PDA

View Full Version : ζαντα μπροστινη για v-strom



vizard
03/08/2010, 13:16
καλησπερα φιλοι... μια ατυχη στιγμη φτανει για να σου καταστρεψει τον μηνα.... ευτυχως προκειται μονο για υλικες ζημιες, οποτε μικρο το κακο (μεγαλο στην τσεπα).... ετσι μειναμε με μια στραβωμενη ζαντα και κατι αλλες ζημιες, μην τις παραθετω μια μια.... για αυτο αν ξερει κανεις κανα μαγαζι να βρουμε καμια μεταχειρισμενη σε αριστη κατασταση ή πουλαει κανενας εδω ειμαστε γιατι η τιμη της καινουριας ειναι φαρμακειο(417 η πιο φτηνη)...... ευχαριστω

billanti
03/08/2010, 14:26
Είσαι σίγουρος ότι δεν επισκευάζεται;
Η δικιά μου είχε στραβώσει πολύ αλλά με 80 ευρώ έγινε καινούρια!

jpag
03/08/2010, 14:43
http://www.fazerclub.gr/forumx/viewtopic.php?f=6&t=13850

πανε μια βολτα απο το Νικο :wave2:

vizard
04/08/2010, 08:03
την εστειλε ο μηχανικος σε φιλο του σε μηχανουργειο και δεν καταφερε να την ισιωσει τελειως.... ενα 60 με 70%.... να φανταστεις την πηρε πισω και την εκανε ζυγοσταθμιση και ηθελε 140γρ. απο την μια και αλλα τοσα απο την αλλη μερια, οπως μου ειπε....... οποτε δεν ξερω αν γινεται..... το λινκ σου φιλε πολυ καλο....... το μονο προβλημα για μενα ειναι οτι ειναι στην αθηνα..... δεν μπορω να πεταχτω δηλαδη και να μου πει αν γινεται.... πρεπει να την στειλω να την τσεκαρει και αν γινεται να την κανει (θα τον παρω ενα τηλ. να δουμε τι θα πει και αυτος)... κανεναν αντιστοιχο δεν εχει και για μας στην βορειο ελλαδα??????? ευχαριστω παντως

vizard
04/08/2010, 08:13
και κατι τελευταιο ρε παιδες για να μην σας ζαλιζω..... τιθεται θεμα ασφαλειας με τετοια ζαντα? δηλαδη θελει οπωσδηποτε αλλαγη? και υπαρχει περιπτωση η στραβη ζαντα να κανει ζημια στο λαστιχο???? (γιατι ειναι και ολοκαινουριο!)