PDA

View Full Version : Θεσσαλικό Κλιμάκιο-Γνωριμία κ βολτίτσα



MitsosNaked
06/07/2010, 12:58
Λοιπόν, καιρό το έλεγα, επιτέλους αξιώθηκα και ανέβηκα Τρίκαλα(πατρίδα) για το καλοκαίρι.
Για να μπώ κατευθείαν στο θέμα, ψήνεστε οι του Θεσσαλικού κλιμακίου για βολτίτσα και γνωριμία το Σάββατο;
Η διαδρομή που έχω στο μυαλό μου είναι να βρεθούμε Σάββατο πρωί Λάρισα, και απο κεί να πάμε όλοι μαζί για τσιπουράκι/καφεδάκι και γιατί όχι μπάνιο στη Μιτζέλα/αμαλιάπολη. Εκεί είναι ένα υπέροχο παραθαλάσσιο χωριό, ξέρω πολύ κόσμο και πηγαίνω τα καλοκαίρια και θα έχουμε και ασφάλεια για τις μηχανές, καί χώρο για να αλλάξουμε και να φορέσουμε τα μαγιό για μπάνιο. Απο τη Λάρισα είναι πολύ κοντά.


:beer: :beer:


203133

project.breeze
09/07/2010, 02:39
Εγώ είμαι μέσα για συνάντηση για γνωριμία και καφεδάκι στη Λάρισα αλλά για Αμαλιάπολη λίγο χλωμό γιατί θα πρέπει να κατέβω Αγιόκαμπο μάλλον για οικογενειακή συνάθροιση :beer:

MitsosNaked
09/07/2010, 04:56
Ωραία! Να πούμε κάποια ώρα στην πλατεία ταχυδρομείου για καφεδάκι; Κι εγώ απο κεί συνεχίζω για αμαλιάπολη!

:beer:

project.breeze
09/07/2010, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Ωραία! Να πούμε κάποια ώρα στην πλατεία ταχυδρομείου για καφεδάκι; Κι εγώ απο κεί συνεχίζω για αμαλιάπολη!

:beer:


Ε όχι και στην ταχυδρομείου,πολύ μπανάλ.Θα σε πάμε στα λημέρια μας (Νεάπολη) ή στο κέντρο λήψης αποφάσεων του Θεσσαλικού κλιμακίου (Heartrock Cafe) να γουστάρεις,θα βγεις και πιο εύκολα στον δρόμο για Βολο :beer:

MitsosNaked
09/07/2010, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ε όχι και στην ταχυδρομείου,πολύ μπανάλ.Θα σε πάμε στα λημέρια μας (Νεάπολη) ή στο κέντρο λήψης αποφάσεων του Θεσσαλικού κλιμακίου (Heartrock Cafe) να γουστάρεις,θα βγεις και πιο εύκολα στον δρόμο για Βολο :beer:


Σωστοςςςς....!

Πού να είμαι λοιπόν αύριο κ τί ώρα;


:beer:

SVX
09/07/2010, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Σωστοςςςς....!

Πού να είμαι λοιπόν αύριο κ τί ώρα;


:beer:


αν μπορειτε να βρεθειτε μεσημερι ή απογευματακι κι ΕΓΩ μεσα ( το πρωι οδηγαω τη λιμουζινα της φιρμας του κλιμακιου) :sad:

MitsosNaked
09/07/2010, 15:13
Να πούμε 12-12:30 στο Heart Rock Cafe αύριο ; Διάβασα ό,τι συνήθως είστε στο TeQuiero. Πού είναι αυτό;

MitsosNaked
10/07/2010, 05:29
Lοιπόν, επειδή δέν έχω πάρει κάποια απάντηση, θα ξεκινήσω σε λίγο. Υπολογίζω κατα τις 1-1:30 να είμαι στο heart rock(Άνθιμου Γαζή 6;). Άν δέν βρώ κανένα, συνεχίζω για Αμαλιαπολη και κανονίζουμε άλλη φορά(μπορεί και μεσοβδόμαδα). Daytona 675 κόκκινο.

konsttanttinos
10/07/2010, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
....Αμαλιαπολη ...

Εννοεις Αμαλιαπολη Αλμυρου?
Αν ναι ειμαι κι εγω μεσα.
Μητσε ακουουους?

MitsosNaked
10/07/2010, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Εννοεις Αμαλιαπολη Αλμυρου?
Αν ναι ειμαι κι εγω μεσα.
Μητσε ακουουους?


ΦΤΟΥΥ Γ@ΜΩΤΟ !!!! :mad:

Το έστειλες αργά.
Εγώ πήγα, έκανα το μπανάκι και επέστρεψα Τρίκαλα. Ναί, την Αμαλιάπολη Αλμυρού εννοούσα.
Όποτε ψήνεσαι, πές να κανονίσουμε γιατί αυτό το μήνα δέν κάνω τίποτα σπουδαίο και θα πηγαίνω...

:beer: