic/10524-5700-%cf%87%ce%b9%ce%bb-4100-%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%bc%ce%bd%ce%b7%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82/page__p__186151__fromsearch__1&#entry186151

Ο θείος panvas ξερει. Αν μπορω να βοηθησω σε κατι αλλο στειλε πμ. Ασε την πολυ Γιουκοσλαβια απεξω



Το παραπάνω λινκ δεν μου ανοίγει.

Λαρισαίος έχεις πμ.
:beer: :beer: :beer: :beer:

EKEINOS
14/07/2010, 06:34
http://www.mototraveldest.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=137

Δες εδω φιλε

LARISEOS
14/07/2010, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από EKEINOS
http://www.mototraveldest.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=137

Δες εδω φιλε



:beer: ωραιος!

EKEINOS
17/07/2010, 14:34
Ευχαριστω και στα δικα σας με υγεια

intruder
28/07/2010, 18:46
για λουμπλιανα παντως εαν θες δ/ν πηγενετε στο καμπινγκ που εχει πολυ καλο κ εχει κ ξενοδοχειο με δωματια εαν δε θελετε να στηστε.ειναι μονο 5 χλμ αποτο κεντρο.να περασετε καλα.:beer: :beer:

LARISEOS
30/07/2010, 06:25
χαιρετω,,,,,αυριο πρωι πρωι και με την προϋπόθεση να μας φτάσει η βενζινα μέχρι την αλβανια , αρχίζουμε το ταξιδάκι μας!

balkan 15 tour!


καλες διακοπές σε ολους!

glargkatzis
30/07/2010, 06:28
καλό δρόμο φίλε, καλά να περάσετε ...τα λέμε από κοντά στην επιστροφή...

VALES
30/07/2010, 06:37
Καλούς δρόμους και καλά να περάσεις. Ανακοινωθέν θα έχουμε κατά την διάρκεια του ταξιδιού?

:beer: :beer: :beer:

LARISEOS
30/07/2010, 07:29
ama brw se kanena xenodoxeio net....kai einai eukolo!

nai!

intruder
30/07/2010, 20:25
ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ:beer:

mikros boudas
30/07/2010, 21:23
για το Κοτορ ξερω πως ειναι πολυ ομορφα,μια φιλη μου ειναι απο αυτα τα μερη και εχω δει απειρες φωτο :beer:

LOUKILOUK
31/07/2010, 04:28
Καλό ταξίδι Τάσο...:beer: :wave2:

alexxxcbr
31/07/2010, 04:54
Καλα να περασετε παιδια.



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LARISEOS
15/08/2010, 12:28
lariseos is back mtfers!!


larisa-durres-bodva-kotor-dubrovnik-split-biograd-zadar-plivitze-rijeka-pula-skatjanik caves-ljublana-blend-ljublana-zagreb-beograd-nice-skopia-σμιξη- λαρισα!

4000 χλμ!

glargkatzis
16/08/2010, 02:09
έλα θηρίο , γυρίσατε ??? θα σε τηλ για καφέ

miscelano
16/08/2010, 06:24
καλως τον!!!ποιο πολυ απ ολα μ αρεσε η σμιξη!!!χαχα!!!αντε και εις ανωτερα!!:beer: :beer: :beer: