PDA

View Full Version : Yoshimura GP Evo II σε ΤDM900



gmitsiakis
10/07/2010, 20:39
γεια σας παιδια.

εχω ενα tdm900 και φοραει akrapovic απλες τιτανιου. you know....τις κλασσικες πριν τις εξαγωνες.
το θεμα μου ειναι οτι εχω παει πιστα στα Μεγαρα μερικες φορες και την τελευταια φορα απο το πολυ πλαγιασμα εβρισκε κατω το δεξιο link pipe μια και δεξιοστροφη η πιστα οπως ειναι...!

μια λυση ειναι να αλλαξω τα link οπως μιλησα με εναν γνωστο στο χωρο εξατμισα (raceguns) η απλα να αλλαξω σε κατι πιο μικρο οπως Mivv Gp.

εγω ομως ειμαι τρελαμενος με τις GP Evo II απο το GSXR1000 και πριν βαλω αγγελια ζητησης θα ηθελα να μαθω αν θα ειναι καλο να μπουνε αφου δεν ειναι και τοσο ελευθερες οπως οι akrapovic που φοραει ηδη το δικο μου.

απλα μερικες αποψεις θα ηθελα πριν το κανω απο πιο γνωστες.

προτου απαντησει καποιος δεν θα ηθελα σχολια του τυπου ..."παρε κατι αλλο" και τετοια. λατρευω το μηχανακι μου οποτε δεν παιζει αλλαγη σε σεναριο.

ευχαριστω προκαταβολικα.

Υ.Γ : επειδη δεν βγαζω ακρη με τις φωτο παραθετω τις φωτο γραφιες απο το ποστ το φορουμ του tdmhellas.
http://www.tdmhellas.gr/smf/index.php?topic=18294.0

p@nos
11/07/2010, 05:50
αφου σκοπος ειναι να μην βρισκουν γιατι δε πας σε καποιον εξατμισα για τροποποιηση στις ηδη υπαρχουσες?

gmitsiakis
11/07/2010, 06:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
αφου σκοπος ειναι να μην βρισκουν γιατι δε πας σε καποιον εξατμισα για τροποποιηση στις ηδη υπαρχουσες?

το γραφω και πιο πανω αυτο και εξηγω οτι ειναι στις επιλογες μου απλα ψαχνομαι να κανω κατι αλλο.