PDA

View Full Version : Μυκονος



pepenaxos1
11/07/2005, 17:22
Είναι ένας παππούς και πάει στη Μύκονο. Βρίσκει ένα ξενοδοχείο κοντά σε πλαζ γυμνιστών, παίρνει μια ξαπλώστρα και αράζει.
Κάποια στιγμή περνάει κοπέλα τσίτσιδη από μπροστά του, τη βλέπει και... "νταααν" του σηκώνεται.
Μετά από λίγα δευτερόλεπτα φτάνει δίπλα του μία άλλη κοπέλα τσιτσιδη και τον ρωταει: "με φωναξατε"? Τα 'χάνει ο παππούς, "όχι κοπέλα μου της λέει, δε σε φώναξα" της απαντάει.
"Μα πώς" - λέει η κοπέλα και ανεβαίνει επάνω του και... αρχιζει το chair style μαμησι...
Τελειώνει η κοπελιά, φεύγει, συνέρχεται και ο παππούς από το σοκ.
Μετά από λίγο, ο παππούς του ερχεται και κλάνει και τσουπ! σκάει δίπλα του ένας αράπαρος δυο μέτρα. "Με φωνάξατε"?, τον ρωτάει.
Τα 'χάνει ο παππούς, "Μα όχι παλικάρι μου, αλοιμονο" του λέει, "δε σε φώναξα!!!" του απαντάει.
"Μα πώς" - λέει ο μαύρος, τον γυρίζει μπρούμυτα και... τον πλακωνει στο .>@#$%@
Τελειώνει ο μαύρος, φεύγει, συνέρχεται και ο παππούς τα μαζεύει και αρων αρων τρεχει για την ρεσεψιον... ζητάει λογαριασμό για να φύγει.
Μα γιατί θέλετε να φύγετε, ρωτάει η ρεσεψιονίστ, δεν περνάτε καλά?
Τι ειναι αυτα που λες κοπέλα μου, της απαντάει ο παππούς, δεν είδες τι έγινε?
Μα και βέβαια είδα, δε σας άρεσε?
Σοβαρά μιλάς κοπέλα μου? Εμένα μου σηκώνεται 1 φορά το χρόνο και κλάνω 50 τουλαχιστον φορές τη μέρα...!!!!

bartlal
11/07/2005, 17:28
πολυ καλο! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bigcry: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

pepenaxos1
11/07/2005, 17:30
Ναι!!!!!!!!! Στην Μυκονο μην τρωτε φασολια και οτι φουσκωνει την κοιλια γιατι κινδυνευετε ....!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

cityfly
12/07/2005, 08:48
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

johnpagr
12/07/2005, 18:23
axxaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaa

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: