PDA

View Full Version : τακακια



dez
08/07/2005, 12:28
εχει ξανα-συζητηθει (ψιλο) αλλα...

τι τακακια να βαλω? (LC4 SM 02)
μεχρι τωρα, εβαζα brembo (οτι μου βαζαν δηλ.), χωρις μεταλλικο πλεγμα ('η κατι τετοιο τελοσπαντων)...

Για διαφορους λογους (σφυριγμα, τιμη/αποδοση) λεω ν αλλαξω.

Εσεις που δε βαζετε brembo, τι βαζετε? :D
(μαρκα, σειρα...)

DUKASII
08/07/2005, 12:44
ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ...
βραδυνό μπανααααακι...οπ..οχι ρε..

τωρα με τις ζέστες πας στο brake shop και του λες..θέλω να με βάλεις τα πιο μαλακά τακακια που έχεις μάστορα για το κατουμ μου !
θα τα φαει πιο ευκολα..αλλα δε θα σου γαμηκει το δισκο σου!


τωρα απο μάρκες..τι να σε πω παλικάρι μου..βάλε αυτή που θα σου πει αυτός...να κάνει και τις πωλήσεις του το παλικαρι ...:hypnotize στα προιόντα που θέλει!:dizzy:

Tigas
08/07/2005, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
εχει ξανα-συζητηθει (ψιλο) αλλα...

τι τακακια να βαλω? (LC4 SM 02)
μεχρι τωρα, εβαζα brembo (οτι μου βαζαν δηλ.), χωρις μεταλλικο πλεγμα ('η κατι τετοιο τελοσπαντων)...

Για διαφορους λογους (σφυριγμα, τιμη/αποδοση) λεω ν αλλαξω.

Εσεις που δε βαζετε brembo, τι βαζετε? :D
(μαρκα, σειρα...)

ΓΙΑ ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΣΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ ΒΥΡΤ.
ΕΞΩ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΣΤΑ ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ, ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ:wave2:

dukeandthecity
08/07/2005, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
εχει ξανα-συζητηθει (ψιλο) αλλα...

τι τακακια να βαλω? (LC4 SM 02)
μεχρι τωρα, εβαζα brembo (οτι μου βαζαν δηλ.), χωρις μεταλλικο πλεγμα ('η κατι τετοιο τελοσπαντων)...

Για διαφορους λογους (σφυριγμα, τιμη/αποδοση) λεω ν αλλαξω.

Εσεις που δε βαζετε brembo, τι βαζετε? :D
(μαρκα, σειρα...)

Βάζεις BREMBO ή ΚΤΜ-BREMBO ? :beer:

KaTaNaS
08/07/2005, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Βάζεις BREMBO ή ΚΤΜ-BREMBO ? :beer:


ti diafora exoun ektos apo to logo ths KTM sthn syskeyasia ? :confused: :confused: :confused:






egw phra to mhxanaki metaxeiro kai exei panw versah!

apo th allagh pou ekana kai janaebala versah mexri twra pou arxizei kai zhtaei exw kanei 8000 peripou xiliometra! tous diskous mou pantws tous blepw kapws pio fagwmenous!

tha tous metrhsw me paxymetro twra gia na tsekarw thn fthora mexri thn epomenh allagh kai ta to dhlwsw edw mesa!


gia pete re p[aidia kai kammia allh etaireia na exoume ypopsin!



gia to Brake shop pantws ouk oliges fores exw diabasei mesa sta ellhnika forums asxhma feedbacks gia kako epaggelmatismo!

dukeandthecity
08/07/2005, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ti diafora exoun ektos apo to logo ths KTM sthn syskeyasia ? :confused: :confused: :confused:



Exoun diafora sthn timh !!!!!

πρώτη φορά έβαλα τώρα FERODO γιατι άκουσα καλά λόγια σχετικά με την τιμή τους. Και ΕΒC έχω δοκιμάσει που είναι φτήνια και είναι ετσι και έτσι.

:beer: :beer: :beer:

dez
09/07/2005, 00:07
Βάζεις BREMBO ή ΚΤΜ-BREMBO ?

προσπαθω να θυμηθω τη συσκευασια... μαλλον BREMBO, σκετο (δε παιρνω κι ορκο ομως :D )

Kατα τ αλλα, την επομενη φορα ισως παω μια βολτα απο το brake shop :)

εκτος απο ΕΒC, παιζουν και τα carbone lorraine ...

mtsop
09/07/2005, 10:47
Και γω τα EBC έχω βάλει αλλά δε το βλέπω να τα ξαναβάζω. Πολύ καλό δάγκωμα αλλά αι τρομερό τρίξιμο, αφού όποτε θέλω να πατήσω κόρνα πατάω φρένο!