PDA

View Full Version : Chicago εγίνηκε η Πάτρα



vaska
20/07/2010, 14:56
Δίπλα μου σφυρίζουν σφαίρες. Αποκαλυπτικό, αποκλειστικό, ανατριχιαστικό ρεπορτάζ από vaska & AVIA Εlectronics μόνο στους αναγνώστες του moto.gr

:eyepop: :wave2:

http://www.thebest.gr/news/index/viewStory/22852

georgio
20/07/2010, 15:56
Στην προσπάθειά του να ξεφύγει, σταμάτησε ένα αυτοκίνητο με την απειλή του όπλου και, κρατώντας όμηρο την οδηγό, ζήτησε να τον μεταφέρει στο διαμέρισμά του.

Την ίδια ώρα, ο αστυνομικός που είδε τις κινήσεις του δράστη, σταμάτησε ένα μοτοσικλετιστή, πήρε τη μηχανή και καταδίωξε το αυτοκίνητο με τον Ρουμάνο.
Πηγή (http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=158073&cid=4)


Εσένα σταμάτησε ο αστυνομικός και σου πήρε τη μηχανή;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
20/07/2010, 16:04
ti egine re?

:uplate:

vaska
20/07/2010, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
Πηγή (http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=158073&cid=4)


Εσένα σταμάτησε ο αστυνομικός και σου πήρε τη μηχανή;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σιγά μη του την έδινα, προτιμούσα να την δώσω στον camen παρα σε κουλάδι
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
20/07/2010, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Σιγά μη του την έδινα, προτιμούσα να την δώσω στον camen παρα σε κουλάδι
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CSI στην Κωνσταντινουπόλεως Πάνο, και μπαμ και μπούμ οι κουμπουριές, και ναρκωτικά και Ρουμάνοι και τα μπατσικά ακόμα και τώρα εδώ είναι και μπουλούκι ο κόσμος που κάνει τα 10 1000 κλπ. Αναστάτωση στη μίζερη καθημερινότητά μας και μπόλικος λαός που ελκύεται από τα κανάλια και τις στολές.
:wave2:

blackbusa
21/07/2010, 00:09
και εγω που νομιζα οτι ηρθε ο Jordan...:sad: :sad: :sad:

XJR_Billy
21/07/2010, 02:45
Imperial Stormtroopers τον συνέλαβαν? :confused: :confused:


204396

vaska
21/07/2010, 02:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Imperial Stormtroopers τον συνέλαβαν? :confused: :confused:

Νομίζω πως όχι, τους την κοπάνησε. Συνέλαβαν όμως Πατρινό δημοσιογράφο, γιατί παράκουσε τις εντολές της αστυνομίας και πέρασε μέσα από την κορδέλα. Κάτι είναι κι αυτό, είναι ίσως μια καλή αρχή.
:bigcry: :bigcry:

p@nos
21/07/2010, 03:00
ακουσα πως τον τσακωσαν παντως σημερα το πρωι

:look:

Εχετλαίος
21/07/2010, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ακουσα πως τον τσακωσαν παντως σημερα το πρωι

Τον δημοσιογράφο;
:confused:

vaska
21/07/2010, 03:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Τον δημοσιογράφο;
:confused:

οϊ βρε ο δημοσιογράφος θα περάσει διαδικασία αυτοφώρου, έμεινε μέσα όλο το βράδυ και θα πάει σήμερα να του ορίσουν τακτική δικάσιμο.

χα χα χα
απίστευτο ε??

Εδώ που τα λέμε πολύ ψηλά τον έχουν πάρει οι δημοσιογράφοι τον αμανέ και αγνοούν επιδεικτικά τις διαταγές της αστυνομίας. Σε περίπτωση που έτρωγε καμία σφαίρα θα έχυναν τόνους μελάνης για την ανικανότητα της ΕΛΑΣ.

Εχετλαίος
21/07/2010, 03:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
οϊ βρε ο δημοσιογράφος θα περάσει διαδικασία αυτοφώρου, έμεινε μέσα όλο το βράδυ και θα πάει σήμερα να του ορίσουν τακτική δικάσιμο.

Ναι το κατάλαβα. τζαστ ταιινγκ του μπι σαρκαστικ...
:blush:

vaska
21/07/2010, 03:22
Σύμφωνα με πληροφορίες του thebest.gr συνελήφθη πριν από μία περίπου ώρα ο Πατρινός δημοσιογράφος Αχιλλέας Ροδίτης την ώρα που έκανε ρεπορτάζ στο σημείο όπου έχει ταμπουρωθεί ο Ρουμάνος κακοποιός στην Πάτρα. Η σύλληψη έγινε επειδή, όπως ισχυρίζονται οι αστυνομικοί, ο δημοσιογράφος δεν υπάκουσε στις εντολές τους να καθίσει έξω από την κορδέλα ασφαλείας, απο την οποία ωστόσο είχαν καταφέρει να περάσουν και άλλοι δημοσιογράφοι πριν, αλλά και πολίτες, χωρίς να έχει υπάρξει καμία τόσο σοβαρή αντίδραση.

Ο υποδιοικητής του Α' Αστυνομικού Τμήματος των Πατρών σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, έκανε μήνυση για αντίσταση κατά της αρχής και ο δημοσιογράφος κρατείται.

Στην Αστυνομική Διεύθυνση Αχαίας έσπευσαν εκπρόσωποι της ΕΣΗΕΠΗΝ για να ενημερωθούν για το τι συνέβη, ενώ αναμένεται να αφεθεί ελεύθερος ο δημοσιογράφος και να οριστεί τακτική δικάσιμος.

πηγή: www.thebest.gr

jimmis5
21/07/2010, 03:26
Μεγαλα λαγονικα οι 'δημοσιογραφοι' στην Πατρα:lol: :lol: :lol: :lol:

sf1n4k1
21/07/2010, 05:02
Πιάσανε ένα ζευγάρι, πιάσανε τον δημοσιογράφο, σχεδόν τους πάντες δλδ εκτός απ το Ρουμάνο..άντε τα κατάφεραν και μ αυτόν. Vaska πως και δε σε συνέλαβαν εσένα παιδί μου?Η έστω να σου πάρουν το bmw για καταδίωξη?..πέρασα απ το σημείο είδα που είχαν κλείσει όλους τους δρόμους και μετά έμαθα τι παίζει..ωραία περάσαμε πάντα τέτοια αναίμακτα, ν ανεβαίνουμε στα μεσημεριανά..εμπρός καλοί μου Ρουμάνοι..

vaska
21/07/2010, 05:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Πιάσανε ένα ζευγάρι, πιάσανε τον δημοσιογράφο, σχεδόν τους πάντες δλδ εκτός απ το Ρουμάνο..άντε τα κατάφεραν και μ αυτόν. Vaska πως και δε σε συνέλαβαν εσένα παιδί μου?Η έστω να σου πάρουν το bmw για καταδίωξη?..πέρασα απ το σημείο είδα που είχαν κλείσει όλους τους δρόμους και μετά έμαθα τι παίζει..ωραία περάσαμε πάντα τέτοια αναίμακτα, ν ανεβαίνουμε στα μεσημεριανά..εμπρός καλοί μου Ρουμάνοι..


Εμένα δεν με συνέλαβαν γιατί δεν τους συνέφερε, τρώω πολύ. Τελικά μου είπε η γυναίκα μου ότι τον πιάσανε τον λεβέντη. Πστ μου παραπληροφόρηση.