PDA

View Full Version : Beverly. ti prepei na prosekso prin tin agora.



cortez1987
07/07/2010, 19:57
Kalispera se olous kai signomi gia ta greeklish alla to laptop mou exei germaniko logismiko :cry: :cry: :cry: :cry: thelo na agoraso Piaggio BEVERLY , k thelo na ksero ti prepei na koitakso prin to agoraso?? ennoo mixanika , an exoun kapio sigekrimeno meionektima i provlima sigekrimena montela... k an simferei na to paro apo mantra me doseis i metritis apo idioti .... Efxaristo k signomi gia ta greeklish..:D :D :D :D :D

lspiros
08/07/2010, 00:52
τα beverly πουλανε σαν ζεστο ψωμι και δεν ειναι τυχαιο μιας και η χρηστικοτητα και το design ειναι σε υψηλα επιπεδα.μια βολτα τωρα στα forum του ειδους αποκαλυπτει οτι εχουν παρουσιασει δυο βλαβες.η μια εχει να κανει με την τρομπα νερου και η αλλη με τη τρομπα βενζινης.αμφοτερες αντιμετωπιζονταν στα πλαισια της εγγυησης.εγω παρηγγειλα το καινουργιο 300αρη στο οποιο ειναι διορθωμενα τα προηγουμενα προβληματα.(οπως υποστηριζει η piaggio) :wave2:

thagro
08/07/2010, 01:54
Επειδη και εγω εχω βρεθει στη θεση σου καποια στιγμη στο παρελθον,
να προσεξεις αν εχει αλλαχτει η μπαταρια προσφατα (Σε μενα ηταν 2 χρονων με 11000 χλμ) και πανω στις δυο εβδομαδες με αφησε :bigcry:
Μηχανικα δεν εχει εμφανισει και πολλα (αναλογα βεβαια το μοντελο) περαν αυτου που ανεφερε ο φιλος πιο πανω.
Το ΠΛΕΟΝ βασικο ειναι τα ρουλεμαν τιμονιου.Εγω την επαθα (ειπαμε,δυο χρονων μηχανακι) γιατι δεν ηξερα,ειχε αρπαξει και κλειδωνε πολυ πολυ απαλα στο κεντρο το τιμονι.Αυτο μπορεις να το δεις αν το βαλεις στο διπλο σταντ ριξεις προς τα πισω το βαρος του,και να κουνας δεξια αριστερα το τιμονι με απαλες απαλες κινησεις δινοντας προσοχη αν κλειδωνει γλυκα στο κεντρο.
Ειναι το κλασσικο που παθαινουν απο τα πεζοδρομια.
Το κοστος δεν ειναι μεγαλο,καμμια 100 ευρω πανω κατω αλλα ειναι η ολη μανουρα γιατι πρεπει να ανοιχτει ολο το μπροστινο .
Βασικα αυτα ειναι που θυμαμαι κατα τα αλλα ειναι πολυ οκ μηχανακι.Εγω το απολαυσα πραγματικα.

Ελπιζω να εισαι τυχερος και να παρεις κατι καλο.
Καλες Βολτες

iced
09/07/2010, 19:06
Τα ρουλεμαν τιμονιου εχω ακουσει απο ενα γνωστο μου! Εχει αλλαξει 3 beverly και στα 3 αλλαξε ρουλεμαν. Μην νομιζετε οτι τα αλλαξε επειδη ειχε προβλημα, απλα κανει εμποριο αμαξιων και μηχανων ενιοτε, οποτε οταν τελειωνει το καλοκαιρι που το θελει το δινει και το επομενο αγοραζει αλλο!