PDA

View Full Version : στο τσακ...



reinmeister
26/07/2010, 09:54
οπως καθε πρωι,ετσι και σημερα περιμενα εξω απο το σπιτι την μανα για να παμε δουλεια...

ακουω ενα απροσδιοριστο πολυ δυνατο γδουπο,αλλα λογω κρανους δεν μπορουσα να καταλαβω απο που ειναι...

στην συνεχεια ακουω τον πατερα να φωναζει το ονομα μου και λεω,εγινε μαλακια και μαλιστα χοντρη...

ξεκαβαλαω κακην κακως ,παω να μπω στο σπιτι των δικων μου,αλλα η πορτα δεν ανοιγε...ηταν η μανα πισω απο την πορτα,με το πατερα να προσπαθει να την συνεφερει...

παραπατησε στην κορυφη της σκαλας,πεταξε για κανα δυο μετρα κι εσκασε με κεφαλι και ωμο ακριβως στην ενωση τοιχου και πορτας...

για καποιον ανεξακριβωτο ,μεχρι σημερα,σε εμενα λογο,καθε μερα φοραει το κρανος πριν καν κατεβει την σκαλα και βγει απο το σπιτι...τον τελευταιο καιρο επισης,παροτι καλοκαιρι, την εχω υποχρεωσει να φοραει καλοκαιρινο με κοκκαλα,το οποιο επισης φοραει και κουμπωνει μεσα στο σπιτι...

εν ολιγοις εφαγε την κωλοτουμπα φουλ εξοπλισμενη...

ολο το ζορι το εφαγε το κρανος και το μπουφαν...

την γλιτωσε με ενα σκισιμο τεσσαρων ραμματων πανω απο το αριστερο φρυδι κι ενα καταγμα στον αριστερο βραχιονα που δεν εχρησε γυψου η εγχειρισης...τρεις βδομαδες ναρθηκα μονο...και μωλωπες παντου...

κατα διαβολεμενη επισης τυχη ,παροτι ειχε ανοιχτο το κρανος και φορουσε γυαλια ηλιου,δεν εσπασαν να της βγει κανα ματι,αλλα απλως την εσκισαν...

οτι θα γλιτωνε η μανα μου σιγουρο θανατο , λογω κρανους και μπουφαν μεσα στο σπιτι,ομολογω οτι δεν το ειχα ποτε φανταστει...

δοξα τω θεω την σκαπουλαρε με το τιποτα...

καλα να μαστε και ποτε σε κανεναν στραβη...

υ.γ. με μανα off και γυναικα εκτος αττικης λογω ανωτερας βιας εχομεν προβλημα...

ζητειται λοιπον ηθικη κυρια,με καλους τροπους ,ευπρεπης κι εμφανισιμη ,να αναλαβει για τις προσεχεις τρεις εβδομαδες μαγειρεματα,πλυσιματα κλπ...,μια και πατηρ τε και υιος ειμεθα και δηλωνουμε παντελως αχρηστοι στα ανωτερω...

υ.γ.2. καταφερα κι εβαλα μπρος το πλυντηριο πιατων και ομολογω οτι σχεδον δακρυσα απο την συγκινηση...ο πατερας μου εσφιξε το χερι μες την περηφανεια και ειμαι σιγουρος οτι διεκρινα ενα ανεπαισθητο βουρκωμα στα ματια του...

Tpap
26/07/2010, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
οτι θα γλιτωνε η μανα μου σιγουρο θανατο , λογω κρανους και μπουφαν μεσα στο σπιτι,ομολογω οτι δεν το ειχα ποτε φανταστει...


Διάολε...:eyepop:




Περαστικά στην Μητερούλα, ρε...! :beer: :beer: :beer:

DimChios
26/07/2010, 09:57
ρε συ, ανατριχιασα!! :alien:

Περαστικα στη γυναικα και...τι να σου πω...

Πραγματι, μεσα στο σπιτι...

...και κρανος...

Καλα, ειναι λιγο αστειο αλλα απο την αλλη...

κοιτα να δεις ρε πστ μου!

:rolleyes:

LsKostas
26/07/2010, 10:00
Περαστικά ... και φαντάζομαι την τρομαρα σου ...

Τέλος καλό παντως όλα καλα :beer:

XJR_Billy
26/07/2010, 10:04
Πω πωωω... τι μπορεί να πάθει κανείς... και που... απίστευτο...

Γρήγορα περαστικά εύχομαι στη μητέρα σου αδερφέ...
:beer: :beer: :beer: :beer:

Band(age)it
26/07/2010, 10:05
Πρεπει να νιωθεις περηφανος και δικαιωμενος για τις επιλογες σου σημερα :wave2:
Καλη αναρρωση ευχομαι και στειλε μου το τηλ. σου με π.μ. (οχι δε θα κανω εγω τη γυναικα...):lol:

Λεωνίδας
26/07/2010, 10:08
περαστικά στη μάνα σου Αντώνη... !

ΥΓ το ότι έφτασες σχεδόν 40 χωρίς να ξέρεις να πλύνεις τα πιάτα δε θα το σχολιάσω στην παρούσα :wave2:

dukeandthecity
26/07/2010, 10:08
περαστικα στην γυναικα. :beer: :beer:

πατηρ και υιος πουλατε ουλους τους ιαπωνικους ματρακαδες και παιρνετε bmw. Η οικιακη οικονομια θα σας ειναι παιχνιδακι μετα:D :D

filipp0s
26/07/2010, 10:09
Ευτυχως γλυτωσε τα χειροτερα! Περαστικα στη μανα!:wave2: :wave2:

Red Rider
26/07/2010, 10:10
Τι ειπες τωρα:eyepop:
Περαστικα στην μητερα σου,και καλα ξεμπερδεματα με την οικοκυρικη..

devil's animal
26/07/2010, 10:14
τι λες ρε μηχανικε της δεκαρας??:eyepop:
εγινε τετοιο σκηνικο??:sick:

ελπιζω να μην την εκανες εσυ την μ@λακια βαζοντας καμια βαζελινη στα σκαλια για να κλεισετε το γραφειο μια εβδομαδα νωριτερα και μας το παιζεις τωρα οσια...??:a45: :lol: :lol:


περαστικα στην κυρα Φλωρα ρε συ...
:beer: :beer: :beer: :beer:

GIXXERAKIAS
26/07/2010, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

υ.γ.2. καταφερα κι εβαλα μπρος το πλυντηριο πιατων και ομολογω οτι σχεδον δακρυσα απο την συγκινηση...ο πατερας μου εσφιξε το χερι μες την περηφανεια και ειμαι σιγουρος οτι διεκρινα ενα ανεπαισθητο βουρκωμα στα ματια του...


Ρε μλκ Αντωνη δακρυσα απο τα γελια παρολο το σοβαρο του ποστ σου,ηταν αναγκη να το πεταξεις ετσι??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ευτυχως ολα καλα ρε φιλε και να σαι εσυ προπαντως καλα που την εχεις μαθει ετσι με φουλ εξοπλισμο πανω στην μηχανη και εσω ετοιμη για ολα...στην περιπτωση σου ευτυχως ολα καλα με πταισματα.:winka:
Περαστικα της και γρηγορη αναρρωση της ευχομαι γιατι δεν θα αντεξει να βλεπει και το σπιτι και πολυ ετσι οπως θα το καταντησεις με τον father σου.:lol:

hidefnick
26/07/2010, 10:15
Το πιάτων είναι εύκολο ρε. Ρούχων είναι το μανίκι....

Περαστικά :beer: :beer: :beer:

konsttanttinos
26/07/2010, 10:17
Περαστικα στη μανουλα σου.
Ομολογω οτι εχω ξαφνιαστει αρκετα απο αυτο που εγινε.
Παρ'ολα αυτα, να ξερεις οτι υπαρχει και πλυντηριο ρουχων...

reinmeister
26/07/2010, 10:21
να στε καλα παιδια...

απο τρομαρα δεν το συζηταμε...ειναι η δευτερη και τελευταια ευχομαι φορα που βλεπω την μανα μου με το κεφαλι μες τα αιματα...

το πρωτο μισαωρο και μεχρι να μας επιβεβαιωσουν οι γιατροι οτι δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο τα χρειαστηκαμε...

στεναχωριεμαι μονο γιατι η κακομοιρα περιμενε πως και πως τις διακοπες...

τουλαχιστον αντιλαμβανεται οτι την γλιτωσε πολυ φθηνα ,οποτε ειναι λιγο καλυτερα τωρα ψυχολογικα...

την κουμπωσαμε και την βαλαμε για υπνο να χαλαρωσει,μια και ποναει πολυ...

Lioulios
26/07/2010, 10:22
Περαστικά στη μάνα σου φίλε και υπομονή . Μάνα είναι μόνο μία .


Και αν σας κόψει η λόρδα σφύρα να σου πω καμια συνταγή μπαμ μπαμ να φάτε τίποτα γιατί μην περιμένεις να βρεις γυναίκα για το σπίτι όπως την ψάχνετε .

ERRIKA
26/07/2010, 10:25
Περαστικά στη μητέρα σου και... μετά απ'αυτό τη βλέπω να φοράει μοτοσυκλετιστικό εξοπλισμό και όταν πηγαίνει στο s.m. για ψώνια (δεν ξέρεις τι κινδύνους κρύβουν αυτές οι κυλιόμενες σκάλες, ειδικά εάν κρατάς και καρότσι με "πεσμένα" αμορτισέρ!)

Κατά τα άλλα, (και μέχρι να σου βρούμε κυρία με τις προδιαγραφές που θέλεις, άσε που θα εκνευρίζει τη μητέρα σου):


ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ:
- Χρήσης και θέσης σε λειτουργία πλυντηρίου ρούχων (επιλογή καταλλήλου απορρυπαντικού, θερμοκρασίας κλπ. ανατριχιαστικών λεπτομερειών)
- Απλώματος ρούχων (κατάλληλος τρόπος - τόπος - χρόνος κλπ.)
- Σιδερώματος ρούχων (αυτό κατατάσσεται στα μεταπτυχιακά και χρεώνεται αναλόγως)
- Παρασκευής ευκόλων γευμάτων ή, εναλλακτικά Παραγγελίας φαγητού από τα πλησιέστερα μαγειρεία (κι αυτό τέχνη είναι, μη νομίζεις, ειδικά εάν πρόκειται να προγραμματίσεις τη διατροφή σου για μία εβδομάδα..) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
26/07/2010, 10:33
αν και με προλαβαν απανω...ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ....περαστικα...

the who
26/07/2010, 10:40
Περαστικα στη μαμα ρε λογιστη.Να σε δω με σφουγκαριστρα και κουβα να γελαω δυο χρονια.:rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
26/07/2010, 10:46
δεν ξερω ρε σεις...δυο φορες στην ζωη μου εχω ταραχτει τοσο πολυ και οι δυο ειχαν να κανουν με την μανα μου...

το χουμε ριξει στον χαβαλε εδω και κανα τριωρο μπας και γλιτωσουμε το χαζεμα απο την τραμαρα...

the who
26/07/2010, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
δεν ξερω ρε σεις...δυο φορες στην ζωη μου εχω ταραχτει τοσο πολυ και οι δυο ειχαν να κανουν με την μανα μου...

το χουμε ριξει στον χαβαλε εδω και κανα τριωρο μπας και γλιτωσουμε το χαζεμα απο την τραμαρα...

Ενταξει ρε συ,απο το λιγο που την εχω δει ειναι εκπαιδευμενη.Χαλαρωσε ρε μαμακια :rotflmao: :wave2:

stavrogin
26/07/2010, 10:52
ρε φιλαρακι να σου φερω το Ζ για μια ροικη και θα σου φερνω γω ζεστο φαγακι στο ταπερ καθε μερα με το λεωφοριο και τα ρουχα σιδερωμενα λεμε για τρεις εβδομαδες.



...



ελα πλακα κανω το Ζ ειναι τελειο .Πονεσα κι εγω που το διαβασα. Περαστικα της και μη χειροτερα.

Tpap
26/07/2010, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
ρε φιλαρακι να σου φερω το Ζ για μια ροικη και θα σου φερνω γω ζεστο φαγακι στο ταπερ καθε μερα με το λεωφοριο και τα ρουχα σιδερωμενα λεμε για τρεις εβδομαδες.

Βρέ, τι μπορεί να κάνει ένας άντρας γιά μιά ροΐκή... :lol:

reinmeister
26/07/2010, 10:58
και νομιζα οτι κατι εκανα βελτιωνοντας μηχανακια...

πλυντηρια ,κατσαρολες,σκουπες ,ειναι μηχανηματα του διαβολου και θες phd για να τα φερεις βολτα...

:sad: :sad:

DimChios
26/07/2010, 10:59
Μλκ Αντωνη...

τα σχετικα με πλυντηρια, φαι και γυναικες δεν τα σχολιαζω γιατι σεβομαι τον πονο της μανας σου και επιπλεον δε σε ξεπλενει ουτε ο νιαγαρας...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

katath
26/07/2010, 11:06
Περαστικά στην μητέρα σου Αντώνη. Άγιο είχε, αφού έπεσε με το κεφάλι. Πραγματικά Άγιο. Περαστικά και να την φροντίζεις όσο μπορείς.

castoras
26/07/2010, 11:09
Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση,γιατί το σπίτι σε 2 μέρες θα είναι ψιλομπάχαλο και σε 3 το απόλυτο μπάχαλο!!!!Σου μιλάω εκ πείρας!!:lol:
:wave2:

ziggΥ
26/07/2010, 11:10
:eyepop: :sick:

περαστικά.. :wave2:

vaska
26/07/2010, 11:14
Περαστικά στη γυναίκα ρε μουσούδι, τώρα για φαγητό κλπ οικιακής οικονομίας μαλακίες, εεε μάλλον για κανα έτοιμο σε κόβω.


Έχω ακούσει κουλά και κουλά αλλά για μάνα Robocop πρώτη φορά ακούω.

Τες πα περαστικά κι αγύριστα εύχομαι.
:wave2:

SVX
26/07/2010, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

για καποιον ανεξακριβωτο ,μεχρι σημερα,σε εμενα λογο,καθε μερα φοραει το κρανος πριν καν κατεβει την σκαλα και βγει απο το σπιτι...τον τελευταιο καιρο επισης,παροτι καλοκαιρι, την εχω υποχρεωσει να φοραει καλοκαιρινο με κοκκαλα,το οποιο επισης φοραει και κουμπωνει μεσα στο σπιτι...

εν ολιγοις εφαγε την κωλοτουμπα φουλ εξοπλισμενη...

ολο το ζορι το εφαγε το κρανος και το μπουφαν...

καλα να μαστε και ποτε σε κανεναν στραβη...




Περαστικά ρε φίλε.... Τετοιο περιστατικο δεν περιμενα να διαβασω...


Αντε και πιο γερη και ξεκουραστη ( αμα μαθεις τα κολπα στο σπιτι (προγραμμα για ευαισθητα , μαλλινα κ.λ.π) δεν υπαρχει λογος μετα να ξεκοψεις..):rotflmao:

VALES
26/07/2010, 11:58
Περαστικά της ρε rein και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι για να μη σας φάνε οι κάμπιες.
Καμιά ηλεκτρική να βάζετε που και που, ίσα ίσα για τα χοντρά... αποτσίγαρα... ψίχουλα και τέτοια.

Και πάλι περαστικά της. :beer: :beer: :beer:

CIRUS
26/07/2010, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
υ.γ.2. καταφερα κι εβαλα μπρος το πλυντηριο πιατων και ομολογω οτι σχεδον δακρυσα απο την συγκινηση...ο πατερας μου εσφιξε το χερι μες την περηφανεια και ειμαι σιγουρος οτι διεκρινα ενα ανεπαισθητο βουρκωμα στα ματια του...

έλιωσα από τα γέλια :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

κατά τα άλλα βέβαια περαστικά στη μητέρα σου, το συντομότερο γερή δυνατή η γυναίκα:beer: :beer:

fournas
26/07/2010, 12:29
μεσα στην ατυχια σας :sad:

ευτυχως τυχεροι...(που φορουσε τον εξοπλισμο και δεν ειχατε τπτ σοβαροτερο)

περαστικα της

takis-kk
26/07/2010, 12:41
Οαα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος.
Περαστικά κι αγύριστα στη μαμά σου.

Δες το θετικά, πρωτος λαχνός σου έτυχε, γιατί αν....

Οσο για τη λάντζα , σιγά τα ωά .. Εσυ είσαι ικανός να τουρμπίσεις και το πλυντήριο.:wave2:

Gi_4ce
26/07/2010, 12:45
Αντώνη Περαστικά στη μητέρα σου!

Αλλα ειναι να μη σου τύχει. Και αμα σου τυχει, που να το λες και να σε πιστευουν...

Θα το λεει στις φιλες της αυριο μεθαυριο οτι επεσε απο σκαλες και την εσωσε το shoei?

daz
26/07/2010, 12:55
Καλά περιμένετε σε καμιά εβδομάδα να δείτε σε πόσες στροφές θα γυρίζει το πλυντήριο του rein στο στύψιμο. Ακόμα και το μιξεράκι για τον φραπέ θα έχει στροφόμετρο.

Περαστικά στη μητέρα σου ρε Αντώνη.

Όταν γίνει καλά μη ξεχάσεις να της δώσεις οδηγίες, για τον τρόπο λειτουργίας της ηλεκτρικής σκούπας μετά τις μετατροπές γιατί θα τρέχει να αγοράσει καινούριες κουρτίνες η γυναίκα.

;) :wave2:

reinmeister
26/07/2010, 16:04
το λοιπον...μανα αρχισε να στρωνει σιγα σιγα...:D

εγινε συμφωνια κυριων μεταξυ πατερα κι εμου και απεφασισθησαν τα κατωθι...

απαγορευονται ρητως και δια ροπαλου αι ασχεται μετακινησεις στους εσωτερικους χωρους της οικιας...

ητοι...

περπαταμε ακολουθωντας οσο το δυνατον πιο πιστα την ιδια καθε φορα διαδρομη ετσι ωστε να λερωνουμε μινιμουμ...

ο χωρος της κουζινας αποτελει χωρο εκτακτης αναγκης και θα καλυπτει αυστηρα και μονον συγκεκριμενες αναγκες οπως ποσην υδατος και αυστηρα σε ορθια σταση...

εκαστος θα εχει το προσωπικο του ποτηρι το οποιο υποχρεουται να διατηρει εις αψογον καταστασιν μετα το περας της χρησεως του ητοι,πλυσιμο κι επανατοποθετηση στην προηγουμενη θεση για μελλοντικη χρηση...

κουζινα σφραγιζεται μεχρι νεοτερας...

ψυγειο θα ανοιγεται παντοτε παρουσια και των δυο ετσι ωστε να προληφθουν υπερβολες...

στο θεμα ενδυσης θα καταναλωσουμε με φειδω τα υπαρχοντα και οταν τελειωσουν θα αγορασουμε καινουρια...

τα απλυτα θα τοποθετουνται τοιουτοτροπως ετσι ωστε να καταλαμβανουν τον ελαχιστο δυνατο χωρο,ουτως ωστε να καλυψουμε τυχουσες υπερφορτωσεις του χωρου εναποθεσης...

πληντηριο ρουχων επισης σφραγιζεται...

στο θεμα βρωσης επεφασισθει να χρησιμοποιηθει εξωτερικος προμηθευτης...τα υπολειμματα τροφης,μετα το περας εκαστου κινησεως θα τοποθετουνται στον καταλληλο για την συγκεκριμενη χρηση καδο,ο οποιος θα αδειαζεται σε καθημερινη βαση, μεταμεσημβρινες ωρες ητοι 21,00-23,00...

δεν θα πεσουμε αμαχητι κυριοι...θα παλεψουμε...

konsttanttinos
26/07/2010, 16:09
:lol: :lol:

jpag
26/07/2010, 17:01
καταρχην περαστηκα για την μητερα σου και καλη αναρωση

οταν θα καταφερετε να βαλετε πληντυριο σου χω και οδηγο σιδερωματος για τελεια τσακιση λεμε!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0Y7rchUI-U8&feature=player_embedded

VANDA
26/07/2010, 17:05
Περαστικά στη μανούλα σου και να την προσέχετε. :wave2:

Pardalotzatziki
26/07/2010, 17:28
Περαστικα.....

Νυχτεριδες κι αραχνες μεχρι να επανελθει....οπως γινεται με ολα τα σπιτια....

Ευχομαι επανοδο πιο γρηγορη και απο του Vale....

:wave2: :wave2:

sv9cvk
26/07/2010, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Περαστικά στη μητέρα σου και... μετά απ'αυτό τη βλέπω να φοράει μοτοσυκλετιστικό εξοπλισμό και όταν πηγαίνει στο s.m. για ψώνια (δεν ξέρεις τι κινδύνους κρύβουν αυτές οι κυλιόμενες σκάλες, ειδικά εάν κρατάς και καρότσι με "πεσμένα" αμορτισέρ!)

Κατά τα άλλα, (και μέχρι να σου βρούμε κυρία με τις προδιαγραφές που θέλεις, άσε που θα εκνευρίζει τη μητέρα σου):


ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ:
- Χρήσης και θέσης σε λειτουργία πλυντηρίου ρούχων (επιλογή καταλλήλου απορρυπαντικού, θερμοκρασίας κλπ. ανατριχιαστικών λεπτομερειών)
- Απλώματος ρούχων (κατάλληλος τρόπος - τόπος - χρόνος κλπ.)
- Σιδερώματος ρούχων (αυτό κατατάσσεται στα μεταπτυχιακά και χρεώνεται αναλόγως)
- Παρασκευής ευκόλων γευμάτων ή, εναλλακτικά Παραγγελίας φαγητού από τα πλησιέστερα μαγειρεία (κι αυτό τέχνη είναι, μη νομίζεις, ειδικά εάν πρόκειται να προγραμματίσεις τη διατροφή σου για μία εβδομάδα..) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Βρε ERRIKA βαλε και το μαθημα δεσιματος μαντιλιου στο κεφαλι (βασικο αξεσουαρ):rotflmao:
Αντωνη περαστικα της !!!!!!
Mεγαλη τυχη να φοραει τον εξοπλισμο οταν επεσε!!!!!!!:look:

liakaros
26/07/2010, 18:17
Περαστικα και να την προσεχετε...

Και να την βοηθατε και λιγο με τον πατερα....δεν θα παθετε τιποτα...η μανα δεν ειναι μηχανακι να την δουλευεις στα κοκκινα συνεχεια...ουτε ροικες σηκωνει ουτε ρεκτιφιε αμα τα φτυσει...:winka:

Περαστικα και παλι...

:beer: :beer:

Shaolin Monk
26/07/2010, 18:22
Απιστευτο. Τυχερη μεσα στην ατυχια της. Περαστικα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
. καταφερα κι εβαλα μπρος το πλυντηριο πιατων και ομολογω οτι σχεδον δακρυσα απο την συγκινηση...ο πατερας μου εσφιξε το χερι μες την περηφανεια και ειμαι σιγουρος οτι διεκρινα ενα ανεπαισθητο βουρκωμα στα ματια του...

Να γιατι σου εχουμε τρελη εμπιστοσυνη. Μετα απο αυτο, μεχρι και Ντουκατι να μη χανει λαδια, θα καταφερεις... :lol:


Παντως το Σαββατο μετρησα με την σπονδυλικη στηλη εντεκα σκαλοπατια. Φρικτη εμπειρια και νιωθω πως ποναω παντου... :cry: Οποτε φανταζομαι τι θα περναει η μανα σου. Και παλι περαστικα.

kalesin
26/07/2010, 18:28
τι 'πες τωρα... :eyepop:

περαστικανα ειναι κ ολα τα αλλα φτιαχνονται



τιπ.. πλαστικα πιατοποτηρα κ μαχαιροπηρουνα.. θα γλυτωσετε πολυ τρεξιμο

:beer: :beer:

Allst@rf
26/07/2010, 19:42
περαστικά στη μητέρα σου φίλε .και αγύριστα.

Ρε σεις ,τι είναι αυτα που του λέτε του ανθρώπου.άκου να κάνει βελτιώσεις στα οικιακα είδη και στις συσκευές .

αν οι συσκευές είναι ευρωπαϊκές ούτε που θα τις αγγίξει λέμε...

makis206
27/07/2010, 01:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
Το πιάτων είναι εύκολο ρε. Ρούχων είναι το μανίκι....

Το "ρούχων" τό'χει άνετα, Hayabusa οδηγεί εξάλλου...:D

Περαστικά στη μάνα σου Αντώνο, μην αγχωθείς ποτέ ξανά έτσι :beer: :beer:

andgeo
27/07/2010, 01:54
Πω ρε μαν ευτυχώς που φόραγε εξοπλισμό . Περαστικά και όλα φτιάχνουν !! Κρίμα για τις διακοπές της γυναίκας.

soter3gm
27/07/2010, 01:57
Αντώνη Πολλά περαστικά στη μαμά σου να την προσέχεις σαν τα μάτια σου και το busa ...............το έχω ζήσει αυτό το έργο πριν μερικά χρόνια αλλά δεν......
Τέσπα ψόφησα στο γέλιο με τα πλυντήρια φρι πι.ντι.εφ σερτς εντζιν και θα βρεις ότι μανουαλ θέλεις χα χα χα χα
Και πάλι περαστικά στη Μαμά
:beer:

sergiosm
27/07/2010, 02:24
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ


και sorry αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PanVas
27/07/2010, 02:46
Καλά κουράγια..!

Να σου στείλω από εδώ πάνω καμιά "καλή" γυναίκα να βοηθήσει την κατάσταση..; :wacko: :D

:beer: :beer: :beer: :beer:

byron
27/07/2010, 02:48
Για καθάρισμα-πλυντήριο-σίδερο-άπλωμα :lol: κλπ κατινιές, θα σε εκπαιδεύσω προσωπικά στον χώρο μου με το γνωστό σύστημα Miyaki shan (wax on-wax off).

Στά ΄λεγαααα μαλέα πριν πολλά χρόνια. Μάθε πως να βάζεις νερό να πιείς. Στη στραβή θα πάς από αφυδάτωση αλλά στα @@ σου. :evil:


Περαστικά στη μάνα ρε, και δώστε της κανένα μήνα αναρρωτική :beer:

KaTaNaS
27/07/2010, 03:10
Περαστικά στη μητέρα σου Αντώνη! :sun:


Ρε σύ, μήπως απο την μια την έσωσε ο εξοπλισμός απο την άλλη πάλι σκόνταψε επειδη όλοι ξέρουμε πως με κράνος και γυαλια ηλίου (αλλα και χωρίς αυτα) δεν μπορούμε να δουμε έυκολα σκαλοπάτια και γενικοτερα τα πατηματα μας.

ίσως να γλιτωνε το πέσιμο αν το φόραγε στο πεζοδρόμιο.

απλα το αναφερω για να μην ξαναγίνει, εμπιστευομαι την κρίση σου .

:wave2:

dimval
27/07/2010, 03:53
Αφού κράνος - μπουφάν φοράει και μέσα στο σπίτι, σκέψου το για αμμοπαγίδες στα επικίνδυνα σημεία!:rotflmao:

Περαστικά!:wave2:

reinmeister
27/07/2010, 05:03
θενκς guys...:beer: :beer:

ειναι εκπαιδευμενη η μανα και θα την παλεψει...δυο τρεις μερες θα ταλαιπωρηθει και μετα θα αρχισει να ισιωνει...

τελευταια βδομαδα προ διακοπων στο γραφειο και τον πινω κανονικα...:bigcry: ολα πανω μου...

υ.γ. μαλλον θα σκασει η γυναικα σημερα για μια καταδρομικη στο σπιτι να με κανει ανθρωπο και θα ξαναφυγει αυριο το πρωι...

οχι που δεν θα την εβρισκα την ακρη...:D

Nostradamus
27/07/2010, 05:13
Περαστικα στην μανα φιλε μου...Γρηγορη επιστροφη στην καθημερινοτητα σας... :beer: :beer:

nickmonstro
27/07/2010, 05:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Περαστικά στη μητέρα σου Αντώνη! :sun:


Ρε σύ, μήπως απο την μια την έσωσε ο εξοπλισμός απο την άλλη πάλι σκόνταψε επειδη όλοι ξέρουμε πως με κράνος και γυαλια ηλίου (αλλα και χωρίς αυτα) δεν μπορούμε να δουμε έυκολα σκαλοπάτια και γενικοτερα τα πατηματα μας.

ίσως να γλιτωνε το πέσιμο αν το φόραγε στο πεζοδρόμιο.

απλα το αναφερω για να μην ξαναγίνει, εμπιστευομαι την κρίση σου .

:wave2:

Και εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα γιατι την εχω πατησει με τον ιδιο τροπο οχι ομως τοσο ασχημα.

Περαστικα παντως στην γυναικα!!!

:beer:

reinmeister
27/07/2010, 06:27
δεν επαιξε αυτο στανταρ...το κρανος ειναι ανοιγομενο και το κλεινει παντα λιγο πριν ανεβει στο μηχανακι...επισης τα γυαλια ειναι πολυ light...

απ οτι λεει η ιδια μαλλον γλυστρισε στο χαλακι πριν τα σκαλια...

anyway...μες στην ολη ατυχια της,τυχερη ηταν και ειμασταν που δεν σκοτωθηκε...

sober
27/07/2010, 06:50
Περαστικα της και γρηγορη αναρρωση !!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

lspiros
27/07/2010, 06:56
Περαστικα στη μανουλα και γρηγορα στις επαλξεις...

πες στον πατερα σου την επομενη φορα να την σπρωξει πριν βαλει το κρανος...:lol: :lol: :lol:

sapila racing
27/07/2010, 07:07
Αλλο και τούτο παλι!

Περαστικά, είναι πολύ τυχερή!

GIXXERAKIAS
27/07/2010, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
Περαστικα στη μανουλα και γρηγορα στις επαλξεις...

πες στον πατερα σου την επομενη φορα να την σπρωξει πριν βαλει το κρανος...:lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

John Steed
27/07/2010, 13:55
Περαστικά κι αγύριστα για τη μαμά σου Rein...

Τελικά στο σπίτι συμβαίνουν τα χειρότερα ατυχήματα.... Ελπίζω μετά από αυτό η μαμά σου να μην πλένει τα πιάτα με full face....:D

TROOPER
28/07/2010, 13:15
περαστικα της ρε αντωνη.

Ιznogood
28/07/2010, 13:34
Περαστικα στη ΜητεραRain και αγυριστα...:wave2:

tai
28/07/2010, 14:26
ρε άχρηστο ρεμάλι,
που εισαι εξαρτώμενος απο της γυναίκες,
ντροπή των αρσενικών,
ξεφτίλα,
που δεν εισαι ικανός να πλύνεις ενα πιάτο.
Ετσι ειναι ρε οι άντρες??

δεν βλέπεις εμένα που κάνω όλες της δουλειές του σπιτιού, για να μην εχω ανάγκη και υποχρέωση στην γυναίκα?
ετσι ρε ειναι οι αντρες!!

αν δεν βάλεις φακιόλι στο κεφάλι και ποδιά στα μπούτια σου, άντρας δεν λέγεσαι!!!




























Περαστικά στην μητέρα σου :wave2:

chr1s_86
01/08/2010, 03:41
Περαστικά να είναι... :)

LOUKILOUK
02/08/2010, 12:37
Περαστικά της και αγύριστα... :wave2: