PDA

View Full Version : το θρεντ των υποκριτων...



Σελίδες : [1] 2

reinmeister
22/07/2010, 04:40
γραφουν μονο οι κατωθι...

reinmeister...ο παρανομος που δεν σεβεται τα ορια κυκλοφοριας...ειναι και ειρωνας...

dim chios...κανω σουζα ,σπαω μηχανακι,ριχνω κοπελα και γουσταρω...

captain haddock...εχω μπρικι που δεν παει σαλιο και μου βγαινει η ξυνιλα σε politically correct συμπεριφορα...

tpap...με γραψανε για υπερβολικη ταχυτητα και καμαρωνω σαν γυφτικο σκεπαρνι...

μονο οι ανωτερω επιτρεπεται να γραψουν εδω...

ολες οι υπολοιπες ψυχουλες που πανε εσπερινο και τρεχουν στους ερανους απλως να παρακολουθουν...

:lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 04:43
Άκου εχω μπρίκι και δεν παει σάλιο :sad:

Τουλαχιστον περνάει τα σύνορα που και που :evil:

Panopticon7
22/07/2010, 04:46
Οι υπολοιποι θα κοιταμε να μαθαινουμε ρεινκλαιν :lol:

dukeandthecity
22/07/2010, 04:46
και ο δουκας να επιτρεπετε, με το καινουριο αβαταρ.:D :D


μονο αυτο ηθελα να γραψω και φευγω τωρα, να με συγχωρεσετε που πηρα το θαρρος

nic mor
22/07/2010, 04:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
γραφουν μονο οι κατωθι...

reinmeister..
dim chios.
captain haddock
tpap
ολες οι υπολοιπες ψυχουλες που πανε εσπερινο και τρεχουν στους ερανους απλως να παρακολουθουν...

:lol: :lol: :lol:


συγνωμη και απο μενα αλλα πιστευω οτι χωρανε δυο τρια ακομα ψωνια:lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
22/07/2010, 04:54
Θα φωναξω τον Δουκα να σας χ3σει!

:evil:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=107925


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 04:55
Δε μΕ λε ρε Αντουάν...

Τι ακριβώς θα γράφουμε εδώ ημείς οι υποκριταί; :confused:

DimChios
22/07/2010, 04:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μΕ λε ρε Αντουάν...

Τι ακριβώς θα γράφουμε εδώ ημείς οι υποκριταί; :confused:


ο,τιδηποτε για να σπασουμε τα νευρα σε καποιους που νομιζουν οτι το παιζουμε καποιοι και που αυτοι οι καποιοι ΔΕΝ διαβαζουν τι γραφει ο εκαστοτε που ανοιγει ενα θρεντ και ειρωνευται (ο τελευταιος καποιος) καποιον που παραδεχεται τις μαλακιες του και δεν το παιζει κλαμενη παναγια που του πηραν το διπλωμα (ενω την εκανε καλως-κακως-μια φορα-πολλακις, δε μας ενδιαφερει) αλλα παιρνει και το μερος του

:wave2:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 04:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ο,τιδηποτε για να σπασουμε τα νευρα σε καποιους που νομιζουν οτι το παιζουμε καποιοι και που αυτοι οι καποιοι ΔΕΝ διαβαζουν τι γραφει ο εκαστοτε που ανοιγει ενα θρεντ και ειρωνευται (ο τελευταιος καποιος) καποιον που παραδεχεται τις μαλακιες του και δεν το παιζει κλαμενη παναγια που του πηραν το διπλωμα (ενω την εκανε καλως-κακως-μια φορα-πολλακις, δε μας ενδιαφερει) αλλα παιρνει και το μερος του

:wave2:

Αντουάν σε λένε; :smokin:

DimChios
22/07/2010, 04:59
Α, και γι αυτους που ΟΝΤΩΣ πιστεψαν οτι εχω εκατομμυρια και 3-4 μηχανακια και δε λενε να σταματησουν και να παρουν χαμπαρι οτι διαβαζει και η εφορια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
22/07/2010, 04:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αντουάν σε λένε; :smokin:


οχι αλλα ειναι ωραιο αγορι και δε θα με χαλαγε!

:blush:

caesarsk
22/07/2010, 05:09
περισσευει καμμια θεση για εμενα ρε παιδια????


Ειμαι καλο παιδι, και θα ειμαι ησυχος. Θα κάτσω σε μια γωνια και θα κοιταζω μονο...


Δεν τρεχω, δεν ξερω να κανω σουζες, δεν περναω κοκκινα, φοραω παντα φουλ δερματα παντου (ειναι kinky για αυτο), δεν παρκαρω πανω σε πεζοδρομια, και αλλα πολλα!!

QSpec
22/07/2010, 05:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Α, και γι αυτους που ΟΝΤΩΣ πιστεψαν οτι εχω εκατομμυρια και 3-4 μηχανακια και δε λενε να σταματησουν και να παρουν χαμπαρι οτι διαβαζει και η εφορια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα μου δώσεις ένα μηχανάκι; :blush:

DimChios
22/07/2010, 05:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Θα μου δώσεις ένα μηχανάκι; :blush:


μην κλαιγεσαι ρε μλκ!

Σιγα, θα παρεις κι εσυ καποια στιγμη!

:o

Stergios69
22/07/2010, 05:13
Ιδιοκτήτες άφρικα-τρανσαλπ δέχεστε; :rotflmao: :wave2:

Allst@rf
22/07/2010, 05:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Α, και γι αυτους που ΟΝΤΩΣ πιστεψαν οτι εχω εκατομμυρια και 3-4 μηχανακια και δε λενε να σταματησουν και να παρουν χαμπαρι οτι διαβαζει και η εφορια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:evil: :evil:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 05:19
παλιοσπαμερς όλοι ρπστμ :sad:

DimChios
22/07/2010, 05:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
:evil: :evil:


ε μα, φταιω?

:lol: :lol:

vaska
22/07/2010, 05:25
Είστε όλοι Γ.Τ.Π.Κ. .αφού δ με αφήνετε να γράψω....., να σας καεί η PC ρε ρεμάλια...

Υ.Γ.


το αβαταρ του δούκα είναι οκ τώρα, έπρεπε να τον αφήσετε κι αυτόν να γράψει.
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

noble
22/07/2010, 05:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ο,τιδηποτε για να σπασουμε τα νευρα σε καποιους που νομιζουν οτι το παιζουμε καποιοι και που αυτοι οι καποιοι ΔΕΝ διαβαζουν τι γραφει ο εκαστοτε που ανοιγει ενα θρεντ και ειρωνευται (ο τελευταιος καποιος) καποιον που παραδεχεται τις μαλακιες του και δεν το παιζει κλαμενη παναγια που του πηραν το διπλωμα (ενω την εκανε καλως-κακως-μια φορα-πολλακις, δε μας ενδιαφερει) αλλα παιρνει και το μερος του

:wave2:


Τα δικά μου τα νεύρα πάντως δύσκολο να τα σπάσετε,αν θέλετε όμως προσπαθείστε,σας παρακολουθώ χρόνια.:lol:
Ο τρόπος σας είναι απαράδεκτος και αυτό δεν αλλάζει με το αν είστε 5-10 ή και όλο το φόρουμ.

reinmeister δεν πήγαινε για σενα για τα όρια,πολύ απλά γιατι τα ξεπερνάτε όλοι.Αν παρολαυτά θέλεις να ταυτιστείς με κάποιον οκ.Δεν κατάλαβες όμως πως αυτοί που συμπεριφέρονται εδω μέσα λες και πάνε στον εσπερινό είναι όσοι έγραψες.
Εγω μου αναγνωρίζω λάθη και αδυναμίες.Αν δω λοιπόν κάποιον που κάνει το ίδιο θα του δώσω χέρι,οχι πόδι και κλωτσιά.Αυτή φάνηκε να είναι η διαφορά μας.

Ηλία δεν σε πρόλαβα πριν με το σχόλιο σου για την έγκυο κοπέλα...
Στη ζωη μου δεν κρίνω εύκολα,γιατί θεωρώ οτι είμαστε όλοι ενα βήμα απο το λάθος.Κι αν το δικό μου λάθος είναι πολύ διαφορετικό απο το δικό σου,αυτό δεν σημαίνει οτι είναι λιγότερο λάθος.Οπως λοιπόν θέλω να έχω κατανόηση και αν θέλεις το θεωρώ δεδομένο,έτσι ακριβώς δίνω κατανόηση.Αυτό δεν σημαίνει οτι δικαιολογώ,στην προκειμένη το παληκάρι που δεν φόρεσε κράνος.Ξέρεις ποια είναι όμως η μόνη του διαφορά με πολλλούς απο εσάς/εμάς?Οχι οτι το έκανε,αλλα οτι το είπε εδω μέσα.

Δημήτρη διάβασα πολύ καλά τι έγραψε.Αν θέλεις να κρίνω αυτό,θα σου πω οτι έκανε ενα λάθος κ ευτυχώς δεν του κόστισε πιο σοβαρά.Δεν πιστεύω οτι με τα πρόστιμα διαπαιδαγωγείς,επομένως το οτι ψάχνει να πάρει το δίπλωμα του,δεν μου λέει τπτ,δεν με προκαλεί καθόλου και δεν με τρομάζει.
Κρατήστε απλά οτι ο τρόπος σας είναι λάθος ενω οι προθέσεις σας σωστές.Είναι κρίμα,να μην βγαίνει κάτι καλό λοιπόν.

Τώρα γράψτε ενα κατεβατό,με αστειάκια,χιούμορ που είναι για τους λίγους κτλ κτλ.

:wave2:

lilipoua
22/07/2010, 05:28
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!









:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:a014:

DeusEx
22/07/2010, 05:29
ειχα βγαλει καποτε τον καταλυτη απο το fazeraki μου για ενα διαστημα και κυκλοφορω με ξεταπωτες εξατμες ...

Μπορω να γραψω κ γω στο υπο-θρεαντ ???

:confused:

Allst@rf
22/07/2010, 05:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ε μα, φταιω?

:lol: :lol:



πως το λεγε καποτε ο κλυνν(αν θυμαμαι καλα)...

στην ελλαδα τελικα εισαι οτι δηλωσεις...οποτε ...





















...τα θελει και σενα ο οργανισμος σου(με φωνη σαπφους νοταρα!!!)

nic mor
22/07/2010, 05:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
Τα δικά μου τα νεύρα πάντως δύσκολο να τα σπάσετε,αν θέλετε όμως προσπαθείστε,σας παρακολουθώ χρόνια.:lol:
Ο τρόπος σας είναι απαράδεκτος και αυτό δεν αλλάζει με το αν είστε 5-10 ή και όλο το φόρουμ.

reinmeister δεν πήγαινε για σενα για τα όρια,πολύ απλά γιατι τα ξεπερνάτε όλοι.Αν παρολαυτά θέλεις να ταυτιστείς με κάποιον οκ.Δεν κατάλαβες όμως πως αυτοί που συμπεριφέρονται εδω μέσα λες και πάνε στον εσπερινό είναι όσοι έγραψες.
Εγω μου αναγνωρίζω λάθη και αδυναμίες.Αν δω λοιπόν κάποιον που κάνει το ίδιο θα του δώσω χέρι,οχι πόδι και κλωτσιά.Αυτή φάνηκε να είναι η διαφορά μας.

Ηλία δεν σε πρόλαβα πριν με το σχόλιο σου για την έγκυο κοπέλα...
Στη ζωη μου δεν κρίνω εύκολα,γιατί θεωρώ οτι είμαστε όλοι ενα βήμα απο το λάθος.Κι αν το δικό μου λάθος είναι πολύ διαφορετικό απο το δικό σου,αυτό δεν σημαίνει οτι είναι λιγότερο λάθος.Οπως λοιπόν θέλω να έχω κατανόηση και αν θέλεις το θεωρώ δεδομένο,έτσι ακριβώς δίνω κατανόηση.Αυτό δεν σημαίνει οτι δικαιολογώ,στην προκειμένη το παληκάρι που δεν φόρεσε κράνος.Ξέρεις ποια είναι όμως η μόνη του διαφορά με πολλλούς απο εσάς/εμάς?Οχι οτι το έκανε,αλλα οτι το είπε εδω μέσα.

Δημήτρη διάβασα πολύ καλά τι έγραψε.Αν θέλεις να κρίνω αυτό,θα σου πω οτι έκανε ενα λάθος κ ευτυχώς δεν του κόστισε πιο σοβαρά.Δεν πιστεύω οτι με τα πρόστιμα διαπαιδαγωγείς,επομένως το οτι ψάχνει να πάρει το δίπλωμα του,δεν μου λέει τπτ,δεν με προκαλεί καθόλου και δεν με τρομάζει.
Κρατήστε απλά οτι ο τρόπος σας είναι λάθος ενω οι προθέσεις σας σωστές.Είναι κρίμα,να μην βγαίνει κάτι καλό λοιπόν.

Τώρα γράψτε ενα κατεβατό,με αστειάκια,χιούμορ που είναι για τους λίγους κτλ κτλ.

:wave2:

:a10: :a10: :a10:









:a014: :a014: :a014:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 05:35
Ειναι και ο oldman διακοπές γμτ... :sad:

ERRIKA
22/07/2010, 05:40
Αν ομολογήσω εθισμό στην παραβίαση του ερυθρού σηματοδότη θα με παίξετε κι εμένα????
Pleeeeeeaaaaaaaaaaaaaaase!:smilea:

arazw.ara.zw
22/07/2010, 05:41
Θα ήμουν μαζί σας 'παλιουρες' του φόρουμ τούτου,αν δεν είχατε σβήσει 6 σελίδες συζήτηση που προκάλεσε αυτό εδώ το θεματάκι.Ναι κύριοι.Τά χώσατε στον συμφορουμίτη,τον ειρωνεύτηκατε,λες και σε όλο το μοτοσυκλετιστικό σας βίο δεν παρανομησατε ποτέ.Εντάξει,ο άψογος είπε ένα δύο υπερβολές,αλλά ζήτησε και ένα συγγνώμη.Εσείς;
Δεν ξέρω πόσο παλιοί είστε,ή αν είστε από τους πρωτεργάτες αυτού του φόρουμ,αλλά κατά τη γνώμη του 'νέου' (εμένα δηλαδή),
θα έπρεπε να ζητήσετε κι εσείς ένα συγγνώμη στο μέλος που την 'πεσατε' χωρίς να το ξέρετε,και να χρησιμοποιητε την δύναμη που έχετε εδώ μέσα,για να βοηθάτε και να δίνετε το παράδειγμα και όχι για να κάνετε την πλακίτσα σας,και αν παρατραβηχτεί το πράγμα να κόβετε,ράβετε και όλα καλά!Γράφω με καλή θέληση,δε με νοιάζει η αντίδραση σας,αλλά αν υπάρχει διάθεση για καλοπροαίρετη κουβέντα το συζητάμε!

Tpap
22/07/2010, 05:42
Kατάλαβα ότι παίχτηκε φάση στο άλλο φρεντ, αλλά τι ακριβώς...?

Μιλήσαμε απότομα στο παλλουκάρι...?

Μήπως ειρωνεύτηκα πάλι...?

Μήπως πρόσβαλα πάλι...?

Στεναχωρήσαμε το παιδί..?


wtf...?

Tpap
22/07/2010, 05:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
.Δεν κατάλαβες όμως πως αυτοί που συμπεριφέρονται εδω μέσα λες και πάνε στον εσπερινό είναι όσοι έγραψες.

Το σπάς καλή μου φίλη...?

Δεν το πιάνω...και είναι και το νικ μου ανάμεσα σε αυτούς που έγραψε το παλιοτόμαρο.:D

Allst@rf
22/07/2010, 05:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από arazw.ara.zw
Θα ήμουν μαζί σας 'παλιουρες' του φόρουμ τούτου,αν δεν είχατε σβήσει 6 σελίδες συζήτηση που προκάλεσε αυτό εδώ το θεματάκι.Ναι κύριοι.Τά χώσατε στον συμφορουμίτη,τον ειρωνεύτηκατε,λες και σε όλο το μοτοσυκλετιστικό σας βίο δεν παρανομησατε ποτέ.Εντάξει,ο άψογος είπε ένα δύο υπερβολές,αλλά ζήτησε και ένα συγγνώμη.Εσείς;
Δεν ξέρω πόσο παλιοί είστε,ή αν είστε από τους πρωτεργάτες αυτού του φόρουμ,αλλά κατά τη γνώμη του 'νέου' (εμένα δηλαδή),
θα έπρεπε να ζητήσετε κι εσείς ένα συγγνώμη στο μέλος που την 'πεσατε' χωρίς να το ξέρετε,και να χρησιμοποιητε την δύναμη που έχετε εδώ μέσα,για να βοηθάτε και να δίνετε το παράδειγμα και όχι για να κάνετε την πλακίτσα σας,και αν παρατραβηχτεί το πράγμα να κόβετε,ράβετε και όλα καλά!Γράφω με καλή θέληση,δε με νοιάζει η αντίδραση σας,αλλά αν υπάρχει διάθεση για καλοπροαίρετη κουβέντα το συζητάμε!

ρε φιλε μην τα βλεπεις ολα μονομερος...

για να σε προλαβω δεν ειμαι τπτ με τα παιδια που κανουν μοντς στο μοτο.gr αλλα δεν νομιζεις οτι το θρεντ που σβηστηκε/κλειδωθηκε το ειχαμε κανει(εμεις οι αλλοι ,μην μυγιαστεις) λιγο κολο με τα σπαμ?

:wave2:

blackbusa
22/07/2010, 05:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από arazw.ara.zw
για να βοηθάτε και να δίνετε το παράδειγμα XAXAXAXXA
XAXAXAXXAA
XAXAXXAXAXAXA
XAXXAXAXAXAX
XAXAXAXXAXA
XAXAXAXAXAX
XAXAXAXA
XAXAXAXAXAXXA
XAXAXAXXAXAXA
XAXAXAXAXA
XAXAXXAA

sticky...

ERRIKA
22/07/2010, 06:01
:a55:

blackbusa
22/07/2010, 06:04
...

blackbusa
22/07/2010, 06:05
...

Cpt. Haddock
22/07/2010, 06:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Σας παρακαλώ, ας μου πει κάποιος τι έχασα.... :bigcry: :sick: :hypnotize :confused: :a11:

Εν τάχει

Ο apsogos, εβαλε το κρανος του για πλυσιμο, δεν είχε άλλο, φοβήθηκε μην κρυώσει φορώντας το βρεγμένο και πήγε να δει την έγκυο κοπελα του, ακράνωτος για πρωτη και μοναδικη φορά στη ζωή του. Τον είδαν, τον τσιμπησαν, πρόστιμο και 10 μερες α-διπλώματος (sic).

Έκανε την κλασσική, όσο και περιττή, ερώτηση "τι θα κάνω, μπορω να οδηγώ χωρίς διπλωμα, τί θα γινει αν με πιάσουν;" και η μέρα ξεκίνησε όμορφα.

Στην πορεία μαθαμε οτι ο Ντιμχιος ειναι ενας 20χρονος κρυφοεισοδηματίας που διατηρεί ενα μαγαζι-βιτρινα να ξεπλενει λεφτα, οτι ο ράινμάιστερ ζητησε ντι-εν-έι τεστ για το παιδί που κυοφορεί η κοπέλα, οτι ο τΠαπ ειναι μπάτσος, οτι η Θάλεια - κατα φόρουμ Noble - δεν ειναι και στην καλυτερη των διαθέσεών της

Ελπίζω να ήμουν σαφής :wacko:

KaTaNaS
22/07/2010, 06:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από arazw.ara.zw
Θα ήμουν μαζί σας 'παλιουρες' του φόρουμ τούτου,αν δεν είχατε σβήσει 6 σελίδες συζήτηση που προκάλεσε αυτό εδώ το θεματάκι.Ναι κύριοι.Τά χώσατε στον συμφορουμίτη,τον ειρωνεύτηκατε,λες και σε όλο το μοτοσυκλετιστικό σας βίο δεν παρανομησατε ποτέ.Εντάξει,ο άψογος είπε ένα δύο υπερβολές,αλλά ζήτησε και ένα συγγνώμη.Εσείς;
Δεν ξέρω πόσο παλιοί είστε,ή αν είστε από τους πρωτεργάτες αυτού του φόρουμ,αλλά κατά τη γνώμη του 'νέου' (εμένα δηλαδή),
θα έπρεπε να ζητήσετε κι εσείς ένα συγγνώμη στο μέλος που την 'πεσατε' χωρίς να το ξέρετε,και να χρησιμοποιητε την δύναμη που έχετε εδώ μέσα,για να βοηθάτε και να δίνετε το παράδειγμα και όχι για να κάνετε την πλακίτσα σας,και αν παρατραβηχτεί το πράγμα να κόβετε,ράβετε και όλα καλά!Γράφω με καλή θέληση,δε με νοιάζει η αντίδραση σας,αλλά αν υπάρχει διάθεση για καλοπροαίρετη κουβέντα το συζητάμε!


file μου μην μπερδευεις τον χαβαλε που γινεται πολλες φορες με το moderating , η συζητηση κοπηκε προφανως γιατι γραφτηκαν προσβολές και συνεπως καθαρίστηκε για να μεινει το αρχικο θεμα και να συνεχισει η συζυητηση επ'αυτού.

ελαστικότητα δινεται προς όλες τις κατευθυνσεις... μην ανησυχεις για αυτο.

το μοτο,γρ ειναι ενα ελευθερο βημα, ο καθενας μπορει να παρουσιασει και αναπτυξει τις ιδεες και τα συναισθηματα του διχως να προσβαλει και να βωμολοχει.

DimChios
22/07/2010, 06:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εν τάχει

Ο apsogos, εβαλε το κρανος του για πλυσιμο, δεν είχε άλλο, φοβήθηκε μην κρυώσει φορώντας το βρεγμένο και πήγε να δει την έγκυο κοπελα του, ακράνωτος για πρωτη και μοναδικη φορά στη ζωή του. Τον είδαν, τον τσιμπησαν, πρόστιμο και 10 μερες α-διπλώματος (sic).

Έκανε την κλασσική, όσο και περιττή, ερώτηση "τι θα κάνω, μπορω να οδηγώ χωρίς διπλωμα, τί θα γινει αν με πιάσουν;" και η μέρα ξεκίνησε όμορφα.

Στην πορεία μαθαμε οτι ο Ντιμχιος ειναι ενας 20χρονος κρυφοεισοδηματίας που διατηρεί ενα μαγαζι-βιτρινα να ξεπλενει λεφτα, οτι ο ράινμάιστερ ζητησε ντι-εν-έι τεστ για το παιδί που κυοφορεί η κοπέλα, οτι ο τΠαπ ειναι μπάτσος, οτι η Θάλεια - κατα φόρουμ Noble - δεν ειναι και στην καλυτερη των διαθέσεών της

Ελπίζω να ήμουν σαφής :wacko:


ΓΙ ΑΥΤΟ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΡΕ ΚΕΡΑΤΑ!

:blush:

blackbusa
22/07/2010, 06:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


Ελπίζω να ήμουν σαφής :wacko:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


204485

Cpt. Haddock
22/07/2010, 06:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΓΙ ΑΥΤΟ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΡΕ ΚΕΡΑΤΑ!

:blush:

:uplate:

Μλκες δωστε ενα φραγκο σ' εκείνη τη φουκαριάρα την Κερκυραια να κατέβει γρήγορα Αθήνα... :look:

ERRIKA
22/07/2010, 06:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εν τάχει

Ο apsogos, εβαλε το κρανος του για πλυσιμο, δεν είχε άλλο, φοβήθηκε μην κρυώσει φορώντας το βρεγμένο και πήγε να δει την έγκυο κοπελα του, ακράνωτος για πρωτη και μοναδικη φορά στη ζωή του. Τον είδαν, τον τσιμπησαν, πρόστιμο και 10 μερες α-διπλώματος (sic).

Έκανε την κλασσική, όσο και περιττή, ερώτηση "τι θα κάνω, μπορω να οδηγώ χωρίς διπλωμα, τί θα γινει αν με πιάσουν;" και η μέρα ξεκίνησε όμορφα.

Στην πορεία μαθαμε οτι ο Ντιμχιος ειναι ενας 20χρονος κρυφοεισοδηματίας που διατηρεί ενα μαγαζι-βιτρινα να ξεπλενει λεφτα, οτι ο ράινμάιστερ ζητησε ντι-εν-έι τεστ για το παιδί που κυοφορεί η κοπέλα, οτι ο τΠαπ ειναι μπάτσος, οτι η Θάλεια - κατα φόρουμ Noble - δεν ειναι και στην καλυτερη των διαθέσεών της

Ελπίζω να ήμουν σαφής :wacko:

Ω ναι! Ευχαριστώ! Ήσουν apsogos...

Cpt. Haddock
22/07/2010, 06:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Ω ναι! Ευχαριστώ! Ήσουν apsogos...

Ειναι ωραίο να σου γράφει κατι τέτοιο μια γυναίκα :smokin: :D :smokin:

ERRIKA
22/07/2010, 06:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:uplate:

Μλκες δωστε ενα φραγκο σ' εκείνη τη φουκαριάρα την Κερκυραια να κατέβει γρήγορα Αθήνα... :look:

Nα υποθέσω ότι η Κερκυραία είναι έγκυος??

Tpap
22/07/2010, 06:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ελπίζω να ήμουν σαφής :wacko:

Σαφής, ακριβής, περιεκτικός, λακωνικός αλλά αρκούντως περιγραφικός, χιουμεριστικός, διεισδυτικός :blush: διορατικός...

Θές κι άλλα..?

DimChios
22/07/2010, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Nα υποθέσω ότι η Κερκυραία είναι έγκυος??



:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


TI ΛΕΣ ΜΩΡΕ???????

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:



Βλακα καπτεν!

:bawl: :bawl:

Tpap
22/07/2010, 06:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Nα υποθέσω ότι η Κερκυραία είναι έγκυος??

Νομίζω, ναί. :wave2:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 06:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Νομίζω, ναί. :wave2:

:a014:

Tpap
22/07/2010, 06:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a014:


Σσσσσ.... :D

DimChios
22/07/2010, 06:25
κοριτσια, εχω μερες να δειρω ε!

:smokin:

























ξερω τι θα απαντησει, ξερω τι θα απαντησει :bawl: :lol:

kalesin
22/07/2010, 06:25
πισω καναγιες..
εγω θα βαφτισω το παιδι

να παρει την τσαχπινια μου

:D :D :D :D

Cpt. Haddock
22/07/2010, 06:29
http://www.youtube.com/watch?v=sPDVnsvctN8

:smokin:

Tpap
22/07/2010, 06:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
...να παρει την τσαχπινια μου..

Μπορεί. Αλλά όλοι ξέρουμε σε ποιόν θα μοιάζει. :D ;)

makis206
22/07/2010, 06:32
...


204486

DimChios
22/07/2010, 06:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
...


:mad: :mad: :mad:

makis206
22/07/2010, 06:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:mad: :mad: :mad:

Το χρειάζεστε όλοι :lol: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
22/07/2010, 06:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το χρειάζεστε όλοι :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Εχει κύμα!

Υπομονη...

:smokin:

makis206
22/07/2010, 06:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εχει κύμα!
Υπομονη...
:smokin:

Έτσι πρέπει, να βραχεί καλά το κεφάλι.:lol:

:smokin:

noble
22/07/2010, 06:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ειναι και ο oldman διακοπές γμτ... :sad:



Αληθεια???:sad:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εν τάχει

οτι η Θάλεια - κατα φόρουμ Noble - δεν ειναι και στην καλυτερη των διαθέσεών της



:lol: :lol:


Είμαι μια χαρά,σταματήστε να είστε τόσο εύκολα επικριτικοί με τα πάντα.:wave2:

υ.γ.αφού λείπει ο oldman δεν έχει γούστο,παω θάλασσα :p .

ERRIKA
22/07/2010, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Νομίζω, ναί. :wave2:

Mα τότε είναι απλά τα πράγματα!!
Ο Rein που είναι γλήγορος θα πεταχτεί μέχρι την Κέρκυρα να τη φέρει εδώ (1 ωρίτσα θα κάνει συν τις καθυστερήσεις του πλοίου :lol: ). Ο Τάσοςπαπ ως αστυνομικός με πολιτικά θα αναλάβει να βρει τα ίχνη του πατέρα ο οποίος θα έχει επιβεβαιωθεί μέσω του τεστ ντι-εν-έι που ζήτησε ο Rein, ο ΝτίμΤσίου θα χρηματοδοτήσει τη μετάβαση του Rein και την πληρωμή της κλήσης του άψογου και θα δικαιολογήσει τις σχετικές δαπάνες ως λειτουργικά έξοδα της επιχείρησής του, και η Θάλεια/Νοble θα αναλάβει να μεταφέρει τη χαρμόσυνη είδηση στον apsogo αν το ντι-εν-ει τεστ βγει θετικό, ή την ψυχοθεραπεία του αν τελικώς προκύψει αρνητικό.... Αυτό θα πει ομαδικό πνεύμα και γι αυτό υπάρχουν τα φόρουμ (Κάπταιν, σόρρυ, δε βρήκα τίποτα για σένα :lol: Άλλωστε μία σου έμεινε..)

Bowleno
22/07/2010, 07:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εν τάχει

Ο apsogos, εβαλε το κρανος του για πλυσιμο, δεν είχε άλλο, φοβήθηκε μην κρυώσει φορώντας το βρεγμένο και πήγε να δει την έγκυο κοπελα του, ακράνωτος για πρωτη και μοναδικη φορά στη ζωή του. Τον είδαν, τον τσιμπησαν, πρόστιμο και 10 μερες α-διπλώματος (sic).

Έκανε την κλασσική, όσο και περιττή, ερώτηση "τι θα κάνω, μπορω να οδηγώ χωρίς διπλωμα, τί θα γινει αν με πιάσουν;" και η μέρα ξεκίνησε όμορφα.

Στην πορεία μαθαμε οτι ο Ντιμχιος ειναι ενας 20χρονος κρυφοεισοδηματίας που διατηρεί ενα μαγαζι-βιτρινα να ξεπλενει λεφτα, οτι ο ράινμάιστερ ζητησε ντι-εν-έι τεστ για το παιδί που κυοφορεί η κοπέλα, οτι ο τΠαπ ειναι μπάτσος, οτι η Θάλεια - κατα φόρουμ Noble - δεν ειναι και στην καλυτερη των διαθέσεών της

Ελπίζω να ήμουν σαφής :wacko:


Σαν σενάριο δραματικής σειράς του Φώσκολου μου κάνει...:bawl: :rotflmao:

ERRIKA
22/07/2010, 07:18
Ιδέα! Ο Cpt. θα αναλάβει τη θρησκευτική κατήχηση του παιδιού σύμφωνα με τα ελληνοχριστιανικά ιδεώδη...:lol:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Ιδέα! Ο Cpt. θα αναλάβει τη θρησκευτική κατήχηση του παιδιού σύμφωνα με τα ελληνοχριστιανικά ιδεώδη...:lol:

:a39: :a39: :a39: :a39: :a39:

ERRIKA
22/07/2010, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a39: :a39: :a39: :a39: :a39:

Ναι, κι εμένα μ'άρεσε....:rotflmao:

matmat
22/07/2010, 07:42
το βλέπω το παιδι να ψαρευει σαρδελες στην Πρεβεζα
διαβαζοντας το εγχειριδιο για εναν αποτυχημένο πνιγμο του Καρυωτακη


:evil:


:smokin:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 07:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
το βλέπω το παιδι να ψαρευει σαρδελες στην Πρεβεζα
διαβαζοντας το εγχειριδιο για εναν αποτυχημένο πνιγμο του Καρυωτακη

Τι έγινε Ματθαίο; Πήγαμε διακοπές με το "Ανθολόγιο Ελληνικής Ποίησης", εκδόσεις Σοκόλη; :evil:

Θα μας πεις και για τη γιορτή της σαρδέλας :smokin:

Tpap
22/07/2010, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ξερω τι θα απαντησει, ξερω τι θα απαντησει :bawl: :lol:

Για πέ, τότε. :cool: :smokin:

reinmeister
22/07/2010, 08:07
τι εγινε ρπμ?

δυο ωρες πηγα για μπινελικια εφορια και πηγε 5 σελιδες?

λοιπον...στο θεμα μας...

εισαι υποκριτης? εισαι κακοπροαιρετος,κακοψυχος,καγκουρας,ειρωνας και υποφερεις που δεν μπορεις να το δημοσιοποιησεις?

οταν βλεπεις καποιον να υποφερει,γουσταρεις να τον φτανεις στον πατο και θες να το κανεις δημοσια?

οταν βλεπεις μαλακα αμεσως θελεις να τον κοροιδεψεις?

μην αισθανεσαι πια μονος,ουτε ασχημα...ειμαστε εμεις εδω για σενα...

κοντα μας θα μαθεις ,με τον επαγγελματισμο που μας διακρινει,τον καλυτερο τροπο για να πραγματοποιεις τα δικαιωματικα σου θελω...

θα μπορεις πια να κανεις τον πιο καλοπροαιρετο να θελει να σε σκοτωσει...

καλογριες θα σε βρισουν κανοντας λιμενεργατη να κοκκινισει...

οι γυναικες θα θελησουν να αποκτησουν @@ και λιλι για να σε μαμησουν...

μοτοσυκλετιστες θα γινουν κουτακηδες για να σε πατησουν...

το φορουμ συσσωμο θα θελησει να σε λυντζαρει...

ξερω οτι ολα τα παραπανω ακουγονται πολυ καλα για να ειναι αληθινα αλλα πιστεψε με...

ΜΠΟΡΟΥΜΕ...

ελα σημερα κοντα μας...και ζησε τα θελω σου...

:lol: :lol: :lol:

granazi
22/07/2010, 08:13
:a27:

:smokin:

blackbusa
22/07/2010, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
:a27:

:smokin:

ειπε αυτος που νομιζε οτι αγορασε ΚΤΜ επειδη ηταν περτικαλι και ξαναγυρισε στο λαγουμι του....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ERRIKA
22/07/2010, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τι εγινε ρπμ?

δυο ωρες πηγα για μπινελικια εφορια και πηγε 5 σελιδες?

λοιπον...στο θεμα μας...

εισαι υποκριτης? εισαι κακοπροαιρετος,κακοψυχος,καγκουρας,ειρωνας και υποφερεις που δεν μπορεις να το δημοσιοποιησεις?

οταν βλεπεις καποιον να υποφερει,γουσταρεις να τον φτανεις στον πατο και θες να το κανεις δημοσια?

οταν βλεπεις μαλακα αμεσως θελεις να τον κοροιδεψεις?

μην αισθανεσαι πια μονος,ουτε ασχημα...ειμαστε εμεις εδω για σενα...

κοντα μας θα μαθεις ,με τον επαγγελματισμο που μας διακρινει,τον καλυτερο τροπο για να πραγματοποιεις τα δικαιωματικα σου θελω...

θα μπορεις πια να κανεις τον πιο καλοπροαιρετο να θελει να σε σκοτωσει...

καλογριες θα σε βρισουν κανοντας λιμενεργατη να κοκκινισει...

οι γυναικες θα θελησουν να αποκτησουν @@ και λιλι για να σε μαμησουν...

μοτοσυκλετιστες θα γινουν κουτακηδες για να σε πατησουν...

το φορουμ συσσωμο θα θελησει να σε λυντζαρει...

ξερω οτι ολα τα παραπανω ακουγονται πολυ καλα για να ειναι αληθινα αλλα πιστεψε με...

ΜΠΟΡΟΥΜΕ...

ελα σημερα κοντα μας...και ζησε τα θελω σου...

:lol: :lol: :lol:

Να υποθέσω ότι η αίτησή μου έγινε δεκτή δηλαδή....:blush: :p

Cpt. Haddock
22/07/2010, 08:20
Δεν έπρεπε να δοθεί ψήφος στις γυναίκες, το 'λεγα εγω.... :mad:

reinmeister
22/07/2010, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Να υποθέσω ότι η αίτησή μου έγινε δεκτή δηλαδή....:blush: :p

ολοι οι κακοι χωρανε...:D

πες μου μονο σε τι χρωμα θελεις την κονκαρδα με τον αδολφο,για να πω στο καλλιτεχνικο τμημα να την ετοιμασει...:D

Shaolin Monk
22/07/2010, 08:24
:a014:

ERRIKA
22/07/2010, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ολοι οι κακοι χωρανε...:D

πες μου μονο σε τι χρωμα θελεις την κονκαρδα με τον αδολφο,για να πω στο καλλιτεχνικο τμημα να την ετοιμασει...:D

σιροζάκι περικαλώ... και με το nick μου σε μωβ περλέ...

@Cpt: τώρα, σου ετοιμάζω το εξαπτέρυγο.

Cpt. Haddock
22/07/2010, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
@Cpt: τώρα, σου ετοιμάζω το εξαπτέρυγο.

:a07:

:lol:

Tpap
22/07/2010, 08:37
Ουαί Ημίν μηχανικοί και καΡάφλες, υποκριτές...

Ουαί ημίν λέγω αΓλόφιλοι μαλλιάδες οτι αγαπάτε την πρωτοκαθεδρίαν εν τοις ιστοτόποις και τους ασπασμούς εν ταις αγοραίς...


:smokin: :wave2: :beer:

ERRIKA
22/07/2010, 08:41
Να προτείνω και όνομα για το τάγμα μας???

Το 3ο ..... Ράιν!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
22/07/2010, 08:46
γκουχου γκουχου...



ο τελευταιος τη πορτα....:alien:

DimChios
22/07/2010, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Mα τότε είναι απλά τα πράγματα!!



ο,τι να ναι κοπελια!

Για αλλου τη γυναικα λενε στην προκειμενη!

:wave2:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ο,τι να ναι κοπελια!

Για αλλου τη γυναικα λενε στην προκειμενη!

:wave2:

Είσαι σίγουρος; :smokin: :evil: :smokin:

matmat
22/07/2010, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τι έγινε Ματθαίο; Πήγαμε διακοπές με το "Ανθολόγιο Ελληνικής Ποίησης", εκδόσεις Σοκόλη; :evil:

Θα μας πεις και για τη γιορτή της σαρδέλας :smokin:

δεν πήγαμε κάν ρε

:cry: :bawl: :bigcry:


Αμα ειναι για ανθολογία ΜΟΝΟ του Περάνθη :Ρ

:smokin:

Tpap
22/07/2010, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Για αλλου τη γυναικα λενε στην προκειμενη!

@Έρρικα, είδες πώς αγχώθηκε...?


Άντε να δούμε και σε ποιόν θα μοιάζει...:rotflmao:

DimChios
22/07/2010, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είσαι σίγουρος; :smokin: :evil: :smokin:


Η Ερικα λεει για του αΠΣογου!

Εσεις ρεμαλια λετε για τη δικια μου! Αλλα ειπαμε, εχω καιρο να δειρω ε!

:evil:

ERRIKA
22/07/2010, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αλλα ειπαμε, εχω καιρο να δειρω ε!

:evil:

Τέτοια έλεγε κι ο Σαμψών και του κόψανε το μαλλί....:smokin:

matmat
22/07/2010, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Η Ερικα λεει για του αΠΣογου!

Εσεις ρεμαλια λετε για τη δικια μου! Αλλα ειπαμε, εχω καιρο να δειρω ε!

:evil:

με το αριστερό Μήτσε
θα νοιωσεις άλλες συγκινησεις :p :p


:evil:

DimChios
22/07/2010, 09:00
:rolleyes: :evil:

ERRIKA
22/07/2010, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
@Έρρικα, είδες πώς αγχώθηκε...?


Άντε να δούμε και σε ποιόν θα μοιάζει...:rotflmao:

Ψηφίζω.... εξαπτέρυγο!!! :lol:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 09:01
:a7:

DimChios
22/07/2010, 09:03
αρχιζουμε και το παρακανουμε νομιζω και δεν αναφερεστε σε μενα οπως καταλαβαινετε!

:winka: :wave2:

Cpt. Haddock
22/07/2010, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
[...]δεν αναφερεστε σε μενα οπως καταλαβαινετε!
:winka: :wave2:

Nαι, ε;

Γιατί νομίζεις την κανω για μακρια; :rotflmao:

DimChios
22/07/2010, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Nαι, ε;

Γιατί νομίζεις την κανω για μακρια; :rotflmao:


εννοω οτι δεν αναφερεστε στον DimChios αλλα στη Χαρά

:wave2:

Tpap
22/07/2010, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
με το αριστερό Μήτσε
θα νοιωσεις άλλες συγκινησεις :p :p :evil:

Ωωωωωχχχχχ...!!!! :rotflmao:


Μήτσε δείρ'το με το αριστερό, ρεεεε...έχει δίκιο ο μάγκας..!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

ERRIKA
22/07/2010, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εννοω οτι δεν αναφερεστε στον DimChios αλλα στη Χαρά

:wave2:

Τώρα με μπέρδεψες για τα καλά... είναι σε ενδιαφέρουσα η Χαρά????

Cpt. Haddock
22/07/2010, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εννοω οτι δεν αναφερεστε στον DimChios αλλα στη Χαρά

:wave2:

Ναι ρε Μητσο, χαίρω πολύ.... Πές της να μπει να διαβασει, να γελάσει κι εκείνη....

Ωχουυυυυυυ :rolleyes:

DimChios
22/07/2010, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Τώρα με μπέρδεψες για τα καλά... είναι σε ενδιαφέρουσα η Χαρά????


:sad: καμμια ελπιδα :alien:

sniper
22/07/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:sad: καμμια ελπιδα :alien:

Ρε τι χάνω για να ειμαι σε διακοπές.....

Μαλ@κες......

:smokin:

ERRIKA
22/07/2010, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε τι χάνω για να ειμαι σε διακοπές.....

Μαλ@κες......

:smokin:

Αίτηση στο Reinmeister, παράβολο εκπροθέσμου και όλα διορθώνονται... :wacko:

Tpap
22/07/2010, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:sad: καμμια ελπιδα :alien:

άσφαιρος ρε μλκ..? :confused:

'ντάξ, τώρα η επιστήμη κάνει θαύματα...μην μασάς.

GABBER
22/07/2010, 10:54
Θελουμε διακοπουλες,εεεεε?????

reinmeister
22/07/2010, 10:54
δεν ξερω για τον sniper ειλικρινα...μια φορα σε μια συναντηση τον ειδα να χαμογελα σε καποιον και μαλλον δεν το εκανε κοροϊδευτικα...

φοβαμαι να παρω το ρισκο...:rotflmao: :rotflmao:

sniper
22/07/2010, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Αίτηση στο Reinmeister, παράβολο εκπροθέσμου και όλα διορθώνονται... :wacko:

Mάλλον είσαι καινουργια και δεν σε ενημέρωσαν....

Άκου αίτηση ατον rein εγώ... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :smokin: