PDA

View Full Version : ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ Toy ΝΕΟΥ Fmx 650 Funmoto



Julius
08/07/2005, 13:23
Σ ένα ευχάριστο, καλοκαιρινό περιβάλλον, με φόντο τα γαλανά νερά του Σαρωνικού, πραγματοποιήθηκε στις 27 Ιουνίου η επίσημη παρουσίαση του νέου μοντέλου της Honda, FMX 650.

Περισσότεροι από 100 προσκεκλημένοι, συνεργάτες του Ομίλου Επιχειρήσεων Σαρακάκη και δημοσιογράφοι, είχαν την ευκαιρία να ενημερωθούν και να οδηγήσουν την νέα FMX 650, στην πίστα κάρτ του Αγ. Κοσμά.

Την επιτυχία της εκδήλωσης επισφράγισε με την παρουσία του ο κος Δ. Φ. Σαρακάκης, Γενικός Διευθυντής της Γενικής Αυτοκινήτων ΑΕΒΕ , Αποκλειστικής Αντιπροσωπίας της Honda στην Ελλάδα.

Ακολούθησε γεύμα σε πολυτελές εστιατόριο, όπου οι προσκεκλημένοι απόλαυσαν την υπέροχη κουζίνα και εκλεκτά εδέσματα.

Η άψογη οργάνωση , η καλή διάθεση και το φιλικό κλήμα, ήταν κατ’ ομολογία όλων, τα κύρια συστατικά αυτής της επιτυχημένης εκδήλωσης.

Οι προσκεκλημένοι απεχώρησαν με τις θετικότερες εντυπώσεις, αλλά και με αναμνηστικά δώρα για το νέο FMX 650.

Tigas
13/07/2005, 15:35
ΟΣΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΛΕΣ ΝΑ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ :D

dimitrioskosmas
13/07/2005, 16:12
ανεξαρτητα απο το μοτερ
ειναι πολυ ομορφο μηχανακι
αν του βαζανε το μοτερ του xr650
θα σαρωνε σε πωλησεις

Julius
13/07/2005, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrioskosmas
ανεξαρτητα απο το μοτερ
ειναι πολυ ομορφο μηχανακι
αν του βαζανε το μοτερ του xr650
θα σαρωνε σε πωλησεις


Εάν το XR650 είχε μίζα, (και δέν ζύγιζε 800 κιλά και δέν είχε αναρτήσεις της @τσας) θά πούλαγε απο μόνο του τρελά.

και πίσω στο θέμα FunMoto..... όντως είναι ωραίο εμφανισιακά αλλά φτάνει αυτό για να αγοράσεις μια μοτοσυκλέτα? ξέροντας οτι ο κινητήρας, είναι προηγούμενης δεκαετίας σχεδιάση, και τα λοιπά περιφερικά μέτριας ποιότητας (φρένα αναρτήσεις όργανα εξατμίσεις) ?

:eyepop:

mtsop
13/07/2005, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Εάν το XR650 είχε μίζα, (και δέν ζύγιζε 800 κιλά και δέν είχε αναρτήσεις της @τσας) θά πούλαγε απο μόνο του τρελά...

Δηλαδή να ήτανε ΚΤΜ θέλεις να πεις, μήπως;

adam_tsouk
13/07/2005, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Δηλαδή να ήτανε ΚΤΜ θέλεις να πεις, μήπως;


ε, καλά είπαμε........


εδώ υπάρχει μια ιστορία.





αλλά και εγώ ΚΤΜ θα έπερνα αν δεν είχα "καεί"
:lol: :lol:





Πάντως γαμώ το εργαλείο (ρε γμτ, πολύ ψήνομαι για 2η μηχανή μου λείπει το εντουρο-sm κτλ κτλ... :rolleyes: :rolleyes:

gmakris
13/07/2005, 20:38
Πολυ διαφημηση εχει πεσει για το FMX και μαλλον οχι άδικα - το XT ειναι δυσκολος αντιπαλος αλλα ειναι και πολυ καλυτερο συνολικά μηχανακι - μονο ο κινητηρας και τα οργανα του FMX θυμιζουν αλλες εποχες και καταλαβαινεις οτι το μηχανακι ειναι προιον συρναμολογησης για να αδειασουν τα ραφια.....


19421

mtsop
13/07/2005, 20:52
Πάντως καιρός είναι να βλέπουμε και στους δρόμους εκτός από τους ''γρήγορους" ΧΤάκιδες και τους FMXάκιδες :rotflmao: :rotflmao:

vassilis88
13/07/2005, 21:41
emena m aresei i diafimisi pou to fmx ftanei pio grigora ekei pou thelei apto cbr600.:lol: :lol:

Julius
14/07/2005, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Δηλαδή να ήτανε ΚΤΜ θέλεις να πεις, μήπως;

Ναι αλλά με τον άθραυστο (και δυνατό*) κινητήρα του XR650

*Δεν γράφω «δυνατότερο», γράφω «δυνατό». δεν το συγκρίνω με LC4 ή με κάποιο άλλο, απλά έχει αξιοπρεπή σε απόδοση κινητήρα ο οποίος είναι απλά άθραυστος


Και για να γυρίσουμε στο θέμα μας…….. ενώ όλοι μάχονται να φτιάξουν την κορυφαία μοτοσυκλέτα στην κάθε κατηγορία, η Honda πρωτοτύπησε βγάζοντας στην παραγωγή….. τον πάτο της κατηγορίας



:wave2: :ninja: :sick: :wacko:

Tigas
14/07/2005, 14:37
JULIUS ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ ΤΟ FMX ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SM ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ.
ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΝΕΑΡΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΨΑΧΕΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ.
FUN MOTO X , ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΜΟΔΑΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΔΙΠΛΕΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ TO ΕΜΠΡΟΣ UP-SIDE DOWN
ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΟ LOOK ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ SM ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΚΕ ΓΙ ΑΥΤΟ.

ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ DESIGN ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ Ο GMAKRIS.

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΗ, ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΣΑΝ ΝΕΟ ΟΔΗΓΟ.

idi
14/07/2005, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΟΣΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΛΕΣ ΝΑ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ :D

ναι εδω και καιρο!!!

λεγεται HONDIAση ...

πολυ ύπουλη ασθένεια με συμπτώματα απώλειας όρασης (δε βλέπεις τον ανωτερο ανταγωνισμό-γενικα) και έντονης έμμονης (μονο τα Honda δε χαλανε κτλ κτλ)

Προς κάθε ενδιαφερόμενο
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
14/07/2005, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ναι εδω και καιρο!!!

λεγεται HONDIAση ...

πολυ ύπουλη ασθένεια με συμπτώματα απώλειας όρασης (δε βλέπεις τον ανωτερο ανταγωνισμό-γενικα) και έντονης έμμονης (μονο τα Honda δε χαλανε κτλ κτλ)

Προς κάθε ενδιαφερόμενο
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΤΑ HONDA ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΨΩΜΙ ΡΕ ΧΑΛΙΑ
ΤΑ KAWASAKI ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

KAWASAKI SUCKS.

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ 6400ε ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΚΟΥΤΕΡ Ε ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ SH150 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ FMX ΒΕΒΑΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ

idi
14/07/2005, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΑ HONDA ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΨΩΜΙ ΡΕ ΧΑΛΙΑ
ΤΑ KAWASAKI ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

KAWASAKI SUCKS.

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ 6400ε ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΚΟΥΤΕΡ Ε ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ SH150 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ FMX ΒΕΒΑΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ

στα ιδια λεφτα θα εχει και το ER-6... θελεις να συνεχισω ???

Tigas
14/07/2005, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
στα ιδια λεφτα θα εχει και το ER-6... θελεις να συνεχισω ???

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ NAKED ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ , ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ BIKENET

KAI KATI ΑΛΛΟ ΤΟ FMX EXEI 6400, ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ:D

Tigas
14/07/2005, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
τα κανεις ολα τα θελήματα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OTI KAI NA MOY ΤΑΞΕΙΣ TEST DRIVE ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ:lol:

ΤΟ FMX TO ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΜΑΥΡΟ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΤΑΧΙ:lol:

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ TRIBAL ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ TRENDY, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ:smokin:

DUKASII
14/07/2005, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
OTI KAI NA MOY ΤΑΞΕΙΣ TEST DRIVE ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ:lol:

ΤΟ FMX TO ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΜΑΥΡΟ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΤΑΧΙ:lol:

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ TRIBAL ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ TRENDY, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ:smokin:

μιλάς??ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧΑΧ
ΕΓΩ αν μου δώσουνε κανα 1000 ε το κάνω και μια βόλτα...

μα καλα εισαι σοβαρός ρε παλικάρι??ακου 6 χηνες για το ερπετο...
και το μονο που σου αρεσει ...ειναι που γραφει honda!
α θα τρελαθλουμε εδω μέσα..
αντε παρε ενα 500 σκουτερ ρε συ..και πιο γρηγορο ειναι και πιο σουπερ μοτο απο τη μαλακια

Tigas
14/07/2005, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μιλάς??ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧΑΧ
ΕΓΩ αν μου δώσουνε κανα 1000 ε το κάνω και μια βόλτα...

μα καλα εισαι σοβαρός ρε παλικάρι??ακου 6 χηνες για το ερπετο...
και το μονο που σου αρεσει ...ειναι που γραφει honda!
α θα τρελαθλουμε εδω μέσα..
αντε παρε ενα 500 σκουτερ ρε συ..και πιο γρηγορο ειναι και πιο σουπερ μοτο απο τη μαλακια

ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΠΙΜΠΙΚΟ, ΟΛΑ ΤΑ ENDURO KAI SM
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΟΔΗΓΩ ΤΡΑΚΤΕΡ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.
ΚΑΒΑΛΗΣΑ ΕΝΑ XR250SM ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΑΒΟΛΑ ΕΠΑΝΩ.
ΜΕΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΕΝΑ KTM 250 ΔΙΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ SM.ΛΕΩ ΟΚ Η ΚΤΜ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ.
ΑΜ ΕΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΡΑΚΤΕΡ ΛΙΓΟ ΠΙΟ RACING.
ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΡΑΚΤΕΡ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 7000 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΝΩ ΤΟ FMX ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ 6400, ΕΧΕΙ ΜΟΤΕΡ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ DOMINATOR ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 650cc OXI 250.
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ HONDA ΚΑΙ ΥΑΜΑΗΑ ΝΑ HTAN ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΛΗΜΑΤΑ ΕΓΩ, ΕΣΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΠΙΠΙΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣ HONDA ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΕ ΚΕΡΝΑΓΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΓΑΚΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΜΕ CRF:lol: :lol: :rotflmao:


ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΝΑ ΚΑΛΜΑΡΕΙΣ :beer:

DUKASII
14/07/2005, 16:11
αγορι μου ποιο crf??
τεσπα πανε παρτο εγω στα ειπα μπασ και καταλάβεις οτι το μηχανακι το λένε φαν..για το λόγο οτι σας κάνει φαν η χόνδα και εσεις τσιμπάτε και πατε και δίνετε για τη πλακα στην ουσιά ..6 τοσα χιλιάρικα!


και στα 110 χιλιομετρα να γυρνάς ρεζέρβα..με το ερπετο..δε θα λεγα οτι συμφερει και πολυ!
εγω στο τουμπανο το άλλο ..γύρναγα ρεζερβα στα ιδια χιλ!!!


και λεμε για τα διπλασια άλογα για τάισμα!

τεσπα..δε πασ να παρεισ το καινουριο το dr-z...οπου ειναι σουπερ αξιόπιστο..ειναι 400 δε καιει τιποτα..εχει πιο πολλα άλογα απο το ρημαδι που λες...εχει [ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΨΗΛΕ...] ΣΕΡΒΙΣ ΒΑΛΒΙΔΩΝ..ΚΑΘΕ 24000 ΧΙΛ...[ΨΑΡΩΣΕΣ??] ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟ.

ΑΝΤΕ ΒΙΒΑ!:beer:

sniper
14/07/2005, 16:33
Ρε τι κόλλημα τρώτε με το FMX;

Σε όποιον αρέσει πάει και το πέρνει....

Σε όποιον δεν αρέσει δεν το πέρνει και τελειώνει εδώ το παραμύθι....

Όλα τ' άλλα για τα άλογα και τα @@ είναι φιλοσοφικές ανησυχίες...

Και δεν άκουσα ποτέ κανένα να πεί ότι θα κατέβει στο παγκόσμιο SM με το FMX...


Ώχου και κάνει ζέστη...........

:smokin:

DUKASII
14/07/2005, 16:39
δηλαδη να μη λεμε τη γνώμη μας ρε Νικε ??
ρε ξερεις ...

ειπες οτι δε θα κατεβει σε αγώνες ετσι??
μπας ξερεις που θα κατεβει να παω να κανω και εγω με το παπι καμια κοντρα να γελασει λιγο το χειλακι μου???:rotflmao: :lol: :bawl: :bawl: :lol:

Julius
14/07/2005, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε τι κόλλημα τρώτε με το FMX;

Ώχου και κάνει ζέστη...........

:smokin:



ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΕΡΟΨΥΚΤΟ!!!!!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :beer: :beer: :beer: :wave2: :ninja:

sniper
14/07/2005, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
δηλαδη να μη λεμε τη γνώμη μας ρε Νικε ??
ρε ξερεις ...

ειπες οτι δε θα κατεβει σε αγώνες ετσι??
μπας ξερεις που θα κατεβει να παω να κανω και εγω με το παπι καμια κοντρα να γελασει λιγο το χειλακι μου???:rotflmao: :lol: :bawl: :bawl: :lol:

Να την πείτε..... αλλά όχι λες και σου βάλαν το πιστόλι στο κεφάλι και σου λένε πάρτο..... :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΕΡΟΨΥΚΤΟ!!!!!!!!!!!!


Africa Rules!!!! :lol:

Tigas
15/07/2005, 01:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

και λεμε για τα διπλασια άλογα για τάισμα!

τεσπα..δε πασ να παρεισ το καινουριο το dr-z...οπου ειναι σουπερ αξιόπιστο..ειναι 400 δε καιει τιποτα..εχει πιο πολλα άλογα απο το ρημαδι που λες...εχει [ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΨΗΛΕ...] ΣΕΡΒΙΣ ΒΑΛΒΙΔΩΝ..ΚΑΘΕ 24000 ΧΙΛ...[ΨΑΡΩΣΕΣ??] ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟ.

ΑΝΤΕ ΒΙΒΑ!:beer:

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΤΟ SUZUKI ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΑΝΩΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ 7000ε ΤΟ FMX ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5000 ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΑ SM ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΑ ENDUROIDES ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΡΑΚΤΕΡ, ΒΛΑΧΟΔΗΜΑΡΧΟ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΜΑΞΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΛΟΩΣ ΠΑΝΤΩΝ.
ΟΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ.
ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΑΥΛΩΣΩ ΕΧΩ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ 1000RR ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΙΣΟΥΜΕ

free rider
15/07/2005, 02:12
πάντως τέτοιες παρουσιάσεις ειναι δείγμα οτι κάτι έχει αλάξει στην αντιπροσωπία της honda..

λέτε να ήρθε ο καιρός που θα βρίσκετε και ανταλακτικά στην ώρα τους???
ειναι αρκετά σημαντικό κριτήριο στην αγορά μηχανής...

carjunkie
29/07/2005, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μιλάς??ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧΑΧ
ΕΓΩ αν μου δώσουνε κανα 1000 ε το κάνω και μια βόλτα...

μα καλα εισαι σοβαρός ρε παλικάρι??ακου 6 χηνες για το ερπετο...
και το μονο που σου αρεσει ...ειναι που γραφει honda!
α θα τρελαθλουμε εδω μέσα..
αντε παρε ενα 500 σκουτερ ρε συ..και πιο γρηγορο ειναι και πιο σουπερ μοτο απο τη μαλακια

Ενταξει η εμπαθεια σου για τη μηχανη χτυπησε κοκκινο.Δεν μπορεις να το καταλαβεις οτι σε καποιους ανθρωπους αρεσει το FMX παρα πολυ και οτι για πρωτη μεγαλη μηχανη ειναι οτι πρεπει για αυτον που δεν ξερει;Ελεος πια.

Και οσο για το μοτερ του Dominator,ειναι αξιοπιστο.Υπαρχουν ανθρωποι που ΔΕΝ εχουν ορεξη να αχολουνται με τη συντηρηση περαν των προγραμματισμενων service και ΔΕΝ θελουν να εχουν μια μηχανη πιο σκληρη και νευρικη οπως ειναι το DR-Z το οποιο μπορει να μην εχει τη δυναμη που εχουν τα 600 αρια αλλα ειναι πολυ ελαφρυ.

Επισης,βλεπω στο δρομο πολλα απο τα παλια XT να εχουν μετατραπει σε SM χωρις να εχουν δυνατο κινητηρα.Που δηλαδη υστερει το FMX σε συγκριση με αυτα;Ειναι απο τη μανα του σε στυλ SM,ειναι πολυ ομορφο(γνωμη) μου και ειναι οτι πρεπει για την πολη και για μικρες εκδρομες-οπως ολα τα μοντελα στο στυλ αυτο.Δεν ειναι για ταξιδια γι'αυτο και παιρνει λιγα καυσιμα.Καλυπτει ολους αυτους που εχουν ΧΤ φτιαγμενα και θελουν μια νεα μηχανη καθως και ολους αυτους που τους αρεσουν αισθητικα οι SM και θελουν κατι σε προσιτη τιμη σκυλι,ευκολοδηγητο και με το πλεονεκτημα των φαρδιων ελαστικων για καλυτερο κρατημα στο δρομο.Εχει και αναποδο πιρουνι-οχι τιποτα φοβερο αλλα καλυτερο απο αυτο του ΧΤ που θεωρειται βασικος του ανταγωνιστης.

Ασε που το νεο ΧΤ που αλλοι (οχι εσυ) προτεινουν εχουν καποια προβληματα με τον κινητηρα.Επισης,τα Honda οντως δε χαλανε σε αντιθεση με αλλα...τα οποια και τα ακριβοπληρωνεις και του κοσμου τα λεφτα δινεις για λαδια και ανταλλακτικα και γινεσαι αναγκαστικα μηχανικος για να μπορεσεις να τα συντηρησεις.

Οσο οτι το παπι ειναι πιο γρηγορο ενταξει...Αμα σου εδιναν να κανεις βολτα με παπι ή το FMX κανε με το παπι-μαγκια σου.

Julius
29/07/2005, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από carjunkie



Des kai auto to post, exoyn sizitithei me kapoies perisoteres leptomeries h syggrish FMX-STRADA-XT-DRZ

post (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=11330&perpage=15&pagenumber=3)

oulas
29/07/2005, 15:51
στα ιδια λεφτα θα εχει και το ER-6... θελεις να συνεχισω


Εχεις διαβασει καπου επισημα για αυτην την τιμη, 6400 δηλαδη, η ειναι προσωπικη σου προβλεψη;

Αν εχει το ΕR6 6400, και ειναι και απο κοντα τοσο καλο οσο φαινετε στις φωτο, τοτε θα ειναι super το μηχανακι!

magon
04/08/2005, 03:09
dil etsi opos ta lete na paroyme oloi crf 450 h wr 450. an thelame kati tetoio tha to eixame kanei. xeroume oti yparxoun. ase pou sti ropi ola 5 me 5.5 pezoun. drz 400 = 3.8. eida to husgvarna 610 2005 simera se gri. wraio. malon to kitrino tha nai pio wraio.