PDA

View Full Version : θανατηφόρο - λ. Μαραθώνος



yes-u
13/07/2010, 20:10
Έμαθα σήμερα ότι έγινε θανατηφόρο ατύχημα στη Λ. Μαραθώνος στον κόμβο του ελικοδρομίου, όταν μια γυναίκα προσπάθησε να κάνει αντικανονικό ελιγμό. Μοτοσυκλετιστής από την περιοχή προσέκρουσε πάνω της και βρήκε ακαριαίο θάνατο. Είναι κάτοικος της περιοχής Μαραθώνα. Ξέρει κανείς λεπτομέρειες;

george72
14/07/2010, 00:52
γυρω στις 3 το μεσημερι

ενα λευκο μπουσα


περασα γυρω στις 5.30 απο το σημειο πηγαινοντας σπιτι..
το μονο που ειδα τα λαδια μεσ το δρομο με χωμα και πριονιδια

michaelgtc
14/07/2010, 01:57
κριμα

XJR_Billy
14/07/2010, 01:58
Καλό ταξίδι...

Shaolin Monk
14/07/2010, 02:20
:sad:

DimChios
14/07/2010, 02:42
:sad: :sick: :a02:

afrolykos
14/07/2010, 06:27
το ατυχημα εγινε πραγματι ακριβος εκει μαυρο μπουσα

ο κωστας πεθανε κατα τη μεταφορα απο εσωτερικη αιμοραγια
οταν φτασαμε εμεις στον ευαγκελισμο ηταν αργα
ενδηση κανονικα αλλα δεν

ενα αγροτικο που ενεπλακη και την κοπανισε ξαναγυρισε πολυ αργοτερα και παραδοθηκε οικιοθελος
συνεληφθη και μια γυναικα οδηγος ενος αλλου οχηματος

αυτα μπωρο να σας πω προς στιγμην
προσπαθουμε να φερουμε βολτα τα παιδια

δυσκολα τα πραγματα 43 χρονων ανθρωπος

εχει νοημα να σας πω οτι η μαραθωνος εχει φαει παρα πολλους
δεν νομιζω

η κηδεια ειναι 5 ωρα στο μαραθωνα στην εκλησια και 6 η ωρα θα καταληξη στα νεκροταφεια

Cpt. Haddock
14/07/2010, 06:29
:sick: :sad: :sad: :sad:

Tpap
14/07/2010, 06:39
Κρίμα... όσο σκέφτομαι την οικογένεια που έμεινε πίσω.. :( :(


(Στην μαραθώνος, έφυγε ένα φιλαράκι το '96 όταν έπεσε σε ανοικτό φρεάτιο ΕΥΔΑΠ 2m βάθους επί του οδοστρώματος, με το αγαπημένο του σιμπιαρ αέρο...)

:( :( :(

S.Nikos
14/07/2010, 06:39
:sad: :sad: :sad:

Καλό ταξίδι και κοράγιο στους δικούς του...

danaos75
14/07/2010, 06:43
:( :sad:

route 66
14/07/2010, 06:57
:sad:
κριμα,καλο ταξιδι και συλλυπητηρια στους δικους του.
ειχε δυο κορες ο κωστας νομιζω.
κριμα και παλι,νεος ανθρωπος.
ειπαμε,η μαραθωνος ειναι καρμανιολα δεν εχει παραδρομους.

afrolykos
14/07/2010, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από route 66
:sad:
κριμα,καλο ταξιδι και συλλυπητηρια στους δικους του.
ειχε δυο κορες ο κωστας νομιζω.
κριμα και παλι,νεος ανθρωπος.
ειπαμε,η μαραθωνος ειναι καρμανιολα δεν εχει παραδρομους.


μια κορη 4 ταξη και ενα γιο 2 ταξη

DimChios
14/07/2010, 07:24
:a018: :a018: :a018: :a018:

Ανατριχιλα!

:sick:

BUSA MAKIS
14/07/2010, 07:57
........................


Κώστα καλό ταξίδι :(

stelios thunder
14/07/2010, 09:01
....σημερα στιs 12.00 με ενημερωσε κοινοs φιλοs,για τον κωστη.......τα πιτσιρικια μαs πανε μαζι γυμναστηριο......και τη περασμενη παρασκευη τα λεγαμε για τιs διακοπεs .........KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΑ...για τα παιδια σου :( :( :bigcry:

Red Rider
14/07/2010, 09:07
Κριμα..

Εχετλαίος
14/07/2010, 09:09
...παντέρμη οικογένεια και ίντα θα περάσουνε...
:sad:

makis206
14/07/2010, 09:22
:sad: :sad: :sad:

sapila racing
14/07/2010, 09:37
:( :mad:
:sad: :sad: :sad:

blackbusa
14/07/2010, 09:54
...

maintenance
14/07/2010, 10:00
γαματα:(

trelf
14/07/2010, 10:06
κριμα :(

vagelis24
14/07/2010, 10:37
.

TROOPER
14/07/2010, 10:47
:sad: :sick: :sad:

mats8282
14/07/2010, 11:04
:(

ziggΥ
14/07/2010, 11:14
:sad:

nic mor
14/07/2010, 12:47
:sad: :sad: :sad:

bikerted
14/07/2010, 14:15
Καταραμένος δρόμος ρε γμτ......


:mad: :sad: :sad: :sad:

cosgili
14/07/2010, 14:20
Καλο ταξιδι:(

Πειτε μου ενα λογο για να μην σιχτιριαζω "οποιον" εκει "πανω" ευθυνεται για ολα αυτα...:mad:

BLiTzER
14/07/2010, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Πειτε μου ενα λογο για να μην σιχτιριαζω "οποιον" εκει "πανω" ευθυνεται για ολα αυτα...:mad:

Πες μου ένα λόγο, για τον οποίο πιστεύεις ότι ευθύνεται κάποιος εκτός των εμπλεκομένων.

mixalakis
15/07/2010, 11:15
Πραγματικά είναι πολύ κρίμα να χάνονται νέοι άνθρωποι, ειδικά όταν αφήνουν πίσω οικογένεια.

Επειδή έτυχε να γνωρίζω γνωστό της κοπέλας που ενεπλάκη στο ατύχημα και συνελήφθη έμαθα ένα αρκετά συνταρακτικό γεγονός!

Αμέσως μετά το ατύχημα, το παλικάρι σηκώθηκε και ήταν μια χαρά! Πήγε η κοπέλα κοντά του και εκείνος ήταν πολύ ψύχραιμος και φιλικός και ήθελε να δει τη ζημιά που είχε πάθει το αυτοκίνητο. Έδωσε μάλιστα και το κινητό της γυναίκας του για να την πάρουν να της πουν ότι ήταν μια χαρά!

Δυστυχώς ξεψύχησε στο ασθενοφόρο από εσωτερική αιμοραγία:sad: :sad:

Red Rider
15/07/2010, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
ξεψύχησε

Βαρια κουβεντα γαμωτο

alexxxcbr
15/07/2010, 11:22
:sad: :sad: :sad: :sad:

mparmpanik
15/07/2010, 12:32
θλιψη.. θλιψη .. και ξανα θλιψη..

και θα συνεχισουμε να θλιβομαστε και να ευχομαστε καλα κατευοδια μεταξυ μας

εως οτου καταλαβουμε οτι καβαλωντας τα μηχανακια μας,
ειμαστε εκτεθειμένοι σε χιλιους κινδυνους τους οποιους , οσο μικραινουμε την ταχυτητα
που κινουμαστε,τοσο περισσοτερο τους ελαχιστοποιουμε.

DrBig
15/07/2010, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili

Πειτε μου ενα λογο για να μην σιχτιριαζω "οποιον" εκει "πανω" ευθυνεται για ολα αυτα...:mad:

God's only excuse is that He does not exist.
Friedrich Nietzsche

John Steed
15/07/2010, 13:07
Σκατά....

Κουράγιο για τους κοντινούς του ανθρώπους....

:(

cosgili
16/07/2010, 05:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
God's only excuse is that He does not exist.
Friedrich Nietzsche
+ απειρο

granazi
16/07/2010, 05:05
:sad:

CIRUS
16/07/2010, 05:20
τι να πεις:( :( :(

Ιznogood
16/07/2010, 12:53
:sad:

kalesin
16/07/2010, 13:00
:(

γιωργος ΧΧ
16/07/2010, 13:05
:(

devil's animal
16/07/2010, 14:11
:( :( :( :(

klaudiog
16/07/2010, 20:04
:sad: :sad: :sad: :sad:

ASTRAKITCAR
17/07/2010, 05:06
δεν μας παει καθολου.κριμα για τον ανθρωπο και την οικογενεια του..τι θα κανουμε ρε παιδια..δεν αντεχω αλλο.ειμαι μες στο αμαξι και σκεφτομαι μην σκασει κανενας επανω μου...τα ιδια στην μηχανη.τι θα κανουμε...?

dimdil
18/07/2010, 05:26
σχολωντας απο το ελικοδρομιο---στη διασταυρωση μετα το φαναρι στη μαραθωνος με κατευθυνση προς αθηνα ----ειδα το ασθενοφορο και πολυ κοσμο μαζεμενο---εκοψα ταχυτητα και ειδα το παληκαρι στο φορειο με ενα κολαρο στο λαιμο--ουτε αιμα ουτε τιποτα---μιλουσε--ειχε κανονικο χρωμα--πιο κατω το τραυματισμενο μαυρο μπουσα---ανοιξα το γκαζι μου και σκεφτηκα--μαλλον τη γλυτωσεε το παληκαρι---

ομως.....:sad: δεν...την αλλη μερα στη δουλεια εμαθα τα....νεα:sad:

παραβιαση ερυθρου και αναστροφη σε σημειο που απαγορευεται...απο μια γυναικα οδηγο αυτοκινητου:sad:
στερησε τη ζωη στο παιδι---ριξη σπληνας....

δυο μερες μετα περναω ιδια ωρα--ιδιο σημειο---μαζεμενος κοσμος ---γυναικες με μαυρα--με λουλουδια στο χερι---εχουν μαζευτει στο σημειο--στο πεζοδρομιο-- να αφησουν ενα λουλουδι--κοβω παλι και περναω με ..ταχυτητα ποδηλατου απο διπλα τους

τον....τροπο που με κοιτουσαν ρε παιδια...δεν θα τον ξεχασω ποτε...ποτε:sad:

βλεπετε ....οδηγουσα και γω...μαυρη μηχανη

καλο κουραγιο σε οσους τον αγαπουσαν
καλο κουραγιο στα παιδια του:sad:

afrolykos
18/07/2010, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdil
σχολωντας απο το ελικοδρομιο---στη διασταυρωση μετα το φαναρι στη μαραθωνος με κατευθυνση προς αθηνα ----ειδα το ασθενοφορο και πολυ κοσμο μαζεμενο---εκοψα ταχυτητα και ειδα το παληκαρι στο φορειο με ενα κολαρο στο λαιμο--ουτε αιμα ουτε τιποτα---μιλουσε--ειχε κανονικο χρωμα--πιο κατω το τραυματισμενο μαυρο μπουσα---ανοιξα το γκαζι μου και σκεφτηκα--μαλλον τη γλυτωσεε το παληκαρι---

ομως.....:sad: δεν...την αλλη μερα στη δουλεια εμαθα τα....νεα:sad:

παραβιαση ερυθρου και αναστροφη σε σημειο που απαγορευεται...απο μια γυναικα οδηγο αυτοκινητου:sad:
στερησε τη ζωη στο παιδι---ριξη σπληνας....

δυο μερες μετα περναω ιδια ωρα--ιδιο σημειο---μαζεμενος κοσμος ---γυναικες με μαυρα--με λουλουδια στο χερι---εχουν μαζευτει στο σημειο--στο πεζοδρομιο-- να αφησουν ενα λουλουδι--κοβω παλι και περναω με ..ταχυτητα ποδηλατου απο διπλα τους

τον....τροπο που με κοιτουσαν ρε παιδια...δεν θα τον ξεχασω ποτε...ποτε:sad:

βλεπετε ....οδηγουσα και γω...μαυρη μηχανη

καλο κουραγιο σε οσους τον αγαπουσαν
καλο κουραγιο στα παιδια του:sad:



αν θελεις να καταθεσης οτι ειδες μου λες
ειναι σημαντικο για εμας

μεταφερω καθημερινα την συμπαρασταση σας στην συζηγο του
σας ευχαριστη ολους

dammed_kittin
18/07/2010, 11:56
δυο παιδια ε?
εκει μου εγινε το στομαχι μου κομπος...

αλλη μια ψυχη που ταξιδευει προς τα πανω
εξαιτιας οδηγου που δεν θα επρεπε να εχει διπλωμα...

konsttanttinos
18/07/2010, 12:34
:sad: :sad: :sad: :sick:

DimChios
19/07/2010, 03:04
γαμω τα κοκκινα μας ρε πστ μου!!!

ΚΟΚΚΙΝΟ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!! ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!

ΑΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ!!!

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΠΑΠΙ ΜΕΧΡΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΩ ΣΤΙΣ ΜΑΠΕΣ!!!

ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ!

aris_n
19/07/2010, 03:15
Αν ο Έλληνας αποφασίσει στοιχειωδώς να ακολουθήσει τον Κ.Ο.Κ, θα είναι η μεγαλύτερη επανάσταση που θα έχει δει η ελληνική κοινωνία απο το 1821....

Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του παλικαριού και να δώσει δύναμη στους δικούς του στο δύσκολο δρόμο που έχουν μπροστά τους.

Tασος
19/07/2010, 06:26
Συλληπητήρια στη οικογένεια του.

dark1n
19/07/2010, 06:46
:(

xtz tenere
19/07/2010, 08:55
τα θερμα μας συλληπητηρια στην οικογενεια του... προς θεου ομως παιδια... μεγαλη προσοχη στους δρομους... τεραστια προσοχη.τις μηχανες δεν τις υπολογιζει κανεις... απο το πουθενα μπορει να βρεθεις στην ασφαλτο.εγω προσωπικα εχω βαρεθει να τσακωνομαι... ο καθενας κανει οτι γουσταρει πια...

dimdil
19/07/2010, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos
αν θελεις να καταθεσης οτι ειδες μου λες
ειναι σημαντικο για εμας

μεταφερω καθημερινα την συμπαρασταση σας στην συζηγο του
σας ευχαριστη ολους

φιλε να εισαι σιγουρος οτι αν ειχα δει κατι θα ημουν εκει ---οπως διαβασες περασα ενω το ασθενοφορο παραλαβενε το παληκαρι---το πως εγινε το εμαθα απο συνσδελφους που κατοικουν μαραθωνα---ελπιζα να ειναι πιο ξεκαθαρισμενα τα πραγματα:sad: δεν υπαρχουν μαρτυρες??? :sad:

afrolykos
19/07/2010, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdil
φιλε να εισαι σιγουρος οτι αν ειχα δει κατι θα ημουν εκει ---οπως διαβασες περασα ενω το ασθενοφορο παραλαβενε το παληκαρι---το πως εγινε το εμαθα απο συνσδελφους που κατοικουν μαραθωνα---ελπιζα να ειναι πιο ξεκαθαρισμενα τα πραγματα:sad: δεν υπαρχουν μαρτυρες??? :sad:



καταλαβα τι ωρα περασες και τι ειδες

αλλα

οσο κιαν ψαξεις αυτη την ειδηση δεν θα την βρεις πουθενα
εδω ειναι το ζουμι
μαρτυρες υπαρχουν δεν μπορω να επεκταθω αλλο
σε ευχαριστω για την απαντηση


παμε παρακατω

θα ηθελα να πω οτι ο κωστας μετα το ατυχημα ηταν αδυνατο να σηκωθη
στο ποδι που του ειχε μεινη
δεν θα μου πει κανεις τι ειδα στο νεκροτομειο

mivvo
19/07/2010, 15:20
Άδικα εφυγε ενα ακομα παιδι...

mixalakis
21/07/2010, 02:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdil


ομως.....:sad: δεν...την αλλη μερα στη δουλεια εμαθα τα....νεα:sad:

παραβιαση ερυθρου και αναστροφη σε σημειο που απαγορευεται...απο μια γυναικα οδηγο αυτοκινητου:sad:

Φίλε μου τα "νέα" που λες, από πού τα έμαθες; Αυτά που λες δεν ισχύουν.

Κατανοώ απόλυτα τη θλίψη και τον θυμό των ανθρώπων του αδικοχαμένου παλικαριού, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψάχνουμε εξιλαστήρια θύματα.
Όπως έγραψα και προηγουμένως έτυχε να μιλήσω με κάποιον που γνωρίζει την κοπέλα που εμπλέκεται στο ατύχημα και έψαξα να τον βρω για να μάθω περισσότερες πληροφορίες. Φυσικά, αυτός μου είπε τα πράγματα από την δική της πλευρά (ούτε ο ίδιος είναι σε θέση να τα ελέγξει, πόσο μάλλον εγώ), αλλά υπάρχουν στοιχεία που έχουν ενδιαφέρον.

Το αυτοκίνητο της κοπέλας είναι χτυπημένο μπροστά! Μάλιστα δεν έχει πάρα πολύ μεγάλη ζημιά, παρόλο που πιθανότατα το παιδί με τη μηχανή πρέπει να είχε μαζέψει αρκετά χιλιόμετρα (σταμάτησε τουλάχιστον 50μ. μακρυά και η μηχανή ακόμα περισσότερο), γεγονός που αποδεικνύει ότι η σύγκρουση έγινε σχεδόν "ξώφαλτσα", άρα το αυτοκίνητο μόλις που είχε αρχίσει να στρίβει. Επομένως τα περί αναστροφής είναι τελείως ανυπόστατα.

Η ίδια η κοπέλα λέει ότι πέρασε με πράσινο. Οι μόνοι που γνωρίζουν τι πραγματικά έγινε, είναι η ίδια, ο παππούς που οδηγούσε το φορτηγάκι, το παλικάρι με τη μηχανή και ο μοναδικός αυτόπτης μάρτυρας που είναι ένας Ινδός. Δεν ξέρω αν και τι έχει καταθέσει αυτός, όμως δήλωσε σε κάποιους που είχαν μαζευτεί εκεί " πω πω τι έκανε το φορτηγάκι!".
Άρα, για το φανάρι, είναι πρακτικά ο λόγος του παππού (και αυτός είπε ότι πέρασε με πράσινο) με τον λόγο της κοπέλας.

Κλειδί του ατυχήματος είναι το αγροτικό! Αμέσως μετά το ατύχημα την κοπάνησε και έφυγε. Οδηγός ήταν ένας παππούς 85 χρονών με ζάχαρο και συνεπιβάτης μια Γεωργιανή που τον προσέχει. Μετά από 10 λεπτά επέστρεψαν στον χώρο του ατυχήματος και η Γεωργιανή δήλωσε στους παρευρισκόμενους "εμείς φταίμε για αυτό που έγινε, για αυτό γυρίσαμε, δεν είμαστε δολοφόνοι"! Δικαιολόγησε την φυγή τους, λέγοντας ότι ο παππούς έπαθε κρίση ζαχάρου και έπρεπε να πάρει κάποια φάρμακα κτλ! Κρίση ζαχάρου ενώ οδηγούσε!!

Και κάτι ακόμα. Όταν η κοπέλα πήγε στο παλικάρι, για να δει αν είναι καλά και έδειχνε να είναι μια χαρά, τη ρώτησε αν είναι καλά και αν τη χτύπησε. Φαντάζομαι ότι αν τη θεωρούσε ο ίδιος υπεύθυνη, θα της μιλούσε διαφορετικά.

afrolykos
21/07/2010, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
Φίλε μου τα "νέα" που λες, από πού τα έμαθες; Αυτά που λες δεν ισχύουν.

Κατανοώ απόλυτα τη θλίψη και τον θυμό των ανθρώπων του αδικοχαμένου παλικαριού, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψάχνουμε εξιλαστήρια θύματα.
Όπως έγραψα και προηγουμένως έτυχε να μιλήσω με κάποιον που γνωρίζει την κοπέλα που εμπλέκεται στο ατύχημα και έψαξα να τον βρω για να μάθω περισσότερες πληροφορίες. Φυσικά, αυτός μου είπε τα πράγματα από την δική της πλευρά (ούτε ο ίδιος είναι σε θέση να τα ελέγξει, πόσο μάλλον εγώ) , αλλά υπάρχουν στοιχεία που έχουν ενδιαφέρον.

Το αυτοκίνητο της κοπέλας είναι χτυπημένο μπροστά! Μάλιστα δεν έχει πάρα πολύ μεγάλη ζημιά, παρόλο που πιθανότατα το παιδί με τη μηχανή πρέπει να είχε μαζέψει αρκετά χιλιόμετρα (σταμάτησε τουλάχιστον 50μ. μακρυά και η μηχανή ακόμα περισσότερο), γεγονός που αποδεικνύει ότι η σύγκρουση έγινε σχεδόν "ξώφαλτσα", άρα το αυτοκίνητο μόλις που είχε αρχίσει να στρίβει. Επομένως τα περί αναστροφής είναι τελείως ανυπόστατα.

Η ίδια η κοπέλα λέει ότι πέρασε με πράσινο. Οι μόνοι που γνωρίζουν τι πραγματικά έγινε, είναι η ίδια, ο παππούς που οδηγούσε το φορτηγάκι, το παλικάρι με τη μηχανή και ο μοναδικός αυτόπτης μάρτυρας που είναι ένας Ινδός. Δεν ξέρω αν και τι έχει καταθέσει αυτός, όμως δήλωσε σε κάποιους που είχαν μαζευτεί εκεί " πω πω τι έκανε το φορτηγάκι!".
Άρα, για το φανάρι, είναι πρακτικά ο λόγος του παππού (και αυτός είπε ότι πέρασε με πράσινο) με τον λόγο της κοπέλας.

Κλειδί του ατυχήματος είναι το αγροτικό! Αμέσως μετά το ατύχημα την κοπάνησε και έφυγε. Οδηγός ήταν ένας παππούς 85 χρονών με ζάχαρο και συνεπιβάτης μια Γεωργιανή που τον προσέχει. Μετά από 10 λεπτά επέστρεψαν στον χώρο του ατυχήματος και η Γεωργιανή δήλωσε στους παρευρισκόμενους "εμείς φταίμε για αυτό που έγινε, για αυτό γυρίσαμε, δεν είμαστε δολοφόνοι"! Δικαιολόγησε την φυγή τους, λέγοντας ότι ο παππούς έπαθε κρίση ζαχάρου και έπρεπε να πάρει κάποια φάρμακα κτλ! Κρίση ζαχάρου ενώ οδηγούσε!!

Και κάτι ακόμα. Όταν η κοπέλα πήγε στο παλικάρι, για να δει αν είναι καλά και έδειχνε να είναι μια χαρά, τη ρώτησε αν είναι καλά και αν τη χτύπησε. Φαντάζομαι ότι αν τη θεωρούσε ο ίδιος υπεύθυνη, θα της μιλούσε διαφορετικά.



με ολο το σεβασμο προς τους συμφορουμιτες

φιλε εχεις καταλαβει τι λες

mixalakis
21/07/2010, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos


με ολο το σεβασμο προς τους συμφορουμιτες

φιλε εχεις καταλαβει τι λες [/B]

Μάλλον όχι.
Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις;

afrolykos
21/07/2010, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
Μάλλον όχι.
Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις;

πιστευεις οτι χρειαζεσε βοηθεια για να περιμενης το πορισμα της τροχαιας και την αποφαση του δικαστηριου

αν εισαι ικανος να αναλυσεις ενα τροχαιο ελα απο εδω να σου δειξω το αμαξι, τη μηχανη ,και το μερος.

και εχεις και χρονο να ασχοληθης

TROOPER
25/07/2010, 10:13
R.I.P.