PDA

View Full Version : Μικρες Αγγελιες



Xrider
03/08/2010, 16:31
- ΕΛΛΗΝΙΔΑ στα 66, σεμνή, ευγενική, μη καπνίστρια, ζητεί αλληλογραφία κυρίου ηλικιωμένου που να μένει σε αγρόκτημα με πουλερικά για ανταλλαγή απόψεων.

-ΖΗΣΕ 24 ώρες, ώριμες ξαναμμένες γυναίκες, ανικανοποίητες νοικοκυρές. Έμπειρη ανακούφιση σε 1 λεπτό ! Επιβλητικός έρωτας, μεγάλη ερεθισμένη κυρία.

-ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ έως 21 ετών, γραμματικές γνώσεις Δημοτικού (λίγη ορθογραφία) εμφανίσιμες, δραστήριες, πηδηχταρούλες, για νυχτερινή εργασία σε μπαρ της Λιβαδειάς. Ευχάριστο περιβάλλον, όχι..
κωλάδικο. Τηλεφωνήσατε κύριον Βαγγέλα.

-35χρονος, ευκατάστατος, με βελούδινο σώμα, άτριχος από την φύση του, ζητά εσένα τον τριχωτό, δυναμικό, ενεργητικό και άνεργο. Προϋπηρεσία στο Πεδίο του…
Άρεως, θα ληφθεί σοβαρά υπόψη.

-ΖΗΤΩ να μου χαρίσουν έγχρωμες τηλεοράσεις, στερεοφωνικά υπολογιστές, κινητά τηλέφωνα, πιστωτικές κάρτες, μηχανές, αυτοκίνητα, σκάφη αναψυχής, κότερα. ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΔΕΚΤΕΣ.

-ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ συγκάτοικος με τηλέφωνο, χωρίς κοινόχρηστα, με κοπρόσκυλο, μαζί με τσιμπούρια του.

-ΣΦΥΡΟΔΡΕΠΑΝΟ του ΚΚΕ πωλείται από ατσάλι και σμάλτο, κεντημένο στο χέρι, για φινετσάτους προλετάριους, πολύτιμο οικογενειακό κειμήλιο από Οκτωβριανή Επανάσταση. Δώρο: »Τα ‘πάντα του Λένιν» ( 55 τόμοι, δύο ευρετήρια).

-ΕΙΜΑΙ η χρυσοχέρα Δέσποινα. Ζυμάρι πιάνω και κολώνα της ΔΕΗ γίνεται. Θα σε κάνω να λιώσεις.

-ΚΟΥΚΛΑ φουσκωτή, τριών οπών, μπαταρίας και ρεύματος, ψάχνει για αληθινό άντρα να την φουσκώσει. Τρόμπα ποδηλάτου.

-ΕΝΥΔΡΕΙΟ, διαστάσεων 92χ65χ48, ιταλικό ντιζάινε και ανανέωση αέρα αυτόματα, φωτισμόν σαν σκηνοθετημένον, ρεαλιστικώτατον, μαζί με 5 αιμοβόρα ψάρια Χονολουλούς πολεμικά, όλα μαζί 100.000 λόγω αναχωρήσεως.

-Δεν μπορώ να τη βρω. Αν την βρείτε τηλεφωνείστε μου.

-ΑΑΤΟ! Εναντι μικρού αντιτίμου αποστέλλω φωτό της γυναίκας μου, με περίεργα παπούτσια.

-Ζουμερό μωρό έρχεται στο χώρο σας για αμμοβολές.

-ΠΩΛΕΙΤΑΙ μηχανάκι με δυο ρόδες, τρίκυκλο.

-

hidefnick
03/08/2010, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
.....
-ΕΙΜΑΙ η χρυσοχέρα Δέσποινα. Ζυμάρι πιάνω και κολώνα της ΔΕΗ γίνεται. Θα σε κάνω να λιώσεις......-

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

JAD
04/08/2010, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:




:eyepop:


:bawl: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

STOYBI
04/08/2010, 03:06
:lol: :lol: :lol:

Bowleno
04/08/2010, 09:30
:bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Εχετλαίος
04/08/2010, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
-Ζουμερό μωρό έρχεται στο χώρο σας για αμμοβολές-

:confused: :cry: :cry: :cry: